Tipliga – dostaňte sa z pralesa do najvyššej ligy!

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Ak radi pravidelne tipujete, táto súťaž je práve pre vás! Dostaňte sa z pralesu do 1. ligy a vyhrajte zaujímavé ceny! Čaká na vás 13 úrovní a 4096 skupín po 16tich súťažiacich.

Tipsport Tipliga 2024 – pravidlá, ceny a ako sa zapojiť

Tipliga od Tipsportu je stávkarska súťaž určená pre všetkých hráčov tipujúcich na Tipsport SK, Tipsport.cz a Chance.cz.

Celá súťaž spočíva v získavaní bodov za podané tikety, ktoré vy sami zaradíte do Tipligy. Existuje niekoľko úrovní, pričom vašou úlohou je dostať sa čo najvyššie. Nebude to však veľmi jednoduché, pretože komunita tipérov má svoju kvalitu. 

Súťaž Tipliga (TL)
Počet úrovní (líg) 13
Postup 2x mesačne (o jednu ligu)
Trvanie jedného kola Od 1. do 15 dňa v mesiaci (1. kolo)
Od 16. dňa do konca mesiaca (2. kolo)
Povolené typy stávok všetky stávky
Prihlásenie do Tipligy Tipsport.sk
Najvyššia odmena 40 000 Netov (400 €) 
Tipliga pravidlá Kompletné pravidlá Tipligy

Tipliga prihlásenie

Aby ste sa mohli zúčastniť tejto súťaže, je potrebné mať účet na Tipsport.sk. Ak účet nemáte, vytvoriť si ho môžete aj teraz (je to rýchle a úplne zadarmo). Do samotnej Tipsport Tipligy sa nemusíte špeciálne prihlasovať – jediné, čo musíte urobiť, je pri stavení tiketu zvoliť súťaž Tipliga (na tikete pri vklade nájdete kolónku „Zaradiť do súťaže“).

Ak ešte len začínate, automaticky budete zaradený do najnižšej úrovne tzv. PRALESU. Po každom kole sa môžete dostať do vyššej úrovne. Jediné, čo budete na postup potrebovať, sú body za výherné tikety. Ak sa vám nebude dariť, môžete aj zostúpiť do nižšej ligy (avšak nižšie ako PRALES sa nedá zostúpiť).

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Tipliga pravidlá

V Tiplige nie sú žiadne pravidlá, pretože do súťaže sú zaradené všetky tikety resp. kurzové stávky. Dokonca aj tie čo podáte v kamennej pobočke Tipsport (ak predložíte Tipkartu). V prípade, že využijete funkciu cashout (predaj tiketu), body budú pripísané podľa toho ako dopadne pôvodný tiket (využitie funkcie predaja tiketu alebo uzatvorenie príležitosti nebude mať vplyv na získanie bodov).

Denne nie je potrebné uzatvárať stávky (dokonca je možné si uzatvoriť len jeden tiket za jedno kolo / 2 tikety mesačne). Existujú denné limity, ktoré nie sú vysoké a práve preto sa oplatí tipovať častejšie. Aby ste na Tipligu nemuseli myslieť každý deň, natipovať si zápasy do Tipsport Ligy môžete aj dopredu. 

Stornovaný tiket do Tipligy nie je možné nahradiť novým tipom do súťaže! Zároveň platí, že body za stornovaný tiket nezískate. Tipsport takto predchádza špekuláciám. 

Ako sa počítajú body v Tiplige

Vaše víťazné stávky sa násobia koeficientom 25. Ak stavíte za 3 € kurz 3.0, tak vaša výhra bude 9 € a táto sa násobí koeficientom 25. Podľa tohto príkladu by ste získali 225 bodov (25×9=225). Pri stávke s vkladom 3 € musíte byť minimálne na úrovni „Okresný výber“.

Ak je na nevyhodnotenom tikete pri vyhodnocovaní súťaže aspoň jedna príležitosť vyhodnotená (a táto príležitosť nie je skonto, ktoré sa do súťaže nepočíta, napríklad „hráč dá gól“; zoznám skont je uvedený v pravidlách danej súťaže), ostatné príležitosti na tikete sú pre účely súťaže skontované s kurzom 1. Pri Kombi tiketoch platí, že ku každej stávke pristupujeme ako k akovke. Všetko platí pre účely súťaže. 

Registrácia je veľmi jednoduchá, ale v prípade potreby môžete využiť náš návod na založenie konta v Tipsporte.

Ceny v súťaži Tipliga

Ceny v súťažiach sú v Netoch a pochopiteľne tie najvyššie ceny sú v prvej lige (najvyššia úroveň). Existuje až 13 úrovní Tipligy, ale odmeny sú k dispozícii až od 3. triedy (piata úroveň od PRALESU). Minimálna odmena predstavuje 200 Netov (2 €) a maximálna odmena pre víťaza najlepšej ligy je 40 000 Netov (400 €), za druhé miesto je 32 000 Netov (celkovo je v 1.lige odmenených prvých 6 súťažiacich). V každej lige má nárok na odmenu rôzny počet súťažiacich. 

Tipsport Tipliga (limity, skupiny, odmeny)
ÚroveňPočet
skupín
PostupyZostupyDenný limit
vkladov
Maximálna odmena
za prvé miesto
1. liga 1 0 4 8 € 40 000 Netov
2. liga 2 2 4 8 € 24 000 Netov
Národná liga 4 2 4 8 € 12 000 Netov
Divízia 8 2 6 8 € 7 200 Netov
Krajský výber 16 3 6 4 € 4 000 Netov
A trieda 32 3 6 4 € 2 000 Netov
B trieda 64 3 8 4 € 1 400 Netov
Okresný výber 128 4 8 4 € 1 000 Netov
3. trieda 256 4 8 2 € 400 Netov
4. trieda 512 4 8 2 € 0 Netov
5. trieda 1024 4 8 2 € 0 Netov
6. trieda 2048 4 8 2 € 0 Netov
Prales 4096 4 0 2 € 0 Netov
Zobraziť všetky odmeny podľa skupín
PLATÍ: 1 € = 100 Netov (1 Net = 1 cent)

Ako vidíte z tabuľky, každá úroveňurčitý počet skupín pričom najvyššia má iba jednu a každá ďalšia úroveň má dvojnásobný počet skupín. Jednu skupinu tvorí maximálne 16 členov (hráčov), ale v najnižšej lige môže skupinu tvoriť menej ako 16 súťažiacich.

Kvalifikujte sa do Turnaja Majstrov1008 súťažiach z 1. ligy, 2. ligy, Národnej ligy, Divízie, Krajského výberu a ešte „A triedy“ postupujú na Turnaj majstrov, ak dosiahli uvedenú úroveň k 8. 11. príslušného kalendárneho roka. V prípade, že ste postúpili do TM na základe hrania v Tipcupe tak bude vaše miesto automaticky prenechané ďalšiemu v poradí,  Turnaj majstrov sa začína v novembri. 

Čo je žolík v Tiplige

Žolík je bonifikátor, ktorý umožňuje zdvojnásobenie počtu získaných bodov do rebríčka Tipligy. Funguje to jednoducho – ak uzavriete stávku za 4 € pri kurze 3:1, vaša výhra bude 12 €. Ak sa to prenásobí koeficientom 25, získate 300 bodov. Vďaka žolíku však môžete získať do rebríčka Tipligy až 600 bodov.

Postup ako získať žolíka

Jedno kolo TL trvá cca 15 dní. Ak počas tohto jedného kola uzavriete tikety v ľubovoľných štyroch dňoch (za maximálny denný limit – dni nemusia na seba nadväzovať), tak získavate pre ďalšie stávky tzv. „Žolík“. Ak podáte tikety s denným limitom štyri dni za sebou, tak na žolíka nemusíte čakať do piateho dňa (bude k dispozícii už v štvrtom dni ak nebudete mať žiadne aktívne storno tikety). Za jedno kolo môžete získať maximálne 3 žolíkov (okrem februára, ktorý máte len 28 dní - tam od 16. do 28/29.2 môžete získať max. 2 žolíkov. 

Pre získanie žolíka v Tiplige sa prepadnuté limity (napr. pri storne) počítajú.
Tipsport bonusy a súťaže

Tipsport je veľká stávková kancelária s jedinečným komunitným produktom! Pripravili sme podstránku, kde sa dozviete všetko o Tipsport bonusoch ako aj súťažiach

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Aké sú limity v Tiplige?

Minimálna stávka je stanovená na 0,1 €, ale existujú denné limity vkladov, ktoré nemôžete za jeden deň prekročiť. Tipsport Liga je rozdelená do 13 úrovní a najslabšie ligy majú denný limit 2 € a najlepšia má denný limit 8 €.

2️⃣ Je možné hrať Tipligu na pobočke aj online cez internet?

Áno, Tipligu môžete hrať aj na pobočke. Pri podaní tiketu je potrebné oznámiť pracovníčke, že chcete tiket zaradiť do Tipligy. V prípade, že podávate tiket online, tak musíte tiež na tikete zvoliť zaradenie do súťaže Tipliga. 

3️⃣ Musíte podávať tikety v Tiplige každý deň?

Stávky v Tiplige nie je potrebné uzatvárať každý deň (každé kolo stačí uzavrieť jednu jedinú stávku). Zároveň platí, že ak získate nízky počet bodov, tak môžete vypadnúť do nižšej ligy. 

4️⃣ Ako sa vyhodnocuje stávka v Tiplige pri cashoute?

Funkciu predaja tiketu (cash out) môžete využiť, ale váš tiket bude vyhodnotený v Tiplige ako keby ste funkciu cashout nevyužili. Takto to funguje aj pri funkcii uzavretie príležitosti. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt