Začína TipCup - Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní!

Začína TipCup - Majstrovstvá Česko-Slovenska v tipovaní!

Tipcup začína vždy dvojtýždňovou kvalifikáciou, kde hrajú všetci tipéri proti sebe. Denný limit v kvalifikácií je 2 EUR. Víťaz získa 1.000.000 Netov čo predstavuje 10.000 EUR. Majstrovstvá Česko-Slovenska začínajú 6. septembra a končia 31.10.2019. Celkovo je v hre Tipcup cez 80.000 €. 

Aby ste mohli hrať v Tipcupe, tak stačí pri zostavení tiketu zaškrtnúť dole políčko Tipcup a následne len podáte tiket. Tikety, ktoré boli podané do Tipcupu sa prenásobujú koeficientom 25, pričom do hodnotenia sa započítavajú len výherné tikety a všetko sa vyjadruje v bodoch (tie sa určujú po prenásobení koeficientom 25). 

Do Tipcupu sa zaradzujú všetky typy stávok a v prípade, že sa rozodnete využiť funkciu cashout, tak tiket bude započítaný tak, ako keby cashout neprebehol.

Do vyraďovacej fázy následne postupuje 16 384 tipérov.. Z týchto tipérov sa urobia dvojičky podľa umiestnenia v kvalifikácií (samotná kvalifikácia trvá 2 týždne). Súboj dvojíc bude trvať 3 kalendárne dní a denný limit sa bude postupne zvačšovať (kvalifikácia = 2 €, 1-5. kolo = 4 €, 6-10. kolo = 8 €a osemfinále až finále 12 €). Lepší z dvojice automaticky postupuje ďalej až kým neostane na konci play off iba jeden víťaz. 

Tipsport vložil do Majstrovstiev Česko-Slovenska cez 8.000.000 Netov čo predstavuje sumu 80.000 EUR, ktorá bude rozdelená. Samotný víťaz získa 10.000 EUR. Ostatné peniaze budú rozdelené, všetko nájdete v podmienkach Tipcupu. 

Okrem súťaže ponúka Tipsport pre nových zákazníkov bonus bez vkladu vo výške 15 EUR, ku ktorému môžete získať aj bonus za vklad. Ten môže byť až 4.000 EUR. 

Majstrovstvá Česko-Slovenska je posledný Tipcup, kde môžete zabojovať o miestenku v Turnaji majstrov. Víťaz Turnaja majstrov odíde v novom Volkswagene Aerton a navyše získa 4.000 €. 

Staň sa majstrom Česko-Slovenska
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku na ME vo futbale a získajte 50 € + 50€!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť. Teraz navyše získaš ďalších 50 € ako kredit + 50 Free spins do kasína!

DOXXbet bonus

Vložte 10 € získajte až 180 €!

Ak pretipuješ 10 € každý deň počas EURO 2020, tak DOXXbet ti dá automaticky 5 € voľnú stávku.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu