Portugalsko - Nemecko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Portugalsko - Nemecko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ďalším šlágrom na EURE a v skupine F bude súboj domáceho Nemecka s Portugalskom. Zápas sa odohrá v Mníchove a domáci tím bude mierny favorit.

Nemecko z trojice favoritov vstúpilo do turnaje jediné bez zisku bodu a preto to bude chcieť napraviť v nasledujúcom zápasom proti Portugalsku. Nemecko určite nechce zopakovať scenár z posledných MS, kde šokujúco nepostúpilo zo skupiny. V úvodnom zápase nestačilo v Mníchove na Francúzsko, ktoré je podľa môjho názoru aktuálne kvalitnejším tímom, akým je Nemecko. Smolná prehra 0:1 po vlastnom góle znamenala nula bodov, ale Nemci ukázali aj svetlé pasáže a vytvorili si niekoľko dobrých šancí a súvislejší tlak. Naopak Portugalsko sa proti Maďarsku dlho trápilo a nevedelo sa presadiť v koncovke. Súper hnaný domácim publikom dlho odolával a každý čakal, že Portugalsko skóruje oveľa skôr. Výsledok 3:0 nezodpovedá priebehu zápasu a navonok pôsobí, že Portugalci sa v zápase nenatrápili, ale zdanie klame. Nemecko hrá doma a je celkom, ktorý musí ísť za víťazstvom jednoznačnejšie, nakoľko už potrebuje bodovať.

Bilancia z predošlých 5-tich vzájomných zápasov je lepšia v prospech Nemecka, ktoré trikrát vyhralo, raz sa zrodila remíza a raz vyhralo Portugalsko. Obe krajiny sa naposledy stretli v roku 2014 na MS, kde jasne uspelo Nemecko 4:0. Osobne viac verím v tomto zápase Nemecku, ale skúsim pre mňa istejší tip, že obaja dajú gól.

Tip na zápas

Zápas: Portugalsko - Nemecko
Súťaž:
EURO
Čas zápasu: 19.06.2021 18:00
Tip:
Obaja dajú gól
Kurz: 1.76
Bookmaker:Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy