Oktagon 37 – program a karta turnaja, stávky, kurzy na zápasy + možnosti sledovania LIVE

Spoznajte program a fight card Oktagon 37. Pozrite si, ako vyzerajú na Oktagon stávky a kurzy v jednotlivých zápasoch. Dozviete sa aj to, ako a kde sledovať Oktagon 37 online alebo v TV.

Oktagon 37 🥊 MMA – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE

Organizácia Oktagon sa opäť vracia do Ostravy!

Tentokrát až s 2 súbojmi o titul. Vo welteri bude bojovať David Kozma s nebezpečným Kaikom Britom z Brazílie, vo featherweight nádej českého MMA Jakub Tichota bude čeliť Matemu Sanikidzemu.

Chcete zažiť Oktagon naživo? Ešte stále máte možnosť – posledné Oktagon lístky sú stále dostupné na portáli Ticketportal.cz.

Vám to ale vadiť nemusí, pretože skvelou šancou ako si turnaj vychutnať bez poplatkov je jednoducho si zapnúť Oktagon 37 online live stream na TV Tipsport.

Zapnúť live stream z Oktagonu 37

My vám prezradíme, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live (dokonca na vašom mobile alebo tablete) a ešte k tomu ako darček získate peniaze zadarmo.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 37
⏰ Termín udalosti 03. 12. 2022 od 18:00
🏟️ Miesto konania Aula GONG, Ostrava
📝 Fight card zobraziť
💰 TOP Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Oktagon stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas č. 1 Kozma vs. Brito
🤼‍♂️ Titulový zápas č. 2 Sanikidze vs. Tichota

Ako bude vyzerať program na Oktagone 37?

Už 3. decembra sa môžete tešiť až na 2 titulové zápasy – Kozma vs. Brito a Sanikidze vs. Tichota. Atraktívne budú ale aj súboje Vlasto Čepo vs. Melillo, Al Matavao vs. Radovan Úškrt alebo Jan Široký vs. Konrad Dyrschka. 

V akcii uvidíte Ronalda Paradeisera, Václava Mikuláška alebo súboj Tadej Dajčman vs. Adam Palasz.

Nemenej zaujímavé budú ale aj MMA zápasy v ktorých sa predstaví Monika Chochlíková, Robert Bryczek alebo Matěj Kuzník.

Všetci títo MMA zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu 37.

Fight card Oktagon 37

Organizácia Oktagon prináša MMA zápasy opäť do Ostravy – tento raz do Aula Gong. Ako vyzerá Oktagon karta pre tento turnaj?

Kto bude bojovať na Oktagone 37
Oktagon 37 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Stávky a kurzy na OKTAGON

Podobne ako na iné športy a významné športové a spoločenské udalosti, v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza zápasu, staviť si môžete aj na to, či skončí boj na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a samozrejme aj mnohé ďalšie.

Odporúčame ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou alebo najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy turnaja Oktagon 37.

Oktagon 37 – program zápasov
HLAVNÁ KARTA
Zápas12Tipsport TV
David Kozma – Kaik Brito 1.40 2.73 ► LIVE
Mate Sanikidze – Jakub Tichota 1.65 2.11 ► LIVE
Vlasto Čepo – Giovanni Melillo 1.58 2.23 ► LIVE
Jan Široký – Konrad Dyrschka 1.65 2.11 ► LIVE
Al Matavao – Radovan Úškrt 1.45 2.55 ► LIVE
PRELIMS
Ronald Paradeiser – Felipe Maia 1.65 2.11 ► LIVE
Václav Mikulášek – Nikola Zlatev 1.75 1.96 ► LIVE
Tadej Dajčman – Adam Palasz 2.41 1.50 ► LIVE
Monika Chochlíková – Katharina Dalisda 1.37 2.85 ► LIVE
Rahmane Abdel – Robert Bryczek 1.55 2.29 ► LIVE
FREE PRELIMS
Matěj Kuzník – Ozan Aslander 1.35 2.94 ► LIVE

David Kozma vs. Kaik Brito

David Kozma (30 – 11 – 0) – kráľ welterovej váhy v Oktagone má pred sebou 6. obhajobu titulu. Táto bude však podľa mnohých (aj podľa nás) najťažšia. Napriek tomu, že sa dostal v súbojoch proti Veličkovićovi a Apollovi do problémov, doslova vstal z mŕtvych, ukázal srdce a dokázal, že je titul v správnych rukách. Za posledných 7 rokov zaznamenal iba 2 prehry – jednu na XFN, kde bol jeho súperom Petr Kníže a druhú na RCC7, kde ho porazil Roman Mukhamedshin. Dokáže si udržať túto neuveriteľnú bilanciu?

Kaik Brito (15 – 4 – 0) je sebavedomý a poriadne nebezpečný „bombardér“ z Brazílie. V organizácii Oktagon zaznamenal iba 1 (kontroverznú) prehru, keď bol jeho súperom Petr Kníže. Ďalšie 3 zápasy ukončil veľmi rýchlo a so svojimi súpermi urobil rýchly proces už v 1. kole. Ak však bude chcieť Brito zobrať titul Kozmovi, bude musieť zápas ukončiť alebo mať jasne navrch – inak môže hroziť scenár zo zápasu Kníže – Brito.

Favoritom zápasu je podľa Tipsportu aj stávkarov David Kozma s kurzom 1.40. Na to, že vyhrá Brito si môžete staviť s atraktívnym kurzom 2.73. Pomer nabraných stávok je zatiaľ v pomere 90:10.

Náš tip na víťaza: Kaik Brito

Mate Sanikidze vs Jakub Tichota

Mate Sanikidze (8 – 2 – 0) bude v Ostrave bojovať o trón Featherweight po 2 víťazstvách na body, kedy porazil Davida Moona a Aleksandra Kolontaya. Gruzínsky bojovník bude pre Tichotu určite súperom, ktorý ho poriadne preverí. Jeho silnou stránkou v zápase bude určite najmä wrestling, pričom v porovnaní s Jakubom Tichotom má za sebou aj skúsenosti z M-1 Global. Celkovo tak vidíme tento zápas mierne v prospech Sanikidzeho.

Jakub Tichota (5 – 0 – 0) je mnohými považovaný za veľký talent českého MMA. Trénuje v známom gyme Reinders MMA a počas svojho pôsobenia v Oktagone ešte neokúsil pachuť prehry. Podľa vlastných slov chce nahradiť Ivana Buchingera na čele rebríčku featherweight a nastoliť vládu mladej generácie v organizácii Oktagon. Počas svojho pôsobenia získal v Oktagone skalpy Konráda, Tripšanského, Dimitrova, Karetu a Kulmalu.

Sanikidze vs. Tichota na Oktagon 37

Podľa kurzov je miernym favoritom na víťazstvo práve Tichota, keďže na jeho víťazstvo je vypísaný kurz 1.70. Na víťazstvo Mateho Sanikidze si môžete staviť s kurzom 2.03. Percentuálny náber stávok je zatiaľ veľmi vyrovnaný a je v pomere 50:50.

Náš tip na víťaza: Mate Sanikidze

Vlasto Čepo vs Giovanni Melillo

Vlasto Čepo (9 – 2 – 0) bude mať šancu dostať sa k zápasu s Matějom Peňázom pokiaľ porazí svojho súpera na Oktagon 37. Všetkým fanúšikom je známy najmä vďaka dobrému postoju, rýchlym rukám a schopnosti kašľať na stratégiu v zápase a ísť naplno od prvých sekúnd a ukončiť súpera hneď na začiatku. V tomto meraní síl si bude musieť dávať pozor najmä na submisie a boj na zemi so skúsenejším súperom.

Giovanni Melillo s profi skóre 14 – 7 – 0 patrí k skúseným bojovníkom. V porovnaní s Čepom začal pôsobiť v MMA o dosť skôr a má skúsenosti okrem iného aj zo slávneho Bellatoru. Napriek tomu, že jeho zápasová bilancia možno nevyzerá až tak dominantne, čeliť musel počas svojej kariéry omnoho ťažším súperom ako Vlasto Čepo.

Tento zápas sa môže mať 2 rôzne scenáre – buď Čepo na súpera vyletí, zasype ho spŕškou úderov a príde rýchle KO, TKO v prvom kole (Čepo vyhrá v 1. kole – kurz 3.30 v Tipsporte) alebo súper vydrží a bude trápiť Čepa, kým sa mu nepodarí nejaká submisia na zemi v ďalších kolách. Ako bude zápas prebiehať podľa vás?

Zápas Čepo vs. Melillo na akcii Oktagon 37

Favoritom na víťazstvo je podľa Tipsportu Vlasto Čepo, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.58. Pokiaľ veríte viac Melillovi, na jeho víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.23. Stávkari podobne ako Tipsport veria viac Vlastovi Čepovi, keďže stávky sú zatiaľ v percentuálnom pomere 86:14 v prospech Čepa.

Náš tip na víťaza: Vlasto Čepo
Získajte v Tipsporte bonus 50 € zadarmo

Vstupenky na Oktagon 37, Oktagon v TV a na internete

Oktagon lístky je možné zakúpiť na stránke ticketportal.cz. V súčasnosti sú ešte stále vstupenky na Oktagon 37 dostupné. Vyskúšať samozrejme môžete ale aj známe inzertné portály alebo sociálne siete, kde často na oficiálnych kanáloch môžete nájsť v komentároch ponuky na vstupenky na Oktagon 37.

Ako sledovať Oktagon online

V prípade, že sa vám Oktagon vstupenky do Ostravy nepodarí zohnať, výbornou možnosťou ako sledovať Oktagon 37 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Ako sledovať Oktagon 37 live
Celý Oktagon 37 na Tipsporte!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport.

Zaregistrujte sa a tipujte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete počas Majstrovstiev sveta vo futbale až 50 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Prečítajte si náš detailný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon stream potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ako sledovať Oktagon v TV

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 37 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon dnes naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 37, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 37 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Oktagon live cez Oktagon PPV

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 37 a podporiť aj samotnú organizáciu? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite prístup na PPV (Pay-Per-View) – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania môže dôjsť podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 37

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 37?

V titulových zápasoch nastúpia proti sebe David Kozma vs. Kaik Brito a Mate Sanikidze vs. Jakub Tichota. Do Oktagonu sa vráti aj Vlasto Čepo, Jan Široký, Al Matavao, Ronald Paradeiser, Václav Mikulášek, Monika Chochlíková, Robert Bryczek, Matěj Kuzník a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na Oktagon 37?

Na výhru Davida Kozmu v hlavnom zápase je vypísaný kurz 1.40. Kurzy a naše tipy na ďalšie zápasy Oktagon 37 nájdete v našom článku. Rovnako si prečítajte aj naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Kde sledovať OKTAGON 37 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 37 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

50 € bez rizika + 50 € kredit + 50 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 50 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 50 € kredit + 50 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Zdravim , nie na surebety to nevyuzivam . Vyuzivam to na valuebety
Vykup uctov
Ide o to že slovenské nechcem používať a za a zahranične som mal bet365 ale...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
nejde to, ale dnes mi prišiel e-mail na tom pracujú, tak verím, že čoskoro...
Overovacia appka Bet365