Turecko - Maďarsko (analýza + tip na zápas)

Turecko - Maďarsko (analýza + tip na zápas)

V Lige B sa v úvodnom meraní síl predstaví Turecko doma a privíta Maďarsko. Pomerne jasným favoritom v tomto zápase je domáci celok, aj vďaka vydarenej kvalifikácii na EURO.

Turecko hrá aktuálne lepší futbal, ako Maďarsko. V uplynulom ročníku Ligy Národov skončilo síce v skupine až na 3. mieste za Švédskom a Ruskom, no vynahradili si to úspechom v kvalifikácie na Európsky šampionát. Skončili na 1. mieste a nechali za sebou aj top favorita Francúzsko, ktoré doma zdolali a vonku dokázali uhrať cennú remízu. Maďarsko hralo v predošlom ročníku Ligu C, ale spolu s Fínskom postúpili do Ligy B. Nechali za sebou Grécko a Estónsko. Maďarsku sa nepodarilo postúpiť na EURO a tak isto ani do baráže, kde sa dostalo Slovensko. Momentálne sa mi páči hra Turkov, ktorí sú aktuálne veľmi nebezpečný tím s mnohými kvalitnými a zaujímavými hráčmi. V skupine sa mimochodom stretnú okrem Maďarska aj s Ruskom a Srbskom.

Vzájomná bilancia zápasov týchto tímov je dominantná v prospech domáceho tímu, ktorý trikrát vyhral, raz vyhralo Maďarsko a raz sa body delili. Predošlý vzájomný zápas sa hral pomerne dávno, ešte v roku 2013. Ako som už vysvetlil dôvody, práve preto budem veriť domácemu tímu, že vyhrá a v zápase by mohli padnúť aspoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Turecko -Maďarsko
Súťaž:
UEFA Liga Národov - Liga B
Čas zápasu: 03.09.2020 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.00
Bookmaker: iFortuna

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy