UFC FN: Klein vs Trizano – priamy prenos a dostupné live streamy

Preskúmajte všetky možnosti sledovania UFC FN – zápas Klein vs Trizano naživo. V článku vám predstavíme všetky alternatívy pre priame prenosy, online prenosy a bezplatné live streamy.

Sledujte ▶️ live stream zápasu Klein vs Trizano zadarmo

Tento víkend  sa bude opäť konať ďalší turnaj UFC FN, na ktorom sa bude odohrávať zápas Klein vs Trizano. Na galavečeri UFC FN predstaví rada skvelých bojovníkov, ale nás budú zaujímať predovšetkým slovenský a český bojovníci. Medzi TOP UFC bojovníkov z Česka a Slovenska patrí Jiří „DENISA“ Procházka (ČR) a Ľudovít „MR. HIGHLIGHT“ Klein.

Nenechajte si ujsť fight plný adrenalínu, pri ktorom vám bude tuhnúť krv v žilách. Sledujte zápas českej jednotky v UFC úplne zadarmo a bez poplatkov! V našom článku vás prevedieme všetkými možnosťami sledovania zápasu Klein vs Trizano live.

🥊 Udalosť UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Ľudovít Klein vs Mike Trizano
⏰ Dátum a čas 9.5.2021 (v SR 8.5. o 23:59)
📺 TV vysielanie Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV a Fortuna TV
✅ Online prenos videoportál Voyo
☑️ PPV prenos UFC Fight Pass

UFC FN: Klein vs Trizano TV

Prvou možnosťou je sledovanie zápasu pomocou českého športového kanálu Premier Sport, ktorý je dostupný v balíkoch televízií DIGI SLOVAKIA a Magio TV. Nový televízny kanál Premier Sport prebral od roku 2021 štafetu vysielania bojových športov od českej televíznej stanice Nova Sport.

Každý rok Premier Sport odvysiela všetky priame prenosy z jednotlivých galavečerov UFC, takže ani zápas Klein vs Trizano live tu nebude chýbať! Okrem hlavného zápasu večera sa na kanáli Premier Sport odvysielajú aj ďalšie sprievodné podujatia priamo z produkcie bojovej organizácie UFC.

Celým dianím zápasu Klein Trizano vás bude sprevádzať česko-slovenský komentár, väčšinou v podaní dvojice Michala Petrgála (CZ) a Róberta Kmeťa (SK). Pripravovaný zápas si môžete pozrieť live aj prostredníctvom online videoslužby DIGI GO, v ktorej si je potrebné naladiť televízny kanál Premier Sport.

Bude vysielať Premier Sport všetky zápasy z UFC?Na televíznych obrazovkách sa budú pravidelne vysielať všetky zápasy z hlavnej karty. Výnimkou sú zápasy pred hlavnou kartou, tzv. prelims, ktoré Premier Sport zaradí do vysielania iba v tom prípade, ak v zápase nastúpi český alebo slovenský bojovník z UFC.

Klein online na Voyo

Slovenskí, ale aj českí diváci si môžu vychutnať sledovanie online prenosu Klein Trizano pomocou známej videoslužby Voyo. V ponuke tohto videoporátu nájdete aj zápasy z poľskej bojovej organizácie (KSW – Konfrontacja Sztuk Walki) či zápasy z Amerického Bellatoru (latinský bojovník).

Záznamy zo všetkých galavečerov UFC sú pre vás na Voyo k dispozícií až do konca roka. Obrovskou nevýhodou je však to, že priamy prenos Klein Trizano live je na videoportáli Voyo spoplatnený. Online službu Voyo je možné zakúpiť už za 5,99 € mesačne

UFC FN: Trizano Klein live stream zadarmo

Najvyhľadávanejšou alternatívou sledovania UFC FN sú dostupné live streamy na internete. Túto skvelú možnosť ponúkajú dve najpopulárnejšie stávkové kancelárie na Slovensku – Tipsport a Fortuna.

Obe stávkové spoločnosti vysielajú športové live streamy na svojich internetových televíziách. Prečítajte si jednotlivé podmienky pre spustenie live streamu Klein Trizano zadarmo.

1. LIVE stream Klein vs Trizano na Tipsport TV

Pokiaľ hľadáte bezplatný live stream UFC FN tak ste tu správne! Stávková spoločnosť Tipsport vám ponúka skĺbenie dvoch jedinečných možností – uzatváranie LIVE stávok na zápas Klein vs Trizano a sledovanie live streamu UFC na TV Tipsport zadarmo a bez otravných reklám. 

Podmienkou sledovania športových live streamov je registrácia herného účtu v Tipsporte. Všetci novoregistrovaní hráči môžu využiť možnosť bezplatného sledovania športových live streamov po dobu 7 dní zadarmo. Po uplynutí tejto lehoty je potrebné uzatvoriť aspoň raz mesačne akúkoľvek kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1.20 €

Pre aktívnych tipérov Tipsportu sú všetky online prenosy na TV Tipsport dostupné úplne zadarmo.  Registrácia v Tipsporte sa naozaj oplatí – pre nových hráčov ponúka stávková kancelária Tipsport bonus až 4.000 € + 20 € na prvé stávky. Viac o bonusoch v Tipsporte sa dozviete v našej recenzii.

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

2. Klein online na Fortuna TV free

Aj stávková kancelária Fortuna vám ponúka exkluzívny live stream zápasu Klein vs Trizano naživo na svojej online televízií Fortuna TV. Online prenos z UFC alebo UFC Fight Night, ale v tomto prípade nebude zadarmo.

Bezplatný live stream UFC zápasov si môžu pozrieť len všetci registrovaní klienti Fortuny. Ďalšou podmienkou sledovania live streamu na Fortuna TV je kladný zostatok na hráčskom účte a uzatvorenie ľubovoľnej kurzovej stávky za posledných 7 dní.

Aj vo Fortune si môžete počas sledovania online prenosu uzatvoriť LIVE stávku na svojho favorita zápasu. Fortuna TV vám dokonca umožňuje spustenie viacerých športových live streamov naraz.

Ani v tejto stávkovej spoločnosti neobídete svojou registráciou naprázdno – vstupný Fortuna bonus na vás bude čakať nielen v stávkovej kancelárii, ale rovno aj v kasíne Fortuny! Všetky potrebné informácie o Fortuna bonusoch si môžete prečítať v našej ďalšej recenzii.

Klein vs Trizano live na PPV

Poslednou možnosťou je sledovanie turnaja UFC FN pomocou platenej služby PPV. Tento oficiálny PPV prenos je možné zakúpiť len na webovej stránke bojovej organizácie UFC, ktorý nájdete pod názvom UFC Fight Pass. Cena PPV prenosu vás vyjde na necelých 9.99 € mesačne.

Zakúpením PPV prenosu získate aj prístup k rôznym zaujímavým rozhovorom s MMA zápasníkmi, či skvelú možnosť sledovania ostatných archívnych zápasov.

Stávková kanceláriaVstupný bonus + bonus zadarmoZískať bonus
4.000 € + 20 € zadarmo Registrovať sa
30 € stávka bez rizika  + 30 free spinov Registrovať sa
5.000 € + 50 € stávka bez rizika Registrovať sa
2.000 € + 20 € stávka bez rizika Registrovať sa
1.000 € + 20 € bonus Registrovať sa

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy sa bude konať zápas Klein vs Trizano?

Fighterský zápas sa uskutoční už 08.05.2021 o 23:59  v UFC Apex v americkom meste Las Vegas.

2️⃣ Ktorý TV kanál bude vysielať pripravovaný zápas?

Zápas Klein vs Trizano si môžete pozrieť live na televíznom kanáli Premier Sport.

3️⃣ Ktoré stávkové ponúkajú bezplatný live stream zápasu?

Bezplatný live stream zápasu je dostupný len v stávkovej spoločnosti Tipsport na jej online televízii TV Tipsport. Stávková kancelária Fortuna má sledovanie live streamu zápasu podmienené svojimi pravidlami, ktoré nájdete vyššie v tomto článku.

4️⃣ Kto je favoritom zápasu Klein vs Trizano?

Jasným favoritom zápasu je slovenský zápasník Lajoš Klein. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu