Oktagon 13 MMA – program, kurzy, vstupenky (AKTUALIZOVANÉ)

 •  Diskusia Zdieľajte, ďakujeme:
Oktagon 13 MMA – program, kurzy, vstupenky (AKTUALIZOVANÉ)

27. júla 2019 sa uskutoční ďalší oktagon turnaj. Súboje bojovníkov MMA sú čoraz populárnejšie a my vám prinášame prehľad o budúcom Oktagone - tentokrát už s poradovým číslom 13.

Oktagon 13 sa uskutoční v Prahe a celá akcia sa bude odohrávať už po tretíkrát na Štvanici v Prahe 7. Vďaka areálu, ktorý je určený pre tenisové zápasy bude mať 7500 potencionálnych divákov ešte lepší výhľad na bojovníkov a budú im bližšie, ako v prípadoch, keď sa Oktagon odohráva na zimnom štadióne.

Oktagon 13 - program zápasov a kurzy

Najväčšou hviezdou Oktagonu 13 bude nepochybne Karlos Vémola, ale v akcii uvidíte aj ďalších skvelých borcov. Pre „Terminátora“ Karlosa to už bude posledná previerka pred novembrovým (a dlhoočakávaným) súbojom. Snáď každý, kto aspoň niekedy o Oktagone alebo MMA počul vie, že jeho súperom nebude nik iný ako víťaz bellatoru Attila Végh.

Predtým ale musí Karlos zvládnuť ďalšieho silného bojovníka - súperom mu nebude nik iný ako Henrique „Frankenstein“ da Silva, ktorý si Karlosa vyžiadal na zápas ihneď po svojom víťazstve na akcii Oktagon 12 proti Janovi Gottwaldovi.

„Terminátor“ neostal svojej povesti nič dlžný, okamžite vstal zo stoličky a s výzvou súhlasil, pričom nezabudol „Frankensteinovi“ pripomenúť, aby si dával pozor na to, koho vyzýva na zápas. Takže už 27. júla sa môžete tešiť na duel medzi týmito dvoma vynikajúcimi bojovníkmi, ktorý bude hlavným zápasom Oktagonu 13.

Celkovo sa diváci môžu tešiť na 14 zápasov. Celý zoznam aj spolu s vypísanými kurzami si môžete pozrieť v tabuľke nižšie.

ZápasProjektČas zápasu12
Kohout - Šutka Oktagon 18:30 1.25 3.56
Hošek - Varchola  Oktagon 18:50 1.40 2.73
Kvapil - Mora Oktagon 19:10 1.10 5.81
Batthyany - Hašková Projekt Y 19:30 1.65 2.11
Klinderová - Borodáčová Projekt Y 19:45 2.73 1.40
Konrád - Bahník Oktagon 20:00 2.29 1.55
Dvořák - Taigibov Oktagon 20:20 1.07 6.83
Pešta - Kyle Oktagon 20:40 1.35 2.94
Brighta - Cordeiro Oktagon 21:00 1.60 2.19
Buday - Dittrich Oktagon 21:20 1.22 3.85
Brož - Běle Oktagon 21:35 1.40 2.73
Ďatelinka - Mikulášek Oktagon 22:00 1.30 3.21
Muradov - Oliveira Oktagon 22:30 1.25 3.56
Vémola - Da Silva Oktagon 23:00 1.30 3.21

Zápasníci Oktagonu 13
Oktagon 13 a fightcard (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Otvárací zápas večera obstará Matouš Kohout s Matúšom Šutkom. Podľa mnohých je Matúš Šutka veľký talent slovenskej scény a práve zápas na Oktagone 13 môže byť pre neho momentom, ktorým sa posunie ďalej vo svojej kariére a otvorí mu brány k ďalším atraktívnym súperom.

Zaujímavým duelom bude aj súboj ťažkých váh - proti sebe budú stáť Martin Buday a Daniel Dittrich. Martin Buday sa netají, že jeho cieľom je bojovať o opasok šampióna v tejto váhovej kategórii. Jeho držiteľom je však stále Michal Martínek, ktorý v titulovom zápase porazil práve Daniela Dittricha - navyše bude Michal bojovať 30. júla o zmluvu v UFC v americkom Las Vegas.

Populárny Makhmud Muradov, ktorého cieľom je prebojovať sa taktiež do UFC, bude mať za súpera Wendella de Oliveiru z Brazílie. Napriek „Machovej“ výbornej forme a celkovej štatistike (21 výhier a iba 6 prehier) určite nebude brazílčan jednoduchý súper. Jeho bilancia je rovnako bohatá na víťazstvá (31 výhier a 12 prehier) a o jeho kvalitách hovorí aj to, že už má skúsenosti aj z podujatí UFC. Čo sa týka kurzov na víťaza - stávkové kancelárie zatiaľ celkom jednoznačne favorizujú Makhmuda Muradova pri kurze 1.25 (kurz v stávkovej kancelárii Tipsport ku dňu 19.7.2019).

Snáď najočakávanejším súbojom (po atraktívnom hlavnom zápase) večera bude pre mnohých match v ktorom na seba narazia Milan „Ďatel“ Ďatelinka a Václav „Baba Yaga“ Mikulášek. Obaja majú takmer rovnakú zápasovú bilanciu (Ďatelinka 6-4-0 a Mikulášek 5-5-0), ale favoritom podľa stávkových kancelárií je Milan Ďatelinka. Podľa odohratých zápasov oboch borcov (a malej provokácii na staredowne) sa nedá očakávať žiadne taktické vyčkávanie na súperovu chybu ale poriadnu bitku, kde si obaja fighteri navzájom nič nedarujú.

Projekt Y

Súčasťou Oktagon 13 budú aj dva zaujímavé zápasy z prostredia ženského MMA - Projekt Y. Neviete o čom je Projekt Y? Z vyše 400 prihlásených uchádzačiek boli vybrané dve Češky a dve Slovenky, ktoré sa stretnú proti sebe v klietke po mesiacoch tréningov a príprav na svoj prvý „skutočný“ zápas. Na základe hlasovania fanúšikov sa budú konať 2 česko-slovenské zápasy a proti sebe nastúpia v prvom zápase Petra Batthyany a Ivana Hašková, v druhom zápase Kateřina Klinderová a Eva Borodáčová.

Vstupenky na Oktagon 13, možnosti sledovania v televízii a oktagon online

Ak chcete zažiť atmosféru Oktagon akcie na vlastnej koži, vstupenky sú ešte stále k dispozícii v sieti Ticketportal. Mali by ste sa ale ponáhľať, pretože drvivá väčšina lístkov už je predaná.

Pokiaľ by ste chceli sledovať Oktagon 13 v televízii, na Slovensku ho môžete sledovať na televíznej stanici JOJ Plus a v Česku nájdete galavečer na športovom kanáli O2 Sport TV. Prípadne môžete sledovať oktagon online zadarmo v stávkovej kancelárií Tipsport alebo za poplatok prostredníctvom oktagon live stream-u.Odporúčané stávkové kancelárie
Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
9.4 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Každý mirror link mi vypisuje Network connection lost....toto vyrieši VPNka?
Kde tipovať?
NIE NIE JE TO pravda. za hranie v zahraničí určite nie.
Bet365
no ja využívam NordVPN a funguje uplne super. Stojí to okolo 100 € na 3...
Načítanie stránky unibet