Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Bayern (analýza + tip na zápas)

Prestížny duel sa odohrá v Bundeslige. Druhý Dortmund doma privíta veľkého rivala - vedúci Bayern. Domáci celok má aktuálne na konte 57 bodov, na Bayern tak stráca 4 body. Tento zápas by mal mať náboj hneď z viacerých hľadísk. Postavenie v tabuľke, aj aktuálna forma oboch tímov. Mali by sme byť svedkami vyrovnaného merania síl.

Oba kluby v úvode sezóny postihlo viacero zaváhaní. Jeden druhého tak striedal na čele tabuľky. Medzi tieto vedúce celky patrilo aj Lipsko, ktoré aktuálne akosi stratilo dych. Dortmund aj Bayern dokázali vyhrať 6 zápasov v rade. Navyše ich zdobí skvelé skóre z týchto zápasov. Dortmund v týchto zápasoch získal neuveriteľné skóre 15:1. Hanbiť sa však nemusí ani Bayern, ktorý triumfoval so skóre 22:5. Schválne som spomenul tieto obdivuhodné štatistiky, nakoľko bude zaujímavé sledovať súboj týchto dvoch skvelých útokov, aj obrán. Je to veľmi dôležitý súboj pre domáci tím, ktorý by v prípade výhry znížil stratu na Bayern na jediný bod. Samozrejme to isté platí aj pre hostí, ktorí by v prípade výhry svojmu konkurentovi odskočili už na rozdiel 7 bodov.

Vzájomná bilancia zápasov medzi týmito dvoma celkami je mierne naklonená v prospech Bayernu. Hosťujúci celok dokázal trikrát vyhrať, pričom jeho súper dokázal vyhrať dvakrát. V týchto súbojoch vždy dokázal zvíťaziť domáci tím, ktorý tak potvrdil silu v domácom prostredí. Ďalšou zaujímavosťou je fakt, že až štyrikrát dokázal skórovať len domáci tím. Navyše sa jednalo o dosť jednoznačné výsledky z pohľadu Bayernu, ako 6:0, 5:0, či 4:0. Oba tímy majú formu ako hrom, ale vo vzájomných dueloch sa dlho nezrodila remíza. Skúsim preto tip, že 1. polčas, alebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Bayern
Súťaž:
Bundesliga
Čas zápasu: 26.05.2020 18:30
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Remíza
Kurz: 2.01
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Viem spravil som chybu, že som si popredu nepreklepol túto stávkovú. Ale...
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?
napísal som niekomu uvidíme čo odpíše (poradca ti to do daňového priznania...
Zdanění kurzových sázek v ČR
asianodds sa da uplne v pohode. vsetko ide ako ma bez vpn.
BETVICTOR