Tipliga – dostaňte sa z pralesa do najvyššej ligy!

Ak radi pravidelne tipujete, tak táto súťaž je možno práve pre vás! Dostaňte sa z pralesu do 1. ligy a vyhrajte zaujímavé ceny! Čaká na vás 13 úrovni a 4096 skupín po 16tich súťažiacich.

🧗‍♂️ Tipsport Tipliga – pravidlá, ceny a ako sa zapojiť

Tipliga od Tipsportu je tipérska súťaž určená pre všetkých hráčov tipujúcich na Tipsport SK, Tipsport.cz a Chance.cz. Celá súťaž spočíva v získavaní bodov za podané tikety, ktoré vy sami zaradíte do Tipligy. Existuje niekoľko úrovni, pričom vašou úlohou je dostať sa čo najvyššie. Nebude to však veľmi jednoduché, pretože komunita tipérov má svoju kvalitu. 

Súťaž Tipliga (TL)
Počet úrovní (líg) 13
Postup 1x mesačne (o jednu ligu)
Trvanie jedného kola Dĺžka kola je 1 mesiac so začiatkom k 1.1.
Povolené typy stávok všetky stávky
Prihlásenie do Tipligy Tipsport.sk
Najvyššia odmena 40 000 Netov (400 €) 
Tipliga pravidlá Kompletné pravidlá Tipligy

Tipliga prihlásenie

Aby ste sa mohli zúčastniť tejto súťaže, tak je potrebné mať účet na Tipsport.sk. Ak nemáte, tak si ho môžete vytvoriť aj teraz (je to rýchle a úplne zadarmo). Do samotnej Tipsport Tipligy sa nemusíte špeciálne prihlasovať, pretože jediné čo musíte urobiť je pri stavení tiketu zvoliť súťaž Tipliga (na tikete pri vklade nájdete kolonku „Zaradiť do súťaže“).

Ak ešte len začínate, tak automaticky budete zaradený do najnižšej úrovne tzv. PRALESU. Po mesiaci sa môžete dostať do vyššej úrovne a každým nasledujúcim mesiacom môžete stúpať vyššie. Jediné čo budete na postup potrebovať sú body za výherné tikety. Ak sa vám nebude dariť, tak môžete aj zostupiť do nižšej ligy (nižšie ako PRALES sa nedá zostúpiť).

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Tipliga pravidlá

V Tiplige nie sú žiadne pravidlá, pretože do súťaže sú zaradené všetky tikety resp. kurzové stávky. Dokonca aj tie čo podáte v kamennej pobočke Tipsport (ak predložíte Tipkartu). V prípade, že využijete funkciu cashout, tak body budú pripísané podľa toho ako dopadne pôvodný tiket (využitie funkcie predaja tiketu nebude mať vplyv na získanie bodov).

Denne nie je potrebné uzatvárať stávky (dokonca je možné si uzatvoriť len jeden tiket za mesiac). Existujú denné limity, ktoré nie sú vysoké a možno preto sa oplatí tipovať častejšie. Aby vás to neobťažovalo každý deň, tak si môžete natipovať zápasy do Tipsport Ligy dopredu. 

Ako sa počítajú body v Tiplige?

Vaše víťazné stávky sa násobia koeficientom 25. Ak stavíte za 3 € kurz 3.0, tak vaša výhra bude 9 € a táto sa násobí koeficientom 25. Podľa tohto príkladu by ste získali 225 bodov (25×9=225). Pri stávke s vkladom 3 € musíte byť minimálne na úrovni „Okresný výber“.

Zapojiť sa do Tipligy
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Ceny v súťaži Tipliga

Ceny v súťažiach sú v Netoch a pochopiteľne tie najvyššie ceny sú v prvej lige (najvyššej lige). Existuje až 13 úrovni Tipligy, ale odmeny sú k dispozícii až od 3. triedy (piata úroveň od PRALESU). Minimálna odmena predstavuje 200 Netov (2 €) a maximálna odmena pre víťaza najlepšej ligy je 40 000 Netov (400 €) a za druhé miesto je 30 000 Netov (celkovo je v 1.lige odmenených prvých 6 súťažiacich). V každej lige má nárok na odmenu rôzny počet súťažiacich. 

Tipsport Tipliga (limity, skupiny, odmeny)
ÚroveňPočet
skupín
PostupyZostupyDenný limit
vkladov
Maximálna odmena
za prvé miesto
1. liga 1 0 4 40 € 40 000 Netov
2. liga 2 2 4 32 € 22 400 Netov
Národná liga 4 2 4 20 € 12 000 Netov
Divízia 8 2 6 12 € 7 200 Netov
Krajský výber 16 3 6 8 € 2 400 Netov
A trieda 32 3 6 4 € 1 200 Netov
B trieda 64 3 8 4 € 800 Netov
Okresný výber 128 4 8 4 € 600 Netov
3. trieda 256 4 8 2 € 300 Netov
4. trieda 512 4 8 2 € 0 Netov
5. trieda 1024 4 8 2 € 0 Netov
6. trieda 2048 4 8 2 € 0 Netov
Prales 4096 4 0 2 € 0 Netov
Zobraziť všetky odmeny podľa skupín  PLATÍ: 1 € = 100 Netov (1 Net = 1 cent)

Ako vidíte z tabuľky každá úroveňurčitý počet skupín pričom najvyššia má iba jednu a každá ďalšia úroveň má dvojnásobný počet skupín. Jednu skupinu tvorí maximálne 16 členov (tipujúcich), ale v najnižšej lige môže skupinu tvoriť menej ako 16 súťažiacich.

Kvalifikujte sa do Turnaja Majstrov1008 súťažiach z 1. ligy, 2. ligy, Národnej ligy a Divízie postupujú na Turnaj majstrov, ak dosiahli uvedenú úroveň k 1.11. daného roka. Turnaj majstrov sa začína v novembri. 

Čo je žolík v Tiplige?

Žolík je bonifikátor, ktorý umožňuje zdvojnásobenie počtu získaných bodov do rebríčka Tipligy. Funguje to tak, že ak uzavriete stávku za 4 € pri kuze 3:1, tak vaša výhra bude 12 €. Ak sa to prenásobí koeficientom 25, tak získate 300 bodov. Vďaka žolíku však môžete získať do rebríčka Tipligy až 600 bodov.

Postup ako získať žolíka?

Jedno kolo TL trvá 1 mesiac. Ak počas tohto jedného kola uzavriete tikety v ľubovoľných šiestich dňoch (za maximálny denný limit - dni nemusia na seba nadväzovať), tak získavate pre ďalšie stávky (siedmi deň) tzv. „Žolík“. Za jedno kolo môžete získať žolík opakovane. 

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké sú limity v Tiplige?

Minimálna stávka je stanovená na 0,1 €, ale existujú denné limity vkladov, ktoré nemôžete za jeden deň prekročiť. Tipsport Liga je rozdelená do 13 úrovni a najslabšie ligy majú denný limit 2 € a najlepšia má denný limit 40 €.

2️⃣ Je možné hrať Tipligu na pobočke aj online cez internet?

Áno, Tipligu môžete hrať aj na pobočke. Pri podaní tiketu je potrebné oznámiť pracovníčke, že chcete tiket zaradiť do Tipligy. V prípade, že podávate tiket online, tak musíte tiež na tikete zvoliť zaradenie do súťaže Tipliga. 

3️⃣ Musíte podávať tikety v Tiplige každý deň?

Stávky v Tiplige nie je potrebné uzatvárať každý deň (mesačne stačí uzavrieť jednu jedinú stávku). Zároveň platí, že ak získate nízky počet bodov, tak môžete vypadnúť do nižšej ligy. 

4️⃣ Ako sa vyhodnocuje stávka v Tiplige pri cashoute?

Funkciu predaja tiketu (cash out) môžete využiť, ale váš tiket bude vyhodnotený v Tiplige ako keby ste funkciu cashout nevyužili. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu