Oktagon 40 – program a karta turnaja, stávky a kurzy na zápasy + kde sledovať LIVE

Spoznajte program a fight card Oktagon 40. Pozrite si, ako vyzerajú na Oktagon stávky a kurzy v jednotlivých zápasoch. Dozviete sa aj to, ako a kde sledovať Oktagon 40 online alebo v TV.

Oktagon 40 Tipsport Gamechanger – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE

Na turnaji Oktagon 40 s podtitulom Tipsport Game Changer budú bojovať najlepší bojovníci (najmä z) Európy o prize money v hodnote 1.000.000 EUR!

Staviť si na Oktagon 40 ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku Oktagon MMA | Kliknutím spustíte priamy prenos

🥊 Galavečer MMA Oktagon 40 Tipsport Gamechanger
⏰ Kedy bude Oktagon 04. 03. 2023 od 18:00
🏟️ Miesto konania Ostravar Aréna, Ostrava
📝 Fight card zobraziť
💰 TOP Kurzy na Oktagon Tipsport Fortuna DOXXbet
📺 Oktagon stream ► LIVE STREAM
🤼‍♂️ Hlavný zápas Kozma vs. Siwiec

Najlepších 16 bojovníkov welterovej váhy sa stretne v nemilosrdnom vyraďovacom boji o postup až do vysnívaného finále kde na nich bude čakať rozprávková výhra – 300.000 EUR.

Chcete zažiť tento výnimočný turnaj Oktagon naživo? Ešte stále máte možnosť –  posledné Oktagon lístky sú ešte dostupné na portáli Ticketportal.cz.

Je pre vás Ostravar Arena ďaleko? Jednoducho si zapnite na TV Tipsport Oktagon 40 online live stream bez poplatkov a reklám.

My vám prezradíme, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live (dokonca na vašom mobile alebo tablete) a ešte k tomu ako darček získate peniaze zadarmo.

Zapnúť live stream z Oktagonu 40

Ako bude vyzerať program Tipsport Gamechanger?

V rámci pyramídy Tipsport Gamechanger sa už 4. marca môžete tešiť na zápasy David Kozma vs. Lukasz Siwiec, Samuel Krištofič vs. Alex Lohoré alebo Máté Kertész vs. Grabinski.

Zápas Kertész vs. Hathaway zrušenýNajväčší favorit na celkové víťazstvo John Hathaway nakoniec na turnaji Oktagon 40:Tipsport Gamechanger nenastúpi kvôli zraneniu.

Predstaví sa aj Amiran Gogoladze, Leandro Silva alebo Bojan Veličković. Obľúbenému Christianovi Jungwirthovi sa postaví v klietke Tato Primera. Osmičku zápasov prestížnej pyramídy otvorí súboj Radovan Úškrt vs. Van Suijdam. Celý večer otvorí v rámci free prelims zápas Kalašnik vs. Juráček.

Všetci títo MMA zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu 40 Tipsport Chamechanger.

Aké sú pravidlá Tipsport Gamechanger?

Tipsport Gamechanger je pyramídový turnaj v ktorom sa predstaví 16 zápasníkov vo váhe do 77 KG (welter). Všetky zápasy sa budú odohrávať podľa oficiálnych priavidiel MMA a budú aj počítané do oficiálnych štatistík bojovníkov.

Každý súboj bude vo formáte 3 kolá × 5 minút, okrem finálového zápasu, ktorý je vypísaný (rovnako ako titulový zápas) na 5 kôl × 5 minút. Žiadny zo zápasov nemôže skončiť remízou a bodoví rozhodcovia sa musia prikloniť na stranu jedného z bojovníkov.

Pravidlá turnaja Tipsport Gamechanger
Základné informácie o Tipsport Gamechanger

Osemfinálové dvojice určila samotná organizácia Oktagon, od štvrťfinále si budú zápasníci vyberať svojich súperov sami. Samotné vypadnutie v osemfinále alebo štvrťfinále ešte neznamená definitívny koniec zápasníka v pyramíde Tipsport Gamechanger – hlasy fanúšikov alebo samotná organizácia Oktagon môže udeliť štatút „Lucky Loser“ zápasníkovi, ktorý nahradí pôvodne postupujúceho bojovníka. Tento štatút by však mal byť uplatnený iba 1×.

Vzhľadom na charakter turnaja a váhovú kategóriu (welter) je maximálna možná váha bojovníka 77,1 KG (+0,5 KG tolerancia). V prípade, že aj po opravnom 2. pokuse zápasník váži viac ako je povolené, znamená to automaticky jeho koniec v súťaži a jeho miesto zaujme náhradník.

Fight card Oktagon 40

Po 3 mesiacoch organizácia Oktagon prináša MMA zápasy do opäť do Ostravy a dobre známej Ostravar Arény. Ako vyzerá Oktagon karta pre tento turnaj?

Zoznam zápasov na Oktagone 40
Oktagon 40 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport.

Stávky a kurzy na OKTAGON

Podobne ako na iné športy a významné športové a spoločenské udalosti (aktuálne sú veľmi populárne stávky na Let's Dance), v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza, staviť si môžete aj na to, či skončí zápas na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a samozrejme aj mnohé ďalšie stávky.

Odporúčame ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou alebo najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy turnaja Oktagon 40.

Oktagon 40 – program zápasov
TIPSPORT GAMECHANGER
Zápas12Tipsport TV
David Kozma – Lukasz Siwiec 1.15 4.73 ► LIVE
Alex Lohoré – Samuel Krištofič 1.55 2.29 ► LIVE
Christian Jungwirth – Tato Primera 1.50 2.41 ► LIVE
Louis Glismann – Amiran Gogoladze 1.55 2.29 ► LIVE
Leandro Silva – Andreas Michailidis 1.60 2.19 ► LIVE
PRELIMS
Máté Kertész – Marcel Grabinski 1.60 2.19 ► LIVE
Bojan Veličković – Ion Surdu 1.30 3.21 ► LIVE
Radovan Úškrt – Melvin Van Suijdam 1.70 2.03 ► LIVE
FREE PRELIMS
Andrej Kalašnik – Matúš Juráček 1.85 1.85 ► LIVE

David Kozma vs. Lukasz Siwiec

David Kozma (30 – 12 – 0) bývalý kráľ welteru v Oktagone má pred sebou ďalšiu výzvu v podobe pyramídy Tipsport Gamechanger a patrí jednoznačne medzi TOP favoritov na celkové víťazstvo. Napriek tomu, že sa dostal niekedy v zápasoch do problémov, doslova vstal z mŕtvych, ukázal srdce a titul obhájil.

To zmenil až Kaik Brito, ktorý na Oktagone 37 „ružového pantera“ zaslúžene porazil. Za posledných 7 rokov však David zaznamenal iba 3 prehry – jednu na XFN, kde bol jeho súperom Petr Kníže, druhú na RCC7, kde ho porazil Roman Mukhamedshin a už spomínaný súboj v ktorom podľahol Britovi. Kozma bude určite motivovaný dokázať, že je stále najlepší a určite má na to, dostať sa v tejto pyramíde poriadne vysoko. Dokáže sa vrátiť späť?

Lukasz Siwiec (8 – 1 – 0) by mal byť podľa slov samotného Novotného vhodnejší súper „na rozbeh“. Tento 31-ročný poľský bojovník počas celej profi kariéry iba 1× na TKO – v počte zápasov sa však Kozmovi nemôže rovnať. Z jeho 8 výhier skončili všetky pred limitom a iba 1× sa Lukasz Siwiec „pozrel“ do 3. kola. Nebezpečným by mohol byť hlavne na zemi, keďže až 6 výhier zaznamenal na submisiu.

Kozma vs. Siwiec na Oktagone 40

Jednoznačným favoritom zápasu je podľa Tipsportu David Kozma s kurzom 1.15. Na to, že vyhrá Siwiec si môžete staviť s atraktívnym kurzom 4.73. Nabrané stávky sú ale rovnako v prospech „ružového pantera“ v pomere 98:2.

Náš tip na víťaza: David Kozma

Alex Lohore vs Samuel Krištofič

Alex Lohore (22 – 8 – 0) z Francúzska má už na svojom konte v Oktagone skalpy Primeru, Polívku a Juráčka. Nad jeho sily boli Karlos Vémola (s ktorým však vydržal 5 kôl), Leandro Silva a Patrik Kincl (prehral na KO). Do pyramídy sa prebojoval svojim výkonom na Oktagone 38, kde knockoutoval Juráčka.

Samuel „Pirát“ Krištofič (16 – 4 – 0) má na svojom konte iba 4 prehry a všetky prišli až po bodovom rozhodnutí. Ešte nikomu sa nepodarilo Piráta ukončiť. Bol držiteľom titulu strednej váhy po výhre nad Naruszczkom, kým mu titul nezobral Patrik Kincl. Naposledy bojoval na Oktagone 36, kedy vyhral na body nad Zdeňkom Polívkom. Pôvodne do pyramídy Tipsport Game changer neplánoval nastúpiť kvôli zhadzovaniu váhy, nakoniec však názor zmenil a zabojuje o 1.000.000 EUR.

Pirát vs. Lohoré na Oktagone 40

Podľa kurzov je miernym favoritom na víťazstvo Lohoré, keďže na jeho víťazstvo je vypísaný kurz 1.55. Na víťazstvo „Piráta“ Krištofiča si môžete staviť s kurzom 2.29. Percentuálny náber stávok je zatiaľ v prospech Alexa Lohoré, keďže mu verí 72 % stávkujúcich.

Náš tip na víťaza: Alex Lohoré

Christian Jungwirth vs Tato Primera

Christian Jungwirth (13 – 6 – 0) je medzi fanúšikmi veľmi obľúbený a teraz bude mať opäť šancu svoj atraktívny štýl boja predviesť v zápase. Za posledný rok Jungwirth vyhral 3× na TKO, keď postupne porazil Pukača, Strzelczyka a Trusceka. Na Oktagone 36 vo Frankfurte s Mátém Kerézsom prehral na body a naposledy na Oktagone 39 nad brazílčanom Oliveirom vyhral až na split decision. Tato Primera určite nebude ľahký súper a bude nebezpečný, Jungwirthovi dávame ale o niečo väčšie šance na víťazstvo. 

Tato Primera s profi skóre 17 – 12 – 0 patrí k skúseným bojovníkom a do Oktagonu sa vracia po takmer 2 rokoch vďaka hlasovaniu fanúšikov. Tento Španiel počas svojho pôsobenia v organizácii Oktagon zaznamenal 2 výhry a 2 prehry, keď porazil Borárosa a Kalašnika, nad jeho sily boli ale Lohoré a Juráček, keď s oboma prehral na body. Podobne ako Christian Jungwirth v zápase na nič nečaká a ide tvrdo po krku svojho súpera, takže tento zápas bude určite jedným z ťahákov večera.

Zápas Jungwirth vs. Primera na akcii Oktagon 40

Favoritom na víťazstvo je podľa Tipsportu Christian Jungwirth, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.50. Pokiaľ veríte viac Primerovi, na jeho víťazstvo si môžete staviť s kurzom 2.41. Stávkari však viac veria Jungwirthovi, keďže stávky sú zatiaľ v percentuálnom pomere 79:21 v prospech „Kelta“.

Náš tip na víťaza: Christian Jungwirth
Získajte v Tipsporte bonus 20 € zadarmo

Vstupenky na Oktagon 40, Oktagon v TV a na internete

Oktagon lístky je možné zakúpiť na stránke ticketportal.cz, kde sú ešte k dispozícii posledné voľné vstupenky na Tipsport Gamechanger. 

Ďalším spôsobom ako zohnať lístky je skontrolovať známe inzertné portály alebo sociálne siete, kde na oficiálnych stránkach organizácie Oktagon MMA môžete nájsť v komentároch ponuky na vstupenky na Oktagon 40.

Ako sledovať Oktagon online

V prípade, že sa vám Oktagon vstupenky do Ostravy zohnať nepodarí, výbornou možnosťou ako sledovať Oktagon 40 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport.

Ako sledovať Oktagon 40 live
Celý Oktagon 40 na Tipsporte!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport.

Zaregistrujte sa a tipujte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete počas Majstrovstiev sveta vo futbale až 20 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Prečítajte si náš detailný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon stream potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Ako sledovať Oktagon v TV

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 40 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon dnes naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 40, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 40 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Oktagon live cez Oktagon PPV

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 40 a podporiť aj samotnú organizáciu? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite prístup na PPV (Pay-Per-View) – ten je však už platený (v predpredaji za 10,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania môže dôjsť podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Základné informácie o OKTAGON 40

1️⃣ Kto bude bojovať na turnaji OKTAGON 40?

V zápasoch nastúpia proti sebe David Kozma vs. Lukasz Siwiec a Samuel Krištofič vs. Alex Lohoré. Do Oktagonu sa vráti aj Máté Kertész, Radovan Úškrt, Leandro Silva, Bojan Veličković, Tato Primera a ďalší skvelí fighteri.

2️⃣ Aké sú kurzy na Oktagon 40?

Na výhru Davida Kozma v hlavnom zápase je vypísaný kurz 1.15. Kurzy a naše tipy na ďalšie zápasy Oktagon 40 nájdete v našom článku. Rovnako si prečítajte aj naše preview a tipy na vybrané zápasy.

3️⃣ Kde sledovať OKTAGON 40 naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 40 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika + získaš 30 € kredit + 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

nemám to overené, ale podla mna nikdy nemalo.
Oktagon na bet365
zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.