Zápas Buday vs Barnett v UFC už tento víkend! Sledujte cez TV alebo Live stream.

Martin Buday a jeho prvý premiérový zápas v UFC je tu! Už 15.04. sa dozvieme, či uspeje v jeho prvom vystúpení. Sledujte Buday vs Barnett naživo cez vysielanie v TV alebo cez live stream.

Buday vs Barnett LIVE v TV + Live stream | UFC FN

Už onedlho sa bude konať ďalší z turnajov UFC, na ktorom sa bude odohrávať zápas Buday vs Barnett. Na galavečeri UFC sa okrem iného predstaví aj ďalšia rada skvelých bojovníkov. V UFC nastupujú aj slovenskí a českí bojovníci. Medzi TOP UFC bojovníkov z Česka a Slovenska patria jednoznačne Jiří „DENISA“ Procházka (ČR), Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein (SR) alebo známy Dávid „The Undertaker“ Dvořák (ČR). Za českého bojovníka sa môže považovať aj uzbecký bojovník Makhmud Mach Muradov, ktorý sa radí medzi TOP bojovníkov UFC.

Nenechajte si ujsť fight plný adrenalínu, pri ktorom vám bude tuhnúť krv v žilách. Sledujte zápasy v UFC úplne zadarmo a bez poplatkov! V našom článku vás prevedieme všetkými možnosťami sledovania zápasu Buday vs Barnett LIVE.


🥊 Udalosť UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Buday vs Barnett
⏰ Dátum a čas 15.04.2022 o 23:59 hod.
📺 TV vysielanie Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV
✅ Online prenos Video portál VOYO
☑️ PPV prenos UFC Fight Pass

UFC FN: Buday vs Barnett UFC zápas v TV

Prvou možnosťou je sledovanie zápasu pomocou českého športového kanálu Premier Sport, ktorý je dostupný v balíkoch televízií DIGI SLOVAKIA a Magio TV. Nový televízny kanál Premier Sport prebral od roku 2021 štafetu vysielania bojových športov od českej televíznej stanice Nova Sport.

Každý rok Premier Sport odvysiela všetky priame prenosy z jednotlivých galavečerov UFC, takže ani zápas Buday vs Barnett live tu nebude chýbať! Okrem hlavného zápasu večera sa na kanáli Premier Sport odvysielajú aj ďalšie sprievodné podujatia priamo z produkcie bojovej organizácie UFC.

Celým dianím zápasu Buday Barnett vás bude sprevádzať česko-slovenský komentár, väčšinou v podaní dvojice Michala Petrgála (CZ) a Róberta Kmeťa (SK). Pripravovaný zápas si môžete pozrieť live aj prostredníctvom online video služby DIGI GO, v ktorej si je potrebné naladiť televízny kanál Premier Sport.

Bude vysielať Premier Sport všetky zápasy z UFC?Na televíznych obrazovkách sa budú pravidelne vysielať všetky zápasy z hlavnej karty. Výnimkou sú zápasy pred hlavnou kartou, tzv. prelims, ktoré Premier Sport zaradí do vysielania iba v tom prípade, ak v zápase nastúpi český alebo slovenský bojovník z UFC.

Zápas Barnett vs Buday online na VOYO

Slovenskí, ale aj českí diváci si môžu vychutnať sledovanie online prenosu Buday Barnett pomocou známej video služby VOYO. V ponuke tohto video portálu nájdete aj zápasy z poľskej bojovej organizácie (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z Amerického Bellatoru.

Záznamy zo všetkých galavečerov UFC sú pre vás na VOYO k dispozícií až do konca roka. Obrovskou nevýhodou je však to, že priamy prenos Buday Barnett live je na video portáli Voyo spoplatnený. Online službu VOYO je možné zakúpiť už za 5,99 € mesačne

Budayov zápas v UFC cez live stream zadarmo

Najvyhľadávanejšou alternatívou sledovania UFC FN sú dostupné live streamy na internete. Túto skvelú možnosť ponúkajú dve najpopulárnejšie stávkové kancelárie na Slovensku – Tipsport a Fortuna.

Obe stávkové spoločnosti vysielajú športové live streamy na svojich internetových televíziách. Prečítajte si jednotlivé podmienky pre spustenie live streamu Barnett vs Buday zadarmo.

Sledujte live stream UFC zadarmo

1. LIVE stream Buday vs Barnett na Tipsport TV (zadarmo)

Pokiaľ hľadáte bezplatný live stream UFC FN tak ste tu správne! Stávková spoločnosť Tipsport vám ponúka skĺbenie dvoch jedinečných možností – uzatváranie LIVE stávok na zápas Buday vs Barnett a sledovanie live streamu UFC na TV Tipsport zadarmo a bez otravných reklám. 

Podmienkou sledovania športových live streamov je registrácia herného účtu v Tipsporte. Všetci novo registrovaní hráči môžu využiť možnosť bezplatného sledovania športových live streamov po dobu 7 dní zadarmo. Po uplynutí tejto lehoty je potrebné uzatvoriť aspoň raz mesačne akúkoľvek kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 €

Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky online prenosy na TV Tipsport dostupné úplne zadarmo.  Registrácia v Tipsporte sa naozaj oplatí – pre nových hráčov ponúka stávková kancelária Tipsport bonus až 4.000 € + 20 € na prvé stávky. Viac o bonusoch v Tipsporte sa dozviete v našej recenzii.

20 € zadarmo na tipovanie od Tipsport.sk Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

2. Buday LIVE naživo na Fortuna TV (free)

Aj stávková kancelária Fortuna vám ponúka exkluzívny live stream zápasu Buday vs Barnett naživo na svojej online televízií Fortuna TV. Online prenos z UFC alebo UFC Fight Night, ale v tomto prípade nebude zadarmo.

Bezplatný live stream UFC zápasov si môžu pozrieť len všetci registrovaní klienti Fortuny. Ďalšou podmienkou sledovania live streamu na Fortuna TV je kladný zostatok na hráčskom účte a uzatvorenie ľubovoľnej kurzovej stávky za posledných 7 dní.

Aj vo Fortune si môžete počas sledovania online prenosu uzatvoriť LIVE stávku na svojho favorita zápasu. Fortuna TV vám dokonca umožňuje spustenie viacerých športových live streamov naraz.

Ani v tejto stávkovej spoločnosti neobídete svojou registráciou naprázdno – vstupný Fortuna bonus na vás bude čakať nielen v stávkovej kancelárii, ale rovno aj v kasíne Fortuny! Všetky potrebné informácie o Fortuna bonusoch si môžete prečítať v tomto článku.

Zápas Buday vs Barnett live na PPV

Poslednou možnosťou je sledovanie turnaja UFC FN pomocou platenej služby PPV. Tento oficiálny PPV prenos je možné zakúpiť len na webovej stránke bojovej organizácie UFC, ktorý nájdete pod názvom UFC Fight Pass. Cena PPV prenosu vás vyjde na necelých 9,99 € mesačne.

Zakúpením PPV prenosu získate aj prístup k rôznym zaujímavým rozhovorom s MMA zápasníkmi, či skvelú možnosť sledovania ostatných archívnych zápasov.

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
Stávková kanceláriaVstupný bonus + bonus zadarmoZískať bonus
⭐ 4.000 € + 20 € zadarmo ⭐ Tipsport.sk
30 € bez rizika + 30 € kredit a 30 FS iFortuna.sk
2.000 € + 40 € stávka bez rizika SynotTip.sk
5.000 € + 20 € stávka bez rizika DOXXbet.sk

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy sa bude konať zápas Buday vs Barnett?

Fighterský zápas sa uskutoční 15.04.2022 o 23:59 hod. 

2️⃣ Ktorý TV kanál bude vysielať pripravovaný zápas?

Zápas Barnett vs Buday si môžete pozrieť live na televíznom kanáli Premier Sport.

3️⃣ Ktoré stávkové ponúkajú bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný len v stávkovej spoločnosti Tipsport na jej online televízii TV Tipsport. Stávková kancelária Fortuna má sledovanie live streamu zápasu podmienené svojimi pravidlami, ktoré nájdete vyššie v tomto článku.

4️⃣ Kto je favoritom zápasu Buday vs Barnett?

Favoritom zápasu je Buday.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť +30 FS.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu