Wolves - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Wolves - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V Premier League sa pozrieme na zaujímavý súboj Wolves s Arsenalom. Domáci celok sa aktuálne herne trápi, zatiaľ čo hosťom sa darí podstatne lepšie.

Wolves je priebežne na 14. mieste so ziskom 23 bodov. Z výhry sa tento tím netešil už dlhých 8 zápasov, pričom až 5 prehral a trikrát remizoval. Predošlé 2 sezóny tomuto celku vyšli na výbornú, keď hneď pri svojej úvodnej sezóne medzi elitou obsadili pekné 7. miesto a v predošlom ročníku ho zopakovali. Obrana Wolves v týchto časoch značne škrípe a robí chyby. Prejavuje sa to aj pasívnym skóre 21:30, čo nebolo u domáceho celku zvykom v predošlých sezónach. Arsenal je priebežne na 9. mieste so ziskom 31 bodov. Z predošlých 5-tich zápasov dvakrát remizoval a trikrát vyhral, čo je podstatne lepšia bilancia. Zdá sa, že Arsenal je po katastrofálnom úvode sezóny z najhoršieho vonku a konečne ukazuje svoj potenciál. V tabuľke sa posunul nahor a určite bude chcieť pridať ďalšie body, aby mu v nasledujúcej sezóne neušla skupina Ligy majstrov. Myslím si, že hosťujúci celok je určite tím, ktorý tam patrí.

Vzájomná bilancia súbojov týchto dvoch tímov je lepšia v prospech domáceho celku, ktorý dvakrát vyhral, raz vyhral Arsenal a dvakrát sa zrodila remíza. Arsenal nemal predošlé sezóny dobré, čo sa týka výkonov a Wolves naopak áno. Preto je bilancia v prospech domáceho celku lepšia, no teraz je situácia opačná. Preto verím Arsenalu a skúsim tip, že vyhrá 1. polčas, alebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Wolves - Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 02.02.2021 19:00
Tip:
Výsledok 1. polčasu alebo zápasu: Arsenal
Kurz: 1.81
Bookmaker:Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy