Buday vs. Parisian – kurzy, stávky, profily bojovníkov, tip na víťaza zápasu a online prenos UFC FN

Sledujte + tipujte MS v hokeji teraz s 30 € zadarmo bez vkladu
30 € stávka bez rizika + 75 free spinov v kasíne
70 € stávka bez rizika + repre DRES

Martin Buday dostal ďalší zápas v UFC. Prečítajte si informácie o novom zápase Buday vs. Parisian na UFC FN, ktoré zahŕňajú kurzy a stávky na bojovníkov, tip na víťaza a kto vysiela UFC live stream.

Buday vs. Parisian🥊kurzy, stávky, profily a LIVE stream UFC FN

Chcete vedieť, aké sú kurzy na zápas Buday vs. Parisian, ktorý prebehne na turnaji UFC Fight Night? 

Už onedlho si môžete vychutnať zápas Buday vs. Parisian v UFC live a bez reklám. Martin Buday je v poradí už druhým Slovákom v UFC! Po Ľudovítovi „Lajošovi“ Kleinovi si vybojoval svoju zmluvu v UFC na Dana White's Contender Series, kde porazil Američana Lorenza Hooda. Tentokrát bude mať šampión v ťažkej váhe pomerne náročnú výzvu.

Tentokrát sa na turnaji UFC Fight Night Buday postaví proti Američanovi Joshovi Parisianovi, ktorý je obávaný striker a knokauter s mimoriadne silnými ranami.

Sledujte štvrtý zápas Martina Budaya v UFC! V článku sa dozviete všetky informácie o jeho zápase, ktoré zahŕňajú aktuálne kurzy, tip na víťaza zápasu, profily bojovníkov, ako aj všetky možnosti sledovania zápasu Buday vs. Parisian LIVE.

Tipnite si na zápas s bonusom 20 € zadarmo
Tipsport ponúka všetkým novým hráčom bonus za registráciu len za overenie totožnosti.

🥊 Udalosť UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Buday vs Parisian
👉 Kurzy na zápas 1.39 2.75
⏰ Dátum a čas 12. augusta 2023 o 23:00 hod.
🏟️ Miesto konania UFC Apex, Las Vegas, Amerika
⚖️ Váhová kategória heavyweight (ťažká váha do 120,20 kg)
📺 TV vysielanie Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV
📢 Profily bojovníkov Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápas Tipujte s nami
📝 Zápasy Martina Budaya História zápasov
🔴 Slováci a Češi v UFC

Kedy sa uskutoční ďalší zápas Budaya v UFC?

Zápas Martin Buday vs. Josh Parisian sa uskutoční už 12. augusta 2023 o 23:00 hod. na turnaji UFC Fight Night. Dejiskom turnaja bude UFC Apex Arena v americkom Las Vegas. MMA bojovníci budú bojovať vo váhovej kategórií heavyweight (ťažká váha do 120,20 kg). Hlavným zápasom turnaja bude zápas Luque vs. Anjos v welterweight.

Aké sú kurzy na zápas Buday vs. Parisian?

Ak ste vášnivým fanúšikom UFC, tak by ste si mali určite staviť na zápas Buday vs Parisian LIVE. Stávková kancelária Fortuna aktuálne ponúka všetkým novým hráčom 3 x 30 € bonus za registráciu, ktorý môžete využiť aj na hru v online casine Fortuny. Okrem toho si môžete vo Fortune pozrieť všetky zápasy UFC live na Fortuna TV.

Ďalšou možnosťou je stávková kancelária Tipsport, ktorá aktuálne ponúka všetkým novým hráčom 20 € bonus bez nutnosti vkladu + ďalší bonus až do výšky 4.000 €. Aj v Tipsporte môžete sledovať zápasy UFC online na TV Tipsport.

LIVE stream UFC na Fortuna TV

Tipsporte alebo Fortune si môžete okrem víťaza zápasu staviť aj na: 

 • či zápas skončí remízou, TKO, KO alebo diskvalifikáciou,
 • koľko bude začatých kôl v zápase,
 • či zápas skončí na body alebo technickým rozhodnutím,
 • kto bude víťaz a aký bude spôsob jeho výhry a ďalšie.
〽️ Kurzy na zápas Buday vs. Parisian (UFC FN) + LIVE stream 〽️
MMA zápas1Stávková kancelária2Online prenos
Buday vs Parisian 1.39 Tipsport 2.75 ► LIVE
1.45 Fortuna 2.76 ► LIVE
1.39 DOXXbet 2.70
Viete, ktorá stávková kancelária je lepšia? Tipsport alebo Fortuna? Pozrite si porovnanie dvoch najlepších stávkových kancelárii v SR – Tipsport vs Fortuna.

Martin „Badys“ Buday a jeho kariéra

Martin „Badys“ Buday je slovenský MMA zápasník, ktorý je šampiónom ťažkej váhy v česko-slovenskej bojovej organizácii Oktagon. Okrem toho je držiteľom hnedého pásu v brazílskom Jiu-Jitsu a dvojnásobným šampiónom IBJJF.

Budayova zápasová bilancia je zatiaľ len 13 odohraných zápasov, z ktorých až 12x odišiel ako víťaz. Slovenský MMA zápasník momentálne za sebou ťahá šnúru 11 víťazstiev v rade.

🥊 História zápasov – MMA zápasy Martina Budaya 🥊
DátumPodujatieSúperKoloSpôsobVýsledok
2023
13.08. UFC FN Josh Parisian 1 (4:11) SUB Výhra
30.04. UFC FN Jake Collier 3 (5:00) DEC Výhra
2022
13.08. UFC FN Lukasz Brzeski 3 (5:00) DEC Výhra
16.04. UFC FN Chris Barnett 1 (1:38) DEC Výhra
2021
12.10. D. White´s Contender Lorenzo Hood 1 (4:56) TKO Výhra
19.06. Oktagon 25 Kamil Minda 2 (4:01) KO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 Daniel Dittrich 2 (1:13) SUB Výhra
26.04. Oktagon  Prime 1 Yevgeny Orlov 1 (3:32) TKO Výhra
2018
26.10. SFG 5 Jose Rodrigo Guelke 2 (5:00) TKO Výhra
15.09. Oktagon 9 Lukasz Lysoniewski 1 (4:45) TKO Výhra
26.05. Oktagon 6 Dzhangir Nasibov 1 (5:00) TKO Výhra
21.04. XFN 9 Milan Vrbic 1 (1:09) TKO Výhra
2017
14.10. Fecaluma K1 BJJ Juan Espino 3 (5:00) DEC Prehra
2015
23.10. Fight of Gladiators 2 Uroš Stefanović 2 (5:00) DEC Výhra

Začiatky Martina Budaya v MMA

Bojová kariéra Martina Budaya začala s brazílskym Jiu-Jitsu, v ktorom získal viacero významných úspechov. Po Jiu-Jitsu sa Martin aktívne začal venovať aj MMA, v ktorom vyskúšal hneď niekoľko amatérskych zápasov.

Jeho prvý profesionálny zápas Buday vs Stefanović sa uskutočnil v roku 2015 na turnaji Fight of Gladiators a skončil výhrou na body. Budayovou zatiaľ jedinou porážkou bol jeho druhý zápas s Espinom, v ktorom prehral na bodové rozhodnutie.

Po zápase Buday vs Espino prišlo rýchle vytriezvenie, zlepšenie postoja a nasávanie nových zručností, ktoré zúročil vo svojej bojovej kariére. V ďalšom zápase na XFN 9 Buday úspešne zvíťazil proti Vrbicovi

Martin Buday v Oktagon MMA

Do československej bojovej organizácie Oktagon vstúpil Martin Buday v roku 2018, v ktorom tam odohral hneď dva úspešne zápasy, a to proti Ukrajincovi Nasibovi a Poliakovi Lysoniewskimu. V roku 2019 Buday znova odohral víťazné zápasy – s Ukrajincom Orlovom a Čechom Dittrichom

V Oktagone si svojimi skvelými zápasmi podmanil celé publikom. Netrvalo dlho a Buday sa postupne prebojoval k titulovému zápasu o pás šampióna ťažkej váhy. Na turnaji Oktagon 25 Buday zápasil s Poliakom Kamilom Mindom, ktorého šikovne knockautoval v 2. kole a stal sa tak novým šampiónom ťažkej váhy v Oktagon MMA.

Dana White Contender – Martin Buday v UFC

V roku 2021 dostal Martin Buday šancu zabojovať o kontrakt v UFC na projekte Dana White Contender, ktorý trvá niekoľko mesiacov. Na jednom z týchto turnajov (Contender Series 43) bojoval aj samotný Buday proti Američanovi Lorenzovi Hoodovi.

Slovenský zápasník ovládol zápas s Američanom a svojho súpera porazil na TKO. Budayov spôsob ukončenia tak zaujal Dana Whitea, že s ním okamžite podpísal zmluvu do prestížnej bojovej organizácie UFC.

Josh Parisian a jeho profil

Josh Parisian je americký MMA zápasník, ktorý sa do UFC prebojoval v roku 2020. Momentálne v nej nepatrí medzi najväčšie hviezdy, keďže v jeho zápasoch sa striedajú výhry s prehrami. Parisian je striker, knokauter s mimoriadne ťažkými údermi. Jeho slabinou je však kondícia, ktorá je spôsobená hmotnosťou. 

Josh Parisian bude zápasiť v ringu s Martinom Budayom

Josh naposledy zvíťazil v júni 2022, kedy porazil Francúza Alana Baudota. Počas svojej bojovej kariéry Parisian odohral 12 zápasov, pričom len 4x odišiel ako porazený.

🥊 Profily MMA bojovníkov 🥊
Martin BudayJosh Parisian
Národnosť slovenská americká
Vek 31 35
Výška 196 cm 190 cm
Váha 121 kg 115 kg
Počet odohraných zápasov 13 12
Výhry 12 8
Prehry 1 4

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Aktuálne kurzy a tip na víťaza zápasu

Martina Budaya čaká 4. zápas v UFC. So svojim novým súperom – Parisianom má okrem výšky a stavby tela podobný aj komplexný štýl boja. Ak porovnáme zápasovú bilanciu, tak Martin Buday odohral v roku 2022 až 2 úspešné fighterské zápasy a v roku 2023 jeden úspešný zápas. Naopak Josh Parisian odohral v minulom roku 2 zápasy s prehrou.

Výrazne na vrch má teda Slovák Martin Buday, ktorý je šampiónom ťažkej váhy v bojovej organizácii Oktagon MMA a svojimi neobyčajnými ukončeniami zápasov taktiež zaujal obrovské množstvo divákov. Jeho trénerom je známy slovenský bojovník Attila Végh, ktorý v zápase storočia porazil českého zápasníka Karlosa Vémolu

Z hľadiska kurzov je jasným favoritom Slovák Martin Buday, u ktorého hovorí v prospech aj jeho celková zápasová bilancia. Predpokladáme, že víťazom zápasu sa stane Martin Buday, ktorý bude v zápase dominovať nielen svojimi obratnými pohybmi.

Pozrite si aktuálnu výšku kurzov a stavte si na svojho favorita úplne zadarmo. Pri registrácii na Tipsport.sk na viac automaticky získate 20 € bonus za registráciu.

Kde sledovať UFC live v TV alebo online na internete?

Zistite, aké sú všetky možnosti sledovania UFC Fight Night naživo v televízií alebo online prostredníctvom dostupných live streamov.

Premier Sport odvysiela celý turnaj UFC live

Priamy prenos zápasu Martina Budaya v TV (UFC LIVE)

UFC zápas Buday vs Parisian si môžete pozrieť LIVE na športovom kanáli Premier Sport, ktorý od roku 2021 začal vysielať všetky turnaje z tejto prestížnej bojovej organizácie.

Sledujte UFC live v Tipsport TV

LIVE stream UFC online na TV Tipsport ZADARMO

Plánovaný zápas sa dá pozrieť aj online prostredníctvom internetovej televízie Tipsport TV. Počas sledovania športového live streamu zápasu Parisian vs Buday si môžete podať LIVE stávku na svojho favorita a vyhrať peniaze zadarmo.

Pre spustenie live streamu zápasu vám postačí iba registrácia účtu na Tipsport.sk, ktorá nebude trvať viac ako 5 minút! Navyše v Tipsporte si môžete kedykoľvek zapnúť Multiview pohľad, ktorý vám umožňuje sledovať až 2 zápasy súčasne.

LIVE stream UFC zadarmo na TV Tipsport
Neviete, ako spustiť UFC live stream zápasu? Presný návod ako sledovať športový livestream na TV Tipsport nájdete na našom webe. Nezabudnite, že rovnako ako na počítači, môžete sledovať vďaka Tipsport TV UFC live stream aj na mobile alebo tablete!
Sledovanie všetkých prenosov je prvých 7 dní ZADARMO. Po tejto lehote vám stačí pretipovať 1,20 € za 30 dní.

Stávková kancelária Tipsport pre všetkých svojich novo registrovaných hráčov pripravila vkladový bonus spoločne s ďalším bonusom bez vkladu v hodnote 20 €  (bonus za registráciu vám Tipsport pripíše v Netoch, za ktoré uzavriete akúkoľvek kurzovú stávku a prípadná výhra bude vaša už v reálnych peniazoch – eurách).

Na úvod tak obdržíte celkovo 2000 Netov úplne zadarmo (100 Netov = 1 €). Bonusové peniaze je možné okamžite využiť na uzatváranie športových stávok.

Sledovať zápas + vyzdvihnúť bonus 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk
Návod ako spustiť live stream UFC na TV Tipsport
 1. Registrácia účtu na Tipsport.sk a následné overenie totožnosti. S vytvorením účtu vám môže pomôcť náš návod na registráciu.
 2. Od vytvorenia registrácie máte nárok na bezplatné sledovanie športových live streamov na online televízii Tipsport TV po dobu 7 dní. Po uplynutí týchto dní je potrebné aspoň raz mesačne podať akúkoľvek stávku za minimálne 1,20 €.
 3. LIVE stream zápasu Buday vs. Parisian online si môžete spustiť v hornej sekcii Tipsportu v kategórii „TV“ alebo „LIVE“.

Sledujte UFC live vo Fortune

Online prenos Buday vs. Parisian LIVE na Fortuna TV

Dobrou správou je, že stávková kancelária Fortuna je generálnym partnerom prvého Slováka v UFCLajoša Kleina a vy si tak budete môcť live stream zápasu Buday vs Parisian UFC online vychutnať na televízii Fortuna TV takmer bez poplatku. 

Fortuna TV navyše umožňuje cez PC sledovanie viacerých live streamov naraz a ich live streamovacia služba je na vysokej úrovni kvality. Okrem skvelých online streamov si ako novo registrovaný hráč môžete vybrať z pestrej ponuky Fortuna bonusov.

Tipujte vo Fortune bez rizika a získajte až 3 bonusy 30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 free spins GRÁTIS 
 • vložte 30 € a získajte 3x30 vrátane free spins
 • prvá stávka musí byť s minimálnym kurzom 2.0
 • platí len pre SOLO a AKU
 • overenie totožnosti potrebné 2 doklady = 3 minúty
 • Fortuna disponuje super funkciou BetBuilder
 • Nechýba ani cashout alebo výhry do 1 milióna!
Pre vyšší vstupný bonus odporúčame pozrieť aktuálnu bonusovú ponuku Fortuny.

Pre spustenie live streamu je potrebná registrácia účtu na iFortuna.sk, kladný zostatok na hernom účte a nevyhodnotený tiket za posledných 7 dní.

LIVE prenos UFC pomocou PPV

Predposlednou alternatívou je sledovanie zápasu pomocou live streamov, ktoré sú voľne dostupné na internete. Viacerí fanúšikovia odporúčajú sledovanie zápasu prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View).

Online prenos z turnaja UFC FN je možné zakúpiť na oficiálnej webovej stránke bojovej organizácie ufcfightpass.com. Pred zakúpením je však potrebná registrácia účtu. 

Cez oficiálny PPV prenos si môžete pozrieť aj ostatné zápasy našich bojovníkov v UFC – Lajoš Klein (SR), Makhmud Muradov (ČR) alebo Dávid Dvořák (ČR).

Náš TIPPozrite si všetky alternatívy sledovania zápasu Buday vs Parisian.
UFC live na video portáli VOYO

Online prenos zápasu na video portáli VOYO

Poslednou možnosťou je pozeranie UFC zápasu prostredníctvom plateného online prenosu na video portáli  voyo.markiza.sk. Všetky zápasy UFC (aktuálneho turnaja) môžete sledovať naživo alebo kedykoľvek zo záznamu. 

Fanpage a sociálne siete Martina „Badysa“ Budaya

Ak chcete nahliadnuť do súkromia známeho MMA bojovníka – Martina Budaya, tak určite by ste mali začať sledovať jeho profil na Instagrame, ako aj ostatné sociálne siete:

Na všetky sociálne siete neustále pribúdajú nové fotky alebo videá z jeho náročných tréningov alebo fighterských zápasov v UFC. 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
StávkováVstupný bonusExtra bonusPrevziať
100 %  4.000 € 30 € + 100 FS Aktivovať
100 %  70 €  DRES Aktivovať
100 %  5.000 €   50 € Aktivovať
100 %  5.000 €  30 € + 75 FS Aktivovať
 20 €  50 FS Aktivovať

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy a kde sa uskutoční zápas Buday vs Parisian?

Fight by sa mal uskutočniť 12.08.2023 o 23:00 hod. Dejiskom zápasu bude UFC Apex (Las Vegas, USA). Obidvaja zápasníci sa proti sebe postavia na turnaji UFC Fight Night.

2️⃣ Aký je náš tip na víťaza zápasu?

Predpokladáme, že víťazom zápasu bude náš slovenský bojovník Martin Buday, ktorý má aj mierny náskok v kurzoch.

3️⃣ Aké sú možnosti sledovania UFC zápasu?

Zápas Buday vs Parisian live si môžete pozrieť na TV stanici Premier Sport. Najlepšou možnosťou sú však bezplatné live streamy na TV Tipsport a Fortuna TV. Menej obľúbenými možnosťami sú platené online prenosy – video portál VOYO a UFC PPV. 

4️⃣ Aká je výška kurzov na pripravovaný zápas?

Aktuálne kurzy na Budayov zápas si môžete pozrieť vyššie.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Ahoj Bure96. Mám prosbu. Máš ty alebo niekto iný skúsenosti so stávkovú...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt