Klein vs Landwehr v UFC – profily bojovníkov, kurzy, tipy a vysielanie zápasu naživo

Ľudovít Klein sa púšťa znova do akcie! Prečítajte si informácie o novom Lajošovom súperovi v UFC, kurzy na víťaza zápasu a kto vysiela zápas.

Klein vs Landwehr 🥊 profily, termín, kurz a vysielanie UFC LIVE

Prvý slovenský MMA bojovník v UFC spoznal meno svojho ďalšieho súpera! Bude ním americký zápasník Nate Landwehr, ktorý svoju bojovú kariéru odštartoval v ruskej bojovej organizácií M-1 Global. Prípadná prehra by mohla mať pre Američana fatálne dôsledky – okamžitý koniec v UFC! Zápas sa odohrá už v októbri tohto roka

Nenechajte si ujsť tretí zápas Ľudovíta Kleina v UFC. V článku sa dočítate všetky informácie o pripravovanom zápase, ktoré zahŕňajú aktuálne kurzy, tip na víťaza zápasu, profily bojovníkov, ako aj všetky možnosti sledovania zápasu Klein vs Landwehr naživo.

🥊 Udalosť UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas       Klein      vs Landwehr
👉 Kurzy na zápas 1.24 3.67
⚖️ Váhová kategória Featherweight (pérová váha do 66 kg)
⏰ Dátum a čas 16.10.2021 o 22:40 hod. 
🏟️ Miesto konania UFC Apex v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysielanie Premier Sport
▶️ LIVE stream TV Tipsport Fortuna TV
📢 Profily bojovníkov Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápas Tipujte s nami
📝 Zápasy Ľudovíta Kleina História zápasov

Ako dopadol zápas Klein vs Landwehr?

Ľudovít Klein prehral v UFC svoj druhý zápas v rade. Divoký Landwehr prekvapil Kleina svojim taktickým prístupom. Prvé kolo zápasu sa nieslo v znamení Landwehra, ktorý Kleina neustále prekvapoval svojimi rukami, ktoré držal netradične vysoko a svojim zväzovaním, vďaka ktorému si dodal v zápase ešte viac sebavedomia.

Ani v druhom kole zápasu nás Lajoš nedokázal prekvapiť. Klein sa už viac nedokázal sústrediť na Landwehrove údery a zo škrtenia zvaného „Anakonda“ unikol len o vláskom. Po škrtení vyskúšal Klein na Landwehra takedown, avšak neúspešné. Ďalšie škrtenie sa stalo Kleinovi osudným. Klein prehral v 3. kole rýchlou submisiou v čase 2:22.

Kedy sa uskutoční zápas Lajoša Kleina?

Zápas Ľudovít Klein vs Nate Landwehr sa uskutoční 16.10.2021 na ďalšom z turnajov UFC Fight Night. Dejiskom turnaja bude UFC Apex v americkom meste Las Vegas. MMA bojovníci budú bojovať vo váhovej kategórií featherweight (pérová váha do 66 kg).

Ľudovít „Lajoš” Klein a jeho kariéra

Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein je prvý slovenský MMA zápasník, ktorý sa dokázal prebojovať do svetoznámej bojovej organizácie – UFC. V minulosti bojoval v známych bojových organizáciách ako Oktagon, A-Fight alebo XFN. Okrem toho absolvoval aj niekoľko ďalších zápasov v Rusku

Jeho zápasová bilancia je 19 odohraných zápasov, z ktorých len 2 skončili prehrou. Kleinovým posledným víťazným zápasom bol zápas s novozélandským bojovníkom Shaneom Youngom v septembri v roku 2020.  

Klein momentálne trénuje pod dozorom jedného z najlepších MMA bojovníkov a víťazom zápasu storočia – Attilom Véghom. Okrem Attilu je jeho ďalším trénerom aj bývalý a uznávaný slovenský zápasník – Roman Kollár. Lajošovým veľkým snom je sa stať jedným z nejlepších a najznámejších fighterov na svete.

História zápasov – MMA zápasy Ľudovíta Kleina (Lajoš Klein)
DátumPodujatieSúperKoloSpôsobVýsledok
2021
16.10. UFC Fight Night Nate Landwehr 3 (2:22) SUB Prehra
08.05. UFC Fight Night Mike Trizano 3 (5:00) DEC Prehra
2020
26.09. UFC 253 Shane Young 1 (1:16) KO Výhra
15.02. Oktagon Prime 3 Lukasz Sajewski 1 (3:49) TKO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 J. P. R. de Souza 3 (0:46) KO Výhra
08.06. Oktagon 12 Willian Lima 1 (2:27) TKO Výhra
2018
18.11. X Fight Nights 14 Arbi Mezhidov 3 (5:00) DEC Výhra
28.06. XFN 11 Kamil Selwa 2 (0:00) TKO Výhra
17.03. Oktagon 5 Matej Kuznik 4 (5:00) TKO Výhra
2017
12.11. Oktagon 4  Krzysztof Klaczek 1 (2:00) KO Výhra
14.10. Cage Warriors FCH 87 Aiden Lee 1 (2:34) SUB Prehra
24.06. Dark Night Vol. 2 Moric Besztercei 1 (4:56) SUB Výhra
13.05. ACB 60 Ah. Abdulkadirov 2 (0:44) SUB Výhra
01.04. ACB 56 Khusein Maltsagov 2 (3:29) KO Výhra
24.02. A-Fight MMA – 5 Igor Tarytsa 1 (4:58) KO Prehra
2016
09.04. Fight of Gladiators 5 Aleksandar Jankovic 1 (0:00) SUB Výhra
05.03. Hanuman Cup 30 Michal Stefek 1 (0:40) SUB Výhra
2015
26.09. Hanuman Cup 28 Samuel Ribansky 2 (0:00) SUB Výhra
04.07. Hanuman Cup 27 Adam Nemeth 1 (1:00) SUB Výhra
16.05. PCF 12 – POL vs. SVK Kamil Tarnawski 2 (1:35) SUB Výhra
20.12. PCF 11 YOUNG BLOOD Martin Mihalik 1 (0:27) SUB Výhra

Začiatky Lajoša Kleina v MMA

K bojovým športom sa Lajoš dostal už ako 12-ročný, keď sa začal potajme venovať boxu. Už od prvého tréningu vedel, že bojové športy sú niečo, čomu sa chce v budúcnosti naplno venovať.

Po boxe prišlo na rad ďalšie bojové umenie, tentokrát brazílske Jiu-Jitsu, ktorému sa Lajoš aktívne venoval pod záštitou klubu Thomas Bilishich Martial Arts Academy. Ku svojim bojovým umeniam neskôr pridal aj thajský box, pri ktorom sa prvýkrát stretol s amatérskou ligou MMA. 

Ľudovít Klein v Oktagon MMA – až 5 výhier v rade!

V známej česko-slovenskej bojovej organizácií Oktagon sa v rokoch 2017/2020 podarilo Kleinovi odohrať 5 úspešných fighterských zápasov, ktoré dokázal ukončiť rýchlym KO alebo TKO. Jeho súpermi boli v Oktagone zápasníci: Lukasz Sajewski, Joao Rodrigues, Wilian Lima, Matěj Kuzník a Krzysztof Klaczek. 

Pozrite si predposledný Kleinov zápas v Oktagone, na ktorom jednomyseľným KO zdolal svojho brazílskeho súpera Joaona Rodriguesa.

Ľudovít Klein v UFC a jeho debutový zápas

Lajošova vysnívaná cesta do prestížnej organizácie UFC nezačala práve najlepšie. Častokrát bol slovenský zápasník len náhradníkom na turnaji UFC a musel neustále čakať na svoju príležitosť.

Klein sa v UFC prvýkrát predstavil na turnaji UFC 253: Adesanya vs. Costa, ktorý sa konal 26.09.2020. Kleinovým súperom bol Novozélanďan Shane Young. Slovenský zápasník predviedol v zápase debut ako z ríše snov. Lajoš svoj prvý zápas v UFC ukončil rýchlym KO hneď v 1. kole.

V zápase Klein vs Young použil slovenský fighter jeho obľúbený highkick, ktorý sprevádzali vytrvalé boxerské údery. Keďže aj v tomto prípade bol Lajoš len náhradníkom, tak mal na celkovú prípravu len pár dní, počas ktorých musel dosiahnuť požadovanú váhu. Klein to však nedokázal, mal miernu nadváhu 1,8 kg a pri svojej výhre tak nemohol dostať bonus za KO, ktoré uštedril Shaneovi Youngovi. 

Pozrite si víťazný zápas Klein vs Young, ktorý slovenskému zápasníkovi priniesol veľkú popularitu.

UFC: Klein vs Trizano – prvá prehra v UFC!

Druhý Kleinov zápas v UFC nedopadol práve najlepšie. Klein od začiatku zápasu nebol vo svojej koži a to sa podpísalo na konečnom výsledku zápasu. Lajoš počas celého zápasu len ustupoval a ničím Trizana žiaľ nedokázal prekvapiť.

Viacerí Kleinovi fanúšikovia podotkli, že Lajoš ich doslova prekvapil svojou pasivitou až doslova ustráchanosťou v celom zápase. Obdiv preto pripadol Trizanovi, ktorý zápas vyhral u všetkých rozhodcov na body.

Nate Landwehr a jeho profil

Nate „THE TRAIN“ Landwehr je americký zápasník zmiešaných bojových umení, ktorý svoju bojovú kariéru odštartoval v ruskej bojovej organizácii M-1 Global. Landwehr v tejto bojovej organizácií stihol obhájiť dva majstrovské tituly pérovej váhy a zožal úspech aj v ďalších majstrovstvách Gladiator of the Cage a 3FC Featherweight Championship. 

Od roku 2020 pôsobí v bojovej organizácií UFC. Nateova zápasová bilancia je 18 odohraných zápasov, z ktorých len 4 zápasy skončili prehrou.

Profily UFC zápasníkov
Ľudovít KleinNate Landwehr
Národnosť slovenská americká
Vek 26 33
Výška 173 cm 175 cm
Váha 66 kg 66 kg
Počet zápasov 19 18
Výhry 17 14
Prehry 2 4

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Klein vs Landwehr kurzy na zápas

Ľudovít Klein je skúsený a vytrvalý zápasník, ktorého je veľmi ťažké poraziť, pretože má obrovské skúsenosti z viacerých bojových športov. Jeho veľkou prednosťourýchle ruky, ktoré sa dokonalo naučil ovládať pri svojom prvom bojovom športe – boxe

Naopak Nate Landwehr je starší a skúsenejší bojovník, ktorý má veľkú šancu Lajoša Kleina poraziť. Veľkou zaujímavosťou je najmä to, že Landwehr zostáva vo svojich zápasoch výlučne v stoji a žiadneho svojho súpera doteraz neporazil submisiou.

Zápasová bilancia však hovorí v jasný prospech slovenského zápasníka Lajoša Kleina, ktorý má mierny náskok voči Natemu Landwehrovi. Prípadná výhra by preto mala pripadnúť nášmu Lajošovi Kleinovi.  

Pre plánovaný zápas Klein vs Landwehr sú aktuálne vypísané kurzy vo všetkých slovenských stávkových kanceláriách. Ktorému zápasníkovi fandíte vy? Pozrite si aktuálne výšky kurzov a stavte si aj vy na svojho favorita zápasu úplne zadarmo! 

UFC FN: možnosti sledovania Klein vs Landwehr

Zistite, aké sú všetky možnosti sledovania UFC Fight Night naživo v televízií alebo online prostredníctvom dostupných live streamov.

Lajoš Klein v TV (UFC LIVE)

Najočakávanejší zápas galavečera Klein vs Landwehr si môžete pozrieť na športovom televíznom kanáli Premier Sport, ktorý od začiatku roka 2021 pravidelne vysiela všetky turnaje prestížnej bojovej organizácie UFC. 

Zápas Klein vs Landwehr naživo na TV Tipsport

Pripravovaný zápas si môžete vychutnať aj online v internetovej televízií TV Tipsport. Počas sledovania športového live streamu zápasu Klein vs Landwehr si môžete uzatvoriť LIVE stávku na svojho favorita a vyhrať peniaze zadarmo! Pre spustenie live streamu zápasu vám postačí iba registrácia účtu v Tipsporte, ktorá nebude trvať viac ako 5 minút! 

Neviete ako spustiť live stream zápasu Klein vs Landwehr? Presný návod ako sledovať športový livestream na TV Tipsport nájdete na našich stránkach. Nezabudnite, že rovnako ako na počítači, môžete sledovať vďaka TV Tipsport UFC aj na mobile alebo tablete!
Sledovanie všetkých prenosov je prvých 7 dní ZADARMO. Po tejto lehote vám stačí pretipovať 1,20 € za 30 dní.

Okrem toho si Tipsport pre všetkých svojich novo registrovaných hráčov pripravil vkladový bonus spoločne s ďalším bonusom bez vkladu v hodnote 20 € (vstupný bonus vám Tipsport pripíše v Netoch, za ktoré uzavriete akúkoľvek kurzovú stávku a prípadná výhra bude vaša už v reálnych peniazoch – eurách).

Na začiatok tak získate celkovo 2000 Netov úplne zadarmo (100 Netov = 1 €). Bonusové peniaze môžete ihneď využiť na uzatváranie športových stávok.

Live stream Klein vs Landwehr na Fortuna TV

Stávková kancelária Fortuna je generálnym partnerom slovenského zápasníka Ľudovíta Kleina, takže nie je žiadnym prekvapením, že live stream zápasu Klein vs Landwehr si môžete pozrieť na internetovej online televízii Fortuna TV. Aj tu si môžete počas sledovania zápasu staviť na svojho favorita!

Fortuna umožňuje cez PC sledovanie viacerých live streamov naraz a ich live streamovacia služba je na vysokej úrovni kvality. Okrem skvelých online streamov si ako novo registrovaný hráč môžete vybrať z pestrej ponuky Fortuna bonusov.

Pre spustenie live streamu zápasu je potrebná registrácia herného účtu vo Fortune, ďalej kladný zostatok na hernom účte a nakoniec nevyhodnotený tiket za posledných 7 dní.

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
Stávková kanceláriaVstupný bonus + bonus zadarmoZískať bonus
⭐ 4.000 € + 20 € zadarmo ⭐ Registrovať sa
35 € bez rizika Registrovať sa
5.000 € + 50 € stávka bez rizika Registrovať sa
2.000 € + 20 € stávka bez rizika Registrovať sa
20 € bonus Registrovať sa

LIVE prenos Klein vs Landwehr pomocou PPV

Predposlednou alternatívou je sledovanie zápasu pomocou live streamov, ktoré sú voľne dostupné na internete. Viacerí fanúšikovia odporúčajú sledovanie zápasu prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View), ktoré je možné zakúpiť na webovej stránke bojovej organizácie UFC.

TipNezabudnite si pozrieť všetky alternatívy sledovania UFC zápasu Klein vs Landwehr naživo.

Online prenos zápasu na video portáli VOYO

Na koniec zostáva posledná možnosť sledovania UFC zápasu a to prostredníctvom plateného online prenosu na VOYO. Zápasy UFC môžete sledovať naživo alebo kedykoľvek zo záznamu. 

Instagram Ľudovíta „Lajoša“ Kleina

Ak chcete nahliadnuť do súkromia populárneho MMA bojovníka – Ľudovíta „Lajoša“ Kleina, tak určite by ste mali začať sledovať jeho profil na Instagrame. Na účte Lajoš Klein Instagram neustále pribúdajú nové fotky alebo videá z jeho náročných tréningov alebo fighterských zápasov v UFC. 

Na záver si pozrite krátke video k pripravovanému zápasu Lajoš Klein vs Nate Landwehr.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy a kde sa uskutoční zápas Klein vs Landwehr?

Fighterský zápas by sa mal uskutočniť už 16.10.2021 o 22:40 hod. Zápas sa bude odohrávať v UFC Apex v americkom meste Las Vegas. Obidvaja zápasníci sa proti sebe postavia na galavečeri UFC Fight Night.

2️⃣ Aký je náš tip na víťaza zápasu?

Náš jednoznačný tip na víťaza zápasu je slovenský zápasník Ľudovít „Lajoš“ Klein.

3️⃣ Aké sú možnosti sledovania zápasu?

Plánovaný zápas môžete sledovať naživo na televíznom kanáli Premier Sport. Okrem toho si zápas Klein vs Landwehr môžete pozrieť aj pomocou bezplatného live streamu na TV Tipsport alebo Fortuna TV (kde je potrebné dodržať podmienky). Poslednou možnosťou je platená služba PPV.

4️⃣ Aká je výška kurzov na pripravovaný zápas?

Všetky aktuálne kurzy pre pripravovaný zápas si môžete pozrieť v našom článku.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy