Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Prestížny duel sa odohrá v Bundeslige. Druhý Dortmund doma privíta veľkého rivala - vedúci Bayern. Domáci celok má aktuálne na konte 57 bodov, na Bayern tak stráca 4 body. Tento zápas by mal mať náboj hneď z viacerých hľadísk. Postavenie v tabuľke, aj aktuálna forma oboch tímov. Mali by sme byť svedkami vyrovnaného merania síl.

Oba kluby v úvode sezóny postihlo viacero zaváhaní. Jeden druhého tak striedal na čele tabuľky. Medzi tieto vedúce celky patrilo aj Lipsko, ktoré aktuálne akosi stratilo dych. Dortmund aj Bayern dokázali vyhrať 6 zápasov v rade. Navyše ich zdobí skvelé skóre z týchto zápasov. Dortmund v týchto zápasoch získal neuveriteľné skóre 15:1. Hanbiť sa však nemusí ani Bayern, ktorý triumfoval so skóre 22:5. Schválne som spomenul tieto obdivuhodné štatistiky, nakoľko bude zaujímavé sledovať súboj týchto dvoch skvelých útokov, aj obrán. Je to veľmi dôležitý súboj pre domáci tím, ktorý by v prípade výhry znížil stratu na Bayern na jediný bod. Samozrejme to isté platí aj pre hostí, ktorí by v prípade výhry svojmu konkurentovi odskočili už na rozdiel 7 bodov.

Vzájomná bilancia zápasov medzi týmito dvoma celkami je mierne naklonená v prospech Bayernu. Hosťujúci celok dokázal trikrát vyhrať, pričom jeho súper dokázal vyhrať dvakrát. V týchto súbojoch vždy dokázal zvíťaziť domáci tím, ktorý tak potvrdil silu v domácom prostredí. Ďalšou zaujímavosťou je fakt, že až štyrikrát dokázal skórovať len domáci tím. Navyše sa jednalo o dosť jednoznačné výsledky z pohľadu Bayernu, ako 6:0, 5:0, či 4:0. Oba tímy majú formu ako hrom, ale vo vzájomných dueloch sa dlho nezrodila remíza. Skúsim preto tip, že 1. polčas, alebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Bayern
Súťaž:
Bundesliga
Čas zápasu: 26.05.2020 18:30
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Remíza
Kurz: 2.01
Bookmaker:Tipsport

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zrušili účet alebo len obmedzili? Lebo to je rozdiel. Účty sa podľa mňa len...
Tip sport - obmedzenie účtu kvôli vysokému...
a kde máš bankový účet? no všeobecne ak chceš tipovať v tejto zahraničnej...
Výplata na účet...
dobry den, ano máte pravdu na Slovensku je možné tipovať na pobočke bez...
Sázení na pobočkách