Servette - Ružomberok (analýza + tip na zápas)

Servette - Ružomberok (analýza + tip na zápas)

Všetci traja zástupcovia zo Slovenska sa v kvalifikácii Európskej ligy predstavia vonku. Jedným z nich je aj Ružomberok, ktorý sa predstaví v Ženeve. Domáci tím je pomerne jasným favoritom podľa kurzov.

Švajčiarsky tím sa v predošlom ročníku umiestnil na 4. mieste domácej ligy a patril k tomu lepšiemu. Aktuálne sa domáca liga ešte hrať nezačala, tak Servette hrala 2 priateľské zápasy, ktoré dokázala vyhrať zo skóre 10:1. Ružomberok už zarezáva v domácej lige, kde stihol odohrať 4 kolá a patrí mu priebežné 9. miesto. Na víťazstvo zatiaľ stále čaká, keď trikrát remizoval a raz prehral. Pri tom určite patrí k tímom, ktoré majú ambície hrať v prvej polovici tabuľky. Kvalita domáceho celku je jednoznačne papierovo vyššia a tak isto samotná hodnota hráčov. Myslím si, že domáci tím je v tomto momente aj v lepšej forme, navyše pri udaní kurzu zohralo fakt hlavne domáce prostredie. Navyše sa hrá len tento 1 zápas, ktorý rozhodne o postupe, ako všade inde.

Aj v tomto prípade sa jedná o prvý duel týchto celkov, ktoré predtým na seba nenarazili. Ako som už písal vyššie dôvody, budem veriť domácemu tímu, ktorý by doma mal potvrdiť rolu favorita a postúpiť do ďalšej fázy kvalifikácie. Hrám jednotku.

Tip na zápas

Zápas: Servette - Ružomberok
Súťaž:
Európska liga - kvalifikácia
Čas zápasu: 27.08.2020 20:15
Tip:

Kurz: 1.5
Bookmaker: iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy