Oktagon 26 bez Vémolu – program, kurzy a priamy prenos

Spoznajte program Oktagonu 26, Oktagon stávky a MMA kurzy na víťazstvo jednotlivých bojovníkov. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon 26 aj kde môžete sledovať Oktagon livestream.

OKTAGON 26 | program, fightcard, stávky a MMA livestream

Bude Oktagon 26 akciou roku? Vyzerá to naozaj tak!

Organizácia Oktagon hlási veľký návrat fanúšikov na tribúny! Z Brna sa cirkus Oktagon presúva do Prahy na pražský ostrov Štvanice, kde si fanúšikovia 24. 7. 2021 vychutnajú už druhý turnaj pod holým nebom (predtým Oktagon 13).

Zraky všetkých fanúšikov sa budú upierať na hlavný zápas a súboj o titul strednej váhy v ktorom budú bojovať proti sebe zverenec Attilu Végha Samuel Pirát Krištofič a Marcin Naruszczka.

Sledovať Oktagon 26 naživo

Ďalšie oznámené zápasy Oktagon 26 ale sľubujú taktiež skvelé momenty a MMA súboje. Na rozdiel od predchádzajúcich turnajov Oktagon, tentokrát môžete vidieť Oktagon 26 live priamo na vlastné oči pod holým nebom v aréne na pražskom ostrove Štvanice.

Keďže sú už Oktagon vstupenky beznádejne vypredané, sledujte tento galavečer cez internet a užite si OKTAGON 26 online. My vám prezradíme, ako môžete sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon online a ešte k tomu získať ako darček peniaze zadarmo.

🥊 Galavečer MMA  Oktagon 26
⏰ Termín udalosti  24. 07. 2021 od 18:00
🏟️ Miesto konania   Praha – Štvanice
📝 Fight card zobraziť
💰 Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Live stream  TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Krištofič vs. Naruszczka

OKTAGON 26 program

Už 24. júla 2021 sa môžete tešiť na veľa skvelých zápasov. Ťahákom bude najmä hlavný zápas o titul strednej váhy v ktorom nastúpi namiesto zraneného Karlosa Vémolu SamuelPirát“ Krištofič a proti nemu bude stáť Marcin Naruszczka.

O hlavný predzápas večera sa postará Lucie Pudilová a Talita Bernardo. Nemenej zaujímavé ale budú aj zápasy v ktorých sa predstaví Matúš Juráček, Tereza Bledá, Lucia Szabová alebo Lucie Pudilová.

A zabudnúť nesmieme na ďalšie veľké mená ako Tato Primera, Cornelia Holm, Daniel Škvor, Ondřej Raška a mnoho ďalších.

Všetky títo zápasníci garantujú fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých MMA zápasov a výborný program Oktagon 26.

Oktagon 26 fight card, stávky a kurzy

Karta Oktagonu 26 je pre fanúšikov napriek strate Karlosa Vémolu skutočne atraktívna a celkovo by sme mali vidieť 12 zápasov. Do soboty sa snáď už nedočkáme žiadnych ďalších zranení, ktoré by ovplyvnili Oktagon fightcard.

Oktagon 26 karta
Oktagon 26 fightcard (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Predstavíme vám tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy spolu s programom a Oktagon kurzami na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Marcin Naruszczka vs Samuel „Pirát“ Krištofič

Kto sa bude radovať po tomto súboji z dočasného titulu strednej váhy? Vyzývateľ Vémolu Marcin Naruszczka alebo slovenský bojovník, ktorý nastúpi na poslednú chvíľu ako náhrada za zraneného Vémolu?

Samuel „Pirát“ Krištofič s bilanciou 14 – 3 – 0 je na víťaznej vlne a pod trénerom Attilom Véghom sa mu darí. Má za sebou 4 výhry v rade a určite bude chcieť túto šnúru natiahnuť a titul si udržať natrvalo. 

Marcin Naruszczka si šancu na súboj o titul vybojoval svojou výhrou nad veteránom UFC Ericom Spicelym. So svojou bilanciou 22 – 9 – 2 a skúsenosťami z KSW, FEN a Babilon ale nebude pre Piráta jednoduchým súperom. 

Komu veríte v tomto atraktívnom zápase vy? My opäť veríme viac slovenskému borcovi – Pirátovým víťazstvom by navyše určite prišiel na rad zaujímavý a dlho odkladaný zápas Pirát vs. Vémola.

Naruszczka vs. Pirát

Kto získa titul v strednej váhe podľa vás? Podľa Tipsportu aj stávkarov je favoritom duelu Pirát s kurzom 1.70. Ak veríte viac Marcinovi Naruszczkovi, staviť na neho si môžete s kurzom 2.03. Celkový náber stávok je zatiaľ v percentuálnom pomere 65:35 v prospech Piráta.

Náš tip na víťaza: Samuel Pirát Krištofič
Oktagon 26 – program zápasov
HLAVNÁ KARTA
ZápasVáhová kategória12
Marcin Naruszczka – Samuel Krištofič Middleweight 2.03 1.70
Lucie Pudilová – Talita Bernardo Bantamweight 1.27 3.42
Matúš Juráček – Tato Primera Welterweight 1.70 2.03
Lucia Szabová – Cornelia Holm Bantamweight 1.20 4.04
Miloš Petrášek – Vlado Neferanović Light Heavyweight 1.10 5.81
PRELIMS
Janne Elonen-Kulmala – Farid Basharat Bantamweight 3.56 1.25
Tereza Bledá – Edna Oliveira Ajala Flyweight 1.14 4.92
Felix Klinkhammer – Anatoliy Tarasenko Welterweight 1.16 4.59
Magda Šormová – Chiara Penco Strawweight 1.38 2.81
Ondřej Raška – Daniel Brunclík Middleweight 1.27 3.42
Peter Gabal – Dawid Kareta Featherweight 1.70 2.03
Daniel Škvor – Ilya Lupinov Lightweight 1.12 5.31
Staviť si na Oktagon 26 a získať 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Matúš Juráček vs. Tato Primera

Slávista vs. El Spectaculo – ďalší zápas na Oktagone 26.

Obľúbený Juráček s bilanciou 7 – 2 – 0 nastupuje už na svoj tretí zápas v Oktagone. Porazil Jana Širokého a Gábora Borárosa a teraz ho na Štvanici poriadne preverí fighter zo zahraničia Tato Primera.

Ten má za sebou pod hlavičkou Oktagonu 3 zápasy (celková bilancia 16 – 10 – 0), keď si víťazstvá pripísal proti Kalašnikovi a Borárosovi a na body prehral proti Lohorému. V tomto zápase veríme o niečo viac Tatovi Primerovi – súhlasíte alebo veríte Juráčkovi? 

Juráček vs. Primera

Miernym favoritom stávkovej kancelárie Tipsport je Matúš Juráček s kurzom 1.70. S Tipsportom ale nesúhlasia stávkari, keď väčšina z nich verí vo výhru Tata Primeru. Súhlasíte, alebo si chcete staviť na výhru súpera s kurzom 2.03?

Náš tip na víťaza: Tato Primera

Miloš Petrášek vs. Vlado Neferanović

V tomto atraktívnom zápase sa vráti do Oktagonu po dlhom čase Miloš „Meloun“ Petrášek a proti nemu nastúpi chorvátsky zápasník Vlado Neferanović.

Napriek 3 posledným prehrám bude favoritom „Meloun“ Petrášek, ktorý naposledy prehral ešte na akcii Oktagon 15 proti Dánovi Christensenovi. Odvtedy pôsobil „iba“ ako tréningový partner Procházku, Vémolu alebo Martínka a pravidelný hosť podcastu MMA letem světem. Teraz však našiel chuť vrátiť sa do klietky a súperom mu bude Chorvát Vlado Neferanović.

Ten má bilanciu 6 – 6 – 0 a po dvoch posledných prehrách určite bude chcieť opäť začať víťaziť. Komu veríte v tomto zápase vy? My viac veríme v tomto zápase českému bojovníkovi. Alebo si myslíte, že môže Neferanović prekvapiť?

Petrášek vs. Nefranović

Jednoznačným favoritom stávkovej kancelárie Tipsport je Miloš Petrášek s kurzom 1.10. Súhlasia s ním aj stávkari, keď takmer všetci veria jednoznačne vo výhru Petráška. Súhlasíte, alebo si chcete staviť na výhru súpera s atraktívnym kurzom 5.81?

Náš tip na víťaza: Miloš Petrášek

Lucia Szabová vs Cornelia Holm

Ďalší zápas v Oktagone so zaujímavou zápletkou – Lucia Szabová vs. Cornelia Holm. Slovenská „Silent Killer“ bude čeliť bojovníčke zo Švédska.

Že to nebude jednoduchý súboj ukázala Cornelia Holm v zápase proti Lucii Pudilovej, ktorý prehrala až na body a najmä v prvom kole robila Pudilovej poriadne problémy. Podľa jej vlastných slov si ale na Szabovú verí a „chce ukázať, že je na úplne inej úrovni ako je Szabová“. Uvidíme teda, či Holm naplní svoje sľuby a bude prvou premožiteľkou výbornej slovenskej zápasníčky.

Holm je výborná v grapplingu, takže existuje veľká šanca, že sa bude snažiť súboj stiahnuť na zem a eliminovať tak Luciin silný postoj a skúsenosti z thajského boxu.

V tomto zápase nebude Holm ľahkou súperkou, ale Lucia Szabová je naozaj veľký talent a nám neostáva nič iné ako dať na tiket jej víťazstvo.

Ryšavý vs. Bartl

Pre stávkové kancelárie je favoritkou práve Lucia Szabová. Na jej víťazstvo je vypísaný kurz 1.20 a na súperku si môžete staviť s kurzom 4.04. Pre stávkujúcich hráčov je zatiaľ favoritkou tiež Lucia Szabová (objem stávok v percentuálnom pomere cca 91:9).

Náš tip na víťaza: Lucia Szabová
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 26, OKTAGON 26 v televízii a Oktagon 26 online

Galavečer Oktagon 26 sa vracia späť na pražský ostrov Štvanice. Po Oktagone 25 s obmedzeným množstvom divákov ale teraz OKTAGON 26 uvidíme konečne v plnej paráde s veľkým množstvom divákov priamo pod holým nebom.

Vstupenky na Oktagon boli dostupné najskôr niekoľko dní pre členov Oktagon Clubu v aplikácii Oktagon. Následne bolo možné Oktagon vstupenky kúpiť aj na stránke Ticketportal.cz. POZOR! V súčasnosti je už ale beznádejne vypredané.

Jedinou možnosťou tak ostáva už iba zohnať lístky na inzertných portáloch ako napr. Bazoš.sk, kde ceny lístkov začínajú na sume 50 €/kus.

V prípade, že nezoženiete Oktagon vstupenky ani tam, jednou z výborných možností ako sledovať Oktagon 26 je zapnúť Oktagon live stream na TV Tipsport.

Sledovať Oktagon live
Celý Oktagon 26 naživo!Sledujte celý Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport!

Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať v Tipsporte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 26 v televízii, musíme vás sklamať. Fanúšikovia už neuvidia Oktagon naživo v televízii – nejedná sa len o Oktagon 26, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 26 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ešte v januári v podcaste MMA letem světem 183.

Dôvod je všeobecne známy. Jednoducho neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 26 a podporiť organizáciu Oktagon? Jedinou možnosťou ostáva Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite Oktagon PPV – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Sledovať Oktagon 26 live na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 26

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 26?

V titulovom zápase budú proti sebe bojovať Samuel „Pirát“ Krištofič a Marcin Naruszczka. Predstavia sa aj Matúš Juráček a Lucia Szabová. Do Oktagonu sa vráti aj Miloš Petrášek, Tereza Bledá, Lucie Pudilová, Tato Primera, Cornelia Holm, Magdalena Šormová a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na hlavný zápas Oktagon 26?

Na výhru Piráta je vypísaný kurz 1.70. Kurzy a naše tipy na ostatné zápasy nájdete v našom článku.

3️⃣ Ako sledovať OKTAGON 26 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 26 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 free spins!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + máš 30 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu