Oktagon 47 – program a karta turnaja, stávky a kurzy na zápasy + kde sledovať LIVE stream Oktagonu

Spoznajte program a fight card Oktagon 47. Pozrite si, ako vyzerajú na Oktagon stávky a kurzy v jednotlivých zápasoch. Dozviete sa aj to, ako a kde sledovať Oktagon 47 online alebo v TV.

Oktagon 47 – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE prenos

Ako budú vyzerať zápasy Oktagonu dnes na najbližšom turnaji? Určite sa máte na čo tešiť.

V septembri prebehne ďalší turnaj Oktagon 47: Vémola vs. Langer, ktorý sa bude konať konečne na Slovensku – konkrétne v Bratislave. V sobotu 07.10. sa môžete tešiť na 11 zápasov Oktagonu, kde bude najzaujímavejším zápasom v ľahkej váhe Buchiner vs. Dohnal a titulný súboj v poloťažkej váhe Vémola vs. Langer

Okrem nich sa v ringu predstavia aj zahraniční zápasníci ako napr. Adam Palasz, Mateusz Legierski, Sofiane Boukichou alebo Jaime Cordero. V predzápasoch Oktagonu sa môžete tešiť na slovensko-český zápas Pukač vs. Kohout.

V Oktagon 47 fight card figurujú mená ako Karol Ryšavý, Marek Mazúch, Lukasz Siwiec alebo Amiran Gogoladze. Oktagon karta zahŕňa aj ženské súboje – Szabová vs. Andersrod.

Zobraziť kurzy na Oktagon 47 ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku Oktagon MMA | Kliknutím spustíte priamy prenos

🥊 Galavečer MMA Oktagon 47
⏰ Kedy bude Oktagon 07. 10. 2023 od 18:00 hod. (sobota)
🏟️ Miesto konania Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava
📝 Počet zápasov 11 
🤼‍♂️ Titulový zápas Karlos Vémola vs. Pavol Langer
🤼‍♂️ Hlavný zápas na karte Ivan Buchinger vs. Jakub Dohnal
📝 Fight card Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápasy Tipujte s nami
💰 TOP Kurzy na Oktagon Tipsport Fortuna DOXXbet
📺 Oktagon stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV prenos Oktagon TV (platená služba)
👊 Iné bojové organizácie RFA, KSW, UFC a Fight Night Challenge

Chcete zažiť výnimočný turnaj Oktagon 47 naživo? Ešte stále máte možnosť – posledné Oktagon lístky sú ešte dostupné na portáli Ticketportal.sk alebo Ticketportal.cz.

Ak je pre vás Bratislava ďaleko, jednoducho si zapnite na TV Tipsport Oktagon 47 online live stream bez poplatkov a reklám.

My vám prezradíme aj to, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live a ešte k tomu ako darček získate peniaze zadarmo.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Ako bude vyzerať dnešný program Oktagonu 47?

Už 7. októbra sa môžete tešiť na veľmi atraktívne Oktagon zápasy. Zlatým klincom večera bude titulný súboj Karlos Vémola vs. Pavol Langer v light heavyweight – ide o súboj dvoch svetov, ktoré sa nikdy nemali stretnúť. Úradujúci šampión Vémola bude bojovať proti dočasnému šampiónovi Pavlovi Langerovi.

V Bratislave nastúpi aj najúspešnejší zápasník slovenskej MMA scény – Ivan Buchinger, ktorého dlhé mesiace vyzýval do súboja český zápasník Jakub Dohnal cez sociálne siete. Obaja zápasníci budú bojovať v lightweight. K veľkému návratu príde aj v prípade Lucie "Silent Killer" Szabovej, ktorá sa postaví proti Ukrajinke Andersrod. 

Robert Pukač alias "Diamantový Čávo" si zmeria sily s českým zápasníkom Matoušom Kohoutom, ktorý je vynikajúci thaiboxer. Pre divákov bude určite zaujímavý elitný súboj medzi  #2 a #4 ľahkej váhy Legierski vs. Ryšavý. Na bratislavom Oktagone nebude chýbať ani súboj špičky európskej welterovej divízie Siwiec vs. Gogoladze.

Okrem mužských duelov sa na Oktagon 47 odohrajú aj ženské duely: Smolková vs. Morris (catchweight 60 kg) a vyššie spomínaná Szabova vs. Andersrod (underground).

V Oktagon 47 fight card sa objaví aj knokautér Marek Mazúch alebo ťažká váha Adam Palasz. V zápasoch Oktagonu sa objavia aj zahraničné mená ako Brajshori a Odunjo.

Oktagon program dnes zahŕňa aj mená ako Gustavo Lopez a Beno Adamia. Všetky zápasu tohto turnaja si môžete pozrieť v Oktagon 47 fight card nižšie. 

Všetci títo MMA zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu 47.

Fight card turnaja Oktagon 47

Bojová organizácia Oktagon prináša tentokrát galavečer bojových športov do Bratislavy. Ako vyzerá Oktagon karta pre tento turnaj? Pre veľký záujem sa uskutoční turnaj Oktagon 47 opätovne na Slovensku. Pozrite si aktuálnu Oktagon fight card.

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport. Nižšie si môžete pozrieť najatraktívnejšie zápasy.

Zoznam zápasov na akcii Oktagon 47
Oktagon 47 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Stávky a kurzy na OKTAGON + FIGHT CARD

Podobne ako na iné športy a významné športové a spoločenské udalosti (aktuálne sú veľmi populárne stávky na Let's Dance), v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza, staviť si môžete aj na to, či skončí zápas na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a samozrejme aj mnohé ďalšie stávky.

Odporúčame, ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou a najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy Oktagon 47.

Program dnešných zápasov Oktagonu 47
FIGHT CARD
Titulový zápasKategória12Tipsport TV
Karlos Vémola – Pavol Langer light heavyweight 1.62 2.18 ► LIVE
MAIN CARD
Ivan Buchinger – Jakub Dohnal lightweight 1.25 3.61 ► LIVE
Adam Palasz – Sofiane Boukichou heavyweight 1.40 2.75 ► LIVE
Mateusz Legierski – Karol Ryšavý lightweight 1.35 2.96 ► LIVE
Marek Mazúch – Jaime Cordero middleweight 1.72 2.02 ► LIVE
Lukasz Siwiec – Amiran Gogoladze welterweight 1.86 1.86 ► LIVE
PRELIMS
Robert Pukač – Matouš Kohout welterweight 2.02 1.72 ► LIVE
Lucia Szabová – Alexandra Andersrod underground 1.30 3.21 ► LIVE
Gustavo Lopez – Beno Adamia bantamweight 1.15 4.71 ► LIVE
Veronika Smolková – Megas Morris catchweight 1.55 2.29 ► LIVE
FREE PRELIMS
Adam Horváth – Ahmed Sami middleweight 1.52 2.40 ► LIVE

S Tipsportom si môžete staviť na každý jeden MMA zápas úplne zadarmo, keďže len za vytvorenie účtu na Tipsport.sk získate 20 € bonus za registráciu, ktorý môžete ihneď využiť na tipovanie. Okrem toho získajte automaticky ďalší bonus až do výšky 4.000 €.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Najzaujímavejšie zápasy na Oktagone 47

Pozrite si najatraktívnejšie zápasy na sobotňajšom Oktagone dnes. Spolu s nimi si môžet pozrieť aj naše tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Karlos Vémola vs. Pavol Langer (boj o titul v poloťažkej váhe)

Karlos Vémola (35 – 7 – 0)  je šampiónom v poloťažkej váhe a svetová 68. v svetovom rankingu s 27 ukončeniami pred limitom. Český Terminátor je jedným z najpopulárnejších českých MMA zápasníkov, ktorý sa môže pochváliť hneď niekoľkými titulmi v strednej a poloťažkej váhe v anglických a ďalších bojových organizáciách. Jeho najväčšou devízou je boj na zemi. Vémola si žije okázalým životom hviezdy, o ktorej môže Langer len snívať.

Pavol Langer (12 – 9 – 0) s prezývkou slovenský obor je na vrchole svojich síl. V nemeckom Oberhausene využil svoju životnú šancu a porazil Alexandra Poppecka, čo mu prinieslo dočasný titul šampióna poloťažkej váhy. V svetovom rankingu je svetovou #84.  Na túto chvíľu čakal dlhých 10 rokov a či ju zúročí, sa dozvieme už v sobotu. Na konte má 9 ukončení – 4 KO a 5 submisii. Titulový zápas bude stret dvoch svetov.

Zápas Vémola vs. Langer na akcii Oktagon 47

Tipéri dávajú vyššiu šancu na výhru práve českému terminátorovi Karlosovi Vémolovi, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.62. Na to, že vyhrá český bojovník Pavol Langer si môžete staviť s atraktívnym kurzom 2.18

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Karlos Vémola vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 1.5,
 • zápas skončí remízou alebo technickou remízou: áno,
 • zápas skončí od začiatku 1. kola: áno.
Náš tip na víťaza: Karlos Vémola

Ivan Buchinger vs. Jakub Dohnal (lightweight)

Ivan Buchinger (40 – 8 – 0) sa vracia po kratšej pauze jeho kariéry do ringu späť. Slovenská legenda sa môže pýšiť 50 odohranými profi zápasmi, ktoré odohral v bojových organizáciach, kde sa stal zároveň aj šampiónom – Cage Warrios, M-1 Global a Oktagon MMA. V Oktagone sa mu zatiaľ podarilo odohrať 4 zápasy, z ktorých skončili 3 výhrou.

Jakub Dohnal (12 – 3 – 0) je český MMA zápasník, ktorý sa výziev rozhodne nebojí. Koniec koncov Ivan Buchinger je pre neho veľkým vzorom, takže tento zápas je pre neho splneným snom. Finalista Oktagon Challenge vyzýval Ivana Buchingera už dlhé mesiace na sociálnych sieťach. Dohnal má však veľmi malú bilanciu, ktorá Ivanovi nemôže konkurovať.

Zápas Buchinger vs. Dohnal na akcii Oktagon 47

Podľa kurzov je favoritom na víťazstvo Buchinger, keďže je na neho vypísaný nízky kurz 1.25. Na to, že zvíťazí český Jakub Dohnal si stavíte naopak s o niečo vyšším kurzom 3.61. Percentuálny náber stávok je zatiaľ v prospech Buchingera, keďže mu verí 88 % stávkujúcich.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Ivan Buchinger vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím,
 • v ktorom kole bude súboj predčasne ukončený výrokom o rozhodnutí: v 1. kole,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 1.5.
Náš tip na víťaza: Ivan Buchinger

Adam Palasz vs. Sofiane Boukichou (heavyweight)

Adam Palasz (8 – 2 – 0) je poľský MMA zápasník, ktorý má všetkých 8 víťazstiev pred limitom a 7 knockautov 120 kg poľskej váhy, vďaka čomu budí Poliak rešpekt v celej váhovej divízii. Na turnaji Oktagon 37 poslal k zemi Dajčmana desivým KO, kedy bol len krôčik od titulového zápasu s Moeilom. Naopak s Todovom prišiel o túto šancu, takže Palasz musí znova zabojovať, aby získal možnosť boja v titulovom zápase.

Sofiane Boukichou (10  – 6 – 0) je francúzsky MMA bojovník, ktorý milovník veľkých výziev, a tú môže teraz zúročiť vo svoj prospech v zápase s Poliakom Palaszom. Zo svojich 10 výhier má na konte 5 ukončení, z ktorých sú 4 submisie. Jeho štýl boja je skôr na zemi, čo je úplny opak ako bojuje Poliak. Francúz má skúsenosti z Cage Warriors a PFL.

Zápas Palasz vs. Boukichou na akcii Oktagon 47

Podľa kurzov je miernym favoritom poľský zápasník Adam Palasz, v súčasnosti si na neho môžete staviť s kurzom 1.55. Pokiaľ veríte viac Francúzovi Sofianovi Boukichouovi, stavte si na neho s kurzom 2.75.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • zápas skončí KO, TKO a diskvalifikáciou: nie,
 • zápas skončí na submisiu: nie,
 • víťaz a spôsob výhry: Sofiane Boukichou vyhrá KO, TKO alebo diskvalifikáciou.
Náš tip na víťaza: Jakub Palasz

Získajte 20 € zadarmo a stavte si na Oktagon 47

Mateusz Legierski vs. Karol Ryšavý (lightweight)

Mateusz Legierski (9 – 1 – 0) je bývalým šampiónóm ľahkej váhy. Poliak má za sebou 6 úspešne odohraných zápasov v Oktagone proti Konrádovi, Paradeiserovi, Bahníkovi, Štrbákovi, Kohoutovi a naposledy proti Kuzníkovi. Jeho veľkou motiváciou je získať späť titul šampióna ľahkej váhy. Podarí sa mu to v zápase proti Ryšavému?

Karol Ryšavý (12 – 5 – 0) je slovenský MMA zápasník, ktorého aktuálne čaká jeden z najťažších súperov jeho kariéry. Po zranení na Oktagone 42 sa mu podarilo poraziť Kohouta s veľkým heslom „BOMBY IS BACK". Slovák má na svojom konte 12 výhier a len 5 prehier. Je veľkým otáznikom, aký výkon predvedie v zápase proti Poliakovi.

Zápas Legierski vs. Ryšavý na akcii Oktagon 47

Podľa kurzov je favoritom na víťazstvo Legierski, keďže je na neho vypísaný nízky kurz 1.35. Na to, že zvíťazí Karol Ryšavý si stavíte naopak s o niečo vyšším kurzom 2.96. Percentuálny náber stávok je zatiaľ v prospech Legierskeho, keďže mu verí 91 % stávkujúcich.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Mateusz Legierski vyhrá na body alebo technickým rozhodnutím,
 • zápas skončí KO/TKO/diskvalifikáciou: nie,
 • zápas skončí od začiatku 1. kola do 90 sekúnd: nie.
Náš tip na víťaza: Mateusz Legierski

Aké sú možnosti sledovania turnaja Oktagon 47?

Pozrite si všetky alternatívy, ako sa dá sledovať nadchádzajúci turnaj a všetky zápasy Oktagonu live v TV alebo online na internete prostredníctvom dostupných live streamov.

LIVE stream Oktagonu v Tipsporte ZADARMO

V prípade, že sa vám Oktagon vstupenky zohnať nepodarí, výbornou možnosťou ako sledovať Oktagon 47 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport. Veľkým plusom je, že vďaka Tipsportu môžete sledovať priamy prenos z Oktagonu aj na mobile alebo tablete. Celý turnaj Oktagonu si tak budete môcť pozrieť nerušene a bez reklám.

Ako sledovať Oktagon 41 live
Celý Oktagon 47 na Tipsporte!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport.

Zaregistrujte sa a tipujte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete počas Majstrovstiev sveta v hokeji až 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Prečítajte si náš detailný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon stream potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Priamy prenos v televízii neuvidíte

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 47 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon dnes naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 47, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 47 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Online prenos na Oktagon PPV (platená služba)

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 47 a podporiť aj samotnú organizáciu? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite prístup na PPV (Pay-Per-View) – ten je však už platený (v predpredaji za 10,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania môže dôjsť podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Sledujte teraz Oktagon 47 na TV Tipsport

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na Oktagon dnes?

Oktagon lístky je možné zakúpiť na stránke ticketportal.cz alebo ticketportal.sk, kde sú ešte k dispozícii posledné voľné vstupenky na Oktagon 47. 

Ďalším spôsobom ako zohnať lístky je skontrolovať známe inzertné portály alebo sociálne siete, kde na oficiálnych stránkach organizácie Oktagon MMA môžete nájsť v komentároch ponuky na vstupenky na Oktagon 47.

Unikátny projekt Tipsport Gamechanger

Tipsport Gamechanger je pyramídový turnaj, v ktorom sa predstaví 16 zápasníkov vo váhe do 77 kg (welter). Všetky zápasy sa budú odohrávať podľa oficiálnych pravidiel MMA a budú tiež počítané do oficiálnych štatistík bojovníkov.

Každý súboj bude vo formáte 3 kolá × 5 minút, okrem finálového zápasu, ktorý je vypísaný (rovnako ako titulový zápas) na 5 kôl × 5 minút. Žiadny zo zápasov nemôže skončiť remízou a bodoví rozhodcovia sa musia prikloniť na stranu jedného z bojovníkov.

Pravidlá turnaja Tipsport Gamechanger
Základné informacie o Tipsport Gamechanger

Osemfinálové dvojice určila samotná organizácia Oktagon, od štvrťfinále si budú zápasníci vyberať svojich súperov sami. Samotné vypadnutie v osemfinále alebo štvrťfinále ešte neznamená definitívny koniec zápasníka v pyramíde Tipsport Gamechanger – hlasy fanúšikov alebo samotná organizácia Oktagon môže udeliť štatút "Lucky Loser" zápasníkovi, ktorý nahradí pôvodne postupujúceho bojovníka.

Tento štatút by však mal byť uplatnený iba 1×. Vzhľadom k charakteru turnaja a váhovej kategórii (welter) je maximálna možná váha bojovníka 77,1 kg (+0,5 kg tolerancie). V prípade, že aj po opravnom 2. pokuse zápasník váži viac ako je povolené, znamená to automaticky jeho koniec v súťaži a jeho miesto zaujme náhradník.

Aktuálne informácie a výsledky z Tipsport Gamechanger si môžete pozrieť na webe tipsportgamechanger.com, kde nájdete aj pavúka s MMA bojovníkmi.

Fanpage (sociálne siete)

Ak chcete zostať v neustálom dianí, tak vám odporúčame sledovať oficiálnu stránku oktagonmma.com, kde nájdete pravidelný prísun informácií so všetkými nadchádzajúcimi turnajmi Oktagonu a jeho novinkami. Rozhovory s bojovníkmi alebo videá zo zápasov a tréningov si môžete pozrieť na Facebooku alebo Instagrame.

Bojová organizácia Oktagon má svoje konto vytvorené aj na Twitteri a takisto aj na stále viac populárnom TikToku, kde nájdete poriadnu nálož videí zo zápasov a z jeho zákulisia.

Oficiálne váženie MMA zápasníkov

Pred každým turnajom prebehne oficiálne váženie Oktagonu, ktoré býva zväčša v piatok ráno, keďže viaceré turnaje Oktagonu sa konajú vždy v sobotu. Videá z aktuálneho váženia Oktagonu 47 si môžete pozrieť na oficiálnom kanáli YouTube

Čo znamená v Oktagone Tipsport výkon večera?

Aj na aktuálnom turnaji sa bude rozdávať finančná odmena pod názvom Oktagon 47 Tipsport výkon večera, ktorú získava najlepší MMA zápasník večera. Jeho odmena sa vyšplhá na sumu 5.000 €. Vyzerá to tak, že Oktagon sa nechal inšpirovať bojovou organizáciou UFC, ktorá pravidelne vypláca svojim MMA zápasníkom tento bonus. 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 20 € + 100 FS Aktivovať
100 %  30 €  30 FS Aktivovať
100 %  2.000 €   40 € Aktivovať
100 %  5.000 €  20 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Základné info o turnaji OKTAGON 47

1️⃣ Kto bude bojovať na najbližšom turnaji?

V zápasoch Oktagonu dnes nastúpia proti sebe Karlos Vémola vs. Pavol Langer, Ivan Buchinger vs. Jakub Dohnal alebo Adam Palasz vs. Sofiane Boukichou. V titulnom zápase budú medzi sebou bojovať Vémola vs. Langer. Celý Oktagon program dnes si môžete pozrieť vyššie.

2️⃣ Aké sú kurzy na Oktagon 47?

Na výhru Karlosa Vémolu v titulovom zápase Oktagonu 47 je vypísaný kurz 1.62. Ak veríte, že titul získa Pavol Langer, staviť si môžete na jej víťazstvo s kurzom 2.18. Kurzy a naše tipy na ďalšie zápasy Oktagon 47 nájdete vyššie. Rovnako tu nájdete aj tipy na vybrané Oktagon zápasy. 

3️⃣ Ako a kde sledovať zápasy Oktagonu naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 47 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Being a loyal reader of this blog, I can affirm that it consistently...
2 ucty u Doxxbet
ja tam tipujem stále. Príjmy daniť nemusíš a samozrejme že je to bezpečne....
BET 365
Dobry den mam v plane si v mojom bare zriadit stavkovu kancelariu NIKE,...
Robim v bare kde je stavkova , alebo niekde inde