Tottenham - Everton (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Everton (analýza + tip na zápas)

V rámci 1. kola novej sezóny Premier League privíta Tottenham doma Everton. Zápas v ktorom je domáci tím pomerne jasný favorit, aspoň podľa kurzov, ale hostia majú tiež svoju kvalitu.

Tottenham obsadil v predošlej sezóne 6. miesto, takže Liga majstrov sa v tejto sezóne hrať nebude. Útechou môže byť aspoň Európska liga a jej skupinová fáza. Domácemu celku sa v tejto sezóne nepodarilo ťažiť v Lige majstrov, ako v predošlej, kde dokráčal až do finále. Eveton obsadil v uplynulej sezóne 12. miesto, tento tím však každoročne hrá pod svoje možnosti. Súpiska tímu je môjho názoru kvalitnejšia, ako sú výkony na ihrisku. Aktuálne podpísali zaujímavú posilu Jamesa Rodrigueza, ktorý hosťoval z Realu v Bayerne, no nedokázal sa presadiť trvalejšie do základu. Tento šikovný hráč má stále čo ponúknuť a mal by byť prínosom v tíme. Myslím si, že Everton v tomto meraní síl nemusí byť bez šance na bod.

Čo sa týka vzájomných súbojov týchto dvoch tímov, lepšie je na tom domáci celok, ktorý, trikrát vyhral a dvakrát sa zrodila remíza. Domáci tím je síce favoritom, ale ja skúsim hrať tip, že oba celky skórujú.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Everton
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 13.09.2020 17:30
Tip:
Obaja dajú gól
Kurz: 1.77
Bookmaker: Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy