Slovensko - Česko (analýza + tip na zápas)

Slovensko - Česko (analýza + tip na zápas)

V Lige Národov sa opäť, ako aj v predošlom ročníku v lige B zopakuje derby Slovenska s Českom. Vlani z tejto konfrontácie vyšli lepšie Česi. Prvý zápas, kde je domáci tím Slovensko nemá jasného favorita.

Česko vyhralo v predošlej Lige Národov so Slovenskom oba zápasy, keď vonku vyhrali 2:1 a doma vyhrali 1:0. Dva najtesnejšie výsledky rozhodli o 2 výhrach tohto tímu. Slovensko teda má čo vracať svojmu rivalovi, no aktuálne sa mi zdá, že Česko hrá lepší futbal a darí sa mu viac. Potvrdila to aj predošlá kvalifikácia, kde podľa mňa Česko malo ľahšiu skupinu, no postúpilo zaslúžene, keď skončilo na 2. mieste za Anglickom . Mimochodom dokázalo poraziť doma práve Anglicko 2:1 a týmto nečakaným výsledkom urobili veľký krok k postupu. Slovensko naopak nedokázalo zvládnuť dôležité súboje s Walesom ,ktorý neporazilo doma a muselo sa zmieriť iba s 3. miestom, ktoré znamená baráž. Hrať sa bude na 1 zápas doma a nastúpi proti Írsku. Podľa súpisky domáceho trénera je vidieť, že sa pokúsi vyskúšať aj nových hráčov, nakoľko bude chýbať v tíme niekoľko opôr.

Vzájomná bilancia z predošlých 5-tich duelov týchto celkov je lepšia v prospech hostí, ktorí dokázali trikrát vyhrať, raz sa body delili a raz vyhralo Slovensko. Ako som písal, momentálne sa mi páči hra Česka viac a preto skúsim tip, že Česko dokáže vyhrať aspoň jeden polčas.

Tip na zápas

Zápas: Slovensko - Česko
Súťaž:
UEFA Liga Národov - Liga B
Čas zápasu: 04.09.2020 20:45
Tip:
2. tím vyhrá aspoň jeden polčas
Kurz: 1.86
Bookmaker: iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy