Stávky na Voľby 2024 – ako tipovať politiku, druhy stávok + NAŠE TIPY

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Vysvetlíme vám, ako si staviť na politiku v stávkových kanceláriách. Aké druhy stávok na voľby si podať a čo urobiť predtým, ako si podáte tiket?

Ako tipovať voľby – NÁVOD, druhy stávok + naše tipy

Ako tipovať voľby v stávkových kanceláriách?

Existujú základné pravidlá, ktoré by mal poznať každý tipujúci hráč ešte predtým ako si podá stávky na voľby.

Kurzy na voľby nájdete v ponuke všetkých stávkových kancelárií – a výnimkou nie sú ani kurzy na voľby na Európskeho parlamentu v roku 2024.

Stavte si na Eurovoľby 2024
Získajte bonus za registráciu a tipujte na vašich favoritov vo voľbách 

Keďže stávky na politiku patria dlhodobo medzi najobľúbenejšie, môžete tipovať výsledky volieb nielen na Slovensku a v Česku, ale aj v zahraničí.

Chcete si podať stávky na voľby do EP aj vy? Neváhajte a tipujte na voľby s predstihom!


📢 Politická udalosť Eurovoľby 2024
🗓️ Termín volieb 8. jún 2024
🕗 Trvanie mandátu 5 rokov
✔️ Počet volených europoslancov 15
👉 TOP kurzy na Eurovoľby 2024 Tipsport Fortuna DOXXbet
📊 Prieskum preferencií Zobraziť
〽️ Kurzy a stávky na Eurovoľby Tipujte s nami

Samozrejme, že budete mať možnosť podať si aj LIVE stávky priamo počas volieb, kurzy na voľby však už môžu byť upravené a nemusia byť pre hráčov tak atraktívne.

Tip

Na Slovensku pri parlamentných voľbách v roku 2020 najviac zarobili tipujúci hráči, ktorí si stavili s dostatočným predstihom pred voľbami a kurzy boli mimoriadne zaujímavé.

V stávkovej kancelárii Tipsport stávkar tipoval víťazstvo OĽANO ešte s kurzom 36.00, vyhral teda nakoniec 3.600 €. Ešte odvážnejší bol však tipujúci z Košíc, ktorý stavil na víťazstvo strany Igora Matoviča 1.000 € pri kurze 27.00 – po voľbách tak získal od stávkovej kancelárie Niké výhru 27.000 EUR.

Ako si staviť na voľby do Europarlamentu v roku 2024?

1. Vyberte si najlepšiu stávkovú kanceláriu

Ak si chcete staviť na Eurovoľby v roku 2024, prvým potrebným krokom je registrácia v najlepších stávkových kanceláriách, ktoré pôsobia na slovenskom trhu.

Stávky na voľby do Európskeho parlamentu 2024

Najširšiu ponuku kurzov a typov stávok na voľby nájdete už tradične v najobľúbenejších a najlepších stávkových kanceláriách na Slovensku –  Fortuna a Tipsport.

Dobrá ponuka stávok na voľby je aj v Niké. DOXXbet a SynotTip majú zatiaľ kurzy a stávky na slovenské Eurovoľby v roku 2024 značne oklieštené, ale s blížiacim sa termínom volieb sa bude ponuka rozširovať. Základnú ponuku kurzov na Eurovoľby nájdete aj v štátnej stávkovej kancelárii TIPOSBET.

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  20 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Za nás určite odporúčame stávkové kancelárie TIPSPORT a FORTUNA, ktoré patria k najlepším stávkovým kanceláriám na trhu. Navyše ponúkajú pre každého nového hráča bonus zadarmo vo forme bonusu za registráciu.

Vy tak nemusíte vkladať žiadne peniazejednoducho sa iba zaregistrujete a ihneď si môžete tipnúť napr. víťaza najbližších Eurovolieb.

2. Analyzujte prieskumy, TV diskusie + voľby zo zahraničia

Politické prieskumy

Ak chcete vyhrať a vytvoriť správne stávky na voľby 2024, určite odporúčame sledovať prieskumy agentúr, ktoré zverejňujú politické prieskumy. Tie vám môžu napovedať ďalší vývoj v preferenciách jednotlivých kadidátov a to ako tipovať na voľby.

Týka sa to najmä volieb, ktoré sa budú konať na území SR – či už pôjde o voľby prezidenta SR v roku 2024, Voľby do Európskeho parlamentu 2024 alebo dôležité parlamentné voľby. V prieskumoch ale môžete sledovať aj vývoj preferencií kandidátov napr. na Komunálne voľby alebo Voľby do VÚC.

Posledné prieskumy zverejnia agentúry Focus, AKO a Ipsos ešte aj posledný týždeň pred voľbami.

Ako vyzerá najnovší prieskum pred Európskymi voľbami 2024?

Pozor si ale dávajte na to, aký dlhý čas jednotlivé agentúry vydávajúce prieskumy pôsobia na trhu, či majú skúsenosti s politickými prieskumami a majú správnu metodiku a prácu s dátami. Inak sa môže jednoducho stať, že vami predpokladané výsledky budú mať od oficiálnych výsledkov volieb ďaleko.

Rovnako pamätajte na to, že prieskumy preferencií strán (alebo jednotlivých kandidátov) odrážajú aktuálnu náladu voličov a nejde o predpovede výsledkov volieb. Je potrebné sledovať dlhodobý trend vývoja preferencií jednotlivých kandidátov, aby ste si urobili lepší obraz o tom, či jednotlivé strany do volieb majú potenciál na zisk ďalších hlasov alebo prípadne hlasy postupne strácajú.

Televízne debaty

Nezabudnite ani na sledovanie televíznych politických diskusií. Pre kandidátov bude dôležité dostať sa na televízne obrazovky najmä tesne pred voľbami, keďže podľa štúdie dokážu tieto debaty utvrdiť alebo odradiť od voľby konkrétnej politickej strany alebo kandidáta množstvo voličov.

Na Slovensku v minulosti dokázali posledné politické diskusie pred voľbami ovplyvniť až 1/3 voličov.

Voľby zo zahraničia

Voliť v Eurovoľbách zo zahraničia na rozdiel od parlamentných volieb nie je možné. Hlasovať bude možné len vo volebných miestnostiach na území SR. Jedinou možnosťou ako voliť vo voľbách do Európskeho parlamentu bude pre voličov mimo trvalého bydliska hlasovací preukaz, ktorý vydáva príslušný mestský alebo obecný úrad.

3. Nájdite kategóriu „Politické stávky“

Ako tipovať na voľby v stávkových kanceláriách? Po registrácii a prihlásení do hráčskeho účtu stávky a kurzy na voľby nájdete v kategórii „Spoločenské stávky“ (prípadne „Politika“ alebo „Ostatné stávky“), na ktoré vypisuje kurzy každá dobrá stávková kancelária.

Stávky na Eurovoľby 2024 v Tipsporte
Stávky na Eurovoľby 2024 v Tipsporte

V stávkových kanceláriách tak už nemusíte tipovať iba šport. Ak sa zaujímate viac o politiku a vyznáte sa v nej, podajte si stávky na spoločenské a politické dianie. Výhodou je, že nie ste obmedzení len na domáce dianie, ale tipovať môžete voľby alebo spoločenské dianie na celom svete.

Staviť si tak môžete na to, ako dopadnú voľby prezidenta v USA, ako skončia parlamentné voľby alebo prezidentské voľby v Česku alebo tento rok na to, ako dopadnú na Slovensku predčasné voľby 2023. Chýbať ale nebudú ani prezidentské voľby na Slovensku 2024, Voľby do Europarlamentu (2024) alebo Komunálne voľby a Voľby do VÚC (2026).

Aké ďalšie tipy nájdete v spoločenských stávkach?Do tejto kategórie stávok patria aj tipy na rôzne spoločenské udalosti – napr. ktorý futbalový hráč vyhrá Zlatú loptu v danom roku alebo kto sa stane v hlasovaní BBC športovcom roka.

Nechýba ale dokonca tipovanie na SuperStar alebo Let's Dance, prípadne stávky na to, kto získa Oscara, Emmy a mnohé ďalšie.

4. Zvoľte si správny druh stávky na voľby

Najviac vypísaných kurzov a typov stávok pred začiatkom volieb nájdete v najväčších a najlepších slovenských stávkových kanceláriách Tipsport a Fortuna.

Tesne za najlepšími nasleduje s dobrou ponukou kurzov a stávok na voľby aj Niké prvá slovenská stávková spoločnosť. V DOXXbet a SynotTip je (zatiaľ) ponuka značne zúžená.

Hráči sa v stávkových kanceláriách najčastejšie stretnú s týmito stávkami a tipmi na voľby:

  • Počet hlasov v percentách – dostane sa strana do Európskeho parlamentu alebo nie:

Táto stávka je celkom jasná – strany do volieb kandidujú s jasným cieľom dostať sa do Europarlamentu a tak musia pokoriť 5 %-nú hranicu. Nezáleží pritom, či sa jedná o samostatnú politickú stranu alebo koalíciu, narozdiel od parlamentných volieb platí rovnaká hranica zvoliteľnosti.

  • Ktorá strana získa vo voľbách najviac hlasov:

Tradičná stávka na víťaza volieb podľa počtu hlasov (na základe oficiálnych výsledkov).

  • Umiestnenie do 2. a 3. miesta podľa počtu hlasov:

Podobný tip ako predchádzajúci – v tomto však hráči tipujú stranu, ktorá sa umiestni podľa oficiálnych výsledkov v celkovom poradí do 2. alebo 3. miesta.

  • Porovnanie politických strán – ktorá skončí lepšie umiestnená podľa percent:

Jednoduchá stávka v ktorej budete tipovať, ktorá z dvojice politických strán kandidujúcich vo voľbách získa viac hlasov.

  • Koľko volebných subjektov bude v Europarlamente po voľbách:

Tipujte, koľko politických strán zo Slovenska sa dostane do Európskeho parlamentu a pokorí hranicu potrebnú na zvolenie.

Stávky na Eurovoľby 2024

5. Podajte si stávky

Keď máte za sebou všetky predchádzajúce body – ste zaregistrovaný v stávkovej kancelárii, máte za sebou analýzu prieskumov a vývoja preferencií a vybrali ste si aj stávku, ktorú chcete podať, ste pripravený podať si tiket.

Návod, ako postupovať, keď si chcete staviť a tipovať na Európske voľby v roku 2024:

1. Prihláste sa do vášho hráčskeho účtu v stávkovej kancelárii.

2. V menu kliknite na kategóriu „Spoločenské stávky“ (prípadne Ostatné stávky, Parlamentné voľby, Politika, ...) v ktorej nájdete stávky na vami vybrané voľby (napr. aj Slovensko – voľby do EP 2024).

3. Zvoľte vami vybranú stávku na voľby (Tip na celkového víťaza, Kto bude lepší z dvojice politických strán, Počet percent atď).

4. Nastavte sumu, ktorú chcete staviť.

5. Uzatvorte váš tip na voľby do EP 2024.

Ako tipovať Eurovoľby 2024 v Tipsporte
Ako tipovať Eurovoľby 2024 v Tipsporte

Naše tipy na Eurovoľby 2024

SMER - SD

Od predčasných parlamentných volieb v roku 2023 SMER zaznamenal ďalšie volebné víťazstvo vďaka podpore Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách. Napriek mnohým kontroverzným zákonom, ktoré koalícia prijala po voľbách podpora strany SMER podľa prieskumov nepadá a inak to nebude ani v nadchádzajúcich Eurovoľbách.

Preferencie a motiváciu voličov politickej strany SMER určite ovplyvní aj pokus o atentát na Roberta Fica. V prvých prieskumoch síce vyhrávala strana Progresívne Slovensko, ale táto udalosť bude mať podľa nás veľký vplyv na volebnú účasť a strana SMER SD sa podľa nás strane víťazom volieb do Europarlamentu. Tento trend zachytávajú aj posledné prieskumy agentúr v ktorých je už strana SMER na prvom mieste.

Preto volíme stávku, že strana SMER získa najviac hlasov – s kurzom 1.70 v Tipsporte alebo 1.91 vo Fortune ide takmer o stávku na istotu.

NÁŠ TIPTipsportFortuna
SMER SD sa stane víťazom Eurovolieb 2024 1.84 1.85

Republika získa viac hlasov ako HLAS-SD

Odvážnejší tip na to, že strana Republika získa viac hlasov ako strana HLAS. Niekomu sa môže zdať táto stávka príliš odvážna, ale predstavitelia Republiky vedia vďaka internetu, komunikačnej stratégii a kontroverzným témam motivovať svojich voličov a ich preferencie pred Eurovoľbami neustále rastú.

Naopak strana HLAS stratila najvýraznejšiu tvár. Peter Pellegrini už bude pôsobiť iba v prezidentskom paláci a mená na kandidátke do EP nie sú tak silné. Veľká časť voličov prejde v Eurovoľbách k strane SMER-SD aj kvôli spomínanému atentátu na R. Fica, aby mu tak symbolicky vyjadrila svoju podporu.

Preto volíme stávku, že strana Republika získa viac hlasov ako HLAS-SD – s kurzom 2.67 v Tipsporte alebo 2.76 vo Fortune.

NÁŠ TIPTipsportFortuna
Kto získa viac hlasov – Republika 2.67 2.76

6. Počkajte si na oficiálne výsledky

Po skončení už stačí iba počkať na oficiálne výsledky Eurovolieb. Všetky stávkové kancelárie sa riadia pri vyhodnocovaní stávok a tipov na voľby oficiálnymi výsledkami, ktoré prinesú a vyhlásia príslušné kompetentné inštitúcie.

Na Slovensku oficiálne výsledky volieb vyhlasuje Štátna volebná komisia spravidla na druhý deň po voľbách. Tento rok sa tak výsledky Eurovolieb 2024 dozvieme 9. júna 2024.

Stavte si na voľby do Europarlamentu 2024
Kliknutím budete presmerovaní na Tipsport.sk

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy sa konajú Eurovoľby 2024?

Voľby do Európskeho parlamentu sa na Slovensku uskutočnia v sobotu 8. júna 2024. Už tradične budú volebné miestnosti otvorené od 7:00 do 22:00 večer.

2️⃣ Kde nájdete stávky na voľby?

Tipovať výsledky volieb môžete v každej dobrej slovenskej stávkovej kancelárii. Najširšiu ponuku stávok nájdete už tradične v najlepších a najobľúbenejších stávkových kanceláriách Fortuna a Tipsport.

3️⃣ Aké stávky sú vypísané na voľby do EP 2024?

Už dávno stávkové kancelárie nevypisujú kurzy iba na víťaza Eurovolieb. Staviť si môžete aj na to, ktorá politická strana sa umiestni do 2. alebo 3. miesta prípadne kto z dvojice politických strán získa viac hlasov.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt