Slovácko – Plzeň (analýza + tip na zápas)

Slovácko – Plzeň (analýza + tip na zápas)

Pozrieme sa do českej najvyššej súťaže, kde Slovácko doma privíta Plzeň, ktorá nedávno prežívala pomerne veľkú hernú krízu. Aktuálne sa však nedarí domácemu celku.

Plzeň je priebežne na 5. mieste so ziskom 20 bodov a určite to nie je to, čo v tomto klube každý očakáva. Aktuálne Plzeň nemá kvalitatívne na Slaviu, pričom na ňu stráca už 9 bodov. V predošlých zápasoch zaznamenali futbalisti Plzne až 3 porážky a 1 remízu, navyše sa jednalo o celky, ktoré by Plzeň obvykle zdolala. Stolička trénera Guľu bola poriadne podlomená, ale v predošlom kole Plzeň doma gólovo explodovala a zmietla Teplice rozdielom dvoch tried 7:0. Myslím si, že takáto vysoká výhra by mohla opäť nakopnúť sebavedomie hráčov k dobrým výkonom. Slovácko je súper, ktorý je doma nepríjemný, ale momentálne sa mu nedarí. V predošlých 5-tich dueloch dvakrát vyhralo, ale následne prišla remíza a 2 prehry. Práve tento pokles formy by mala znovu nabudená Plzeň využiť, aspoň podľa môjho názoru.

Bilancia z predošlých 5-tich zápasov týchto 2 celkov je doslova vyrovnaná, keď si obaja pripísali po 2 výhry a raz sa body delili. Práve predošlé 2 zápasy dokázalo vyhrať Slovácko, ako v Plzni, tak aj doma. Plzeň to nemáva s týmto tímom jednoduché, ale budem veriť jej, že teraz vyhrá. Skúsim však opatrnejší tip, že hostia vyhrajú 1. polčas, alebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Slovácko – Plzeň
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 20.12.2020 16:00
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Plzeň
Kurz: 1.70
Bookmaker: Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy