Tottenham – Wolves (analýza + tip na zápas)

Tottenham – Wolves (analýza + tip na zápas)

Zaujímavým súbojom v Premier league bude zápas, v ktorom Tottenham doma privíta Wolves.

V tabuľke je domáci tím na 6. mieste s počtom bodov 40 a hostia sú na 8. mieste so ziskom 39 bodov, takže zápas by to mal byť vyrovnaný.

Celkovo je tabuľka tesná a nabitá medzi týmito priečkami. Tottenham doma v LM prehral prvý súboj s Lipskom 0:1 a v odvete bude mať čo robiť, aby uspel. Myslím si, že sily si bude musieť rozložiť tak, aby zvládol prioritne ten duel.

Navyše Wolves je silný a nepríjemný súper a presvedčilo sa o tom už niekoľko tímov v tejto sezóne a City dokonca už dvakrát. Wolves taktiež čaká odvetný súboj EL v Španielsku, ale doma vyhrali vysoko 4:0, takže si myslím, že niet dôvod na obavy.

Vzájomná bilancia zápasov ukazuje na Tottenham, ktorý mal v týchto súbojoch navrch, pričom až trikrát vyhral, raz sa zrodila remíza a raz vyhral Wolves. Osobne si však myslím, že aj keď má domáci tím lepší kurz, tak ja akosi viac verím hosťom a preto skúsim stávku v peknom kurze, že hostia vyhrajú v tomto súboji aspoň jeden polčas.

Wolves silu má a neraz sme to mohli vidieť v súbojoch s City, či Liverpoolom, alebo United. Navyše sa vedia nabudiť proti silným tímom.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham – Wolves
Súťaž: Premier League
Čas zápasu: 01.03.2020 15:00
Tip:
Vyhrá aspoň jeden polčas: Wolves
Kurz: 2.06
Bookmaker: iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy