Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Dortmund - Schalke (analýza + tip na zápas)

Pozornosť upriamime na Bundesligu. Čaká nás zaujímavý duel medzi rozbehnutým Dortmundom a hosťujúcim Schalke. Domáci celok je aktuálne na 2. mieste s počtom bodov 51 a naháňa Bayern. Hosťom patrí 6. miesto so ziskom 37 bodov a aktuálne neprežívajú plodné obdobie.

Dortmund zatiaľ stráca na vedúci Bayern 4 body, čo nie je veľa, ale môže sa to ťažko dobiehať, ak Bayern bude hrať suverénne. V predošlých kolách sa domáci tím dokázal dostať do dobrej formy a hernej pohody, nakoľko 4 predošlé zápasy vyhral so skóre 9:2. Obrana domáceho tímu fungovala zatiaľ veľmi dobre, a bolo ťažké ju prekonať. Tak isto aj útok je produktívny, a hráčom sa darí pravidelne skórovať. O dobrej forme sa aktuálne nedá hovoriť pri hosťujúcom celku. Prežívajú veľmi nevýrazné obdobie, a výsledkovo sa trápia. V predošlých 5-tich dueloch dokázali trikrát remizovať a dvakrát prehrať. Navyše si z týchto zápasov odniesli aj hrozivé skóre 2:10. Hostia určite majú kvalitu aj ambície hrať lepšie.

Vzájomná bilancia zápasov medzi týmito dvoma celkami vyznieva o niečo lepšie v prospech Schalke, aj keď to boli dosť vyrovnané súboje. Dvakrát vyhralo Schalke, dvakrát sa zrodila remíza a raz vyhral Dortmund. Situácia v tabuľke aj aktuálna forma nahráva domácemu celku. Jednak predošlé zápasy s prehľadom vyhrali, zatiaľ čo hostia utrpeli dve vysoké porážky 3:0 v Kolíne a 5:0 v Lipsku. Netreba však zabudnúť, že sa jedná o derby zápas, takže oba tímy zabojujú o víťazstvo. Napriek tomuto faktu budem veriť rozbehnutému domácemu tímu, že vyhrá a v zápase padnú aspoň dva góly.

Tip na zápas

Zápas: Dortmund - Schalke
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 16.05.2020 15:30
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.81
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť +30 FS.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu