V Tipsporte začína Prázdninový TIPCUP! Dotácia viac ako 6 miliónov Netov!

V Tipsporte začína Prázdninový TIPCUP! Dotácia viac ako 6 miliónov Netov!

10. augusta štartuje Prázdninový TIPCUP - ďalší diel obľúbenej tipérskej súťaže stávkovej kancelárie Tipsport. Celkový víťaz získa výhru vo výške 4.000 EUR (400 000 Netov) na tipovanie. Hráč na druhom mieste obdrží 1.600 EUR (160 000 Netov).

Ak sa chcete súťaže zúčastniť, stačí byť registrovaný s overenou identitou v stávkovej kancelárii Tipsport.sk. Súperiť budete spolu s hráčmi z ČR, ktorí hrajú v stávkových kanceláriách Tipsport.cz a Chance.cz. Tipsport neustále skúša nové formáty súťaže a po poslednom skupinovom formáte sa opäť vrátil ku klasického formátu, kde budú dvaja hráči súperiť proti sebe. Najprv sa hrá kvalifikácie z ktorej postúpi do playoff  8192 hráčov. 

Ako sa prihlásiť do Prázdninového TIPCUPu?

Stačí pri zostavení tiketu zaškrtnúť v spodnej časti políčko „Tipcupy“ a následne len podáte tiket. Do Tipcupu sa zaraďujú akékoľvek stávky, pričom môžu byť uzavreté aj za Nety (vernostné body). Môžete využívať aj cash out, ale na tikete musí byť vyhodnotená minimálne jedna udalosť. Tikety, ktoré boli podané do Tipcupu sa násobia koeficientom 25, pričom do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety a všetko sa vyjadruje v bodoch.

Ako sa hrá TIPCUP?

Ako vždy začína TIPCUP kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipujúci proti sebe. Kvalifikácia potrvá do 19.8.2020 a denný limit bude vo výške 2 €. Traja najlepší z kvalifikácie si odnesú 40 000 Netov (400 €) a celkovo bude odmenených 500 najlepších. 

Po kvalifikácií prichádza spomínané play off, kde hrajú dvaja proti sebe počas troch dní. Celkovo sa hrá 13 kôl, ak sa neráta kvalifikácia. Po každom kole vypadne polovica hráčov z celkového počtu a na konci zostanú poslední dvaja, ktorí budú bojovať o víťazstvo.  Víťaza Prázdninového Tipcupu spoznáme 19.9.2020.

KoloDenný vkladKoloDenný vkladKoloDenný vklad
Kvalifikácia 2 € 5. 4 € Osemfinále 12 €
1. 4 € 6. 8 € Štvrťfinále 12 €
2. 4 € 7. 8 € Semifinále 12 €
3. 4 € 8. 8 € Finále 12 €
4. 4 € 9. 8 €  

Spolu vložil Tipsport do Prázdninového TIPCUPu viac ako 6 000 000 Netov (60.000 €)! Toto množstvo bude rozdelené medzi všetkých súťažiacich, ktorí sa dostanu z kvalifikácie do vyraďovacej fázy. Samotný víťaz získa Nety v hodnote 4.000 EUR.

Podrobnejšie pravidlá a všetky informácie o Tipcupe nájdete presne tu.

Tipsport poskytuje do súťaže peniaze zadarmoOkrem súťaže ponúka Tipsport pre nových zákazníkov bonus bez vkladu vo výške 15 € , ku ktorému môžete získať aj bonus za vklad. Ten môže byť až 4.000 EUR.

Turnaj majstrov

V každom TIPCUPe sa hrá o postup do záverečného Turnaja majstrov, kde sa dostanete najlepších 1040 hráčov z celoročného rebríčka a 1008 hráčov z Tipligy. Na víťaza turnaja majstrov čaká automobil BMW.  

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Čaute, prosím vás mám pár otázok na betko,,, kamoš mi dal účet Betka bude mi...
BET365 Zakl. Otázky ?
Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille