Buday vs Barnett v UFC – profily bojovníkov, kurzy, tipy a vysielanie zápasu naživo

Je to len nedávno, čo sa slovenský zápasník Martin Buday úspešne prebojovať do svetoznámej bojovej organizácie UFC. V článku nájdete kompletné informácie o zápase Buday vs Barnett na UFC Fight Night.

Buday vs Barnett 🥊 profily, termín, kurzy a vysielanie UFC FN LIVE

Martin Buday je v poradí už druhým Slovákom v UFC! Po Ľudovítovi „Lajošovi“ Kleinovi si vybojoval svoju zmluvu v UFC na októbrovom podujatí Dana White's Contender Series, kde porazil Američana Lorenza Hooda. Tentokrát bude mať šampión v ťažkej váhe pomerne náročnú výzvu.

UpozornenieZápas skončil výhrou na body v prospech Martina Budaya. Slovák v celom zápase dominoval a Chrisovi Barnettovi dokonca uštedril zakázaný úder, po ktorom ho mohli z turnaja UFC diskvalifikovať.

Na turnaji UFC Fight Night sa Buday postaví proti Američanovi Chrisovi Barnettovi, ktorý je označovaný ako najobratnejšia váha v Ultimate Fighting Championship. 

Sledujte premiérový zápas Martina Budaya v UFC! V článku sa dozviete všetky informácie o jeho zápase, ktoré zahŕňajú aktuálne kurzy, tip na víťaza zápasu, profily bojovníkov, ako aj všetky možnosti sledovania zápasu Buday vs Barnett LIVE.

Tipnite si na zápas s bonusom 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

🥊 Udalosť UFC Fight Night
🤼‍♂️ Zápas Buday vs Barnett
👉 Kurzy na zápas 1.47 2.53
⚖️ Váhová kategória Heavyweight (ťažká váha do 120,20 kg)
⏰ Dátum a čas 15.04.2022 o 23:59 hod. 
🏟️ Miesto konania UFC Apex v Las Vegas, Amerika
📺 TV vysielanie Premier Sport
▶️ LIVE stream Tipsport TV Fortuna TV
📢 Profily bojovníkov Zobraziť
✅ Stávky (TIPY) na zápas Tipujte s nami
📝 Zápasy Martina Budaya História zápasov

Aká je výška kurzov na pripravovaný zápas? 

Pozrite si aktuálne výšky kurzov na pripravovaný zápas Martin Buday vs Chris Barnett a zistite, kde sa je najvýhodnejšie zaregistrovať, aby ste získali bonus za registráciu zadarmo.

Kurzy na UFC
UFC zápas na Fight Night12BONUS ZA REGISTRÁCIU💰
Buday vs Barnett 1.47 2.53 20 € + 4.000 € Staviť si
1.44 2.79 30 € + 30 FS + VOYO Staviť si
1.43 2.55 20 € + 70 FS + 5.000 € Staviť si
1.43 2.56 50 € + 5.000€ Staviť si

Kedy sa uskutoční zápas Buday vs Barnett?

Fighterský zápas Buday Barnett sa uskutoční 15.04.2022 na turnaji UFC Fight Night. Dejiskom turnaja bude štadión UFC Apex v americkom meste Las Vegas. MMA bojovníci budú bojovať vo váhovej kategórii heavyweight (ťažká váha do 120,20 kg).

Martin „Badys“ Buday a jeho kariéra

Martin „Badys“ Buday je slovenský MMA zápasník, ktorý je šampiónom ťažkej váhy v česko-slovenskej bojovej organizácii Oktagon. Okrem toho je držiteľom hnedého pásu v brazílskom Jiu-Jitsu a dvojnásobným šampiónom IBJJF.

Budayova zápasová bilancia je zatiaľ len 10 odohraných zápasov, z ktorých až 9x odišiel ako víťaz. Slovenský MMA zápasník momentálne za sebou ťahá šnúru 8 víťazstiev v rade.

🥊 História zápasov – MMA zápasy Martina Budaya 🥊
DátumPodujatieSúperKoloSpôsobVýsledok
2022
16.04. UFC FN Chris Barnett 1 (1:38) DEC Výhra
2021
12.10. D. White´s Contender Lorenzo Hood 1 (4:56) TKO Výhra
19.06. Oktagon 25 Kamil Minda 2 (4:01) KO Výhra
2019
14.09. Oktagon 14 Daniel Dittrich 2 (1:13) SUB Výhra
26.04. Oktagon  Prime 1 Yevgeny Orlov 1 (3:32) TKO Výhra
2018
26.10. SFG 5 Jose Rodrigo Guelke 2 (5:00) TKO Výhra
15.09. Oktagon 9 Lukasz Lysoniewski 1 (4:45) TKO Výhra
26.05. Oktagon 6 Dzhangir Nasibov 1 (5:00) TKO Výhra
21.04. XFN 9 Milan Vrbic 1 (1:09) TKO Výhra
2017
14.10. Fecaluma K1 BJJ Juan Espino 3 (5:00) DEC Prehra
2015
23.10. Fight of Gladiators 2 Uroš Stefanović 2 (5:00) DEC Výhra

Začiatky Martina Budaya v MMA

Bojová kariéra Martina Budaya začala s brazílskym Jiu-Jitsu, v ktorom získal viacero významných úspechov. Po Jiu-Jitsu sa Martin aktívne začal venovať aj MMA, v ktorom vyskúšal hneď niekoľko amatérskych zápasov.

Jeho prvý profesionálny zápas Buday vs Stefanović sa uskutočnil v roku 2015 na turnaji Fight of Gladiators a skončil výhrou na body. Budayovou zatiaľ jedinou porážkou bol jeho druhý zápas s Espinom, v ktorom prehral na bodové rozhodnutie.

Po zápase Buday vs Espino prišlo rýchle vytriezvenie, zlepšenie postoja a nasávanie nových zručností, ktoré zúročil vo svojej bojovej kariére. V ďalšom zápase na XFN 9 Buday úspešne zvíťazil proti Vrbicovi

Martin Buday v Oktagon MMA

Do československej bojovej organizácie Oktagon vstúpil Martin Buday v roku 2018, v ktorom tam odohral hneď dva úspešne zápasy, a to proti Ukrajincovi Nasibovi a Poliakovi Lysoniewskimu. V roku 2019 Buday znova odohral víťazné zápasy – s Ukrajincom Orlovom a Čechom Dittrichom

V Oktagone si svojimi skvelými zápasmi podmanil celé publikom. Netrvalo dlho a Buday sa postupne prebojoval k titulovému zápasu o pás šampióna ťažkej váhy. Na turnaji Oktagon 25 Buday zápasil s Poliakom Kamilom Mindom, ktorého šikovne knockautoval v 2. kole a stal sa tak novým šampiónom ťažkej váhy v Oktagon MMA.

Dana White Contender – Martin Buday v UFC

V roku 2021 dostal Martin Buday šancu zabojovať o kontrakt v UFC na projekte Dana White Contender, ktorý trvá niekoľko mesiacov. Na jednom z týchto turnajov (Contender Series 43) bojoval aj samotný Buday proti Američanovi Lorenzovi Hoodovi.

Slovenský zápasník ovládol zápas s Američanom a svojho súpera porazil na TKO. Budayov spôsob ukončenia tak zaujal Dana Whitea, že s ním okamžite podpísal zmluvu do prestížnej bojovej organizácie UFC.

Chris Barnett a jeho profil

Chris „Huggy Bear / Beastboy“ Barnett je americký zápasník zmiešaných bojových umení, ktorý má v UFC za sebou len 2 odohrané zápasy s bilanciou 1:1. Za svoj druhý zápas v UFC proti Američanovi Villantemu si vyslúžil bonus za výkon večera, keďže mu uštedril „spinning wheel kick“ na TKO.

Barnett je v boji na zemi trocha nemotorný, naopak na svoje proporcie je prekvapivo skvelý kickboxer, ktorý je obratný a vie dať poriadne tvrdé údery. Jeho zápasová bilancia je 29 odohraných zápasov, z ktorých až 22x odišiel ako víťaz

🥊 Profily MMA bojovníkov 🥊
Martin BudayChris Barnett
Národnosť slovenská americká
Vek 30 35
Výška 195 cm 175 cm
Váha 123 kg 120 kg
Počet odohraných zápasov 10 29
Výhry 9 22
Prehry 1 7

20 € zadarmo na tipovanie od Tipsport.sk Bonus zadarmo 50 € + 4.000 € na vklad 
  • za overenie získate 5000 Netov (100 Netov = 1 €) 
  • overiť 2 doklady = 3 minúty
  • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
  • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
  • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
  • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Buday vs Barnett kurzy na zápas (UFC kurzy)

Martina Budaya čaká prvý premiérový zápas v UFC, pričom Chris Barnett má za sebou už dva odohrané zápasy v UFC. Američan si svojich fanúšikov získal svojim druhým odohraných zápasom, v ktorom predviedol spektakulárny spinning wheel kick, ukončil kariéru Giana Villanteho a odniesol si 50 000 $ za výkon večera.

Naopak Martin Buday je šampiónom ťažkej váhy v bojovej organizácii Oktagon MMA a svojimi neobyčajnými ukončeniami zápasov taktiež zaujal obrovské množstvo divákov. Jeho trénerom je známy slovenský bojovník Attila Végh, ktorý v zápase storočia porazil českého zápasníka Karlosa Vémolu

Z hľadiska kurzov je jasným favoritom Slovák Martin Buday, aj keď jeho zápasová bilancia je oveľa skromnejšia, ako Barnetta. Predpokladáme, že víťazom zápasu sa stane Martin Buday, ktorý bude v zápase dominovať nielen svojou výškou, ale aj obratnými pohybmi.

Pre plánovaný zápas Buday Barnett sú aktuálne vypísané kurzy vo všetkých slovenských stávkových kanceláriách. Ktorému zápasníkovi fandíte vy? Pozrite si aktuálne výšky kurzov a stavte si aj vy na svojho favorita zápasu úplne zadarmo! 

UFC FN: možnosti sledovania Buday vs Barnett

Zistite, aké sú všetky možnosti sledovania UFC Fight Night naživo v televízií alebo online prostredníctvom dostupných live streamov.

Martin Buday v TV (UFC LIVE)

UFC zápas Buday vs Barnett si môžete pozrieť LIVE na športovom kanáli Premier Sport, ktorý od roku 2021 začal vysielať všetky turnaje z tejto prestížnej bojovej organizácie.

Sledujte UFC live v Tipsport TV

Zápas Buday Barnett naživo na TV Tipsport

Plánovaný zápas sa dá pozrieť aj online prostredníctvom internetovej televízie Tipsport TV. Počas sledovania športového live streamu zápasu Barnett vs Buday si môžete podať LIVE stávku na svojho favorita a vyhrať peniaze zadarmo!

Pre spustenie live streamu zápasu vám postačí iba registrácia účtu v Tipsporte, ktorá nebude trvať viac ako 5 minút!

UFC Buday zápas ONLINE
Neviete, ako spustiť live stream zápasu Buday vs Barnett? Presný návod ako sledovať športový livestream na TV Tipsport nájdete na našom webe. Nezabudnite, že rovnako ako na počítači, môžete sledovať vďaka Tipsport TV UFC live aj na mobile alebo tablete!
Sledovanie všetkých prenosov je prvých 7 dní ZADARMO. Po tejto lehote vám stačí pretipovať 1,20 € za 30 dní.

Stávková kancelária Tipsport pre všetkých svojich novo registrovaných hráčov pripravila vkladový bonus spoločne s ďalším bonusom bez vkladu v hodnote 20 €  (bonus za registráciu vám Tipsport pripíše v Netoch, za ktoré uzavriete akúkoľvek kurzovú stávku a prípadná výhra bude vaša už v reálnych peniazoch – eurách).

Na úvod tak obdržíte celkovo 2000 Netov úplne zadarmo (100 Netov = 1 €). Bonusové peniaze je možné okamžite využiť na uzatváranie športových stávok.

Sledovať zápas + vyzdvihnúť bonus 20 € zadarmo
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku Tipsport.sk

Sledujte UFC live vo Fortune

Barnett vs Buday live stream na Fortuna TV

Dobrou správou je, že stávková kancelária Fortuna je generálnym partnerom prvého Slováka v UFCLajoša Kleina a vy si tak budete môcť live stream zápasu Buday vs Barnett vychutnať LIVE na online televízii Fortuna TV takmer bez poplatku. 

Fortuna TV navyše umožňuje cez PC sledovanie viacerých live streamov naraz a ich live streamovacia služba je na vysokej úrovni kvality. Okrem skvelých online streamov si ako novo registrovaný hráč môžete vybrať z pestrej ponuky Fortuna bonusov.

Pre spustenie live streamu zápasu na Fortuna TV je potrebná registrácia herného účtu vo Fortune, kladný zostatok na hernom účte a nevyhodnotený tiket za posledných 7 dní.

LIVE prenos Buday vs Barnett pomocou PPV

Ďalšou alternatívou je sledovanie zápasu pomocou live streamov, ktoré sú voľne dostupné na internete. Viacerí fanúšikovia odporúčajú sledovanie zápasu prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View), ktoré je možné zakúpiť na webe bojovej organizácie UFC pod skratkou UFC Fight Pass.

Online prenos zápasu na video portáli VOYO

Poslednou možnosťou je pozeranie UFC zápasu prostredníctvom plateného online prenosu na VOYO. Všetky zápasy UFC (aktuálneho turnaja) môžete sledovať naživo alebo kedykoľvek zo záznamu. 

Instagram Martina „Badysa“ Budaya

Ak chcete nahliadnuť do súkromia známeho MMA bojovníka – Martina Budaya, tak určite by ste mali začať sledovať jeho profil na Instagrame. Na účte Martin Buday Instagram neustále pribúdajú nové fotky alebo videá z jeho náročných tréningov či fighterských zápasov. 

TOP stávkové kancelárie v SR a bonusy
Stávková kanceláriaVstupný bonus + bonus zadarmoZískať bonus
⭐ 4.000 € + 50 € zadarmo ⭐ Tipsport.sk
100 € bez rizika + 100 Free spins iFortuna.sk
2.000 € + 20 € stávka bez rizika SynotTip.sk
5.000 € + 70 € stávka bez rizika DOXXbet.sk

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy a kde sa uskutoční zápas Buday vs Barnett?

Fighterský zápas prebehne 15.04.2022 o 23:59 hod. na turnaji UFC Fight Night. Zápas sa uskutoční v UFC Apex v americkom meste Las Vegas. 

2️⃣ Aký je náš tip na víťaza zápasu?

Predpokladáme, že víťazom zápasu bude náš slovenský bojovník Martin Buday, ktorý má aj mierny náskok v kurzoch.

3️⃣ Aké sú možnosti sledovania zápasu?

Pripravovaný zápas Barnett Buday si môžete pozrieť na TV stanici Premier Sport. Najlepšou možnosťou sú však bezplatné live streamy na TV Tipsport a Fortuna TV. Menej obľúbenými možnosťami sú platené online prenosy – video portál VOYO a UFC PPV. 

4️⃣ Aká je výška kurzov na pripravovaný zápas?

Všetky aktuálne kurzy na plánovaný zápas Buday vs Barnett si môžete pozrieť vyššie v našom článku.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

100 € bez rizika + 100 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 100 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 100 točení.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku