SYNOT TIP aplikácia do mobilu – recenzia, download a inštalácia

SYNOT TIP aplikácia do mobilu – recenzia, download a inštalácia

Tipovanie cez mobil je možné aj vďaka aplikácii stávkovej kancelárie SYNOT TIP. V našej recenzii sa dozviete ako nainštalovať SYNOTtip aplikáciu do vášho telefónu alebo tabletu, ale i to, že napriek niekoľkým dobrým funkciám má ešte aplikácia oproti konkurencii čo doháňať.

Rovnako ako aplikácie iných stávkových kancelárií aj SYNOT TIP aplikácia na stiahnutie nie je dostupná v oficiálnom obchode Google Play. Stiahnuť si ju musíte z oficiálnych stránok stávkovej kancelárie SYNOTtip. Nezabúdajte, že sťahovať aplikáciu z iných zdrojov ako oficiálnych stránok môže viesť k tomu, že si stiahnete falošnú aplikáciu – je preto nutné sťahovať aplikácie stávkových kancelárií IBA z ich oficiálnych stránok.

Pokiaľ vlastníte niektoré zo zariadení Apple ako napr. iPhone alebo iPad, oficiálnu stávkovú aplikáciu SYNOT TIP nájdete priamo v obchode App store.

Hodnotenie aplikácie SYNOT TIP

Hodnotenie mobilnej aplikácie SYNOT TIP: 4 z 5

Výhody

 • Kompletná kurzová ponuka a live stávky
 • Možnosť staviť si cez smart hodinky
 • Notifikácie aj na smart hodinkách
 • Možnosť nastaviť si rôzne live notifikácie v aplikácii pre konkrétne športové udalosti (výsledok polčasu, strelené góly, žlté a červené karty a pod.)
 • Možnosť využiť funkciu cashout
 • Vklady a výbery v rámci aplikácie

Nevýhody

 • SYNOT TIP aplikácia nedostupná priamo v obchode Google Play
 • Aplikácia si vyžaduje pri inštalácii viaceré povolenia k dátam v telefóne (čítať obsah SD karty, úprava a odstránenie obsahu na SD karte; čítanie udalostí kalendára; čítať stav a identitu telefónu)
 • Občasné „padanie“ aplikácie
 • Aktualizácie prichádzajú oproti aplikáciám konkurenčných stávkových kancelárií menej často
 • Rovnako ako Niké aplikácia ani SYNOT TIP neponúka pri prvom spustení tipy začiatočníkom na zorientovanie sa v aplikácii a nepredstaví ani jej základné funkcie
 • Nemožnosť prihlásiť sa odtlačkom prsta
 • Nedajú sa sledovať priame prenosy zo športových udalostí
 • Cez aplikáciu sa nedá staviť na virtuálne športy, ktoré SYNOTtip ponúka pri tipovaní cez PC

Návod na inštaláciu SYNOT TIP apk pre Android

 1. Navštívte na svojom Android zariadení stránku stávkovej kancelárie SYNOTtip.
 2. Kliknite na možnosť „Android na stiahnutie TU“ v článku „Mobilné stávky SYNOT TIP“.
 3. Zvoľte možnosť stiahnuť súbor „Synottip-ks“.
 4. Po stiahnutí súboru spustite inštaláciu aplikácie „Synottip-ks“.
 5. Po dokončení inštalácie môžete aplikáciu otvoriť.
 6. Po prihlásení do svojho hráčskeho konta alebo zaregistrovaní v stávkovej kancelárii SYNOT TIP už môžete naplno využívať všetky ponúkané funkcie danej aplikácie.

Návod na inštaláciu SYNOT TIP apk pre iOS (iPhone, iPad)

Oveľa jednoduchší postup je v prípade, ak vlastníte iPhone alebo iPad. Aplikáciu SYNOT TIP si jednoducho stiahnete a nainštalujete priamo z oficiálneho obchodu App store. Stačí, keď navštívite stránku stávkovej kancelárie SYNOT TIP a kliknete na možnosť „iOS na stiahnutie tu“. Nemusíte tak skenovať QR kód alebo sťahovať inštalačné súbory do telefónu alebo do svojho počítača a následne do telefónu (cez USB kábel).

Naše skúsenosti s aplikáciou SYNOT TIP

Na inštaláciu aplikácie sme využili oba možné spôsoby – stiahnutie a inštalácia aplikácie prostredníctvom načítania QR kódu ale i pomocou USB kábla (kedy sme stiahli inštalačný súbor do počítača a následne mobilného telefónu) prebehli bez problémov.

Rovnako ako v prípade Niké aplikácie ale zamrzí absencia akýchkoľvek pomôcok na zorientovanie sa v aplikácii po jej prvom spustení. Na druhej strane je však nutné podotknúť, že prostredie aplikácie je vcelku prehľadné a každý aspoň trošku zdatný používateľ sa v aplikácii  zorientuje celkom rýchlo.

Bočné menu v mobilnej aplikácii SYNOTtipTop stávky v mobilnej aplikácii SYNOTtip
Bočné menu a menu nastavení v SYNOT TIP aplikácii

Po samotnom spustení nájdete v ľavej hornej časti ikonku menu. Tu sa môžete prihlásiť do svojho hráčskeho konta, skontrolovať vaše stávky, uskutočniť vklady alebo výbery z vášho S-konta alebo vykonať rôzne nastavenia v rámci aplikácie. V hornej časti nájdete aj 2 hlavné ponuky – prvá sa skladá z piatich položiek – Top stávky, Live, Kurzové stávky, Dnes a Cashout. V druhom menu nájdete zoradené jednotlivé športy a chystané športové udalosti.

Sólo stávka v SYNOTtip aplikáciiLive stávka v SYNOTtip aplikácii
Sólo stávka a Live stávka v mobilnej aplikácii SYNOT TIP

Negatívom v porovnaní s ostatnými aplikáciami, ktoré sme doteraz testovali bolo, že nám aplikácia od SYNOT-u zopár krát „spadla“. Toto môže zamrzieť najmä v prípadoch, ak máte zostavený celý tiket a pred samotným podaním stávky vám aplikácia „padne“ a vy musíte začať odznova.

Naopak ako jednoznačné pozitívum môžeme označiť možnosť Live notifikácií z konkrétnej športovej udalosti. Stačí, ak pri konkrétnom zápase kliknete na ikonku „Budík“ a už iba zo zoznamu zvolíte, na čo vás má aplikácia upozorniť. Či už to bude napr. strelený gól, žltá karta alebo koniec zápasu – o všetkom budete informovaní.

Chybová hláška v aplikácii SYNOTtipNastavenie live notifikácií pre konkrétny zápas
Chybová hláška a nastavenie live notifikácií pre konkrétny zápas

Pokiaľ vlastníte telefón s operačným systémom Windows Phone (prípadne Blackberry) budete musieť využiť mobilný web stávkovej kancelárie SYNOT TIP. V takomto prípade však nemusíte do telefónu nič sťahovať, kurzovú ponuku si môžete prechádzať priamo v prehliadači.

Ak ste zvedaví, ako prebieha tipovanie v stávkovej kancelárii SYNOT TIP, prečítajte si našu recenziu tejto stávkovej kancelárie.
Mobilná aplikácia SYNOT TIP - recenzia od aktualizovaná

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

NEMáM a ani netuším kto to je. A čo ten človek teraz môže tipovať ked sa nič...
Tipovaci servis - máte niekto skúsenosti?
všoebecne ale odporúčam takýto postup: vložiť tam kartou čo najmenej...
Výber peňazí z bet365 2019
ževraj skill spolu s netellerom zaviedli určité opatrenia a to tak, že kým...
Vklad na bet365 cez skrill ?