Tottenham - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V Premier League sa v oodohrá atraktívne londýnske derby medzi domácim Tottenhamom a hosťujúcim Arsenalom. Nebude to ale žiadny súboj o špicu tabuľky. Domáci tím je aktuálne až na 10. mieste so ziskom 48 bodov. Hosťom patrí 8. miesto so ziskom 50 bodov. Oba celky sa budú ešte snažiť v tabuľke vyšplhať vyššie a zachrániť koniec sezóny.

Ani pre jeden z týchto tímov to zatiaľ nie je vydarená sezóna. Oba kluby jednoznačne majú ambície pomýšľať na iné priečky, na akých sa nachádzajú v tomto čase. Tottenham nezopakoval úspech v LM z vlani, navyše to tak vyzerá, že v ďalšej sezóne si túto súťaž ani nezahrá. Z predošlých 5-tich duelov dokázal dvakrát vyhrať, dvakrát remizovať a raz prehral. Ako sami vidíte, veľmi kolísavá forma. Arsenal má pred jeho súperom 2 body náskok, no tiež to nie je žiadna sláva. Predsa len je bližšie, keď na 4. miesto stráca 9 bodov, čo je tiež dosť. Skôr to vidím pre oba celky na boj o Európsku ligy, ale ani v tomto boji sa Wolves a Sheffield nevzdajú lacno. Arsenal z predošlých 5-tich duelov trikrát vyhral, raz prehral a raz remizoval. Znamená to, že má o čosi lepšiu formu ako domáci tím.

Vzájomná bilancia týchto konkurentov je pomerne vyrovnaná, keď dvakrát vyhral Tottenham, raz vyhral Arsenal a dvakrát sa body delili. Práve 2 najčerstvejšie zápasy skončili remízou. Skúsim tomuto trendu veriť aj do tretice, preto skúsim tip, že 1. polčas, alebo zápas skončí remízou. Forma a postavenie v tabuľke taktiež nasvedčuje, že by sa mohlo jednať o vyrovnaný súboj.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 12.07.2020 17:30
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.74
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy