Oktagon 21 – program, kurzy a priamy prenos (AKTUALIZOVANÉ)

Oktagon je tu opäť! Spoznajte program Oktagonu 21 vrátane kurzov na víťazstvo jednotlivých bojovníkov. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon 21 aj kde môžete sledovať Oktagon livestream.

OKTAGON 21 🥊 MMA program, fightcard, stávky a livestream

OKTAGON 21 je na programe už mesiac po akcii OKTAGON 20.

Podľa už oznámených zápasov môžeme povedať, že Oktagon 21 odštartuje rok 2021 skutočne veľkolepo.

Rovnako ako predchádzajúce turnaje, však ani tentoraz Oktagon 21 live na vlastné oči v aréne neuvidíte.

Kvôli pandémii koronavírusu je jedinou možnosťou ako sledovať tento galavečer internet a sledovanie OKTAGON 21 online.

🥊 Galavečer MMA  Oktagon 21
 ⏰ Termín udalosti  30.1.2021 od 18:00
🏟️ Miesto konania   Brno (Zoner BOBYHALL)
 📝 Fight card zobraziť
📺 Live stream  TV Tipsport
🤼‍♂️ Titulový zápas  Buchinger Paradeiser

OKTAGON 21 program

Už 30. 1. 2021 sa môžete tešiť na veľa skvelých zápasov. Ťahákom bude najmä hlavný zápas v ktorom nastúpi slovenská legenda Ivan „Buki“ Buchinger a proti nemu Ronald Paradeiser.

Hlavný predzápas večera v ktorom mal nastúpiť prvýkrát pod hlavičkou organizácie OKTAGON Petr „Monster“ Kníže a jeho súperom mal byť Leandro „Apollo“ Silva nakoniec neuvidíme. Kvôli zraneniu sa o hlavný predzápas postará Leandro „Apollo“ Silva a Alex Lohoré – dobre známy vďaka svojmu titulovému zápasu s Karlosom Vémolom.

Proti sebe budú bojovať aj Lucie Pudilová a Marta Waliczek – uvidíme tak súboj, ktorý bol plánovaný už na akcii Oktagon 18.

Sledovať Oktagon 20 naživo

A zabudnúť nesmieme na ďalšie veľké mená ako Gábor BorárosKarol RyšavýMaté KerteszLucie SzabováTereza Bledá a mnoho ďalších.

Všetky tieto mená garantujú fanúšikom MMA ďalší skvelý galavečer a výborný program Oktagonu 21.

Oktagon 21 fight card a kurzy

Karta Oktagonu 21 je poriadne „nabitá“ a celkovo by sme mali vidieť až 12 zápasov. Samozrejme, rovnako ako na predchádzajúcich turnajoch, aj teraz všetko závisí od toho, či COVID-19 nejako zmení Oktagon fightcard.

Fightcard Oktagon 21
OKTAGON 21 fightcard (zdroj: Oktagon MMA)

Predstavíme vám tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy spolu s programom a kurzami na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Ronald Paradeiser vs Ivan Buchinger

Ivan Buchinger konečne v Oktagone? Áno, tentokrát už snáď všetko vyjde a v ceste o titul v ľahkej váhe nebude čeliť Ivan Buchinger koronavírusu ani nedoliečenému zraneniu, ale iba svojmu súperovi. Tým nebude nikto iný ako Ronald Paradeiser.

Ten si vyslúžil zápas o titul výbornými výkonmi aj vďaka poslednej výhre nad Karolom Ryšavým a určite bude chcieť získať opasok šampióna. Tento súboj bude zaujímavý aj kvôli konfrontácii dvoch najslávnejších slovenských gymovOFA (Oktagon Fighting Academy – Paradeiser pod vedením Ilju Škondriča) a SFG (Spartakus Fight Gym – Buchinger pod vedením Attilu Végha).

Paradeiser vs. Buchinger

Kto získa titul v ľahkej váhe do 70 kg podľa vás? Podľa Tipsportu aj stávkarov je favoritom duelu Buchinger s kurzom 1.55. Ak veríte viac Ronymu Paradeiserovi, staviť na neho si môžete s kurzom 2.29.

Bližší rozbor zápasu nájdete na našich stránkach OKTAGON 21 – Ivan Buchinger vs. Ronald Paradeiser.

Oktagon 21 – program zápasov
Hlavná karta
ZápasProjektVáhová kategória12
Ronald Paradeiser – Ivan Buchinger Oktagon Lightweight 2.29 1.55
Leandro Silva – Alex Lohoré Oktagon Catchweight 80KG 1.55 2.29
Lucie Pudilová – Marta Waliczek Oktagon Bantamweight 1.35 2.94
Gábor Boráros – Matúš Juráček Oktagon Welterweight 1.75 1.96
Karol Ryšavý – Miroslav Štrbák Oktagon Lightweight 2.73 1.40
Maté Kertesz – Christian Jungwirth Oktagon Welterweight 1.27 3.42
Filip Macek – Konstadin Vasilev Enev Oktagon Bantamweight 1.30 3.21
Michal Konrád – Igor Lukačovič Oktagon Catchweight 66KG 1.15 4.73
Matěj Peňáz – Dabienne Romain Oktagon Middleweight 1.20 4.04
Lucia Szabová – Rizlen Zouak Oktagon Catchweight 62KG 1.25 3.56
Branislav Zuzák – Michal Glos Oktagon Middleweight 2.03 1.70
Tereza Bledá – Judyta Rymarzak Oktagon Bantamweight 1.10 5.81

Leandro „Apollo“ Silva vs Alex Lohoré

Apollo vs. Da Killa Kid – to je atraktívny zápas v ktorom na seba narazí Leandro Silva a Alex Lohoré.

Lohoré nastúpi na zápas v Oktagone už druhýkrát za sebou (na Oktagone 20 titulový zápas proti Karlosovi Vémolovi). Bez problémov prikývol na ponuku šéfov Oktagonu, aby zastúpil v boji za zraneného Petra „Monstra“ Kníže. Zlepší si svoju bilanciu (19 – 5 – 0) proti nebezpečnému Apollovi alebo zaknihuje druhú prehru za sebou? 

Súperom Alexa Lohoré bude nepríjemný brazílčan Leandro „Apollo“ Silva (alebo Buscape), ktorý nastúpil aj v UFC a naposledy vyhral na Oktagone 15 nad Robertom Bryczekom. Celková bilancia Apolla je 24 – 8 – 0, takže pôjde o bezpochyby atraktívny duel a mnohí fanúšikovia sa na tento zápas veľmi tešia.

Apollo vs. Lohoré

Pre stávkovú kanceláriu Tipsport je favoritom Leandro Silva s kurzom 1.55. Na súpera je však vypísaný zaujímavý kurz večera s hodnotou 2.29.

Lucie Pudilová vs Marta Waliczek

Súboj, ktorý sa mal odohrať už na Oktagone 18.

Veteránka UFC a nová akvizícia organizácie Oktagon Lucie Pudilová nastúpi v zaujímavom zápase proti bojovníčke z Poľska. Napriek Pudilovej skúsenostiam nebude Marta Waliczek jednoduchou súperkou.

Pudilová vs. Waliczek

Vo svojom poslednom zápase sa Lucie Pudilová vzoprela nepriazni osudu a napriek osobným problémom porazila Corneliu Holm. 

Naopak poľská bojovníčka určite nastúpi s veľkou motiváciou a s chuťou vyhrať po poslednom prehranom zápase. Za sebou má navyše skúsenosti z Ruska, kde bojovala pod hlavičkou Samara MMA Federation.

Pre stávkovú kanceláriu Tipsport je jednoznačnou favoritkou veteránka UFC Lucie Pudilová s kurzom 1.35. Na súperku je však vypísaný zaujímavý kurz večera s hodnotou 2.94. My sme však tiket dali víťazstvo Marty Waliczek s pekným kurzom.

Gábor Boráros vs Matúš Juráček

Víťaz prvej série Oktagon Výzva Gábor Boráros bude bojovať doslova o prežitie v Oktagone. Prípadnou prehrou by sa dostal mimo najlepšej 15-tky welterovej váhy v Oktagone. Samotný Ondřej Novotný potvrdil, že Gábor stojí „nad priepasťou".

Boráros vs. Juráček

Gábor potrebuje po striedaní výhier s prehrami (z posledných 10 zápasov 5 výhier a 5 prehier) začať víťaziť a posunúť sa smerom hore v rebríčku. Súperom mu bude slávista Matúš Juráček, ktorý sa po dlhej 3-ročnej prestávke a zranení nohy predviedol výborným výkonom na akcii Oktagon 19, kde vyhral TKO nad Janom Širokým.

Favoritom duelu je podľa tipujúcich aj stávkovej kancelárie Tipsport Gábor s kurzom 1.75, na súpera je vypísaný kurz 1.96.

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty 
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete) 
  • výhry sa pripíšu v EURách (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Vstupenky na Oktagon 21, OKTAGON 21 v televízii a Oktagon online

Galavečer Oktagon 21 sa uskutoční v brnenskej hale Zoner BOBYHALL.

Prísne epidemiologické opatrenia sú v Česku stále v platnosti a tak sa (rovnako ako Oktagon 20) aj nadchádzajúci turnaj odohrá „v bubline“ bez divákovAni na Oktagon 21 vstupenky teda nie je možné zakúpiť.

Ak chcete sledovať Oktagon 21 v televízii, musíme vás sklamať. Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 21 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný ešte v januárovom podcaste MMA letem světem 183. Aký je dôvod? Neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Fanúšikovia už teda neuvidia Oktagon naživo v televízii – nejedná sa len o Oktagon 21, ale aj ďalšie akcie Oktagon v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Celý Oktagon 21 naživo!Sledujte celý Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport!

Stačí sa zaregistrovať a môžete sledovať Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Stačí si prečítať náš podrobný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon naživo potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Sledovať Oktagon live

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 21 a podporiť organizáciu Oktagon? Jedinou možnosťou ostáva Oktagon livestream cez stránku Oktagon tv, kde kúpite Oktagon PPV – ten je však už platený (v predpredaji za 9,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 21

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 21?

O hlavný zápas večera sa tentokrát postará Ivan Buchinger a Ronald Paradeiser. Chýbať nebude Alex Lohoré alebo Leandro „Apollo“ Silva. Do Oktagonu sa vráti aj Matěj Peňáz, Gábor Boráros, Lucie Pudilová, Lucia Szabová, Tereza Bledá a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na zápasy Oktagon 21?

Na výhru Ivana Buchingera je vypísaný kurz 1.55. Vypísané kurzy na ostatné zápasy nájdete v našom článku.

3️⃣ Ako sledovať OKTAGON 21 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pomocou live streamu na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 21 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu