Sparta Praha - Opava (analýza + tip na zápas)

Sparta Praha - Opava (analýza + tip na zápas)

Favorizovaná Sparta privíta v rámci 29. kola na domácom trávniku Opavu. Oba celky sú momentálne v úplne inej situácii a forme. Sparta je na 5. mieste so ziskom 44 bodov. Opava je predposledná so ziskom 20 bodov. Domáci celok bude v tomto meraní síl jednoznačným favoritom.

Vyzerá to tak, že Sparta sa po zúfalej sérii výsledkov pozbierala. Nevýraznú šnúru remíz a prehier vystriedali 3 výhry v rade. Z týchto 3 duelov si Sparta odniesla veľmi priaznivé skóre 8:1. Aktuálne tento celok nemôže v tabuľke konkurovať dvojici Plzeň a Slavia, ale dôležité body potrebuje zbierať naďalej, nakoľko súperi sú v pätách. V predošlom kole dokázala Sparta vyhrať v malom mestskom derby v Bohemians tesne 1:0, navyše Bohemians ťahali šnúru 4 výhier v rade. Opava bojuje o záchranu, nakoľko jej hrozí zostup. Hostia v predošlých 5-tich dueloch trikrát remizovali a dvakrát prehrali. Na výhru už čaká nejaký ten čas. Osobne si myslím, že si na ňu ešte bude musieť počkať minimálne 1 zápas, nakoľko domáci tím je momentálne rozbehnutý.

Čo sa týka vzájomných zápasov, navrch má jasne Sparta, ktorá dokázala vyhrať všetkých 5 predošlých duelov. Aktuálna situácia v tabuľke naznačuje, že domáci favorit by mal opäť zvíťaziť. Hostia sa môžu snažiť, ale ja budem veriť domácemu celku, že vyhrá. Hrám výhru Sparty doma v handicape aspoň o 2 góly v lepšom kurze.

Tip na zápas

Zápas: Sparta Praha - Opava
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 10.06.2020 18:00
Tip:
Sparta Praha HCP (-1.5)
Kurz: 1.61
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy