Liberec - Hoffenheim (analýza + tip na zápas)

Liberec - Hoffenheim (analýza + tip na zápas)

V Európskej lige nastúpia vo štvrtok hneď 3 tímy v skupinovej fáze. Jedným z nich je aj Liberec, ktorý privíta Hoffehheim z Nemecka. Favoritom bude hosťujúci celok, ktorý si v prípade výhry môže v predstihu zaistiť postup zo skupiny.

Liberec má v skupine okrem spomenutého Hoffenheimu aj belgický Gent a srbskú Crvenu zvezdu. Domácemu tímu patrí zatiaľ 3. miesto so ziskom 3 bodov. Doma zdolal Gent 1:0, následne prehral v Srbsku vysoko 1:5 a tiež v Nemecku 0:5. Domáci celok má stále 3 zápasy pred sebou, takže postup je nie vylúčený, ale aktuálne ho doma čaká ťažký súper, s ktorým v predošlom zápase utŕžil debakel. Hoffenheim v skupine dominuje a doposiaľ získal plný počet 9 bodov s výborným skóre 11:1. Ak by dokázal v Česku zvíťaziť, tak má postup vo vrecku. Myslím si, že pri aktuálnej útočnej sile hostí by sa to mohlo podariť, aj keď domáci celok môže klásť väčší odpor, nakoľko hrá doma a tento zápas je pre neho mimoriadne dôležitý v boji o postup.

Bilancia vzájomných zápasov nám ukazuje len jediný nedávny zápas, ktorý som vyššie spomenul, keď Hoffenheim doma rozstrieľal Liberec vysoko 5:0. Nemyslím si, že podobné víťazstvo hostí sa zrodí aj teraz, ale nemecký celok je vo veľkej forme a pohode, navyše je kvalitnejším tímom. Skúsim tip, že Hoffenheim dá gól v oboch polčasoch.

Tip na zápas

Zápas: Liberec - Hoffenheim
Súťaž:
Európska liga
Čas zápasu: 26.11.2020 18:55
Tip:
2. tím dá gól v oboch polčasoch
Kurz: 2.00
Bookmaker:iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy