Oktagon 35 – program a karta turnaja, stávky, kurzy na zápasy + možnosti sledovania LIVE

Spoznajte program a fight card Oktagon 35. Pozrite si stávky a kurzy na víťazstvo MMA bojovníkov v zápasoch. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon 35 online alebo v TV.

Oktagon 35 🥊 MMA – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE

Oktagon 35 je ďalší číslovaný turnaj organizácie Oktagon, ktorý uvidíte prvýkrát v Brne vo veľkej aréne a ohlásené zápasy budú určite zárukou skvelej atmosféry.

Chcete zažiť Oktagon naživo? Oktagon vstupenky ešte stále zakúpite na portáli Ticketportal.

V prípade, že sa vám nepodarí zohnať lístky na Oktagon alebo je pre vás miesto konania ďaleko, skvelou šancou, ako si turnaj vychutnáte je zapnúť si Oktagon 35 online live stream na TV Tipsport.

Ako zapnúť live stream z Oktagonu 35

My vám prezradíme, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live (dokonca na vašom mobile alebo tablete) a ešte k tomu ako darček získate peniaze zadarmo.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 35
⏰ Termín udalosti 17. 09. 2022 od 18:00
🏟️ Miesto konania Winning Group Arena, Brno
📝 Fight card zobraziť
💰 TOP Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Oktagon stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Kincl vs. Lohoré

Ako bude vyzerať program na Oktagone 35?

Už 17. septembra sa môžete tešiť na atraktívny titulový súboj v strednej váhe Kincl vs. Lohoré. Čerstvého držiteľa titulu Kincla bude chcieť zosadiť z trónu sebavedomý Lohoré. Chýbať po dlhom čase nebude Gábor Boráros, ktorý sa bude snažiť všetkým dokázať, že ešte má na to bojovať v Oktagone.

V akcii uvidíte ale aj mená ako Karol Ryšavý, Fero Fodor, Andrej Kalašnik, David Moon alebo súboj Paradeiser vs. Furtado.

Nemenej zaujímavé budú aj MMA zápasy v ktorých sa predstaví Róbert Pukač a Tomáš Meliš alebo Radek Roušal a Marek Bartl.

Všetci títo Oktagon zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu 35.

Fight card Oktagon 35

Organizácia Oktagon prináša MMA zápasy opäť do Brna – tentokrát však nie do haly Zoner BOBYHALL ako počas pandémie, ale do veľkej Winning Group Arény. Ako vyzerá Oktagon karta pre tento turnaj?

Kto bude bojovať na Oktagone 35
Oktagon 35 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Stávky a kurzy na OKTAGON

Podobne ako na iné športy a významné športové a spoločenské udalosti, v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza zápasu, staviť si môžete aj na to, či skončí boj na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a samozrejme aj mnohé ďalšie.

Odporúčame ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou alebo najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy turnaja Oktagon 35.

Oktagon 35 – program zápasov
HLAVNÁ KARTA
ZápasVáhová kategória12
Patrik Kincl – Alex Lohore Middleweight 1.35 2.94
Karol Ryšavý – František Fodor Lightweight 1.40 2.73
Andrej Kalašnik – Joel Dos Santos Welterweight 1.30 3.21
Marek Mazuch – Ziko Magengele Middleweight 1.60 2.19
David Moon – Jakub Dohnal Featherweight 1.65 2.11
Gábor Boráros – James Lewis Welterweight 1.40 2.73
PRELIMS
Radek Roušal – Marek Bartl Underground 71 KG 1.65 2.11
Ronald Paradeiser – Iamik Furtado Lightweight 1.20 4.04
Robert Pukač – Tomáš Meliš Welterweight 1.55 2.29
Nathan Christián Dzaba – Adam Raiter Middleweight 1.50 2.41
Al Matavao – Radovan Úškrt Middleweight 2.11 1.65
FREE PRELIMS
Jan Gottvald – Edilson Franca Light heavyweight 1.30 3.21

Patrik Kincl vs. Alex Lohoré

Na Oktagone 35 uvidíte prvú titulovú obhajobu Patrika Kincla.

Patrik Kincl (25 – 10 – 0) pôsobil v minulosti v organizáciách XFN alebo KSW. Vo svojom prvom zápase v organizácii Oktagon dokázal poraziť „Piráta“ a ihneď získať titul v strednej váhe. V prípade, že zvíťazí nad Lohorém, bude určite v pláne pre divákov atraktívny odvetný zápas proti Karlosovi Vémolovi, kde by mohol Kincl českému terminátorovi vrátiť prehru z roku 2018. Za posledných 7 rokov má Kincl na konte iba 3 prehry s takými menami ako Soldic, Vémola alebo Duraev.

Alex Lohoré (21 – 7 – 0) je francúzsky zápasník s bilanciou 2 výhry a 2 prehry v organizácii Oktagon. Napriek tomu, že štartoval v poslednom zápase o váhovú kategóriu vyššie, predviedol skvelý výkon a už v prvom kole vyhral nad Polívkom na TKO. Jeho výkony v Oktagone idú každým zápasom hore a aj v zápase s Kinclom bude určite nebezpečný.

Titulový zápas Kincl vs. Lohoré na Oktagon 35

Celkom jednoznačným favoritom zápasu je podľa Tipsportu aj stávkarov Patrik Kincl s kurzom 1.35. Na to, že vyhrá Alex Lohoré si môžete staviť s kurzom 2.94. Pomer nabraných stávok je zatiaľ v pomere 88:12.

Náš tip na víťaza: Alex Lohoré

Gábor Boráros vs James Lewis

Gábor Boráros (18 – 10 – 0) je určite dobre známy každému fanúšikovi bojových športov a organizácie Oktagon. Vôbec prvý víťaz reality show Oktagon výzva sa po roku vracia späť do Oktagonu, aby dokázal, že ešte má na to bojovať v klietke s tými najlepšími. Svoje zlaté časy má už podľa mnohých za sebou a na Oktagone 35 sa bude snažiť po 3 prehrách zvrátiť svoj pád vo welterweight, kde už nefiguruje ani v prvej 15-tke Oktagon rebríčku.

UpozornenieGábor Boráros nakoniec na Oktagone 35 nenastúpi kvôli zraneniu.

James Lewis (7 – 4 – 0) je anglický bojovník, ktorý dokázal poraziť počas svojej kariéry iba fighterov s negatívnym skóre, pričom najviac výhier zaznamenal na submisiu. Napriek tomu, že bude mať nad Gáborom výškovú prevahu, Boráros je podľa stávkovej kancelárie favoritom tohto zápasu. Angličan Lewis by mohol byť pre Borárosa ideálnym súperom na to, aby sa konečne vrátil na víťaznú vlnu.

Zápas Boráros vs. Lewis na akcii Oktagon 35

Podľa kurzov je miernym favoritom na víťazstvo práve Boráros, keďže na jeho víťazstvo je vypísaný kurz 1.40. Na víťazstvo Jamesa Lewisa si môžete staviť s kurzom 2.73. Percentuálny náber stávok je zatiaľ rovnako ako kurzy celkom presvedčivo v prospech Borárosa v pomere 82:18.

Náš tip na víťaza: Gábor Boráros

Ronald Paradeiser vs Iamik Furtado

Zaujímavý slovensko-zahraničný súboj v lightweight.

Ronald Paradeiser s profi skóre 13 – 8 – 0 má pred sebou ďalšiu previerku v Oktagone. Naposledy vyhral pred viac ako rokom na Oktagone 25, kde porazil Ardu Adasa. Nasledovala ale porážka proti Keitovi, avšak je pravda, že rozhodnutie prišlo až na body a Rony na rozdiel od Buchingera vydržal celých 5 kôl. Po tomto zápase prišla ešte porážka v boxerskom zápase proti Vladovi Moravčíkovi. V jeho veku má Rony za sebou už mnoho skúseností so silnými súpermi – pomôžu mu v boji s Furtadom?

Iamik Furtado (7 – 5 – 0) má v organizácii Oktagon za sebou jeden zápas proti Jakubovi Dohnalovi – ten síce skončil prehrou na body, ale 3. kolo bolo z jeho strany skutočne výborné a mnohí videli v tomto zápase jeho výhru.  Okrem tohto zápasu ale Furtadovi nechýbajú skúsenosti ani zo slávneho Bellatoru – tu však 2× prehral, keďže bojoval s omnoho silnejšími súpermi. Iamik Furtado určite bude mať na to, aby Paradeisera potrápil. My očakávame, že tento súboj skončí až na body – na takýto výsledok si môžete v Tipsporte staviť s kurzom 1.70. Myslíte si to isté?

Zápas Paradeiser vs. Furtado na akcii Oktagon 35

Favoritom na víťazstvo je podľa Tipsportu Ronald Paradeiser, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.20. Pokiaľ veríte viac Furtadovi, na jeho víťazstvo si môžete staviť s kurzom 4.04. Stávkari podobne ako Tipsport veria viac Paradeiserovi, keďže stávky sú zatiaľ v percentuálnom pomere 99:1 v prospech Paradeisera.

Náš tip na víťaza: Ronald Paradeiser
Získajte v Tipsporte bonus 20 € zadarmo

Vstupenky na Oktagon 35, Oktagon v TV a na internete

Oktagon lístky si môžete kúpiť na stránke ticketportal.cz. K dispozícii je ešte stále dostatočné množstvo vstupeniek aj za priaznivé ceny. Vyskúšať samozrejme môžete ale aj rôzne inzertné portály alebo sociálne siete, kde často nájdete v komentároch na oficiálnych kanáloch ponuky na vstupenky na Oktagon 35.

Ako sledovať Oktagon online

V prípade, že sa vám Oktagon vstupenky do Brna nepodarí zohnať, výbornou možnosťou ako sledovať Oktagon 35 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Ako sledovať Oktagon 35 live
Celý Oktagon 35 na Tipsporte!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport.

Zaregistrujte sa a tipujte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete až 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Prečítajte si náš detailný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon stream potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ako sledovať Oktagon v TV

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 35 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon dnes naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 35, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 35 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Oktagon live cez Oktagon PPV

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 35 a podporiť aj samotnú organizáciu? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite prístup na PPV (Pay-Per-View) – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania dochádza podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 35

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 35?

V titulovom zápase nastúpia proti sebe Patrik Kincl a Alex Lohoré. Do Oktagonu sa vráti aj Karol Ryšavý, Andrej Kalašnik, František Fodor, David Moon, Gábor Boráros, Marek Bartl, Ronald Paradeiser, Robert Pukač a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na Oktagon 35?

Na výhru Patrika Kincla v titulovom zápase je vypísaný nie až tak zaujímavý kurz 1.35. Kurzy a naše tipy na ďalšie zápasy Oktagon 35 nájdete v našom článku. Rovnako si prečítajte aj naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Kde sledovať OKTAGON 35 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 35 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu