Oktagon 24 – program, kurzy a priamy prenos

Oktagon je tu opäť! Spoznajte program Oktagonu 24 vrátane kurzov na víťazstvo jednotlivých bojovníkov. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon 24 aj kde môžete sledovať Oktagon livestream.

OKTAGON 24 🥊 MMA program, fightcard, stávky a livestream

Chystaný turnaj OKTAGON 24, ktorý je na programe posledný májový víkend sľubuje ďalšie skvelé súboje.

Zraky mnohých fanúšikov sa budú upierať najmä na hlavný zápas a súboj o titul welterovej váhy v ktorom bude bojovať proti sebe David „Pink Panter“ Kozma a Leandro „Apollo“ Silva.

Aj ďalšie oznámené zápasy Oktagon 24 ale sľubujú skvelé momenty a MMA súboje. Podobne ako predchádzajúce turnaje Oktagon, ani tentoraz Oktagon 24 live na vlastné oči v aréne neuvidíte.

Jedinou možnosťou ako sledovať tento galavečer je kvôli pandémii internet a sledovanie zápasov OKTAGON 24 online. My vám ale prezradíme, ako môžete sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon online a ešte k tomu získate darček zadarmo.

 🥊 Galavečer MMA  Oktagon 24
 ⏰ Termín udalosti  29. 05. 2021 od 18:00
 🏟️ Miesto konania   Brno (Zoner BOBYHALL)
 📝 Fight card zobraziť
 📺 Live stream  TV Tipsport
 🤼‍♂️ Titulový zápas Kozma vs. „Apollo“

OKTAGON 24 program

Už 29. mája 2021 sa môžete tešiť na veľa skvelých zápasov. Ťahákom bude najmä hlavný zápas v ktorom bude David Kozma obhajovať titul a proti nemu nastúpi Leandro „Apollo“ Silva.

O hlavný predzápas večera sa postarajú Viktor Pešta a Riccardo Nosiglia. Možno ešte atraktívnejší bude ale pre mnohých domácich fanúšikov zápas v ktorom sa predstaví opäť pod hlavičkou Oktagonu Matěj „Money“ Peňáz a proti nemu nastúpi Branislav Zuzák.

Sledovať Oktagon 22 naživo

A zabudnúť nesmieme na ďalšie veľké mená ako Filip Macek, Luca Iovine, David Hošek, Miroslav Brož, Christian Jungwirth, Magdaléna Šormová a mnoho ďalších.

Všetky tieto mená garantujú fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých MMA zápasov a výborný program Oktagonu 24.

Oktagon 24 fight card a kurzy

Karta Oktagonu 24 je poriadne „nabitá“ a celkovo by sme mali vidieť už klasicky viac ako 10 zápasov. Samozrejme, rovnako ako na predchádzajúcich turnajoch aj teraz záleží, či prípadné zranenia ovplyvnia Oktagon fightcard.

Predstavíme vám tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy spolu s programom a kurzami na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

David Kozma vs Leandro Silva

Kráľ welterovej váhy v Oktagone David Kozma bude na Oktagone 24 čeliť zatiaľ svojej najväčšej výzve. Titul mu bude chcieť zobrať Leandro „Apollo“ Silva.

Aj keď majú obaja borci takmer totožnú bilanciu (Kozma 26 – 11 – 0 a Silva 24 – 8 – 1) v tomto súboji to bude mať David Kozma skutočne ťažké. Leandra Silvu zatiaľ ani v jednom zápase nikto z jeho súperov neukončil a myslíme, že túto bilanciu si udrží aj po tomto zápase.

Leandro Silva pôsobí v Oktagone od roku 2019, odkedy mal 2 zápasy a oba víťazné. Najskôr porazil Bryczeka na Oktagone 15 a následne na Oktagon 21 v januári porazil Alexa Lohorého. Naproti tomu David Kozma pôsobí v Oktagone už od začiatkov a za posledných 5 rokov prišli iba 2 prehry – jedna na akcii XFN, kde bol nad jeho sily Petr „Monster“ Kníže a druhá v Rusku, kde prehral na Rear Naked Choke od Romana Mukhamedshina.

Kozma vs. Silva

Kto získa titul vo welterovej váhe podľa vás? Podľa Tipsportu aj stávkarov je favoritom duelu Silva s kurzom 1.65. Ak veríte viac Davidovi Kozmovi, staviť na neho si môžete s kurzom 2.11. Celkový náber stávok je zatiaľ v percentuálnom pomere 86:14 v prospech Silvu.

Náš tip na víťaza: Leandro Silva
Oktagon 24 – program zápasov
Hlavná karta + prelims
ZápasProjektVáhová kategória12
David Kozma – Leandro Silva Oktagon Welterweight 2.11 1.65
Viktor Pešta – Riccardo Nosiglia Oktagon Light heavyweight 1.15 4.73
Filip Macek – Luca Iovine Oktagon Bantamweight 1.15 4.73
David Hošek – Tarhan Ibragimov Oktagon Middleweight 1.90 1.80
Matěj Peňáz – Branislav Zuzák Oktagon Middleweight 1.12 5.31
Miroslav Brož – Christian Jungwirth  Oktagon Welterweight 2.55 1.45
Magda Šormová – TBA Oktagon Flyweight 1.28 3.35

Matěj Peňáz vs. Branislav Zuzák

V tomto atraktívnom zápase sa stretne Matěj „Money“ Peňáz a slovenský zápasník Branislav Zuzák.

Jednoznačným favoritom bude Matěj Peňáz, ktorý má za sebou iba 2 profi MMA zápasy, ale oba dokázal ukončiť už v prvom kole na TKO. Nebezpečný je najmä vďaka svojim dlhým rukám, ktorými si drží súpera na dištanc ale zároveň rozdávajú poriadne tvrdé bomby. Branislav Zuzák má však viac skúseností zo zápasov MMA – medzi amatérmi má bilanciu  3 – 1 – 0 a medzi profíkmi 4 – 2 – 0.

Komu veríte v tomto zápase vy? Vyhrajú fyzické proporcie českého fightera alebo si pripraví Zuzák pod taktovkou Attilu stratégiu na ktorú nebude vedieť Peňáz reagovať?

Peňáz vs. Zuzák

Jednoznačným favoritom stávkovej kancelárie Tipsport je Matěj Peňáz s kurzom 1.12. Súhlasia s ním aj stávkari, keď takmer všetci veria jednoznačne vo výhru Matěja Peňáza. Súhlasíte, alebo si chcete staviť na výhru súpera s atraktívnym kurzom 5.31?

Náš tip na víťaza: Matěj Peňáz

Viktor Pešta vs Riccardo Nosiglia

Viktor Pešta späť v Oktagone! Po porážke s Michalom Martínkom na Oktagone 15 a výhre na Alcantarom na Oktagone 20 prichádza ďalší zápas Viktora Peštu v Oktagone.

Napriek tomu, že po poslednom súboji Pešta vyzval na súboj Attilu Végha, ten zdvorilo odmietol a tak bude ďalším súperom bojovník zo zahraničia. Riccardo Nosiglia s bilanciou 8 – 2 – 0 bude určite zaujímavou výzvou. Všetky svoje víťazstvá v profi MMA zápasoch dosiahol už v prvom kole a až 7 z nich na TKO.

Na koho by ste stavili vy?

Pešta vs. Nosiglia

Pre stávkovú kanceláriu Tipsport je favoritom Viktor Pešta. Na jeho víťazstvo je vypísaný kurz 1.15. Na súpera si môžete staviť s kurzom 4.73. Pre stávkujúcich hráčov je zatiaľ favoritom práve Viktor Pešta (objem stávok v percentuálnom pomere cca 99:1).

Náš tip na víťaza: Viktor Pešta

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Vstupenky na Oktagon 24, OKTAGON 24 v televízii a Oktagon 24 online

Galavečer Oktagon 24 sa opäť uskutoční v brnenskej hale Zoner BOBYHALL.

Aj keď epidemiologické opatrenia sa pomaly uvoľňujú, aj tak sa (podobne ako Oktagon 23) nadchádzajúci turnaj odohrá bez divákovAni na Oktagon 24 vstupenky teda nie je možné zakúpiť.

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 24 v televízii, musíme vás sklamať. Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 24 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ešte v januári v podcaste MMA letem světem 183. 

Dôvod je všeobecne známy. Jednoducho neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Fanúšikovia už teda neuvidia Oktagon naživo v televízii – nejedná sa len o Oktagon 24, ale aj ďalšie akcie Oktagon v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Celý Oktagon 24 naživo!Sledujte celý Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport!

Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať v Tipsporte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 24 a podporiť organizáciu Oktagon? Jedinou možnosťou ostáva Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite Oktagon PPV – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Sledovať Oktagon live
Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 24

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 24?

V titulovom zápase budú proti sebe bojovať David Kozma a Leandro „Apollo“ Silva. Chýbať nebude Viktor PeštaMatěj Peňáz alebo Filip Macek. Do Oktagonu sa vráti aj Miroslav Brož, Christian JungwirthDavid Hošek, Magdaléna Šormová, Branislav Zuzák a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na hlavný zápas Oktagon 24?

Na výhru Davida Kozmu je vypísaný kurz 2.11. Kurzy na ostatné zápasy nájdete v našom článku.

3️⃣ Ako sledovať OKTAGON 24 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 24 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu