Stavte si na víťaza Česko Slovenskej SuperStar 2020

Superstar 2020 ⭐ tipy na víťaza a kurzy na stávky

V poradí šiesta séria československej Superstar opäť priniesla na televízne obrazovky výnimočné spevácke talenty. V Superstar sa môžete stretnúť so špičkovými moderátorskými hviezdami, vynikajúcou porotou, ktorá je zostavená z úspešných osobností slovenského a českého showbiznisu a samozrejme s talentovanými spevákmi. 

V tomto super finále Superstar sa môžete tešiť na štvoricu porotcov - Pavol Habera, Marián Čekovský, Leoš Mareš a Patrície Pagáčová. S piatou porotkyňou súťaže Superstar Monikou Bagárovou sa diváci musia dočasne rozlúčiť, nakoľko tento týždeň porodila svoje prvé bábätko. Nie je známe, či do poroty Superstar umiestnia náhradu za speváčku Moniku Bagárovú. 

Kedy začína super finále SuperStar?

Úspešná hudobná show odštartuje už túto nedeľu 31.05.2020 super finále skladajúce sa z piatich super finalistov, z ktorých vypadnú hneď dvaja finalisti s najnižším počtov hlasov. Víťaz Superstar si vo finále odnesie výhru v hodnote 75.000 €. O víťazovi Superstar 2020 môžete rozhodnúť aj vy a to prostredníctvom stávkových kancelárií Tipsportu alebo Fortuny, kde si môžete staviť na svojho obľúbeného favorita.

Tipy na víťazov SuperStar 2020

Kto má najväčšie šance na víťazstvo v SuperStar?

Jedným z najväčších favoritov tohtoročnej Superstar je bezpochyby mladučká Diana Kovaľová, na ktorú je vypísaný kurz 1.90. Pätnásťročná Diana Kovaľová vás svojim anjelským hlasom určite dostane.

Kto je ďalší favorit na víťazstvo? 

Ďalšou ženskou favoritkou je slovenka Barbora Piešová, ktorú tipujúci hráči dostali na druhé miesto v rebríčku kurzov, aktuálne je na ňu vypísaný kurz viac ako 3.35. Barbora Piešová podstúpila obrovskú zmenu imidžu, ale aj svojej osobnosti od začiatku hudobnej show Superstar.

Ženskú trojku uzatvára sedemnásťročná češka Dominika Lukešová, na ktorú je vypísaný kurz 12.00. Podľa kurzu sa momentálne nachádza na štvrtom mieste.

Mužské osadenstvo tvorí Giovanni Ricci s kurzom 17.00 a Martin Schreiner s vypísaným kurzom 7.00. Obe spevácke mužské talenty pochádzajú z Česka. 

Super finále československej Superstar si môžete pozrieť v túto nedeľu 31.05. na televízii Markíza a českej televízii Nova. 


V stávkových kanceláriach môžete dokonca uzavrieť v SuperStar aj tip na:

  • či sa stane víťazom Superstar 2020 chlapec alebo dievča,
  • či bude víťaz Superstar 2020 zo Slovenskej alebo Českej republiky,
  • aká kombinácia spevákov postúpi do finále a iné.

Tabuľka TOP 5 finalistov Superstar 2020 a kurzy na ich víťazstvá

MenoVekTvar SMSSMS poslať na čísloKurzy na víťaza
TipsportFortuna
Diana Kovaľová 15 Star 2 876 52 1.90 1.83
Barbora Piešová 19 Star 7 3.35 3.40
Martin Schreiner 22 Star 9 7.00 7.00
Dominika Lukešová 17 Star 5 12.00 12.00
Giovanni Ricci 22 Star 8 17.00 17.00

Ako uzatvorím stávku na Superstar 2020 v Tipsporte?

V Tipsporte môžete uzavrieť svoju stávku na vášho obľúbeného favorita cez kategóriu „Spoločenské stávky“, v ktorých si vyberiete udalosť Česko Slovenská Superstar, Zábava. Na výber máte hneď niekoľko tipov na uzatvorenie vašej stávky.

Ako uzatvorím stávku na Superstar 2020 vo Fortune?

Na webovej stránke Fortuny sa nachádza v ľavom rohu kategória „Superstar“, po kliknutí na ňu sa vám zobrazí séria zaujímavých tipov na uzatvorenie stávky.

Ako vyhrať auto v SuperStar hlasovaním? 

Vyhrať v Superstar môžete aj vy. Hlasovaním za svojho favorita sa môžete zapojiť do súťaže o nové super auto – Škoda Octavia. Cena odoslanej SMS správy je 0,50 € s DPH. Každá  odoslaná SMS počas priameho prenosu super finále je automaticky zaradená do súťaže o finálovú výhru.  

Tipy na SuperStar 2020. Inšpirujte sa tiketmi od hráčov z Tipsportu.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy