Attila Végh vs. Karlos Vémola – MMA československý zápas storočia (Oktagon 15)

Attila Végh vs. Karlos Vémola – MMA československý zápas storočia (Oktagon 15)

Najznámejšou organizáciou zastrešujúcou zápasy zmiešaných bojových umení MMA je UFC. Tá je snom aj pre mnohých bojovníkov na Slovensku a v Česku.

Prvým českým bojovníkom, ktorý sa do UFC prebojoval bol Karlos Vémola. Ten je právom spolu s Attilom Véghom považovaný za najlepšieho fightera v rámci československej scény.

Po rozchode Vémolu s organizáciou XFN (začiatok roka 2019) už obaja v súčasnosti pôsobia pod hlavičkou organizácie Oktagon – najznámejšej organizácie v rámci českej a slovenskej MMA scény. Nič tak už nebránilo tomu, aby sa najznámejší bojovníci u nás stretli konečne v klietke v dlho očakávanom zápase storočia. Végh a Vémola figurujú v poloťažkej hmotnostnej kategórii do 93 kilogramov (205 lbs).

Mimochodom zmluva, ktorú podpísali obaja aktéri tohto zápasu obsahuje aj klauzulu o odvete. Existuje teda veľká šanca, že zápas sa bude opakovať a porazený bude mať šancu napraviť si svoju povesť. 

Oktagon MMA: Attila Végh vs. Karlos Vémola  (všetky informácie o zápase storočia)

Na akom podujatí sa uskutoční zápas Vémola vs. Végh?
Event:  Galavečer Oktagon 15
Kedy sa uskutoční zápas Vémola vs. Végh?
Dátum zápasu: 9.11.2019 (Sobota)
Čas zápasu: 22:00
Event Oktagon 15 začína o: 18:00
Kde bude zápas Vémola vs. Végh?
Miesto: O2 Aréna (Praha)
Uskutoční sa aj odveta zápasu Vémola vs. Végh?
Podľa zmluvy majú dohodnuté dva zápasy a kedy sa uskutoční odveta je len otázka času.

Aké sú ceny lístkov na zápas Vémola vs. Végh a kde sa dajú kúpiť lístky?

Ceny lístkov sa pohybujú od 990 Kč a na lepšie miesta stoja do 4.990 Kč. Top miesta sa pohybujú od 9.900 Kč až po 35.000 Kč (VIP balíčky). Vstupenky na zápas storočia si môžete kúpiť na https://www.ticketportal.cz/nevent/OKTAGON-15, pričom zápas sa uskutoční 9.11.2019 v O2 Aréne.  


Karlos Vémola vs Atilla Végh – kurzy na zápas
Kurzy na víťaza zápasu
Végh A. 4.04
Vémola K. 1.20
Remíza 55.0
Kurzy na počet začatých kôl
Menej ako 1.5 2.73
Viac ako 1.5 1.40
Kurzy na ukončenie zápasu
Zápas skončí KO alebo technickým KO (TKO) 2.20
Zápas skončí na body 2.50

Kto uspeje Végh alebo Vémola? Tipujte na zápas roku MMA

Podľa bookmakerov je veľkým favoritom český terminátor Vémola, ktorý má aktuálne 8 víťazstiev v rade. Ak však nefunguje Vémolovi takedown, potom je pravdepodobnosť neúspechu celkom vysoká.

Na druhej strane Attila má za sebou zápasy s kvalitnejšími súpermi a preto je vysoký kurz na Végha minimálne na zváženie. Okrem toho má aj skvelú techniku a oproti Vémolovi má pár centimetrov k dobru.

Jeho posledná prehra s američanom Zwickerom fanúšikov určite zamrzela. Aj preto mnohí veria, že v tomto súboji začne Attila Végh opäť šnúru víťazných zápasov.

UpozornenieZápas storočia bude vrcholom galavečera Oktagon 15. Fightcard, informácie o zápasoch, kurzy a program nájdete v našom článku Oktagon 15 MMA – program, kurzy, vstupenky.

Kde môžem sledovať zápas Oktagonu – Atilla Végh vs Karlos Vémola naživo zadarmo?  

Súboj Vémola – Végh si budete môcť pozrieť v priamom prenose českej televízie O2 TV Sport. Ďalej budete môcť zápas sledovať livestream aj cez oktagonppv.com (za poplatok).

Na Slovensku bude vysielať galavečer Oktagon 15 televízia Huste.tv.

Bude sa vysielať aj livestream zo zápasu Atilla Végh vs Karlos Vémola v niektorej stávkovej kancelárii?

Na tento zápas bude poskytovať livestream zadarmo s najväčšou pravdepodobnosťou aj stávková kancelária Tipsport, ktorá umožňuje sledovanie priamych prenosov zadarmo (prvých 7 dní od registrácie) alebo stačí ak máte podaný tiket v hodnote 1.2 € za posledných 30 dní.

Tipujte úplne zadarmo!Ak sa ale zaregistrujete v Tipsporte teraz, tak získate úplne zdarma 15 € vo forme Netov (1500 Netov). Za tieto Nety si môžete plnohodnotne natipovať aj na tento veľkolepý zápas, na ktorý sa tešia všetci fanúšikovia MMA.
Kto je Atilla Végh?

Dátum narodenia: 9.8.1985
Miesto narodenia: Dunajská Streda
Národnosť: Slovenská
Výška: 188 cm
Váha: 93 kg
Prezývka: Pumukli
Bojoval v organizáciach: Bellator, M-1 Global, Oktagon, KSW

Atilla „Pumukli“ Végh je slovenský fighter, ktorý je rovesníkom Karlosa Vémolu a je bývalý šampión Bellator, čo je druhá najznámejšia organizácia po UFC. Vo svojej kariére má viac ako 30 víťazstiev, 9 prehier a 2 remízy. Momentálne je považovaný za najlepšie slovenského MMA zápasníka.

Kto je Karlos Vémola?

Dátum narodenia: 1.7.1985
Miesto narodenia: Olomouc
Národnosť: Česká
Výška: 183 cm
Váha: 84 kg
Prezývka: Terminátor
Bojoval v organizáciách: UFC, XFN, CFC, Oktagon

Karlos „Terminátor“ Vémola je český fighter, ktorý má 34 rokov a žije v Londýne. Len donedávna bol spätý s organizáciou XFN, ale tá začala mať na začiatku roka 2019 finančné problémy. V súčasnosti má Vémola na konte 27 výhier a len 5 prehier.

Vémola sa ako prvý český zástupca dostal do UFC, kde v rokoch 2010 až 2013 odohral 6 zápasov, pričom väčšina prehier vznikla práve v tomto období, keď neuspel až v 4 zápasoch.  Posledná zápas prehral v roku 2015 v Londýne s Jack Hermansson na udalosti „Warrior Fight Series 4“.

Vémola skončil v organizácii XFN

Po problémoch organizácie XFN zo začiatku roka 2019 odišlo mnoho dobrých bojovníkov ku konkurenčným organizáciám. Okrem spomínaného Karlosa Vémolu, ktorý s XFN vypovedal zmluvu a najskôr prechod k oktagonu zahmlieval, odišiel aj známy a obľúbený Makhmud Muradov.

Ten naopak odchod hneď potvrdil a konkretizoval, že príčinou bolo nesplnenie podmienok zo strany XFN. Aj vďaka týmto problémom sa zápas storočia medzi Attilom Véghom a Karlosom Vémolom stane čoskoro realitou.

Rozhovor v OKTAGON MAJK: Végh vs. Vémola

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, skus to ešte raz zrozumitelnejšie napísať. Najprv pošleš peniaze z...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!