Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Pozornosť upriamime na Bundesligu. Čaká nás zaujímavý duel medzi rozbehnutým Dortmundom a hosťujúcim Schalke. Domáci celok je aktuálne na 2. mieste s počtom bodov 51 a naháňa Bayern. Hosťom patrí 6. miesto so ziskom 37 bodov a aktuálne neprežívajú plodné obdobie.

Dortmund zatiaľ stráca na vedúci Bayern 4 body, čo nie je veľa, ale môže sa to ťažko dobiehať, ak Bayern bude hrať suverénne. V predošlých kolách sa domáci tím dokázal dostať do dobrej formy a hernej pohody, nakoľko 4 predošlé zápasy vyhral so skóre 9:2. Obrana domáceho tímu fungovala zatiaľ veľmi dobre, a bolo ťažké ju prekonať. Tak isto aj útok je produktívny, a hráčom sa darí pravidelne skórovať. O dobrej forme sa aktuálne nedá hovoriť pri hosťujúcom celku. Prežívajú veľmi nevýrazné obdobie, a výsledkovo sa trápia. V predošlých 5-tich dueloch dokázali trikrát remizovať a dvakrát prehrať. Navyše si z týchto zápasov odniesli aj hrozivé skóre 2:10. Hostia určite majú kvalitu aj ambície hrať lepšie.

Vzájomná bilancia zápasov medzi týmito dvoma celkami vyznieva o niečo lepšie v prospech Schalke, aj keď to boli dosť vyrovnané súboje. Dvakrát vyhralo Schalke, dvakrát sa zrodila remíza a raz vyhral Dortmund. Situácia v tabuľke aj aktuálna forma nahráva domácemu celku. Jednak predošlé zápasy s prehľadom vyhrali, zatiaľ čo hostia utrpeli dve vysoké porážky 3:0 v Kolíne a 5:0 v Lipsku. Netreba však zabudnúť, že sa jedná o derby zápas, takže oba tímy zabojujú o víťazstvo. Napriek tomuto faktu budem veriť rozbehnutému domácemu tímu, že vyhrá a v zápase padnú aspoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Schalke
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 16.05.2020 15:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker: Tipsport

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

no však oni plánujú ísť online tento rok. Hento je asi iba nejaký test,...
Aktuálny zoznam slovenských stávkových kancelárií
neviem aké pravidlá čakáš, ale martingale je stratégia. Proti stratégiam...
Martingale
Jasne ďakujem za info, jednoznačne nemôžem hrať tie prales e ligy
BET365 Zakl. Otázky ?