Gil Vicente – Famalicao (analýza + tip na zápas)

Gil Vicente – Famalicao (analýza + tip na zápas)

V Portugalsku sa odohrá súboj dvoch celkov, ktoré sú kvalitatívne na tom podobne. Aktuálne sa však lepšie darí hosťom, ktorí v predošlom kole zaznamenali veľké víťazstvo. Domáci celok je priebežne na 10. mieste so ziskom 30 bodov. Hostia sú aktuálne na peknom 5. mieste so ziskom 40 bodov.

Gil Vicente sa nachádza v strede tabuľky a neočakávam už výraznejšiu zmenu v jeho umiestnení. Domáci tím dokázal v predošlých 5-tich zápasoch zhodne dvakrát vyhrať, dvakrát prehrať a raz remizoval. O niečo lepšiu formu majú v tejto fáze hostia, ktorí dokázali dvakrát vyhrať, dvakrát remizovať a raz prehrali. V predošlom kole sa im doma podarilo senzačne zdolať 2:1 Porto. Je pravdou, že brankár Porta k tomuto triumfu výrazne prispel svojimi chybami, no podstatné je, že 3 cenné body zostali doma. Famalicao stráca na štvrtý Sporting len 3 body. To znamená, že reálne sú v hre o účasť v Európskej lige. Momentálne by teda hostia mohli byť motivovanejší v tomto meraní síl.

Vzájomná bilancia zápasov týchto dvoch tímov je jednoznačne naklonená v prospech hostí. Zistil som, že až 6 predošlých vzájomných zápasov v rade dokázalo Famalicao vyhrať. Otázkou je, či bude platiť, že hostia to skrátka na domácich vedia, alebo každá séria raz musí skončiť. Osobne by som asi opäť viac veril hosťom, ale reálnejšia mi príde stávka, že obaja dajú gól.

Tip na zápas

Zápas: Gil Vicente – Famalicao
Súťaž:
Primeira Liga
Čas zápasu: 09.06.2020 22:00
Tip:
Obaja dajú gól
Kurz: 1.70
Bookmaker:iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy