Šialené súťaže s Tipsportom v roku 2020 a nový Skupinový Tipcup štartuje 9.1. 2020

Šialené súťaže s Tipsportom v roku 2020 a nový Skupinový Tipcup štartuje 9.1. 2020

Tipcup začína dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipéri proti sebe. Denný limit v kvalifikácii sú 2 EUR. Víťaz získa 400.000 Netov čo predstavuje 4.000 EUR. Tipcup začína 9.1.2020. Celkovo je v hre Tipcup cez 6 miliónov Netov, čo predstavuje viac ako 60.000 €. 

Aby ste mohli hrať v Tipcupe, stačí pri zostavení tiketu zaškrtnúť dole políčko Tipcup a následne len podáte tiket. Tikety, ktoré boli podané do Tipcupu sa prenásobujú koeficientom 25, pričom do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety a všetko sa vyjadruje v bodoch (tie sa určujú po prenásobení koeficientom 25). 

PríkladAk si podáte stávku za 3 € v kurze 4:1 a tiket je výherný (3€ × 4.00=12 €), následne bude do rebríčka započítaných 300 bodov (výhra 12 €×25 koeficient). 

Do Tipcupu sa zaradzujú všetky typy stávok a v prípade, že sa rozhodnete využiť funkciu cashout, tak tiket bude započítaný, ako keby cashout neprebehol.

Po kvalifikácii budú úspešní tipujúci rozdelení do štvorčlenných skupín (skupiny 1). Z týchto skupín postúpia vždy dvaja najlepší. Následne sa to zopakuje, keď všetci postupujúci budú opäť rozdelení do štvorčlenných skupín (skupiny 2). Aj z tejto skupiny postúpia dvaja najlepší a následne začnú vyraďovacie boje. Ako už bolo uvedené, kvalifikácia sa začne na dennom limite 2 € a tento limit sa bude v skupinách ako aj vo vyraďovacích bojoch postupne navyšovať (max. 12 EUR). keď sa začnú vyraďovacie boje jeden na jedného, tak postupne vypadnú všetci, pokiaľ neostane iba jeden víťaz. 

Tipsport vložil do prvého Skupinového Tipcupu viac ako 6 miliónov Netov, čo predstavuje sumu 60.000+ EUR, ktorá bude rozdelená. Samotný víťaz získa 4.000 EUR. Ostatné peniaze budú rozdelené, všetko nájdete v podmienkach Tipcupu. 

Peniaze zadarmoOkrem súťaže ponúka Tipsport pre nových zákazníkov bonus bez vkladu vo výške 15 EUR, ku ktorému môžete získať aj bonus za vklad. Ten môže byť až 4.000 EUR. 

Skupinový Tipcup je prvý Tipcup, kde môžete zabojovať o miestenku v Turnaji majstrov. Víťaz Turnaja majstrov 2020 získa úplne nové BMW 330i. 

Hlavná výhra Turnaja majstrov 2020 – BMW 330i
Hlavná výhra Turnaja majstrov 2020 – úplne nové BMW 330i

Aké promo akcie pripravil Tipsport na rok 2020?

  • Celkovo si Tipsport pripravil pre rok 2020 veľmi bohatú ponuku Tipcupov (až 7 ich bude s celkovou dotáciou 500.000 EUR) a zároveň budú ponúkať aj krátkodobé maratóny (prvý bude počas Majstrovstiev sveta v hokeji vo Švajčiarsku) o poriadny balík Netov. Okrem toho spustia opäť biatlonovú šestku ku MS v stredisku Anholz-Anterselva a k Svetovému poháru v Novom meste na Morave, kde hráte úplne zadarmo a môžete vyhrať tisíce EUR. 
  • Očakávajte aj tematické jednorázovky ako je Tipovačka, Tenisový alebo Šípkarský pavúk. Rozdajú tu viac ako 25 miliónov Netov a čo je najlepšie všetky súťaže sú úplne zadarmo. 
  • V polovičke januára  by mal Tipsport spustiť staro novú hru Pyramída, ktorá sa bude hrať už iba online a pravidlá budú pozmenené. Mnoho tipujúcich sa určite na túto hru teší a z hľadiska počtov turnajov, hier zadarmo ako aj cien je Tipsport absolútnou jednotkou na Česko-Slovenskom trhu. 
  • Na konci roku sa najlepší prebojujú do turnaja majstrov 2020, kde sa bude hrať o nové BMW 330i, čo je luxusný benzínový sedan (štvorvalec). 
Chcem získať prístup ku všetkým turnajom
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy