Energetik-BGU - BATE (analýza + tip na zápas)

Energetik-BGU - BATE (analýza + tip na zápas)

V Bielorusku štartuje domáca 1.liga. V úvodnom zápase proti sebe nastúpi domáci Energetik proti favoritovi BATE Borisov. Hostia sú azda najväčšími favoritmi na zisk titulu v domácej lige. Vlani sa im to však nepodarilo, a z nadvlády ich po dlhej dobe zosadil konkurenčný Brest, ktorý ich predbehol o 5 bodov.

Energetik je priemerný až podpriemerný domáci celok, ktorý veľkú dieru do sveta nerobí. Tak tomu bolo aj vlani, keď skončil tento tím na 12. mieste s počtom bodov 33. Od zostupu ho delili len 3 body. Zachránil sa dobrými výkonmi práve v závere ligy, keď v 5-tich dueloch dvakrát remizoval a trikrát vyhral. Táto dobrá séria prišla v hodine dvanástej. BATE je klub, ktorý má najlepšie renomé v domácej lige, a je jediný známy klub, ktorý je pojem aj v pohárovej Európe. Tradične hráva predkolá, a zahral si aj Ligu majstrov, alebo Európsku ligu. Je to tím, ktorý má kvalitu, a jeho hráči tvoria aj kostru bieloruskej reprezentácie.

Vzájomné zápasy týchto dvoch celkov vyznievajú lepšie v prospech favorita. BATE vyhral štyrikrát, a jeden krát sa zrodila remíza. Myslím si, že hostia budú opäť chcieť získať titul, ktorý v predošlej sezóne stratili. Aktuálne sa zas javí byť najsilnejším protivníkom Brest, takže uvidíme ako táto konfrontácia dopadne. Na úvod ligy verím hosťom, že vyhrajú, a v zápase padnú aspoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: Energetik-BGU - BATE
Soutěž:
1. liga
Čas zápasu: 19.03.2020 15:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz:
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť +30 FS.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu