Tipsport spúšťa Pyramídu! Vyhrajte celých 600 tisíc €

Tipsport spúšťa Pyramídu! Vyhrajte celých 600 tisíc €

Tipsport avizoval, že do konca januára 2020 spustí staronovú hru Pyramída. Tipsport teraz pozmenil pravidlá a máme tu novú online hru Pyramída (dá sa hrať aj na pobočkách). Celkovo systém hry spočíva v tom, že je 10 kôl a každé kolo má minimálnu výšku kurzu, ktorý je potrebné uhádnuť na jednom tikete. Pravidlá sú jednoduché s tým, že ak neuhádnete, tak v danej pyramíde končíte. Systém uznáva predzápasové stávky ako aj live stávky. Ak využijete na tikete cashout, tak aj takýto tiket sa zaráta, ale pre potreby Pyramídy sa to ráta tak, ako keby ku cashoutu nedošlo. Pre vás je teda najpodstatnejšie to, aby všetky tipy na tikete boli víťazné (prípadne vyhodnotené kurzom 1.00) a zároveň bol dodržaný minimálny kurz. Kurz sa bude počítať bez kurzového zvýhodnenia (bonifikácie) a v prípade Extratipu ide o kurz bez Extratipu. 

Aká je minimálna stávka do hry Pyramída? 

Minimálna stávka pre túto hru je 2 €. Maximálne môžete hrať naraz tri Pyramídy, takže za jeden deň môžete podať maximálne 3 stávky do hry Pyramída, čo celkovo znamená stávky v celkovej hodnote 6 € (3 x 2 €). 

Tiket je potrebné zaradiť do súťaže Pyramída

Keď si vytvoríte tiket, dole na tikete vidíte možnosť „súťaž“. Tu je potrebné zvoliť správny typ súťaže a ak hráte viacero Pyramíd naraz, tak treba myslieť aj na to, či ste to nechceli dať do niektorej konkrétnej.  

Tabuľka s minimálnymi kurzami v hre Pyramída

KoloMinimálny kurzKoloMinimálny kurz
1. kolo 1.10 6. kolo 6.00
2. kolo 2.00 7. kolo 7.00
3. kolo 3.00 8. kolo 8.00
4. kolo 4.00 9. kolo 9.00
5. kolo 5.00 10. kolo 10.00

Ceny v súťaži Pyramída – začíname so 600.000 €

Naraz je možné hrať až tri pyramídy. Ak začnete hrať pyramídu, tak máte 30 dní na to, aby ste túto konkrétnu pyramídu dokončili. Z toho vyplýva, že nie je potrebné tipovať každý deň. Ak prejdete cez siedme kolo, tak získavate výhru 600 €. V prípade, že sa dostanete do desiateho kola, ktoré bude víťazné a v daný deň budú viacerí víťazi (čo je veľmi nepravdepodobné), tak sa hlavná výhra 600.000 € rozdelí rovnomerne. Po tom, ako niekto získa hlavnú výhru, sa ihneď vypíše nová hlavná výhra. Vy takto môžete hrať neustále pyramídu a vaše výhry sú neobmedzené (teoreticky je možné vyhrať aj dve hlavné výhry dva dni po sebe).

Všetky potrebné informácie nájdete aj na web stránke a to po registrácii v sekcii súťaže, kde vidíte všetky dostupné súťaže vrátane ich pravidiel resp. podmienok. 

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

NEMáM a ani netuším kto to je. A čo ten človek teraz môže tipovať ked sa nič...
Tipovaci servis - máte niekto skúsenosti?
všoebecne ale odporúčam takýto postup: vložiť tam kartou čo najmenej...
Výber peňazí z bet365 2019
ževraj skill spolu s netellerom zaviedli určité opatrenia a to tak, že kým...
Vklad na bet365 cez skrill ?