Liverpool - Chelsea (analýza + tip na zápas)

Liverpool - Chelsea (analýza + tip na zápas)

V šlágri 37. kola anglickej Premier League na seba narazia 2 popredné celky. Majstrovský Liverpool doma privíta Chelsea, ktorá získala 63 bodov a je na 3. mieste. Liverpoolu už v tomto zápase prakticky nejde o nič, maximálne o prestíž. V inej situácii je Chelsea, ktorá stále nemá istú účasť v Lige majstrov.

Liverpool má stále na čele ligy suverénny náskok pred City, aj keď v závere ligy sa nevyhol zaváhaniam. Z predošlých 5-tich duelov dvakrát prehral, dvakrát vyhral a raz remizoval. Prehry prišli s konkurenčnými tímami. S City prehral vysoko 0:4 a v predošlom kole napríklad aj v Londýne s Arsenalom nečakane 1:2. Za akýsi výbuch sa považuje aj nedávna domáca remíza 1:1 s Burnley. Chelsea aktuálne zvádza boj na diaľku o LM s Leicestrom a Man. United. Z predošlých 5-tich duelov v lige trikrát vyhrala a dvakrát prehrala. Prehra 2:3 vo West Hame a prehra 0:3 v Sheffielde boli akýmsi prekvapením. Rozhodne sa z týchto duelov nejaké body očakávali. Leicester je aktuálne na 4. mieste pred United, hoci obaja majú zhodne 62 bodov, no United má ešte zápas k dobru. Chelsea cez víkend dokázala v semifinále FA Cupu zdolať vo Wembley práve United 3:1 a postúpila do finále, kde si zmeria sily s Arsenalom.

Vzájomná bilancia z predošlých 5-tich zápasov týchto dvoch celkov je lepšia v prospech Liverpoolu, ktorý trikrát vyhral, raz vyhrala Chelsea a raz sa body delili. Ako som vyššie uviedol, Liverpool už nie je tak nebezpečný, no stále má enormnú silu a bude hrať doma. Chelsea však hrá o dôležité body, navyše nemá zlú formu. Verím preto, že kožu nepredá lacno a preto by 1. polčas, alebo zápas mohol skončiť remízou.

Tip na zápas

Zápas: Liverpool - Chelsea
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 22.07.2020 21:15
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.86
Bookmaker: Tipsport

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zrušili účet alebo len obmedzili? Lebo to je rozdiel. Účty sa podľa mňa len...
Tip sport - obmedzenie účtu kvôli vysokému...
a kde máš bankový účet? no všeobecne ak chceš tipovať v tejto zahraničnej...
Výplata na účet...
dobry den, ano máte pravdu na Slovensku je možné tipovať na pobočke bez...
Sázení na pobočkách