Nice - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Nice - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Zaujímavá a pomerne vyrovnaná sa javí byť skupina C, kde pôsobí aj Slavia Praha. Tá sa predstaví vo francúzskom Nice, ktoré v predošlom zápase doma tesne zdolala 3:2. Tento súboj nemá favorita.

Domáci tím má v skupine ešte Leverkusen a izraelský H. Beer Sheva. Slavia zatiaľ vedie tabuľku so ziskom 6 bodov a skóre 5:5. Rovnaký počet 6 bodov má aj Leverkusen, ktorý ma navyše podstatne lepšie skóre 10:5, ale má zatiaľ horší vzájomný zápas so Slaviou, ktorý prehral 0:1 vonku. Slavia na úvod prehrala v Izraeli trošku prekvapivo 1:3, no potom doma dvakrát vyhrala, ako som už spomenul. Nice je zatiaľ na 3. mieste so ziskom 3 bodov, rovnako 3 body má aj H. Been Sheva. Nice vysoko prehrali 2:6 v Leverkusene, následne doma 1:0 zdolali tím z Izraelu a prehrali v Prahe 2:3. Pre domáci tím nie je zatiaľ nič stratené a v pohode môže ešte postúpiť, ako aj každý tím z tejto skupiny. Výhra nad českým majstrom by k tomu pomohla, ale hostia sú veľmi kvalitným a silným celkom. Slavia sa na tento súboj navyše naladila vysokou ligovou výhrou 6:0 v Opave.

História mi našla 2 vzájomné zápasy medzi Slaviou a Nice. V oboch prípadoch sa z výhry tešila Slavia, keď v roku 2017 v prípravnom duely vyhrala pohodlne 4:1 a v predošlom zápase Európskej ligy doma vyhrala tesne 3:2. Ako aj kurzy nasvedčujú, mohlo by sa jednať o tesnú bitku, preto skúsim tip, že 1. polčas, alebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Nice - Slavia Praha
Súťaž:
Európska liga
Čas zápasu: 26.11.2020 21:00
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.73
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy