Ako funguje Tipsport akčný kód? Neváhajte a využite akčné bonusové kódy ešte dnes!

Chcete využiť akčný kód v Tipsporte? V našom článku nájdete návod ako na to. Navyše sa dozviete, aký darček získate od stávkovej kancelárie Tipsport ako nový zákazník len za registráciu.

Tipsport akčný kód 2021 ❤️ Funkčný bonus kód pre vás

Myslíte si, že je potrebné mať akčný kód na to, aby ste získali bonus zadarmo od Tipsportu?

Odpoveď je áno aj nie. Aby ste pochopili, ako fungujú akčné kódy v Tipsporte, prečítajte si náš článok až do konca.

Viete ako získať bonusový kód? Ak ste sa zúčastnili nejakej akcie, ktorú organizoval Tipsport a dostali ste poukážky s akčným kódom, musíte ho zadať do poľa „AKČNÝ KÓD“ pri registrácii.

Pre takéto vyplnenie akčného kódu je potrebné v registračnom formulári rozkliknúť „Mám akčný kód“. Uvidíte pred sebou políčko s nápisom „Akčný kód“. Kliknite na tento nápis a vložte váš promo kód. Potvrďte, že máte viac ako 18 rokov a stlačte tlačidlo „Registrovať“. A je hotovo! Registrácia je hotová a bonusový promo kód ste uplatnili!

Máte záujem o Tipsport akčný bonus kód, vďaka ktorému získate vstupný bonus prípadne bonus zadarmo? Postup ako získať takýto bonusový kód nájdete nižšie.

Aktivovať akčný kód v Tipsporte
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Tipsport akčný kód

Ak však promo kód od Tipsportu nemáte – NEVADÍ. Aj tak máte nárok na bonusový darček od Tipsportu zadarmo! Na to, aby ste Tipsport bonus zadarmo získali nepotrebujete vlastniť akčný kód Tipsport ani promo kód Tipsport.

Vstupný bonus ✅ (4.000 € za vklad)
Peniaze zadarmo ✅ (20 €)
Tipsport akčný kód ✅ (Aktivovať kód)
Aktivačný kód Tipsport Načíta sa automaticky

Tipsport vstupný bonus je pripravený pre každého nového hráča, ktorý sa v Tipsporte zaregistruje (niekto ho môže poznať aj pod názvom registračný bonus alebo bonus bez vkladu). Najlepšie na tom je, že tento skvelý bonusový darček získa skutočne každý!  Stačí, aby ste splnili dve jednoduché podmienky:

  • Klikni na tento registračný link (bonusový kód vám bude načítaný na pozadí – neuvidíte ho)
  • Vyplňte registračný formulár (informácie o vás musia byť pravdivé)
Ako zistím, či je Tipsport akčný bonus kód načítaný? Akčné kódy pre vstupné resp. registračné bonusy sa načítavajú automaticky. Načítanie kódu zistíte tak, že po kliknutí na link vám vyskočí na obrazovke informácia o dostupných bonusoch. Na registračnom obrázku vidíte hore informáciu o bonuse 20 € a 4.000 €. Keď sa vám toto načíta, Tipsport kód na bonus kód funguje a bol načítaný správne.

Všetko, čo stačí urobiť, je stať sa novým klientom v Tipsporte. Ako na to? Kliknite na červené tlačidlo nižšie a automaticky pred sebou uvidíte registračný formulár. Stačí ho vyplniť, overiť registráciu a BONUS JE VÁŠ!

Ak hľadáte na internete spôsoby, ako získať špeciálny Tipsport promo kód, už viac nepokračujte! Nehľadajte a nezháňajte akčný kód Tipsport. Registračný bonus vám ďalší Tipsport kód na bonus nenavýši, lebo stávková kancelária sa takto čiastočne chráni.

Skvelý Tipsport bonus 20 € + 4 000 € získate ako nový hráč automaticky. V prípade, že má Tipsport dostupný extra bonus vďaka akčným kódom, získate ho kliknutím na špeciálne tlačidlá v tabuľke nižšie.

Nezabudnite vyplniť vaše údaje správne a pravdivo. Len tak po overení účtu získate plný bonus od stávkovej kancelárie Tipsport.
Dostupné Tipsport akčné kódy
Tipsport stávky 20 € zadarmo + 4.000 € Aktivovať akčný kód
Tipsport casino 20 € zadarmo + 1.000 € Aktivovať akčný kód
Tipsport TV 20 € zadarmo + športové priame prenosy Aktivovať akčný kód

Ako overiť konto v Tipsporte? Nahrajte 2 doklady totožnosti a už do 5 minút sa dozviete, či je vaša registrácia v poriadku, konto overené a na vašom konte uvidíte svietiť BONUS.

PoznámkaJe pre vás registrácia v Tipsporte problém alebo vám niečo nie je jasné? Prečítajte si náš podrobný návod ako sa zaregistrovať v Tipsporte.

Bonus vám bude pripísaný v Netoch. Čo sú nety? Virtuálna mena stávkovej kancelárie Tipsport za ktorú si môžete podať stávku.

Premeniť Nety na peniaze je veľmi jednoduché – stačí si podať stávku na vášho favorita v zápase a v prípade výhry už máte na svojom konte skutočné peniaze.

Ako si staviť za nety? Pri zostavení tiketu stačí zmeniť menu, ktorú stavíte do hry z EUR na Net a je hotovo!

Tipsport stávka za Nety
Tipsport tiket – platba v Netoch
Ako funguje Tipsport akčný kód? 

Ako už bolo vyššie spomenuté, tak Tipsport promo kód viete získať napr. na akcii organizovanou stávkovou kanceláriou Tipsport. Zároveň je možné získať takýto kód aj v online priestore. 

Promo kód pred registráciou
Aby Tipsport predišiel špekulantom, tak aktivačný kód pravdepodobne nebude nikdy vyšší ako peniaze zadarmo, ktoré Tipsport ponúka za registráciu. Ak je bonus zadarmo vo výške 20 € a máte tipovaciu poukážku s akčný kódom vo výške 5 €, Tipsport vám bonus zadarmo len dorovná do výšky 20 € (k vašim 5 € vám dá Tipsport ešte 15 €).

Akčný kód po registrácii
Zároveň je možné zadať aj bonusový kód po registrácii. V tomto prípade je to výhodné, lebo ste zobrali plný vstupný bonus a ešte môžete získať aj ďalší bonus za akčný kód. Ak máte takýto promo kód, je potrebné ho vložiť do poľa „akčný kód“, ktoré nájdete po prihlásení v sekcii  „BONUSY“ a zvolíte „VYBRAŤ BONUS“. Poukážku a Tipsport bonus kód na nej odporúčame využiť až potom, ako ste využili celý bonus zadarmo. 

Majú aj ďalšie slovenské stávkové kancelárie akčné kódy alebo iné bonusové kódy?

Samozrejme, rovnako ako v Tipsporte aj v ďalších slovenských stávkových kanceláriách môžete získať atraktívne bonusy len za registráciu alebo peniaze navyše za vklad do stávkovej kancelárie.

FORTUNA akčný kód BONUS 30 € + 30 Free Spinov Aktivovať kód
SYNOT TIP bonusový kód BONUS 50 € + 5000 €  Aktivovať kód
DOXXBET promo kód BONUS 20 € stávka + 2000 € Aktivovať kód
NIKÉ akčný kód BONUS 20 € zadarmo + Bonus na vklad € Aktivovať kód

Rada na záver

Ak chcete získať peniaze zadarmo, nepotrebujete v stávkovej kancelárii Tipsport akčný kód (stačí využiť špeciálne linky, ktoré načítajú bonusový kód na pozadí). Nepotrebujete dokonca ani hneď vložiť peniaze na váš Tipsport účet. Jednoducho sa zaregistrujte a bonus je ihneď váš.

Registrovať sa a získať BONUS
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Dozvedeli ste sa na iných stránkach, že pre získanie registračného bonusu musíte vložiť peniaze do stávkovej kancelárie Tipsport?

Nie je to pravda! Tipsport bonus získate zadarmo bez ohľadu na to, či vložíte peniaze do Tipsportu alebo nie. Ak ale peniaze vložíte, získate BONUS NAVYŠE! Vďaka vkladu do stávkovej kancelárie Tipsport môžete získať EXTRA BONUS až do výšky 4.000 €!

Výška vstupného bonusu závisí od výšky vášho vkladu, pričom platí jednoduché pravidlo. Čím väčší vklad, tým väčší bonus získate.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Musím mať akčný kód, aby som získal bonus v Tipsporte?

Nie, nemusíte vlastniť akčný kód Tipsport. Nárok na bonus má každý novo zaregistrovaný zákazník stávkovej kancelárie Tipsport. Iba vďaka registrácii získate od Tipsportu rôzne darčeky a bonusy, ale ak vložíte na vaše hráčske konto peniaze, získate ešte extra výhody navyše.

2️⃣ Čo musím urobiť, aby som získal v Tipsporte extra bonus navyše?

Ak ponúka stávková kancelária Tipsport extra bonus navyše, získate ho jednoducho. Stačí kliknúť na odkaz CHCEM ZÍSKAŤ TIPSPORT EXTRA BONUS a bonus je váš.

3️⃣ Majú akčné kódy a bonusy aj ďalšie stávkové kancelárie?

Áno, samozrejme. Pre komplexný prehľad bonusov v stávkových kanceláriách si pozrite našu bonusovú tabuľku v časti BONUSY STÁVKOVÝCH KANCELÁRIÍ.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy