Oktagon 58 – program a karta turnaja, stávky a kurzy na zápasy + kde sledovať LIVE stream Oktagonu

Využiť bonus 30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
Uplatniť 30 € stávku bez rizika
Využiť 70 € stávku bez rizika

Spoznajte program a fight card Oktagon 58. Pozrite si, ako vyzerajú na Oktagon stávky a kurzy v jednotlivých zápasoch. Dozviete sa aj to, ako a kde sledovať Oktagon 58 online alebo v TV.

Oktagon 58 – program zápasov, fight karta, kurzy + LIVE prenos

Ako budú vyzerať zápasy Oktagonu dnes na najbližšom turnaji? Určite sa máte na čo tešiť.

Na začiatku júna prebehne ostro sledovaný turnaj Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2, ktorý sa prvýkrát bude konať v českej Fortuna Aréne (na futbalovom štadióne). Ďalšia séria Tipsport Gamechanger 2 o 1.000.000 € prebehne v sobotu 8.6., kde sa môžete tešiť na 10 zápasov Oktagonu. Najzaujímavejším zápasom bude zápas storočia v light heavyweight Karlos Vémola vs. Attila Végh 2, zápas vo welterweight David Kozma vs. Ion Surdu a súboj v Tipsport Gamechanger Mateusz Legierski vs. Akonne Wanliss.

Okrem nich sa v ringu predstavia aj zahraniční zápasníci ako Shem Rock, Leandro Silva, Amiran Gogoladze, Kamil Wojciechowski, Acoidan Duque alebo Deniz Ilbay. V hlavnej karte Oktagonu 58 bude taktiež nemecko-slovenský zápas David Zawada vs. Marek Mazúch alebo česko-írsky zápas Jaroslav Pokorný vs. Shem Rock.

V Oktagon 58 fight card figurujú mená ako Miloš Petrášek, Mago Machaev, Denis Tripšanský alebo Attila Korkmaz. Tentokrát Oktagon karta nezahŕňa ženské súboje.

Zobraziť kurzy na Oktagon 58 ► Sledovať LIVE
Kliknutím zobrazíte kurzovú ponuku Oktagon MMA | Kliknutím spustíte priamy prenos

🥊 Galavečer MMA Oktagon 58: Vémola vs. Végh 2
⏰ Kedy bude Oktagon 08. 06. 2024 od 18:00 hod. (sobota)
🏟️ Miesto konania Fortuna Aréna, Praha (ČR)
📝 Počet zápasov 10
🐦‍🔥 Zápas storočia 2 Karlos Vémola vs. Attila Végh 2
🗡️ Hlavný zápas na karte David Kozma vs. Ion Surdu 
🤼‍♂️ Tipsport Gamechanger Mateusz Legierski vs. Akonne Wanliss
📝 Fight card Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápasy Tipujte s nami
🤑 Exkluzívny bonus 30 € bonus na tipovanie zadarmo
💰 TOP Kurzy na Oktagon Tipsport Fortuna DOXXbet
📺 Oktagon stream ► LIVE STREAM
🔴 PPV prenos Oktagon TV (platená služba)
👊 Iné bojové organizácie RFA, KSW, UFCFNC a Clash of the Stars

Chcete zažiť výnimočný turnaj Oktagon 58 naživo? Ešte stále máte možnosť – posledné Oktagon lístky sú ešte dostupné na portáli Ticketportal.sk alebo Ticketportal.cz.

Ak je pre vás Ostrava ďaleko, jednoducho si zapnite na TV Tipsport Oktagon 58 online live stream bez poplatkov a reklám.

My vám prezradíme aj to, ako sledovať vďaka stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live a ešte k tomu ako darček získate peniaze zadarmo.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Ako bude vyzerať dnešný program Oktagonu 58?

Už 6. júna sa môžete tešiť na veľmi atraktívne Oktagon zápasy. Zlatým klincom večera bude zápas storočia Attila Végh vs. Karlos Vémola 2 v poloťažkej váhe. Ich prvý zápas storočia sa konal v roku 2019, kedy Attila Végh porazil Karlosa Vémolu v 1. kole zápasu na KO. Ide o posledný zápas Karlosa Vémolu v Oktagone, po ňom plánuje ukončiť kariéru.

Druhým sledovaným zápasom bude súboj bývalého 6-násobného šampióna Oktagonu – Davida Kozmu, ktorý bude bojovať proti šampiónovi 2 rumunských organizácii Ionovi Surdovi. Ďalším zaujímavým zápasom na hlavnej karte je súboj nemecko-slovenský súboj v strednej váhe Davida Zawadu a najtvrdšieho kladiva Oktagonu Mareka Mazúcha.

Legenda českého MMA Jaroslav Pokorný sa postaví proti vychádzajúcej írskej hviezde Shemovi Rockovi. Posledným zápasom na hlavnej karte Oktagonu je brazílska špička so skalpom víťaza Tipsport Gamechangeru – Leandro Silva a gruzínsky šampión Amiran Gogoladze.V júni pokračuje aj turnaj šampiónov Tipsport Gamechanger 2 o 1 milión eur.

V ďalšom kole miliónovej pyramídy sa hneď môžete tešiť na niekoľko zaujímavých zápasov. V prvom sa stretne súčasný vládca ľahkej váhy Mateusz Legierski, ktorý bude čeliť rekordmanovi s 8 výhrami pred limitom Akonnovi Wanlissovi

O úžasný divácky zážitok sa postará Čech Miloš Petrášek, ktorý si zmeria sily s majiteľom hnedého pásu v BJJ Kamilom Wojciechowskim. Ďalším zaujímavým fightom bude zápas španielskeho šampióna Acoidana Duqueho s rakúskou beštiou Magom Machaevom

Neminie vás ani infarktový zápas Deniza Ilbaqa so slovenským postojáromm Denisom Tripšanským. Na Oktagone 58 sa žiaľ neodohrajú žiadne ženské duely.

V Oktagon 58 fight card sa objaví aj rezervný zápas Attila Korkmaz vs. Makwan Amirkhani. Oktagon program dnes nezahŕňa viac mien. Býva zvykom, že na turnaji je viac zápasov. Všetci títo MMA zápasníci garantujú všetkým fanúšikom ďalší galavečer plný skvelých zápasov a výborný program Oktagonu 58.

Fight card turnaja Oktagon 58

Bojová organizácia Oktagon prináša tentokrát galavečer bojových športov do Prahy. Ako vyzerá Oktagon karta pre tento turnaj? Pre veľký záujem sa uskutoční turnaj Oktagon 58 opätovne v Česku. Pozrite si aktuálnu Oktagon fight card.

Tie najzaujímavejšie Oktagon zápasy večera vám predstavíme podrobnejšie spolu s programom a v tabuľke nájdete aj Oktagon kurzy na jednotlivých bojovníkov, ktoré vypísala stávková kancelária Tipsport. Nižšie si môžete pozrieť najatraktívnejšie zápasy.

Program zápasov na akcii Oktagon 58
Oktagon 58 fight card (zdroj: facebook Oktagon MMA)

Stávky a kurzy na OKTAGON + FIGHT CARD

Podobne ako na iné športy a významné športové a spoločenské udalosti (aktuálne sú veľmi populárne stávky na Let's Dance), v každej dobrej stávkovej kancelárii na Slovensku nájdete aj kurzy na Oktagon.

LIVE stream Oktagonu na TV Tipsport

Okrem toho, že v stávkových kanceláriách nájdete na Oktagon stávky na víťaza, staviť si môžete aj na to, či skončí zápas na submisiu, KO alebo na body, prípadne v ktorom kole bude súboj ukončený a samozrejme aj mnohé ďalšie stávky.

Odporúčame, ale vybrať tie najlepšie stávkové kancelárie so širokou kurzovou ponukou a najlepšími bonusmi. Prečítajte si naše preview na najzaujímavejšie zápasy Oktagon 58.

Program dnešných zápasov Oktagonu 58
FIGHT CARD
Odveta storočia 2Kategória12Tipsport TV
Karlos Vémola – Attila Végh light heavyweight 2.06 1.70 ► LIVE
Hlavná karta (MAIN CARD)
David Kozma – Ion Surdu welterweight 1.81 1.91 ► LIVE
David Zawada – Marek Mazúch middleweight 1.46 2.52 ► LIVE
Jaroslav Pokorný – Shem Rock lightweight 5.60 1.10 ► LIVE
Leandro Silva – Amiran Gogoladze welterweight 1.90 1.82 ► LIVE
Tipsport Gamechanger
Mat. Legierski – Akonne Wanliss lightweight 1.61 2.19 ► LIVE
M. Petrášek – K. Wojciechowski catchtweight 1.87 1.87 ► LIVE
Acoidan Duque – Mago Machaev lightweight 2.87 1.35 ► LIVE
Deniz Ilbay – Denis Tripšanský featherweight 1.52 2.38 ► LIVE
Tipsport Gamechanger (Reserve fight)
Attila Korkmaz – Mak. Amirkhani lightweight 1.50 2.40 ► LIVE

S Tipsportom si môžete staviť na každý jeden MMA zápas úplne zadarmo, keďže len za vytvorenie účtu na Tipsport.sk získate 30 € bonus za registráciu, ktorý môžete ihneď využiť na tipovanie. Okrem toho získajte automaticky ďalší bonus až do výšky 4.000 €.

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Najzaujímavejšie zápasy na Oktagone 58

Pozrite si najatraktívnejšie zápasy na sobotňajšom Oktagone dnes. Spolu s nimi si môžet pozrieť aj naše tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Karlos Vémola vs. Attila Végh 2 (ZÁPAS STOROČIA – ODVETA)

Karlos Vémola (36 – 8 – 0) je českým šampiónom v poloťažkej váhe a bývalým šampiónom strednej váhy. V zápase storočia (rok 2019) utrpel veľkú prehru, ktorá mu zmenila celý život. Po nej sa stal kráľom Oktagonu, ktorý v priebehu 4 rokov zvíťazil nad domácimi aj zahraničnými menami – Thomas Robertsen, Václav Mikulášek, Alex Lohoré, Milan Ďatelinka, Aleksandar Ilič, Al Matavao, Lucas Alsina alebo Pavol langer. 

Jeho najväčšou devízou je boj na zemi. Okrem výhier utrpel český Terminátor aj prehry – v zápasoch v roku 2023 prehral s českým zápasníkom Patrikom Kinclom (Oktagon 43) a rovnako prehral aj so Slovákom Pirátom Krištofičom (Oktagon 51).

Attila Végh (33 – 9 – 2) je slovenský zápasník, ktorý je jedným z najlepších bojovníkov zo slovenskej MMA scény. Ako jediný Slovák sa môže pýšiť titulom šampióna Bellatoru v poloťažkej váhe. Végh sa najviac do povedomia dostal zápasom storočia, ktorý sledovali ľudia aj v zahraničí. V minulosti zápasil aj v KSW. Okrem MMA má Attilka bohaté skúsenosti vo wrestlingu a kempo karate, kde získal množstvo titulov vrátane majstra.

Zápas storočia Vémola vs. Végh 2 na akcii Oktagon 58

Viacerí tipéri dávajú väčšiu šancu na výhru Slovákovi Attilovi Véghovi, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.70. Na to, že vyhrá český Terminátor Karlos Vémola si môžete staviť s atraktívnym kurzom 2.06

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Attila Végh vyhrá na KO, TKO alebo diskvalifikáciou,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 4.5,
 • zápas skončí na submisiu: nie,
 • zápas skončí do 90 sekúnd: nie.
Náš tip na víťaza: Attila Végh

David Kozma vs. Ion Surdu (welterweight)

David Kozma (32 – 13 – 0) pod prezývkou „Pink Panther“ je bývalý 6-násobný šampión Oktagonu. V rokoch 2019 až 2022 obhájil svoj titul s najťažšími zápasníkmi Oktagonu. Okrem toho sa najviac prebojoval aj do semifinále Tipsport Gamechanger. V zápasoch Oktagonu porazil Čech mená ako Alex Lohoré, Lukasz Siwiec, Petr Kníže, Bojan Veličkovič, Milan Kratochvíla, Pirát Krištofič, Gábor Boráros alebo Leandro Silva.

Ion Surdu (14 – 6 – 0) je rumunský MMA zápasník, ktorý má na svojom konte už 2 tituly. Pod prezývkou „Dracula“ skrýva nesporné kvality. V súťaži Tipsport Gamechanger bol len malý krok od toho, aby postúpil cez neskoršieho víťaza Bojana Veličkovića, s ktorým si dali vzájomné KO. Na svojom konte má výhru aj nad Maté Kertészom a Alexom Lohorém. 

Zápas Kozma vs. Surdu na akcii Oktagon 58

Podľa kurzov je favoritom na víťazstvo David Kozma, keďže je na neho vypísaný nízky kurz 1.81. Na to, že zvíťazí Rumún Ion Surdu si stavíte naopak s o niečo vyšším kurzom 1.91. Remíza v zápase skôr neprichádza do úvahy.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: David Kozma vyhrá na body alebo technické rozhodnutie,
 • v ktorom kole bude súboj predčasne ukončený výrokom o rozhodnutí: v 1. kole,
 • zápas skončí na submisiu: nie.
Náš tip na víťaza: David Kozma

Jaroslav Pokorný vs. Shem Rock (lightweight)

Jaroslav Pokorný (16 – 11 – 0) je český profesionálny zápasník patriaci pod krídla Oktagon MMA. Legenda českej bojovej scény má na svojom konte 12 ukončení pred limitom. Je povestný svojou tvrdosťou v zápase. Počas svojej bojovej kariéry porazil mená ako Ján Široký, Can Aslaner, Viktor Dimitrov, Jaroslav Poborsky alebo Matija Blazicevic.

Shem Rock (10 – 1 – 1) je vychádzajúca írska MMA hviezda, ktorá je dvojnásobným šampiónom. Je známy tým, že väčšinu svojich zápasov ukončuje pred limitom. Rekord v ukončení súpera má neuveriteľných 6 sekúnd. Okrem MMA sa venuje aj BJJ.

Shemov životný príbeh by sa kľudne mohol dostať aj na filmové plátna. Ír Shem Rock strávil 10 rokov na úteku v Ázii kvôli zločinu, ktorý údajne nespáchal. Počas tejto doby sa začal naplno venovať MMA a stal sa šampiónom. Po návrate do Anglicka bol uväznený na pól roka a následne bol prepustený na slobodu. 

Zápas Pokorný vs. Rock na akcii Oktagon 58

Tipéri dávajú vyššiu šancu na výhru práve Írovi Shemovi Rockovi, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.10. Na to, že vyhrá český bojovník Jaroslav Pokorný si môžete staviť s atraktívnym kurzom 5.60. Percentuálny náber stávok je zatiaľ v prospech Rocka, keďže mu verí až 93 % stávkujúcich.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Shem Rock vyhrá na submisiu,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 2.5,
 • zápas skončí na KO, TKO alebo diskvalifikáciou: nie,
 • v ktorom kole bude súboj predčasne ukončený výrokom o rozhodnutí: v 1. kole.
Náš tip na víťaza: Shem Rock

Leandro Silva vs. Amiran Gogoladze (welterweight)

Leandro Silva (28 – 11 – 1) známy aj pod prezývkou „Apollo“ patrí v Oktagone k úplnej špičke. Brazílčan sa môže pochváliť skalpami mien ako Lohoré, Bryczek alebo Grabinski. Zdolal aj víťaza Tipsport Gamechanger – Bojana Veličkovića. Silva naposledy zdolal Nemca Christiana Eckerlina pred jeho vlastnou légiou fanúšikov.

Amiran Gogoladze (16 – 3 – 0) je gruzínsky šampión, ktorý sa prvýkrát predstavil v Oktagon MMA na rezervnom zápase. Svojich súperov vie pekne potrápiť – vypína ich veľmi rýchlo, čo potvrdzuje aj fakt, že má 10 ukončení v 1. kole, 8 ukončení do 100 sekúnd a najrýchlejšie za 15 a 10 sekúnd, čo je dodnes najrýchlejšie KO v M-1, kde to má 4-0.

Zápas Silva vs. Gogoladze na akcii Oktagon 58

Tipéri dávajú vyššiu šancu na výhru Gruzínčanovi Amiranovi Gogoladzemu, na ktorého si môžete staviť s kurzom 1.82. Na to, že vyhrá Leandro Silva si môžete staviť s atraktívnym kurzom 1.90

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Amiran Gogoladze vyhrá na body alebo tech. rozhodnutie,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 1.5,
 • zápas skončí od začiatku 1. kola do 90 sekúnd: nie,
 • v ktorom kole bude súboj predčasne ukončený výrokom o rozhodnutí: v 1. kole.
Náš tip na víťaza: Amiran Gogoladze

Acoidan Duque vs. Mago Machaev (lightweight)

Acoidan Duque (20 – 4 – 0) je španielsky MMA zápasník s potrebnou dávkou výbušnosti v zápase. Obrovská hviezda a najväčší šampión španielskej bojovej organizácie. Prvý zápas v Oktagone mal v roku 2023 (Oktagon 54), na ktorom porazil Nemca  Marcela Mohameda Grabinskieho v 3. kole zápasu na rozhodnutie.   

Mago Machaev (14 – 1 – 0) je rakúsky profesionálny MMA zápasník, ktorý je známy pod prívlastkom „rakúska beštia“. Vo svojej krajine je brutálny talent s 8 ukončeniami pred limitom. Do miliónovej pyramídy ide so skúsenosťami z Brave alebo UAE. Na svojom konte má viacero skalpov, dokonca aj českej legendy Pokorného.

Zápas Duque vs. Machaev na akcii Oktagon 58

Podľa kurzov je favoritom na víťazstvo Machaev, keďže na jeho víťazstvo je vypísaný nízky kurz 1.35. Na to, že zvíťazí Duque si stavíte naopak s o niečo vyšším kurzom 2.87. Percentuálny náber stávok je zatiaľ v prospech Machaeva, keďže mu verí 99 % stávkujúcich.

Ďalšie najtipovanejšie príležitosti na tento zápas:

 • víťaz a spôsob výhry: Machaev vyhrá KO, TKO alebo diskvalifikáciou,
 • počet začatých kôl v zápase: viac ako 1.5,
 • zápas skončí od začiatku 1. kola do 90 sekúnd: nie.
Náš tip na víťaza: Mago Machaev

Získajte 30 € zadarmo a stavte si na Machaeva

Aké sú možnosti sledovania turnaja Oktagon 58?

Pozrite si všetky alternatívy, ako sa dá sledovať nadchádzajúci turnaj a všetky zápasy Oktagonu live v TV alebo online na internete prostredníctvom dostupných live streamov.

LIVE stream Oktagonu v Tipsporte ZADARMO

V prípade, že sa vám Oktagon vstupenky zohnať nepodarí, výbornou možnosťou ako sledovať Oktagon 58 je zapnúť si Oktagon live stream na TV Tipsport. Veľkým plusom je, že vďaka Tipsportu môžete sledovať priamy prenos z Oktagonu aj na mobile alebo tablete. Celý turnaj Oktagonu si tak budete môcť pozrieť nerušene a bez reklám.

Ako sledovať Oktagon 41 live
Celý Oktagon 58 na Tipsporte!Sledujte Oktagon live stream v stávkovej kancelárii Tipsport.

Zaregistrujte sa a tipujte Oktagon online – navyše máte ihneď prístup k tisícom priamych prenosov. Ako BONUS dostanete počas Majstrovstiev sveta v hokeji až 30 € úplne zadarmo bez nutnosti splniť ďalšie podmienky. Dokonca si môžete popri sledovaní zápasu podať stávky na vášho favorita v zápase vďaka live stávkam.

Neviete ako spustiť Oktagon livestream na Tipsport TV? Prečítajte si náš detailný a jednoduchý návod Ako sledovať OKTAGON LIVE na Tipsport TV. Sledovať Oktagon stream potom môžete na vašom počítači alebo dokonca na mobile alebo tablete!

Priamy prenos v televízii neuvidíte

Ak si myslíte, že uvidíte Oktagon 58 v televízii, musíme vás sklamať. Táto informácia je známa už dlho, ale fanúšikovia už Oktagon dnes naživo v televízii neuvidia – nejedná sa ale len o Oktagon 58, ale aj ďalšie turnaje v budúcnosti. Maximálne je možné, že uvidíme niektorý z budúcich turnajov v televízii zo záznamu s oneskorením.

Na Slovensku ani v Česku v televízii priamy prenos z OKTAGON 58 neuvidíte na JOJ Plus, ani v Česku na O2 TV Sport. Potvrdil to sám Ondřej Novotný vo svojom podcaste MMA letem světem. Dôvod je všeobecne známy – neprišlo k dohode medzi organizátormi a predstaviteľmi organizácie Oktagon s televíziami.

Online prenos na Oktagon PPV (platená služba)

Ste verným fanúšikom a chcete vidieť všetky zápasy Oktagon 58 a podporiť aj samotnú organizáciu? Potom sledujte Oktagon live stream cez stránku Oktagon TV, kde kúpite prístup na PPV (Pay-Per-View) – ten je však už platený (v predpredaji za 10,99 €). Uvidíte ale celý galavečer a prenos si môžete vychutnať vo Full HD kvalite.

Ak ste sa rozhodli predsa len pre sledovanie cez Oktagon.tv a Oktagon PPV prenos, odporúčame vám zakúpiť prístup čo najskôr, keďže v deň konania môže dôjsť podľa fanúšikov k omeškaniu celého procesu.

Sledujte teraz Oktagon 58 na TV Tipsport

Rada na záverPrečo je stávková kancelária Tipsport najlepším partnerom pre tipujúcich? Prečítajte si našu recenziu.

Aké priame prenosy môžete sledovať online v Tipsporte si prečítajte v našom detailnom článku Live prenosy.

Kde sa dajú zakúpiť vstupenky na Oktagon dnes?

Oktagon lístky je možné zakúpiť na stránke ticketportal.cz alebo ticketportal.sk, kde sú ešte k dispozícii posledné voľné vstupenky na Oktagon 58. 

Ďalším spôsobom ako zohnať lístky je skontrolovať známe inzertné portály alebo sociálne siete, kde na oficiálnych stránkach organizácie Oktagon MMA môžete nájsť v komentároch ponuky na vstupenky na Oktagon 58.

Unikátny projekt Tipsport Gamechanger 2

Tipsport Gamechanger je pyramídový turnaj, v ktorom sa predstaví 16 zápasníkov vo váhe do 77 kg (welter). Všetky zápasy sa budú odohrávať podľa oficiálnych pravidiel MMA a budú tiež počítané do oficiálnych štatistík bojovníkov.

Každý súboj bude vo formáte 3 kolá × 5 minút, okrem finálového zápasu, ktorý je vypísaný (rovnako ako titulový zápas) na 5 kôl × 5 minút. Žiadny zo zápasov nemôže skončiť remízou a bodoví rozhodcovia sa musia prikloniť na stranu jedného z bojovníkov.

Pravidlá turnaja Tipsport Gamechanger
Základné informacie o Tipsport Gamechanger

Osemfinálové dvojice určila samotná organizácia Oktagon, od štvrťfinále si budú zápasníci vyberať svojich súperov sami. Samotné vypadnutie v osemfinále alebo štvrťfinále ešte neznamená definitívny koniec zápasníka v pyramíde Tipsport Gamechanger – hlasy fanúšikov alebo samotná organizácia Oktagon môže udeliť štatút "Lucky Loser" zápasníkovi, ktorý nahradí pôvodne postupujúceho bojovníka.

Tento štatút by však mal byť uplatnený iba 1×. Vzhľadom k charakteru turnaja a váhovej kategórii (welter) je maximálna možná váha bojovníka 77,1 kg (+0,5 kg tolerancie). V prípade, že aj po opravnom 2. pokuse zápasník váži viac ako je povolené, znamená to automaticky jeho koniec v súťaži a jeho miesto zaujme náhradník.

Aktuálne informácie a výsledky z Tipsport Gamechanger si môžete pozrieť na webe tipsportgamechanger.com, kde nájdete aj pavúka s MMA bojovníkmi.

Fanpage (sociálne siete)

Ak chcete zostať v neustálom dianí, tak vám odporúčame sledovať oficiálnu stránku oktagonmma.com, kde nájdete pravidelný prísun informácií so všetkými nadchádzajúcimi turnajmi Oktagonu a jeho novinkami. Rozhovory s bojovníkmi alebo videá zo zápasov a tréningov si môžete pozrieť na Facebooku alebo Instagrame.

Bojová organizácia Oktagon má svoje konto vytvorené aj na Twitteri a takisto aj na stále viac populárnom TikToku, kde nájdete poriadnu nálož videí zo zápasov a z jeho zákulisia.

Oficiálne váženie MMA zápasníkov

Pred každým turnajom prebehne oficiálne váženie Oktagonu, ktoré býva zväčša v piatok ráno, keďže viaceré turnaje Oktagonu sa konajú vždy v sobotu. Videá z aktuálneho váženia Oktagonu 58 si môžete pozrieť na oficiálnom kanáli YouTube

Čo znamená v Oktagone Tipsport výkon večera?

Aj na aktuálnom turnaji sa bude rozdávať finančná odmena pod názvom Oktagon 58 Tipsport výkon večera, ktorú získava najlepší MMA zápasník večera. Jeho odmena sa vyšplhá na sumu 5.000 €. Vyzerá to tak, že Oktagon sa nechal inšpirovať bojovou organizáciou UFC, ktorá pravidelne vypláca svojim MMA zápasníkom tento bonus. 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 30 € + 100 FS Aktivovať
100 %  70 €   Aktivovať
100 %  5.000 €   50 € Aktivovať
100 %  5.000 €  30 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Základné info o turnaji OKTAGON 54

1️⃣ Kto bude bojovať na najbližšom turnaji?

V zápasoch Oktagonu dnes nastúpia proti sebe Karlos Vémola vs. Attila Végh 2, David Kozma vs. Ion Surdu alebo Mateusz Legierski vs. Akonne Wanliss (Tipsport Gamechanger). Celý Oktagon program dnes si môžete pozrieť vyššie.

2️⃣ Aké sú kurzy na Oktagon 58?

Na výhru Karlosa Vémolu v zápase storočia 2 Oktagonu 58 je vypísaný kurz 2.06. Ak veríte, že titul získa Attila Végh, staviť si môžete na jej víťazstvo s kurzom 1.70. Kurzy a naše tipy na ďalšie zápasy Oktagon 58 nájdete vyššie. Rovnako tu nájdete aj tipy na vybrané Oktagon zápasy. 

3️⃣ Ako a kde sledovať zápasy Oktagonu naživo?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo prostredníctvom oficiálneho livestreamu Oktagon PPV alebo pozerajte Oktagon live stream na internetovej televízii TV Tipsport. V televízii na JOJ Plus ani na O2 TV Sport OKTAGON 58 neuvidíte.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Pokerstrars.com , Betonline.ag , SBO , betfair.com alebo skus betinasia.com...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt