Oktagon 32 – program a karta turnaja, stávky, kurzy na zápasy + možnosti sledovania LIVE

Spoznajte program a fight card Oktagon 32. Pozrite si stávky a kurzy na víťazstvo MMA bojovníkov v zápasoch. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon 32 online alebo v TV.

Oktagon 32 🥊 MMA – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE

Oktagon po niekoľkých odkladoch konečne v Ostrave! Tentokrát uvidíme v najtvrdšom meste republiky galavečer Oktagon 32.

Do Ostravar Arény sa Oktagon vracia až na 6. pokus – všetky doterajšie pokusy stroskotali kvôli koronavírusu. Teraz je však už všetko pripravené na to, aby sa Ostrava stala svedkom najlepších zápasov na slovenskej a českej MMA scéne.

Ani tentokrát nebudú chýbať v oktagone známe mená z MMA. Pokiaľ chcete zažiť Oktagon naživo, máme pre vás zlú správu. Aj posledné lístky na Oktagon 32 sú beznádejne vypredané a Ostravar aréna bude plná do posledného miesta. Jedinou šancou, ako si Oktagon vychutnať, je zapnúť si Oktagon 32 online live stream.

Sledovať Oktagon Prime 5 naživo

My vám prezradíme, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live (dokonca na vašom mobile alebo tablete) a ešte k tomu ako darček získať peniaze zadarmo.

🥊 Galavečer MMA Oktagon 32
⏰ Termín udalosti 09. 04. 2022 od 18:00
🏟️ Miesto konania Ostravar Aréna, Ostrava
📝 Fight card zobraziť
💰 TOP Kurzy na Oktagon TipsportFortuna
📺 Oktagon stream TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas Kozma vs. Kníže

Program zápasov turnaja Oktagon 32

Už 9. apríla 2022 sa môžete opäť tešiť na atraktívnu titulovú bitku welterovej váhy o ktorú sa postará David Kozma a Petr Kníže, ale zaostávať nebudú ani ďalšie Oktagon zápasy.

Okrem titulového zápasu opäť v Oktagone uvidíte Václava Mikuláška, tentokrát proti Tomášovi Melišovi, Giovanni Mellilo sa stretne s Matějom Peňázom a čaká nás aj zahraničný súboj Minda vs. Dajčman.

Nemenej zaujímavé ale budú aj MMA zápasy v ktorých sa predstaví Jeremy Kimball a Thomas Narmo, Monika Chochlíková a Alessandra Pajuelo alebo Lucie Pudilová a Caroline Yariwake.

A zabudnúť nesmieme na ďalších MMA fighterov ako Filip Macek, Branislav Zuzák, Al Matavao, Daniel Škvor alebo Pavol Langer.

Títo zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagon 32.

Fight card Oktagon 32

Karta Oktagon 32 je pre fanúšikov poriadne nabitá známymi tvárami MMA a dokopy uvidíte až 11 atraktívnych súbojov.

Fight card Oktagon 32
Oktagon 32 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Stávky a kurzy na OKTAGON

Podobne ako na iné športové udalosti, v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza zápasu, staviť si môžete aj na to, či skončí boj na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a mnohé ďalšie.

Odporúčame ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou alebo najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy turnaja Oktagon 32.

Oktagon 32 – program zápasov
HLAVNÁ KARTA
ZápasVáhová kategória12
David Kozma – Petr Kníže Welterweight 1.31 3.15
Václav Mikulášek – Tomáš Meliš Middleweight 1.40 2.73
Lucie Pudilová – Caroline Yariwake Bantamweight 1.18 4.28
Matěj Peňáz – Giovanni Melillo Welterweight 1.10 5.81
Jeremy Kimball – Thomas Narmo Heavyweight 1.10 5.81
Pavol Langer – Daniel Škvor Light heavyweight 3.56 1.25
Christian Jungwirth – Mateusz Strzelczyk Welterweight 1.30 3.21
Filip Macek – Ramon Martinez Bantamweight 1.07 6.83
Kamil Minda – Tadej Dajčman Heavyweight 1.35 2.94
Jakub Dohnal – Iamik Furtado Lightweight 1.35 2.94
FREE PRELIMS
Monika Chochlíková – Alessandra Pajuelo Strawweight 1.08 6.45

David Kozma vs. Petr Kníže

Na Oktagone 32 uvidíme ďalšiu titulovú obhajobu Davida Kozmu – tentokrát s poradovým číslom 5.

David Kozma (29 – 11 – 0) zo svojich posledných 19 zápasov (od roku 2015) prehral iba 2×. Na konci roka 2019 prehral v ruskej RCC na submisiu a v roku 2017 práve s Petrom Knížem na XFN 6 prehral na body. Kráľ welterovej váhy v Oktagone postupom času porazil všetky známe mená – Bojan Veličković, Leandro Silva, Máté Kertész, Samuel „Pirát“ Krištofič, Gábor Boráros a mnohí ďalší. Teraz bude mať šancu odplatiť Knížemu jeho prehru spred 5 rokov. 

Petr Kníže (13 – 1 – 0) má za sebou v profi kariéra jedinú prehru a to s Karlosom Vémolom ešte z roku 2013. Pre fanúšikov MMA je pojmom a legendou a titul je posledná vec, ktorá mu chýba, aby si splnil všetky svoje ciele v MMA. David „Ružový panter“ Kozma sa však za tie roky v MMA posunul na ďalšiu úroveň a bude pre „Monstra“ poriadne ťažkou prekážkou na ceste za titulom. 

Podrobnejšie profily oboch zápasníkov nájdete v našom samostanom článku Kozma vs. Kníže.

Kozma vs. Kníže

Favoritom zápasu je podľa Tipsportu aj stávkarov David Kozma s kurzom 1.31. Na to, že vyhrá Petr Kníže si môžete staviť s pekným kurzom 3.15.

Náš tip na víťaza: David Kozma
Stavte si na Oktagon 32 a získajte 50 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Václav Mikulášek vs Tomáš Meliš

Osobný (a už 2× odložený) súboj v ktorom nastúpia proti sebe Václav Baba Jaga Mikulášek a Tomáš „Bolo“ Meliš. 

Václav Mikulášek (7 – 8 – 0) sa vracia do Oktagonu takmer po roku, keď naposledy nastúpil proti Robertsenovi v máji 2021 na Oktagon 23. Na prekvapenie mnohých predviedol proti Robertsenovi dobrý výkon, avšak kvôli zraneniu nohy musel byť zápas ukončený.

Tomáš Meliš (9 – 8 – 2) sa bude spoliehať v zápase s Mikuláškom najmä na boj na zemi. V Oktagone má zasebou 4 zápasy, pričom posledné 2  prehral proti Kalašníkovi a Bělem. 1× remizoval s Davidom Hoškom a vyhral ešte na akcii Oktagon 2, takže poriadne stará výhra.

Mikulášek vs. Bolo

Podľa kurzov je favoritom na víťazstvo práve „Baba Jaga“, keďže na jeho víťazstvo je vypísaný kurz 1.40. Na Melišovo víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.73. Percentuálny náber stávok je zatiaľ celkom jasne v prospech Ryšavého v pomere 90:10.

Náš tip na víťaza: Václav Mikulášek

Matěj Peňáz vs Melillo

Česko-zahraničný súboj v ktorom proti sebe nastúpia obľúbený Matěj Peňáz a Giovanni Melillo.

Matěj Peňáz s profi skóre 5 – 0 – 0 má pred sebou ďalšiu previerku v MMA. Doteraz súperov doslova demoloval a poriadne ho preveril až Cheick Kone na Oktagone 30. Aj tomu ale Matěj „Money“ Peňáz uštedril KO – na rozdiel od predchádzajúcich súperov ale prišlo tentokrát „až“ v 3. kole. Všetci predchádzajúci súperi padli už v 1. kole.

Giovanni „The Punisher“ Melillo s bilanciou 14 – 6 – 0 prichádza premiérovo do organizácie Oktagon. Skúsenosti má za sebou aj zo známeho Bellatoru, kde ale oba svoje zápasy prehral (KO a submisia). Svoje prvé zápasy v MMA súperov valcoval podobným štýlom ako Matěj Peňáz, keď zo 6-tich zápasov až 5× vyhral na TKO v 1. alebo 2. kole a jeden krát vyhral na submisiu. 

Aby však mohol pomýšľať na výhru nad Matějom, bude musieť podať skvelý (a možno až životný) výkon. V jeho neprospech hovorí navyše aj výšková prevaha Moneyho Peňáza.

Peňáz vs. Melillo

Favoritom na víťazstvo je podľa Tipsportu Matěj Peňáz, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.10. Pokiaľ veríte viac Melillovi, na jeho víťazstvo si môžete staviť s atraktívnym kurzom 5.81. Stávkari podobne ako Tipsport veria jednoznačne Peňázovi, keďže stávky sú zatiaľ v percentuálnom pomere 98:2. Kvôli nízkemu kurzu na Peňáza by sa oplatila skôr stávka na počet kôl (napr. vyskúšať stávku „viac ako 1.5 začatých kôl v zápase“ s kurzom 2.55)

Náš tip na víťaza: Matěj Peňáz

Monika Chochlíková vs Alessandra Pajuelo

Poriadne atraktívny ženský súboj na Oktagone 32 v rámci FREE PRELIMS, ktorý by však bez problémov mohol byť aj na hlavnej karte turnaja.

Monika Chochlíková má v MMA za sebou iba 2 zápasy, ale oba skončili víťazne. Prvý zápas dokonca vyhrala v slávnom Bellatore na Body Triangle a druhý na Oktagone 25 na body. Na druhú stranu v Muai Thai a v kickboxe by ste ťažko našli titul, ktorý ešte nezískala. V tomto zápase bude určite hlavný favorit na víťazstvo práve Monika Chochlíková.

Alessandra Pajuelo je zápasníčka z Peru a za sebou má 4 amatérske zápasy (3 výhry a 1 prehra) a jeden profi zápas. Všetky jej zápasy ale trvali až do konca a skončili až na body. Bude Pajuelo Chochlíkovej vzdorovať v postoji alebo ju zoberie na zem pri prvej príležitosti a bude sa tak snažiť eliminovať jej najsilnejšie zbrane?

Chochlíková vs. Pajuello

Jednoznačným favoritom na víťazstvo je podľa kurzov Monika Chochlíková, na ktorú si môžete staviť s kurzom 1.08. Veríte, že sa stane zázrak a vyhrá Pajuelo? Na jej víťazstvo si môžete staviť s kurzom 6.45.

Stávkari podobne ako Tipsport veria jednoznačne Monike Chochlíkovej, keďže takmer všetky stávky sú zatiaľ podané na jej víťazstvo. Kvôli nízkemu kurzu na víťazstvo Chochlíkovej by sme radšej skúsili tip na počet kôl alebo že zápas skončí na KO/TKO/diskvalifikáciu.

Náš tip na víťaza: Monika Chochlíková
Tipsport bonus

Vstupenky na Oktagon 32, Oktagon 32 v televízii a na internete

Galavečer Oktagon sa po viacerých odkladoch konečne vracia do Ostravy a Ostravar arény.

Vypredali sa už aj posledné Oktagon lístky a jedinou možnosťou ako ešte vidieť Oktagon 32 naživo je pokúsiť sa zohnať Oktagon vstupenky na niektorom z inzertných portálov. 

Ako sledovať Oktagon online

V prípade, že sa vám nepodarí zohnať Oktagon vstupenky do Ostravy, jednou z výborných možností ako sledovať Oktagon 32 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Sledovať Oktagon live
Na Tipsporte tentokrát iba PRELIMS Oktagon 32!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport – teraz však „iba“ PRELIMS zápasy!

Stačí sa zaregistrovať a môžete bez problémov sledovať v Tipsporte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete až 50 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ako sledovať Oktagon v televízii

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 32 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 32, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku tak v televízii priamy prenos z OKTAGON 32 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 32 a aj podporiť organizáciu Oktagon? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite Oktagon PPV – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie Oktagonu cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania dochádza podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Sledujte Oktagon 32 na TV Tipsport
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 32

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 32?

V titulovom zápase bude bojovať David Kozma a Petr Kníže. Do Oktagonu sa vráti aj Václav Mikulášek, Jeremy Kimball, Thomas Narmo, Kamil Minda, Monika Chochlíková, Matěj Peňáz, Lucie Pudilová a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na zápasy Oktagon 32?

Na výhru Davida Kozmu v titulovom zápase je vypísaný kurz 1.31. Kurzy a naše tipy na zápasy Oktagon 32 nájdete v našom článku. Rovnako si prečítajte aj naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Ako sledovať OKTAGON 32 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 32 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

100 € bez rizika + 100 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 100 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 100 točení.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku