Oktagon Prime 4 – program a karta turnaja, stávky, kurzy na zápasy + možnosti sledovania LIVE

Spoznajte program a fight card Oktagon Prime 4. Prehliadnite si stávky a kurzy na víťazstvo MMA bojovníkov v zápasoch. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon Prime 4 online alebo v TV.

Oktagon Prime 4 🥊 MMA – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE

Oktagon Prime 4 – ďalší MMA turnaj, ktorý čaká na začiatku novembra na fanúšikov bojových športov.

V porovnaní s klasickými číslovanými turnajmi ale určite nebude Oktagon Prime 4 menej kvalitný. Jediným dôvodom, prečo organizácia dala turnaju prívlastok PRIME je, aby sa na konci roka mohol usporiadať jubilejný turnaj Oktagon 30.

Tentokrát z Prahy cirkus Oktagon prvýkrát zavíta do českých Pardubíc a modernej Enteria arény.

Sledovať Oktagon Prime 4 naživo

Ak chcete zažiť Oktagon naživo, Oktagon vstupenky ešte stále môžete kúpiť na portáli Ticketportal.

Ak už nenájdete vstupenky na Oktagon turnaj na dobrých miestach, sledujte tento galavečer cez internet a užite si OKTAGON Prime 4 online.

My vám prezradíme, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live a ešte k tomu získať ako darček peniaze zadarmo.

🥊 Galavečer MMA  Oktagon Prime 4
⏰ Termín udalosti  06. 11. 2021 od 18:00
🏟️ Miesto konania   Enteria Arena, Pardubice
📝 Fight card zobraziť
💰 TOP Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Live stream  TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Macek vs. Mågård

Program zápasov turnaja Oktagon Prime 4

Už 6. novembra 2021 sa môžete tešiť na poriadne atraktívne Oktagon zápasy. Ťahákom bude určite hlavný zápas večera o titul bantamovej váhy v ktorom nastúpi Filip Macek a dánsky bojovník Jonas Magard.

Hlavným predzápasom bude určite atraktívna odveta súboja z Oktagon 21 v ktorom nastúpi Lucie Pudilová a poľská bojovníčka Marta Waliczek. Nemenej zaujímavé ale budú aj zápasy v ktorých sa predstaví František Fodor, Robert Bryczek, Christian Jungwirth, Cornelia Holm alebo Matouš Kohout.

A zabudnúť nesmieme na ďalších MMA fighterov ako Zdeněk Polívka, Denis Farkaš, Jakub Bahník, Zdeněk Polívka, Jaroslav Pokorný a ďalších.

Títo zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu Prime 4.

Fight card Oktagon Prime 4 + stávky a kurzy na zápasy

Karta Oktagonu Prime 4 je pre fanúšikov skutočne atraktívna, zatiaľ je ohlásených 11 zápasov. Dá sa ale očakávať, že do soboty 06. 11. 2021 ešte na Oktagon kartu pribudne nejaký zápas.

Snáď sa už nedočkáme žiadnych zranení (Matúš Juráček musel z pripravovaného zápasu odstúpiť), kvôli ktorým by sa musela upraviť Oktagon karta.

My vám predstavíme podrobnejšie tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy spolu s programom a Oktagon kurzami na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Stávky a kurzy na OKTAGON

Podobne ako na iné športové udalosti, v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon. Odporúčame ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou alebo najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy turnaja Oktagon Prime 4.

Filip Macek vs Jonas Mågård

Hlavný zápas večera a súboj o titul v bantamovej váhe v ktorom nastúpi Filip Macek a Jonas Magard. 

Filip Macek (25 – 15 – 1) sa konečne dočkal a bude mať šancu opäť zabojovať o titul. Prvú šancu na zisk titulu nevyužil a prehral s Tomášom Deákom na Oktagone 14 na body.

Deák ale momentálne pôsobí v ruskej ACA a tak opasok pre šampióna bantamovej váhy čaká na nového majiteľa. Macek má v organizácii Oktagon za sebou 10 zápasov – z nich 1× prehral a až 9× zvíťazil, pričom až 8 víťazstiev získal na submisiu a 1× na TKO.

Jonas Magard (13 – 5 – 0) na poslednom zápase vyhral na submisiu na Oktagone 27 nad Velievom. Z jeho 12 víťazstiev 7 získal vďaka submisiám, 4× vyhral na body a 1× vďaka KO.

Očakávať teda určite môžeme zápas, ktorý sa bude snažiť dostať na zem hlavne Filip Macek. Kto je pre vás favorit na zisk titulu bantamovej váhy?

Macek vs. Magard

Miernym favoritom stávkovej kancelárie Tipsport je Filip Macek s kurzom 1.70. Na súpera z Dánska Jonasa Magarda si môžete staviť s kurzom 2.03. Rozloženie stávok od tipujúcich hráčov je zatiaľ v percentuálnom pomere 66:34 v prospech Filipa Maceka).

Náš tip na víťaza: Filip Macek
Oktagon Prime 4 – program zápasov
HLAVNÁ KARTA
ZápasVáhová kategória12
Filip Macek – Jonas Mågård Bantamweight 1.70 2.03
Lucie Pudilová – Marta Waliczek Bantamweight 1.45 2.55
Jaroslav Pokorný – TBA Lightweight --- ---
Rafael Xavier – Daniel Toledo Light heavyweight 1.22 3.85
František Fodor – Matouš Kohout Lightweight 1.45 2.55
Robert Bryczek – Zdeněk Polívka Middleweight 1.35 2.94
Christian Jungwirth – Denis Farkaš Welterweight 1.14 4.92
Cornelia Holm – Priscila de Souza Bantamweight 1.55 2.29
Jakub Bahník – TBA Lightweight --- ---
Staviť si na Oktagon Prime 4 a získať 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Lucie Pudilová vs Marta Waliczek

Atraktívna odveta v ktorej sa stretne v ženskom MMA zápase Lucie Pudilová a Marta Waliczek.

Prvý zápas vyhrala na body Pudilová, aj keď podľa mnohých mala vyhrať práve poľská bojovníčka. Teraz má ale Marta Waliczek šancu dokázať, ako veľmi sa v MMA zlepšila a môže odplatiť súperke svoju prehru. Určite to ale nebude mať jednoduché.

Lucie Pudilová (11 – 7 – 0) ktorá po šnúre 3 víťazstiev v organizácii Oktagon prehrala v lete na pražskej Štvanici proti Talite Bernardo, sa bude chcieť určite vrátiť späť na víťaznú vlnu. Marta Waliczek (5 – 3 – 0) zase sľubuje, že súperke v odvete udelí KO.

Aj keď fanúšikovia MMA zatiaľ veria v tomto zápase viac Pudilovej, my si myslíme, že Waliczek sa tentokrát na Pudilovú pripraví ešte lepšie a Luciu porazí.

Pudilová vs. Waliczek

Stávková kancelária Tipsport viac v zápase verí Lucii Pudilovej s vypísaným kurzom 1.45. Na súperku z Poľska si môžete staviť s kurzom 2.55. Stávkujúci hráči veria v drvivej väčšine Pudilovej s percentuálnym pomerom 82:18.

Náš tip na víťaza: Marta Waliczek

František Fodor vs Matouš Kohout

Česko-slovenský duel o ktorý sa postarajú Matouš Kohout a Fero Fodor. Spomínaná dvojica sa mala stretnúť už na Oktagone 27, kvôli zdravotným problémom Fodora sa však duel nakoniec neuskutočnil.

Matouš Kohout (5 – 4 – 0) strieda v poslednom období výhry a prehry, pričom naposledy skončil jeho zápas výhrou nad Janom Širokým na split decision.

Fero Fodor (9 – 5 – 0) naopak ťahá šnúru 3 víťazstiev v rade, pričom každé z nich dosiahol na KO alebo TKO. Za nás je favoritom na víťazstvo určite František Fodor, ktorý za posledné víťazstvo získal aj titul „Výkon večera“.

Komu veríte v tomto zápase vy? My viac veríme v tomto zápase slovenskému bojovníkovi. Alebo si myslíte, že môže Kohout prekvapiť?

Fodor vs. Kohout

František Fodor bol favoritom na Oktagone 27 a rovnako je to aj teraz – staviť si na neho s kurzom 1.45. Rovnaká situácia je aj medzi stávkarmi, keď veľká väčšina stávkarov verí Fodorovi (percentuálny pomer 94:6). Súhlasíte, alebo si chcete staviť na výhru Kohouta s kurzom 2.55?

Náš tip na víťaza: Fero Fodor

Christian Jungwirth vs Denis Farkaš

Slovensko-zahraničný súboj na Oktagon Prime 4 o ktorý sa postará obľúbený Christian Jungwirth a Denis Farkaš.

Pôjde už o piaty zápas Christiana Jungwirtha (9 – 5 – 0) v Oktagone. Napriek negatívnej bilancii sa stal veľmi obľúbeným bojovníkom u fanúšikov a určite nemôžeme hovoriť o tom, že by nebol kvalitným fighterom. Z doterajších 4 zápasov v Oktagone 1× vyhral, 1× prehral na submisiu (vôbec prvý krát v kariére a 2× prehral kontroverzne na body). 

Denis Farkaš (3 – 2 – 0) má skúsenosti najmä z K1 a boxu. V mladom veku si už ale vyskúšal aj MMA a to ho pohltilo tak, že rovno prešiel do SFG (Spartakus Fight Gym) a stal sa tak zverencom Attilu Végha.

Na začiatku MMA kariéry bude mať pred sebou Denis Farkaš poriadnu prekážku a bolo by veľkým prekvapením, ak by porazil Christiana Jungwirtha. My veríme viac nemeckému fighterovi.

Jungwirth vs. Farkaš

V stávkovej kancelárii Tipsport majú podľa kurzov obaja bojovníci skoro rovnakú šancu. Na víťazstvo Christiana Jungwirtha je vypísaný kurz 1.14 a na víťazstvo Farkaša kurz 4.92.

Náš tip na víťaza: Christian Jungwirth
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon Prime 4, Oktagon Prime 4 v televízii a na internete

Galavečer Oktagon prichádza prvýkrát do českých Pardubíc a do haly Enteria aréna.

Vstupenky na Oktagon je ešte stále možné zohnať na stránke Ticketportal.cz. Ponáhľajte sa však, ak chcete ešte získať lístky na zaujímavých miestach v hale, v predaji už neostáva veľa lístkov.

Ako sledovať Oktagon online

V prípade, že sa vám nepodarí zohnať zaujímavé Oktagon vstupenky, jednou z výborných možností ako sledovať Oktagon Prime 4 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Sledovať Oktagon live
Celý Oktagon Prime 4 live!Sledujte celý Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport!

Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať v Tipsporte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ako sledovať Oktagon v televízii

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon Prime 4 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale ako fanúšikovia už neuvidíte Oktagon naživo v televízii – nejedná sa ale len o Oktagon Prime 4, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku tak v televízii priamy prenos z OKTAGON Prime 4 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ešte na začiatku roka 2021 vo svojom podcaste MMA letem světem.

Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon Prime 4 a podporiť organizáciu Oktagon? Jedinou možnosťou ostáva Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite Oktagon PPV – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie Oktagonu cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania Oktagonu dochádza podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Sledovať Oktagon Prime 4 na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON Prime 4

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON Prime 4?

V titulovom zápase budú proti sebe bojovať Filip Macek a Jonas Mågård. Predstavia sa aj Lucie Pudilová a Marta Waliczek. Do Oktagonu sa vráti aj Christian Jungwirth, Matouš Kohout, František Fodor, Cornelia Holm, Robert Bryczek a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na titulový zápas Oktagon Prime 4?

Na Macekovu výhru je vypísaný kurz 1.70. Kurzy a naše tipy na ostatné zápasy nájdete v našom článku.

3️⃣ Ako sledovať OKTAGON Prime 4 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON Prime 4 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy