1. česká futbalová liga: Vyhraj zadarmo až 40.000 € – súťaž začína 14.2.2020

1. česká futbalová liga: Vyhraj zadarmo až 40.000 € – súťaž začína 14.2.2020

14.2.2020 začína jarná časť najvyššej českej futbalovej ligy. Celkovo pripravil Tipsport vyraďovaciu súťaž pre najbližších 10 kôl. Ide o strategickú hru, v ktorej sa hrá až o 4 000 000 Netov. Výhra je rozdelená a to tak, že ak prejdete piatym kolom, tak máte nárok na podiel z banku 3 200 000 Netov a hráči (hráč), ktorí sa dostanú najďalej, si rozdelia ešte zvyšných 800 000 Netov.

Súťaž o 40.000 € s Tipsportom 

Stávková kancelária Tipsport pripravila pre vyraďovacie boje súťaž, kde rozdá 40.000 €. Jediné, čo musíte urobiť je mať účet v Tipsporte a zvoliť si každé kolo jedno mužstvo, ktoré v danom kole vyhrá. Celý háčik spočíva v tom, že počas všetkých kôl si môžete vybrať iba jedno mužstvo (a nie je možné si vybrať mužstvo, ktoré ste si vybrali v predchádzajúcich kolách). Ak prejdete cez piate kolo, tak máte istý podiel z 3 200 000 Netov (čo predstavuje 32.000 €). Ak budete najlepší, tak získate ešte podiel navyše z 800 000 Netov (8.000 €). 

Čo sa stane v prípade remízy

Prehry ako aj remízy v danom kole znamenajú váš koniec v súťaži. Teoreticky sa môže stať, že všetky zápasy v danom kole skončia remízou, ale pravidlá mysleli aj na to a v takomto prípade budú všetci postupovať ďalej. 

Do kedy je potrebné natipovať prvé kolo? 

Tipovať môžete už aj teraz, ale najneskôr do začiatku zápasu. Posledný zápas 1.kola sa odohrá 17.2.2020 o 18:00, takže do tejto doby je možné vstúpiť do súťaže. Musíte si ale uvedomiť, že 17.2. je pondelok a tam sa odohrá už iba jeden zápas.

Je potrebné podávať stávky za peniaze? 

Táto súťaž je úplne zadarmo, preto nie je potrebné tipovať za žiadne reálne peniaze. Túto súťaž nájdete v podstránke „súťaže“ potom ako sa zaregistrujete. Po kliknutí na danú súťaž budete presmerovaný na konkrétnu podstránku, kde si budete voliť váš tip na dané kolo.  

UpozornenieUž od začiatku musíte myslieť na ďalšie kolá. Každý tím totiž môžete vybrať len jedenkrát!
15 € úplne zadarmoAk sa zaregistrujete v Tipsporte, tak môžete získať okrem vstupného bonusu aj 15 EUR úplne zadarmo za overenie totožnosti. Samotný vstupný bonus je vo výške 4.000 EUR, ale ten nie je podmienkou pre zisk 15 EUR zdarma. 

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?