Oktagon 17 – návrat Karlosa Vémolu aj súboj o titul Kozma vs. Kertesz (AKTUALIZOVANÉ)

Oktagon je tu opäť! Spoznajte program Oktagonu 17 vrátane kurzov na víťazstvo jednotlivých bojovníkov. Dozviete sa, ako a kde sledovať Oktagon 17 aj kde môžete sledovať Oktagon livestream.

Oktagon 17 MMA – program, zápasy, kurzy a livestream

Stane sa z turnaja Oktagon 17 turnaj roku?

Po 3 týždňoch sa Oktagon vracia opäť do brnenskej haly Zoner BOBYHALL, aby sme sa stali svedkami mnohých skvelých a očakávaných zápasov.

Dlho boli fanúšikovia v napätí, či sa turnaj vôbec uskutoční kvôli pandémii koronavírusu.

Záložné plány hovorili o tom, že by sa turnaj uskutočnil v niektorom zo susedných štátov (Slovensko, Rakúsko, Maďarsko alebo Poľsko).

Organizácia Oktagon však nakoniec dostala výnimku od štátu (aj vďaka Národnej športovej agentúre) a galavečer Oktagon 17 sa uskutoční podľa pôvodného plánu! Jedinou zmenou je to, že na turnaji neuvidíme divákov v hľadisku.

17.10. 2020 uvidíme bitku o titul welterovej váhy v ktorej sa stretnú David Kozma a Máté Kertész.

Zabudnúť nemôžeme na očakávaný návrat Karlosa „Terminátora“ Vémolu a taktiež premiéru dvoch hviezd Oktagonu Underground v MMA – Vlasta Čepa a Tadeáša Růžičku.

Všetci fanúšikovia MMA sa tak môžu tešiť na ďalší skvelý galavečer MMA a zaujímavú zápasovú kartu

Sledovať Oktagon livestream
UpozorneniePôvodný turnaj Oktagon 16, ktorý sa mal konať v Ostrave 14. 3. 2020 sa premenoval na Oktagon Ostrava a uskutoční sa 13. 2. 2021. Vstupenky z pôvodného turnaja Oktagon 16 ostávajú v platnosti aj pre Oktagon Ostrava.

Oktagon 17 – program zápasov a kurzy

Na Oktagone 17 uvidíme celkovo 8 zápasov. Poďme si spolu predstaviť tie najzaujímavejšie spolu s programom a kurzami na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Pozitívne výsledky na COVID-19!Počas váženia a staredownov organizátori oznámili, že turnaja sa nezúčastnia kvôli pozitívnym testom na COVID-19 Tadeáš Růžička a Melvin Mané (František Fodor zo zdravotných dôvodov). Očakávaný súboj Růžička vs. Dyk sa tak neuskutoční, pre Matěja Kuzníka a Viktora Pavlíčka ešte organizátori skúšajú nájsť náhradných súperov.
Fightcard Oktagonu 17
Oktagon 17 fightcard (zdroj: oktagon.tv)

David Kozma vs Máté Kertesz

O hlavný (a titulový) duel večera sa postará David Kozma a Máté Kertesz. Obaja borci na seba narazili už pred 2 rokmi na turnaji Oktagon 9.

Kozma vs. Kertesz

Zápas vyhral 3:0 na body David Kozma, ale Máté už vtedy zaujal mnohých fanúšikov aj odborníkov. Vynikajúco sa bránil mnohým takedownom „pink pantera“ a nakoniec vydržal až do konca zápasu a bodového rozhodnutia. Otázkou tohto súboja bude, ako ďaleko sa posunuli za 2 roky obaja borci.

Favoritom stávkovej kancelárie Tipsport je David Kozma s kurzom 1.55, na výhru Máté Kertesza je vypísaný kurz 2.29. Na našich stránkach nájdete aj podrobnejší rozbor zápasu Kozma vs. Kertesz.

Kurzy na všetky zápasy Oktagonu 17 si pozrite nižšie v našej prehľadnej tabuľke. 

Oktagon 17 – program zápasov
Hlavné zápasy – od 20:00
ZápasProjektVáhová kategória12
David Kozma – Máté Kertesz Oktagon Welterweight 1.55 2.29
Karlos Vémola – Thomas Robertsen Oktagon Catchweight 90 KG 1.14 4.92
Vlasto Čepo – Mateusz Strzelczyk Oktagon Welterweight 1.15 4.73
Andrej Kalašník – Ole-Jorgen Mandt Johnsen Oktagon Welterweight 1.65 2.11
Predzápasy – od 18:00
Štěpán Guba – Matěj Kuzník Oktagon Lightweight 5.81 1.10
Tomáš Linh Le Sy – Mssaate Abdelmoume Oktagon Featherweight 1.40 2.73
Daniel Dittrich – Kamil Minda Oktagon Heavyweight 150 2.41
Pavel Salčák – Petr Bartoněk Oktagon Middleweight 1.40 2.73

Karlos Vémola vs Thomas Robertsen

Vémola vs. Robertsen

Prehra v zápase storočia s Attilom, zmeny v osobnom živote ale aj prekonané zdravotné problémy (operácie a COVID-19) – toto všetko stretlo za posledný rok Karlosa „Terminátora“ Vémolu. Jeho zápas proti borcovi Robertsenovi z Nórska bude jeho šancou dostať sa späť na víťaznú vlnu a možno si v budúcnosti „vydupať“ u Oktagonu odvetu s Attilom.

Uvidíme, či sa Karlos otrasie a použije opäť svoju overenú taktiku alebo všetkých prekvapí a vytiahne na svojho protivníka nové zbrane. Stávkové kancelárie v tomto súboji jednoznačne veria Karlosovi s kurzom 1.14. Na to, že vyhrá Thomas Robertsen je vypísaný vysoký kurz 4.92.

Podrobný rozbor zápasu Vémola vs Robertsen nájdete tiež na našich stránkach.

Vlasto Čepo vs Mateusz Strzelczyk

Pôvodne mal byť súperom Vlasta „El Chapo“ Čepa Daniel Hromek. Kvôli chorobe musel Daniel Hromek zápas zrušiť a dlho nebolo isté, či pre Vlasta Čepa nájde organizácia Oktagon náhradného súpera. Zaskočiť mal súper z Nemecka Arif Koyuncu, avšak pozitívny test na COVID-19 ho na poslednú chvíľu vyradil z turnaja Oktagon 17.

Nakoniec nastúpi na zápas s „El Chapom“ Mateusz Strzelczyk – poľský zápasník s profesionálnou bilanciou 8 – 8 – 1 z WCA Ficht Team. Mateusz je podobne ako Vlasto Čepo postojár s tvrdými údermi, takže očakáva sa poriadna vojna v postoji s „prestrelkami“.

Pre tipérov a stávkovú kanceláriu Tipsport je jednoznačným favoritom víťaz Oktagonu Underground Vlasto Čepo s kurzom 1.15. Na súpera je vypísaný najvyšší kurz večera s hodnotou 4.73.

Jakub Dyk vs Tadeáš „Mawar“ Růžička – súboj zrušený

Dyk vs. Růžička

Repríza súboja z Oktagon Underground. To bude zápas v ktorom proti sebe nastúpia Jakub Dyk a Tadeáš „Mawar“ Růžička.

Jakub bude mať Tadeášovi čo vracať. Mawar naopak podľa svojich slov nechystá nič iné ako opať potvrdiť svoju formu víťazstvom – tentokrát už v prvom kole. Uvidíme ako súboj dopadne – narozdiel od Undergroundu sa totiž pôjde už naplno podľa pravidiel MMA, takže Tadeáš bude musieť možno ukázať aj svoje schopnosti na zemi.

Favoritom duelu je Tadeáš Růžička s kurzom 1.15, na súpera je vypísaný vysoký kurz 4.73.

Melvin Mané vs Viktor Pavlíček – súboj zrušený

Mané vs. Pavlíček

Melvina si fanúšikovia pamätajú vďaka jeho prekvapivej výhre na turnaji Oktagon Underground, kde celkom jednoznačne vyhral nad legendou Tomášom Hronom. Kvoli zraneniu však v turnaji nemohol ďalej pokračovať a tak musel počkať až na Oktagon 17, aby mohol ukázať svoje schopnosti naplno.

Súperom mu bude veterán ťažkej váhy Viktor Pavlíček s profesionálnou bilanciou 4 – 0 – 0. Podľa Tipsportu je favoritom tohto zápasu Mané s kurzom 1.45. Ak veríte, že Viktor Pavlíček porazí Melvina, stavte si na jeho víťazstvo so zaujímavým kurzom 2.55.

15€ zadarmo na OktagonTipujte Oktagon s Tipsportom a dá vám na úvod 15 € úplne zadarmo. Ak si stavíte a vyhráte, tak si vašu výhru môžete ihneď poslať na váš bankový účet.

Vstupenky na Oktagon 17, možnosti sledovania v televízii a Oktagon online

Vstupenky na Oktagon 17 nie je možné zakúpiť. Za všetko môže pandémia koronavírusu a opatrenia, ktoré nedovoľujú prítomnosť divákov v hľadisku. Ak máte už lístky kúpené, sumu, ktorú ste za lístky zaplatili vám samozrejme vrátia.

Celý Oktagon 17 naživo a zadarmo!Sledujte celý Oktagon 17 online zadarmo (prelims+hlavné zápasy) v stávkovej kancelárii Tipsport!

Stačí sa zaregistrovať a okrem Oktagonu máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Navyše, ako darček dostanete 15 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.
Sledovať Oktagon livestream

Ak chcete sledovať Oktagon 17 v televízii, na Slovensku môžete už tradične akciu sledovať na televíznej stanici JOJ Plusv Česku nájdete tento sviatok pre fanúšikov bojových športov na kanáli O2 Sport TV. Už klasicky sa však v televízii dočkáte iba zápasov z hlavnej karty, toto všetko navyše iba zo záznamu s týždňovým oneskorením.

Ak ste verným fanúšikom a chcete podporiť organizáciu Oktagon a vychutnať si prenos vo Full HD kvalite, odporúčame vám Oktagon livestream cez Oktagon PPV – ten je však už platený.

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

ja tiez chodim na pinnacle normalne, no pouzivam na tipovanie aj brokerov....
Pinnacle registracia
no však oni plánujú ísť online tento rok. Hento je asi iba nejaký test,...
Aktuálny zoznam slovenských stávkových kancelárií
neviem aké pravidlá čakáš, ale martingale je stratégia. Proti stratégiam...
Martingale