Oktagon 54 – program a karta turnaja, stávky a kurzy na zápasy + kde sledovať LIVE stream Oktagonu

Spoznajte program a fight card Oktagon 54. Pozrite si, ako vyzerajú na Oktagon stávky a kurzy v jednotlivých zápasoch. Dozviete sa aj to, ako a kde sledovať Oktagon 54 online alebo v TV.

Oktagon 54 – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE prenos

Ako budú vyzerať zápasy Oktagonu dnes na najbližšom turnaji? Určite sa máte na čo tešiť.

Na začiatku marca prebehne posledný turnaj Oktagon 54: Kincl vs. Wawrzyniak, ktorý sa bude konať v českej Ostravar Aréne. Ďalšia séria Tipsport Gamechanger 2 o 1.000.000 € prebehne v sobotu 2.3., kde sa môžete tešiť na 11 zápasov Oktagonu. Najzaujímavejším zápasom bude titulný súboj v middleweight Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak, zápas v lightweight Amirkhani vs. Machaev a súboj Lengál vs. Torres.

Okrem nich sa v ringu predstavia aj zahraniční zápasníci ako Attila Korkmaz, Mateusz Legierski, Marcel Mohamed Grabinski alebo Acoidan Dubuq. V predzápasoch Oktagonu 54 sa môžete tešiť na česko-anglický zápas Radek Roušal vs.Luke Neale alebo francúzsko-poľský zápas Jason Ponet vs. Lukasz Rajewski.

V Oktagon 54 fight card figurujú mená ako Miloš Janičić, Ebrahim Hosseinpour, Akonne Wanliss alebo Sahil Siraj. Tentokrát Oktagon karta nezahŕňa ženské súboje.

Zobraziť kurzy na Oktagon 54 ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku Oktagon MMA | Kliknutím spustíte priamy prenos

🥊 Galavečer MMA Oktagon 54
⏰ Kedy bude Oktagon 02. 03. 2024 od 18:00 hod. (sobota)
🏟️ Miesto konania Ostravar Aréna, Ostrava (ČR)
📝 Počet zápasov 11
🐦‍🔥 Zápas Tipsport Gamech. Makwan Amirkhani vs. Mago Machaev 
🗡️ Titulový zápas Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak
🤼‍♂️ Hlavný zápas na karte Ronald Paradeiser vs. Attila Korkmaz
📝 Fight card Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápasy Tipujte s nami
💰 TOP Kurzy na Oktagon Tipsport Fortuna DOXXbet
📺 Oktagon stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV prenos Oktagon TV (platená služba)
👊 Iné bojové organizácie RFA, KSW, UFCFNC a Clash of the Stars

Chcete zažiť výnimočný turnaj Oktagon 54 naživo? Ešte stále máte možnosť – posledné Oktagon lístky sú ešte dostupné na portáli Ticketportal.sk alebo Ticketportal.cz.

Ak je pre vás Ostrava ďaleko, jednoducho si zapnite na TV Tipsport Oktagon 54 online live stream bez poplatkov a reklám.

My vám prezradíme aj to, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live a ešte k tomu ako darček získate peniaze zadarmo.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Ako bude vyzerať dnešný program Oktagonu 54?

Už 2. marca sa môžete tešiť na veľmi atraktívne Oktagon zápasy. Zlatým klincom večera bude titulný zápas Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak v middleweight. Patrik Kincl pôjde do 3. obhajoby svojho titulu, ktorý už obhajoval aj s Karlosom Vémolom. Ľahký súper však nebude ani Wawrzyniak, ktorý ukončil slovenský stroj Vlasta Čepa na KO. 

Túto sezónu pokračuje aj turnaj šampiónov a Tipsport Gamechanger 2 o 1 milión eur. V úvodnom kole miliónovej pyramídy sa hneď môžete tešiť na niekoľko zaujímavých zápasov. V prvom sa stretne súčasný vládca ľahkej váhy Oktagonu Ronald Paradeiser, ktorý bude čeliť 2-násobnému európskemu MMA šampiónovi Attilovi Korkmazovi

O úžasný divácky zážitok sa postará objav roku 2022 Vladimír Lengál, ktorý si zmeria sily s bývalým šampiónom KSW Danielom Torresom. Ďalším zaujímavým fightom bude zápas Fína Amirkhaniho s rakúskou beštiou Mochamedom Machaevom. Neminie vás ani pikantná odveta Matúša Kohouta s bývalým šampiónom z Poľska Mateuszom Legierskim.

Švéd Sahil Siraj alias Knockout Prince vyzve na zápas britského MMA zápasníka Akonna Wanlissa, ktorý je veteránom organizácie Bellator MMA. Nemec Hafeni Nafuka si zmeria sily so španielskym bojovníkom Acoidanom Dubuqeom, známy ako hviezda a šampión španielskej organizácie. Na Oktagone nebude chýbať ani súboj Roušal vs. Neale.

Okrem mužských duelov sa na Oktagon 54 neodohrajú žiadne ženské duely.

V Oktagon 54 fight card sa objaví aj Francúz Jason Ponet. V zápasoch Oktagonu sa objavia aj zahraničné mená ako Lukasz RajewskiOktagon program dnes zahŕňa aj mená ako Miloš Janičić a Ebrahim Hosseinpour. Všetci títo MMA zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu 54.

Fight card turnaja Oktagon 54

Bojová organizácia Oktagon prináša tentokrát galavečer bojových športov do Ostravy. Ako vyzerá Oktagon karta pre tento turnaj? Pre veľký záujem sa uskutoční turnaj Oktagon 54 opätovne v Česku. Pozrite si aktuálnu Oktagon fight card.

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport. Nižšie si môžete pozrieť najatraktívnejšie zápasy.

Zoznam zápasov na akcii Oktagon 54
Oktagon 54 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Stávky a kurzy na OKTAGON + FIGHT CARD

Podobne ako na iné športy a významné športové a spoločenské udalosti (aktuálne sú veľmi populárne stávky na Let's Dance), v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza, staviť si môžete aj na to, či skončí zápas na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a samozrejme aj mnohé ďalšie stávky.

Odporúčame, ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou a najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy Oktagon 54.

Program dnešných zápasov Oktagonu 54
FIGHT CARD
Titulový zápasKategória12Tipsport TV
Patrik Kincl – Piotr Wawrzyniak middleweight 1.41 2.69 ► LIVE
Tipsport Gamechanger 2 a MAIN CARD
Makwan Amirkhani – Mago Machaev lightweight 1.66 2.10 ► LIVE
Ronald Paradeiser – Attila Korkmaz lightweight 1.24 3.52 ► LIVE
Vladimír Lengál – Daniel Torres lightweight 4.06 1.19 ► LIVE
Mateusz Legierski – Matouš Kohout lightweight 1.30 3.13 ► LIVE
Marcel Grabinski – Acoidan Duque lightweight 2.10 1.66 ► LIVE
Hafeni Nafuka – Pred. Bogdanović lightweight 1.71 2.03 ► LIVE
Akonne Wanliss – Sahil Siraj lightweight 2.18 1.62 ► LIVE
PRELIMS
Radek Roušal – Luke Neale featherweight 1.26 3.52 ► LIVE
Jason Ponet – Lukasz Rajewski lightweight 1.72 2.02 ► LIVE
FREE PRELIMS
Miloš Janičić – Ebrah. Hosseinpour lightweight 1.23 3.65 ► LIVE

S Tipsportom si môžete staviť na každý jeden MMA zápas úplne zadarmo, keďže len za vytvorenie účtu na Tipsport.sk získate 20 € bonus za registráciu, ktorý môžete ihneď využiť na tipovanie. Okrem toho získajte automaticky ďalší bonus až do výšky 4.000 €.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Najzaujímavejšie zápasy na Oktagone 54

Pozrite si najatraktívnejšie zápasy na sobotňajšom Oktagone dnes. Spolu s nimi si môžet pozrieť aj naše tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak (titulný súboj)

Patrik Kincl (27 – 10 – 0) je český MMA zápasník, šampión strednej váhy, svetová #46, ale hlavne najlepší bojovník Oktagonu MMA bez rozdielu váh. Aktuálne ide do svojej 3. obhajoby titulu šampióna. Jeho predošlá obhajova s Karlosom Vémolom bol druhý najsledovanejší zápas v histórii Oktagonu (po zápase storočia s Attilom Véghom). 

Piotr Wawrzyniak (11 – 5 – 0) je poľský MMA zápasník, ktorý je jedným z najlepších bojovníkov zo strednej váhy v Poľsku. Je šampiónom Babilonu MMA s neporaziteľnou 4-ročnou bilanciou na konte. Wawrzyniakove výhry sú zväčša na KO. Poliak nastúpil do zápasu ako náhradník pár týždňov pred zápasom, takže nemal toľko času na titulný zápas.

Zápas Kincl vs. Wawrzyniak na akcii Oktagon 54

Viacerí tipéri dávajú väčšiu šancu na výhru Čechovi Patrikovi Kinclovi, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.41. Na to, že vyhrá poľský zápasník Piotr Wawrzyniak si môžete staviť s atraktívnym kurzom 2.69

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Patrik Kincl vyhrá na KO, TKO alebo diskvalifikáciou,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 1.5,
 • zápas skončí na submisiu: nie,
 • zápas skončí do 90 sekúnd: nie.
Náš tip na víťaza: Patrik Kincl

Makwan Amirkhani vs. Mago Machaev (lightweight)

Makwan Amirkhani (17 – 9 – 0) pod prezývkou „Mr Finland“ je fínsky MMA zápasník, ktorý odohral 14 neuveriteľných zápasov v UFC. Tam patrí medzi najlepších zápasníkov turnaja – 3x si odnesol ocenenie za výkon večera. V histórii UFC je známy najrýchlejším ukončením v pérovej váhe – svojho súpera ukončil lietajúcim kolenom za 8 sekúnd.

Mago Machaev (13 – 1 – 0) je rakúsky profesionálny MMA zápasník, ktorý je známy pod prívlastkom „rakúska beštia“. Vo svojej krajine je brutálny talent s 8 ukončeniami pred limitom. Do miliónovej pyramídy ide so skúsenosťami z Brave alebo UAE. Na svojom konte má viacero skalpov, dokonca aj českej legendy Pokorného.

Zápas Amirkhani vs. Machaev na akcii Oktagon 54

Podľa kurzov je favoritom na víťazstvo Makwan Amirkhani, keďže je na neho vypísaný nízky kurz 1.66. Na to, že zvíťazí Rakúšan Mago Machaev si stavíte naopak s o niečo vyšším kurzom 2.10. Remíza v zápase skôr neprichádza do úvahy.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Makwan Amirkhani vyhrá na sumbisiu,
 • v ktorom kole bude súboj predčasne ukončený výrokom o rozhodnutí: v 1. kole,
 • zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím: nie.
Náš tip na víťaza: Amirkhani Makwan

Ronald Paradeiser vs. Attila Korkmaz (lightweight)

Ronald Paradeiser (18 – 8 – 0) je šampiónom ľahkej váhy v Oktagon MMA. Až na tretíkrát sa mu podarilo vybojovať pás šampióna a v odvetnom titulovom zápase porazil legendu Ivana Buchingera. Slovenský „Drak“ účinkoval v Reality show Oktagon Výzva, kde bol veľkým favoritom na celkové víťazstvo, avšak musel odstúpiť kvôli zraneniu. Rony bol aj účastníkom projektu Oktagon Underground, kde ovládol slovenskú pyramídu do 80 kg.

Attila Korkmaz (14 – 7 – 0) je turecký MMA zápasník, ktorý je držiteľom čierneho opasku v brazílskom jiu-jitsu. Je povestný svojou nezlomnosťou. Aj keď má na svojom konte 7 prehier, pred časovým limitom ho dokázal poraziť len jeden súer. Ako sám hovorí, je mu cťou reprezentovať Turecko a chce ostatných inšpirovať a trénovať, aby predviedol, čo je možné dosiahnuť, keďže Turecko je národ bojovníkov.

Zápas Paradeiser vs. Korkmaz na akcii Oktagon 54

Tipéri dávajú vyššiu šancu na výhru práve Slovákovi Ronaldovi Paradeiserovi, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.24. Na to, že vyhrá turecký bojovník Attila Korkmaz si môžete staviť s atraktívnym kurzom 3.52. Percentuálny náber stávok je zatiaľ v prospech Paradeisera, keďže mu verí až 98 % stávkujúcich.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Ronald Paradeiser vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 1.5,
 • zápas skončí na sumbisiu: nie,
 • v ktorom kole bude súboj predčasne ukončený výrokom o rozhodnutí: v 1. kole.
Náš tip na víťaza: Ronald Paradeiser

Aké sú možnosti sledovania turnaja Oktagon 54?

Pozrite si všetky alternatívy, ako sa dá sledovať nadchádzajúci turnaj a všetky zápasy Oktagonu live v TV alebo online na internete prostredníctvom dostupných live streamov.

LIVE stream Oktagonu v Tipsporte ZADARMO

V prípade, že sa vám Oktagon vstupenky zohnať nepodarí, výbornou možnosťou ako sledovať Oktagon 54 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport. Veľkým plusom je, že vďaka Tipsportu môžete sledovať priamy prenos z Oktagonu aj na mobile alebo tablete. Celý turnaj Oktagonu si tak budete môcť pozrieť nerušene a bez reklám.

Ako sledovať Oktagon 41 live
Celý Oktagon 54 na Tipsporte!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport.

Zaregistrujte sa a tipujte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete počas Majstrovstiev sveta v hokeji až 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Prečítajte si náš detailný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon stream potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Priamy prenos v televízii neuvidíte

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 54 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon dnes naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 54, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 54 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Online prenos na Oktagon PPV (platená služba)

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 54 a podporiť aj samotnú organizáciu? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite prístup na PPV (Pay-Per-View) – ten je však už platený (v predpredaji za 10,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania môže dôjsť podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Sledujte teraz Oktagon 54 na TV Tipsport

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na Oktagon dnes?

Oktagon lístky je možné zakúpiť na stránke ticketportal.cz alebo ticketportal.sk, kde sú ešte k dispozícii posledné voľné vstupenky na Oktagon 54. 

Ďalším spôsobom ako zohnať lístky je skontrolovať známe inzertné portály alebo sociálne siete, kde na oficiálnych stránkach organizácie Oktagon MMA môžete nájsť v komentároch ponuky na vstupenky na Oktagon 54.

Unikátny projekt Tipsport Gamechanger 2

Tipsport Gamechanger je pyramídový turnaj, v ktorom sa predstaví 16 zápasníkov vo váhe do 77 kg (welter). Všetky zápasy sa budú odohrávať podľa oficiálnych pravidiel MMA a budú tiež počítané do oficiálnych štatistík bojovníkov.

Každý súboj bude vo formáte 3 kolá × 5 minút, okrem finálového zápasu, ktorý je vypísaný (rovnako ako titulový zápas) na 5 kôl × 5 minút. Žiadny zo zápasov nemôže skončiť remízou a bodoví rozhodcovia sa musia prikloniť na stranu jedného z bojovníkov.

Pravidlá turnaja Tipsport Gamechanger
Základné informacie o Tipsport Gamechanger

Osemfinálové dvojice určila samotná organizácia Oktagon, od štvrťfinále si budú zápasníci vyberať svojich súperov sami. Samotné vypadnutie v osemfinále alebo štvrťfinále ešte neznamená definitívny koniec zápasníka v pyramíde Tipsport Gamechanger – hlasy fanúšikov alebo samotná organizácia Oktagon môže udeliť štatút "Lucky Loser" zápasníkovi, ktorý nahradí pôvodne postupujúceho bojovníka.

Tento štatút by však mal byť uplatnený iba 1×. Vzhľadom k charakteru turnaja a váhovej kategórii (welter) je maximálna možná váha bojovníka 77,1 kg (+0,5 kg tolerancie). V prípade, že aj po opravnom 2. pokuse zápasník váži viac ako je povolené, znamená to automaticky jeho koniec v súťaži a jeho miesto zaujme náhradník.

Aktuálne informácie a výsledky z Tipsport Gamechanger si môžete pozrieť na webe tipsportgamechanger.com, kde nájdete aj pavúka s MMA bojovníkmi.

Fanpage (sociálne siete)

Ak chcete zostať v neustálom dianí, tak vám odporúčame sledovať oficiálnu stránku oktagonmma.com, kde nájdete pravidelný prísun informácií so všetkými nadchádzajúcimi turnajmi Oktagonu a jeho novinkami. Rozhovory s bojovníkmi alebo videá zo zápasov a tréningov si môžete pozrieť na Facebooku alebo Instagrame.

Bojová organizácia Oktagon má svoje konto vytvorené aj na Twitteri a takisto aj na stále viac populárnom TikToku, kde nájdete poriadnu nálož videí zo zápasov a z jeho zákulisia.

Oficiálne váženie MMA zápasníkov

Pred každým turnajom prebehne oficiálne váženie Oktagonu, ktoré býva zväčša v piatok ráno, keďže viaceré turnaje Oktagonu sa konajú vždy v sobotu. Videá z aktuálneho váženia Oktagonu 52 si môžete pozrieť na oficiálnom kanáli YouTube

Čo znamená v Oktagone Tipsport výkon večera?

Aj na aktuálnom turnaji sa bude rozdávať finančná odmena pod názvom Oktagon 52 Tipsport výkon večera, ktorú získava najlepší MMA zápasník večera. Jeho odmena sa vyšplhá na sumu 5.000 €. Vyzerá to tak, že Oktagon sa nechal inšpirovať bojovou organizáciou UFC, ktorá pravidelne vypláca svojim MMA zápasníkom tento bonus. 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  50 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Základné info o turnaji OKTAGON 52

1️⃣ Kto bude bojovať na najbližšom turnaji?

V zápasoch Oktagonu dnes nastúpia proti sebe Ronald Paradeiser vs. Mago Machaev, Makwan Amirkhani vs. Mago Machaev alebo Patrik Kincl vs. Piotr Wawrzyniak (titulný súboj). Celý Oktagon program dnes si môžete pozrieť vyššie.

2️⃣ Aké sú kurzy na Oktagon 54?

Na výhru Patrika Kincla v titulovom zápase Oktagonu 54 je vypísaný kurz 1.41. Ak veríte, že titul získa Piotr Wawrzyniak, staviť si môžete na jej víťazstvo s kurzom 2.69. Kurzy a naše tipy na ďalšie zápasy Oktagon 54 nájdete vyššie. Rovnako tu nájdete aj tipy na vybrané Oktagon zápasy. 

3️⃣ Ako a kde sledovať zápasy Oktagonu naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 54 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Citujem : Milý/á Marek Po prehodnotení Vášho účtu naším tímom traderov Vám s...
Bet365 dali mi limity
Zdracim az by niekto ponukal ucty bet365 v minuse odkupim ich cim vacsi...
BET 365
zatial najlepsia zahr.stav.kanc. ide aj u nas na sk. reg.s PC bez...
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt