Tipsport odmeňuje v hre Pyramída po novom už od 4. kola!

V hre Pyramída 🏆 od Tipsportu sa hrá o 600 tisíc €

Od januára 2020 Tipsport spustil staro-novú hru Pyramída, ktorá sa dá hrať aj na pobočkách.

Oproti predchádzajúcej  verzii Pyramídy Tipsport pozmenil pravidlá. 

Celkovo systém hry spočíva v tom, že je 10 kôl a každé kolo má minimálnu výšku kurzu, ktorý je potrebné uhádnuť na jednom tikete.

Pravidlá sú jednoduché tým, že ak neuhádnete, tak v danej pyramíde končíte. Systém uznáva predzápasové stávky ako aj live stávky.

Ak využijete na tikete cashout, tak aj takýto tiket sa zaráta, ale pre potreby Pyramídy sa to ráta tak, ako keby ku cashoutu nedošlo. Pre vás je teda najpodstatnejšie to, aby všetky tipy na tikete boli víťazné (prípadne vyhodnotené kurzom 1.00) a zároveň bol dodržaný minimálny kurz.

Kurz sa bude počítať bez kurzového zvýhodnenia (bonifikácie) a v prípade Extratipu ide o kurz bez Extratipu. 

Kde je možné hrať hru Pyramída?

Na Slovensku je možné hrať túto hru iba v stávkovej kancelárii Tipsport a to buď na pobočke alebo online. Ak žijete v ČR, tak tam je táto hrá dostupná aj v stávkovej kancelárií Chance. 

▶ pozrite si, kto sa dostal zatiaľ najďaej v hre Pyramída a akú cenu získal

Novinky v Pyramíde

  • Od 15.7.2020 má každý hráč k dispozícii jeden život – tento život je možné využiť v prípade, že ste nesplnili minimálny kurz z dôvodu skonta. Máte tak nárok opakovať dané kolo. V prípade, že bude skonto zápasu riešené dodatočne a vy ste medzi tým prešli niekoľko kôl, tak potom môžete normálne pokračovať, ale automaticky strácate nárok na „život“.
  • Zatiaľ je maximum 8. kolo – v 7/2020 dosiahol jeden český hráč zo Chance 8. kolo a získal tak odmenu 200 000 Netov (čo predstavuje cca 8.000 €). Bohužiaľ v deviatom kole mu ušlo viacero zápasov z tiketu a z pyramídy tak vypadol. 
  • Tipsport má odlišné odmeny pre českých a slovenských hráčov – z dôvodu legislatívy museli nechať slovenským hráčom vyššie výhry v eurách. Keby aj Slováci mali vyššie výhry v Netoch, tak by museli tieto peniaze ešte raz staviť pred výberom na bankový účet. Platí, že v ČR je 100 Netov = 100 Kč a v SR je 100 Netov = 1 €. Pokiaľ by sa jednotlivé výhry v každej krajine prepočítavali na koruny resp. eurá, tak by výhry boli zhruba rovnaké pre každého. 

Aká je minimálna stávka do hry Pyramída? 

Minimálna stávka pre túto hru je 2 €. Maximálne môžete hrať naraz tri Pyramídy, takže za jeden deň môžete podať maximálne 3 stávky do hry Pyramída, čo celkovo znamená stávky v celkovej hodnote 6 € (3 × 2 €).

Tiket je potrebné zaradiť do súťaže Pyramída

Keď si vytvoríte tiket, dole na tikete vidíte možnosť „súťaž“. Tu je potrebné zvoliť správny typ súťaže a ak hráte viacero Pyramíd naraz, tak treba myslieť aj na to, či ste to nechceli dať do niektorej konkrétnej.  

Tabuľka s minimálnymi kurzami v hre Pyramída

KoloMinimálny kurzKoloMinimálny kurz
1. kolo 1.10 6. kolo 6.00
2. kolo 2.00 7. kolo 7.00
3. kolo 3.00 8. kolo 8.00
4. kolo 4.00 9. kolo 9.00
5. kolo 5.00 10. kolo 10.00

Ceny v súťaži Pyramída – hlavná výhra je viac ako 600.000 €

Naraz je možné hrať až tri Pyramídy. Ak začnete hrať Pyramídu, tak máte 30 dní na to, aby ste túto konkrétnu pyramídu dokončili. Z toho vyplýva, že nie je potrebné tipovať každý deň.

Tipsport v júni 2020 zmenil ceny v súťaži a najnovšie budú hráči odmeňovaný už po štvrtom kole. Aby ste získali zaujímavú finančnú odmenu, tak nemusíte prejsť až do posledného kola, pretože od ôsmeho kola sú výhry už veľmi zaujímavé. Platí 100 Netov = 1 €.

KoloVýhraKoloVýhra
1. - 6. 800 Netov
2. - 7. 600 €
3. - 8. 8.000 €
4. 200 Netov (= 2 €) 9. 80.000 €
5. 400 Netov 10. 600.000 €  a viac

Ak prejdete cez siedme kolo, tak získavate výhru 600 €. V ďalšom kole získate 8.000 EUR a v deviatom až 80.000 EUR. V prípade, že sa dostanete do desiateho kola, ktoré bude víťazné a v daný deň budú viacerí víťazi (čo je veľmi nepravdepodobné), tak sa hlavná výhra 600.000 € rozdelí rovnomerne.

Po tom, ako niekto získa hlavnú výhru, sa ihneď vypíše nová hlavná výhra (pravdepodobne bude taktiež vo výške približne 600.000 €). Vy takto môžete hrať neustále pyramídu a vaše výhry sú neobmedzené (teoreticky je možné vyhrať aj dve hlavné výhry dva dni po sebe).

Všetky potrebné informácie nájdete aj na web stránke a to po registrácii v sekcii súťaže, kde vidíte všetky dostupné súťaže vrátane ich pravidiel resp. podmienok. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ja by som ti na toto odpovedala asi takto:nase slovenske "akoze...
BETVICTOR
nefungujú, lebo by sa to zneužívalo, ale dá sa cez oficiálny e-mail. no v...
Zdanění kurzových sázek v ČR
Ďakujem, skúsim.
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?