Juventus - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Juventus - Atalanta (analýza + tip na zápas)

V Serie A sa odohrá atraktívny duel medzi domácim Juventusom, ktorý privíta Atalantu. Domáci tím má už istú účasť v Lige majstrov, ale stále bojuje o domáci titul. Tabuľku vedie so ziskom 75 bodov. Atalanta je priebežne na 4. mieste so ziskom 63 bodov.

Juventus v predošlom kole prehralv Miláne, keď podľahol domácemu AC. Viedol už 2:0, ale domácemu tímu sa senzačne podarilo za 30 minút otočiť na 4:2. Dlhá víťazná šnúra Juventusu sa tak trošku nečakane skončila. Hra Milána sa síce zlepšila ,ale takýto obrat by som od nich nečakal. Juventus má pred druhým Laziom náskok 7 bodov. Je to preto, že Lazio žiaľ v predošlých kolách až trikrát prehralo. Myslím si, že v boji o titul je už rozhodnuté, nakoľko neverím, že Juventus by si to nechal ujsť. Aktuálne ťahá šnúru výhier aj Atalanta, ktorá sa v predošlej sezóne prebojovala do Ligy majstrov a aj v tomto ročníku sa jej darí v tejto súťaži. Atalanta dokázala vyhrať už 7 zápasov v rade a vyzerá to tak, že účasť v LM v ďalšej sezóne bude mať istú opäť. Potrebuje však získať ešte nejaké body. Pred Neapolom má pohodlný náskok 11 bodov a zápas k dobru doma so Sampdoriou, ktorý by mala v tejto forme zvládnuť.

Čo sa týka vzájomných zápasov, je to pomerne vyrovnaná bilancia. Dvakrát sa z výhry tešil Juventus, raz Atalanta a dvakrát sa body delili. Aj to svedčí, že hostia sa proti Juventusu vie pochlapiť. Uvidíme ako prehra z predošlého kola otrasie psychikou domáceho tímu. Ja si myslím, že tento tím je tak skúsený a kvalitný, že sa otrasie a zaberie. Skúsim veriť domácemu celku, že vyhrá a šnúra Atalanty by tak mohla skončiť.

Tip na zápas

Zápas: Juventus - Atalanta
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 11.07.2020 21:45
Tip:
1
Kurz: 2.05
Bookmaker: iFortuna

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?