15 € bonus bez vkladu Tipsport navýšil na 20 €!

Hľadáte bonus bez vkladu? Tak potom ste tu správne! Aktuálne bonusy za registráciu nájdete práve v tejto sekcii.

Bonus bez vkladu na stávkovanie – 20 € úplne zadarmo pre vás

Z času na čas ponúknu stávkové kancelárie bonus bez nutnosti vkladu. Pri týchto bonusoch sa nemusí vykonávať žiadny vklad. Dostanete tak bonus bez vkladu úplne zadarmo. S takýmito bonusmi sa stretávame hlavne pri online kasínach a iba zriedka môžete nájsť takýto bonus na šport. Okrem iného sme pre vás pripravili podstránku FAQ, kde si môžete prečítať aj dôležité otázky a odpovede na tému bonusy.

Kde získate bonus na tipovanie bez vkladu?

Stačí sledovať napr. naše web stránky, prípadne si nechávať zasielať novinky na e-mail a o všetkých dostupných bonusoch bez vkladu budete včas informovaní. Neexistuje žiadny bonusweb, ktorý má jedinečné a najlepšie bonusy pre vás.

Na Slovensku bol dlho najlepší bonus bez vkladu od Tipsportu vo výške 15 €. Ale v 11/2020 sa to zmenilo a stávková kancelária Tipsport bonusovú ponuku vylepšila.

Ktoré stávkové kancelárie majú k dispozícii bonus bez vkladu?

Takýto bonus je hlavne dominantou online kasín, preto neexistuje veľa stávkových kancelárií disponujúcich takýmto bonusom. Ak takýto bonus stávková kancelária poskytne, tak väčšinou na kratšie časové obdobie alebo za prísnych podmienok.

Niektoré stávkové kancelárie ponúknu z času na čas bonus bez vkladu. Informácie a podmienky pre získanie bonusov bez nutnosti vkladu nájdete tu:

20 € bonus bez vkladu vystriedal doteraz 15 €

Tipsport ponúkal dlhodobo najlepší bonus bez vkladu a v novembri 2020 ho ešte vylepšil a jeho ponuka je tak jednoznačne najlepšia na trhu. Čaro celého bonusu spočíva v tom, že nemusí naozaj vkladať žiadne peniaze. Keď sa rozhodnete vložiť peniaze, dostanete k 20 € bonusu bez vklad ešte ďalší vstupný bonus na vklad. Jeho výška sa pohybuje v tisícoch a záleží od vášho vkladu. 

Pripísanie bonusu bez vkladuBonus bez vkladu od Tipsportu funguje tak, že vám stávková kancelária pripíše tento bonus vo forme Netov. Pripíše vám presne 2000 Netov na váš hráčsky účet. 100 Netov = 1 €. Za tieto Nety potom môžete podať tiket alebo viacero tiketov. Ak je váš tiket víťazný, tak vám bude výhra spolu s vkladom pripísaná na váš účet. Následne stačí už len požiadať o výber.

Je potrebný Tipsport bonusový kód?Na to aby ste získali bonus, nepotrebujete žiadny bonusový kód prípadne žiadny iný akčný kód pre získanie bonusu bez vkladu.

Tipsport Nety zdarmaNezabudnite, že bonus je vyplácaný v Netoch. Na eurá sa prevedú automaticky potom, ako uzavriete tiket za Nety a tento tiket bude zároveň víťazný. Výhra sa vám pripíše v Eurách a s peniazmi si môžete robiť čokoľvek (vrátane výberu na váš bankový účet). 
Môže niekedy stávková kancelária ponúknuť bonus bez vkladu vo väčšej hodnote?

V princípe záleží od bonusových podmienok, ale voľné stávky bez nutnosti vkladu v hodnote 10 EUR a viac neboli k dispozícii ani v časoch najväčšieho rozmachu stávkovania cez internet. Pravdepodobnosť, že natrafíte na vyšší bonus bez vkladu je veľmi nízka. V prípade, že sa tak stane, tak si veľmi pozorne prečítajte bonusové podmienky.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy