Portugalsko - Chorvátsko (analýza + tip na zápas)

Portugalsko - Chorvátsko (analýza + tip na zápas)

Atraktívny duel sa odohrá opäť v lige A medzi Portugalskom a Chorvátskom, konkrétne v skupine 3. Celkom výrazným favoritom na víťazstvo je domáci celok, aspoň podľa kurzov.

Portugalsko je celkovým víťazom predošlého a zároveň úvodného ročníka tejto novodobej súťaže. Portugalsko na domácom trávniku vo finále zdolalo 1:0 Holandsko. Základnú skupinu vtedy dokázalo vyhrať pred Talianskom a Poľskom. Chorvátsko narazilo v základnej skupine na Anglicko a Španielsko, pričom skončilo posledné. Oba celky sa odvtedy stihli kvalifikovať na Európsky šampionát. Portugalsko v skupine skončilo na 2. mieste, trochu nečakane za Ukrajinou. Chorvátsko dokázalo svoju skupinu vyhrať a potvrdilo úlohu jasného favorita skupiny. Domáci tím má už tradične zložený kompaktný tým, ktorý najviac ťahá Ronaldo. V predošlom ročníku dokázal streliť 3 góly v semifinále Švajčiarom. Chorvátsko je vicemajstrom z predošlých MS v Rusku, ale zdá sa mi, že forma tohto tímu už nie je tak ohromujúca a nebezpečná.

Bilancia vzájomných zápasov týchto dvoch celkov vyznieva pomerne jasne v prospech domáceho tímu, ktorý až štyrikrát vyhral a raz sa zrodila remíza. Navyše Chorvátsko dokázalo Portugalsku streliť len jediný gól v týchto 5-tich dueloch. Skúsim v zápase opäť veriť domácemu tímu, že o ten gól bude lepší a vyhrá.

Tip na zápas

Zápas: Portugalsko - Chorvátsko
Súťaž:
UEFA Liga Národov - Liga A
Čas zápasu: 05.09.2020 20:45
Tip:
1
Kurz: 1.86
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy