Oktagon TV cez online televíziu TV Tipsport

Vyskúšajte bezplatné online sledovanie zápasov Oktagonu. Prečítajte si jednoduché podmienky pre spustenie live streamu na TV Tipsport.

Ako sledovať ▶️ live stream Oktagon 23 na TV Tipsport a získať zadarmo 20 € Oktagon vám prináša tie najlepšie zápasy zo sveta MMA.

Je jednoznačne najúspešnejšou organizáciou na Slovensku a Česku – veď mal na svedomí aj legendárny zápas storočia, v ktorom sa stretli Karlos Vémola a Attila Végh.

Zaujíma vás, kto sa predstaví na najbližšej akcii Oktagon 23? Odporúčame vám prečítať si náš článok.

Ste fanúšikmi Oktagonu a radi sledujete priame prenosy zo zápasov live? Ak chcete vedieť ako sledovať Oktagon 23, jednou z najlepších alternatív je mať účet v stávkovej kancelárii Tipsport, kde môžete spustiť bezplatne Oktagon live stream.

Oktagon na Tipsport TV
OKTAGON 23 LIVE už v televízii neuvidítePodľa slov samotného Ondřeja Novotného v MMA letem světem 183. neprišlo k dohode medzi organizáciou a televíziami a tak už Oktagon naživo v televízii neuvidíme.
Jedinou možnosťou tak ostáva platený prenos cez Oktagon PPV alebo môžete pozerať Oktagon live stream cez TIPSPORT TV. Návod nájdete nižšie v našom článku.

Kde sledovať Oktagon live stream

Pokiaľ chcete sledovať Oktagon úplne bezplatne, odporúčame vám live stream stávkovej spoločnosti Tipsport, v ktorej nájdete okrem Oktagonu tisíce ďalších priamych prenosov bez poplatku.

Najväčšou výhodou je najmä to, že pri sledovaní športového live streamu môžete súčasne uzatvárať LIVE stávky a vyhrať peniaze zadarmo.

Aká je ponuka live streamov v Tipsporte?

Ponuka dostupných live streamov na TV Tipsport
 • futbalové prenosy
 • motocyklistické preteky MotoGP
 • snooker
 • hokejové prenosy
 • cyklistické preteky Tour de France
 • šípky
 • tenisové prenosy
 • prenosy z MMA alebo BOXu
 • a mnoho ďalších

Kompletný zoznam priamych prenosov, ktoré ponúka (nielen) stávková kancelária Tipsport nájdete na stránke Športové prenosy. Rovnako tu nájdete aj podmienky, ktoré musíte splniť, aby ste mohli livestream v stávkových kanceláriách sledovať.

Keďže stávková kancelária Tipsport patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie stávkové spoločnosti na Slovensku, nie je žiadnym prekvapením, že pre svojich hráčov dennodenne pripravuje viacero exkluzívnych prenosov na svojej online televízii TV Tipsport

Bonus zadarmo 20 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 2000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sa pripisujú už v mene EUR (môžete ihneď vybrať)
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Ako sledovať Oktagon 23 na TV Tipsport?

Pre aktívnych tipérov je sledovanie live streamov na TV Tipsport dostupné bez poplatkov a navyše môžu získať bonus zadarmo. Prečítajte si jednoduchý návod ako spustiť online stream Oktagon v Tipsporte.

Návod pre spustenie priameho prenosu z Oktagon 23

 • Tipsport registrácia

Prvým krokom je registrácia hráčskeho účtu na webovej stránke Tipsport.sk. Po registrácii stačí už iba overiť totožnosť a prihlásiť sa do vášho herného účtu.

 • Oktagon 23 livestream

Po úspešnej registrácii a prihlásení do herného účtu máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie športových live streamov na TV Tipsport.

 • Spustenie Tipsport TV

Zápasy Oktagonu sú dostupné na webovej stránke Tipsportu tiež pod samostatnou kategóriou TV alebo LIVE. Po kliknutí na jednu z týchto dvoch samostatných kategórií si už len nájdete a vyberiete zápas, ktorý chcete sledovať.

Chcete sledovať Oktagon 23 na TV Tipsport? Stačí postupovať podľa nášho návodu
 1. Kliknite na položku „Kurzy“ v hornom menu na stránke tipsport.sk.
 2. V zozname športov zvoľte „Bojové športy“ a podkategóriu „OKTAGON“.
 3. Uvidíte pred sebou zoznam MMA zápasov v Oktagone spolu s dátumom a časom. Stačí si už iba vybrať zápas, ktorý chcete sledovať a kliknúť na ikonu „Live stream“.

Ako spustiť Oktagon na TV Tipsport
Ako spustiť Oktagon na TV Tipsport

Po kliknutí na ikonu „Live stream“ sa spustí priamy prenos z Oktagonu. Vy si môžete popri sledovaní zápasu staviť na svojho favorita, pridať príspevok do Live fóra alebo zapnúť dokonca aj druhý priamy prenos (napr. z nemeckej Bundesligy) a sledovať až 2 livestreamy súčasne!

Oktagon na TV Tipsport
Oktagon na TV Tipsport
Čo robiť v prípade, ak vyprší 7-dňová bezplatná lehota pre sledovanie športových live streamov?
 • Po 7-dňoch je neobmedzené sledovanie live streamov možné iba vtedy, ak patríte do skupiny aktívnych tipérov v Tipsporte.
 • Ak nepatríte do tejto skupiny, stačí uzatvoriť stávku v minimálnej hodnote 1,20 € aspoň raz mesačne (alebo uzavrieť viacero stávok v spoločnej hodnote 1,20€ – napr. uzavrieť 3 stávky po 0,40 €).

Náš TIP:
Pri uzatváraní kurzových stávok môžete využiť váš získaný vstupný bonus, ktorý dostanete ako darček pri vytvorení vašej registrácie v Tipsporte. 

Tipsport SK aplikácia – ako sledovať Oktagon 23 cez mobil

Poslednou alternatívou je sledovanie športových live streamov prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport. Tipsport aplikácia je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení.

V mobilnej appke sa okrem kurzových stávok a live streamov nachádza aj vyhľadávané diskusné fórum či zábavné online casino s hracími automatmi.

Návod ako sledovať Oktagon 23 na mobile cez TV Tipsport

1. Otvorte mobilnú aplikáciu Tipsport. (Tipsport aplikácia je ZADARMO dostupná na stiahnutie TU)

2. Zaregistrujte sa v stávkovej kancelárii Tipsport a overte vašu totožnosť.

3. Prihláste sa do vášho hráčskeho konta (zadajte e-mail a heslo použité pri registrácii). Za registráciu získate aj bonus zadarmo (stačí si overiť hráčsky účet).

4. V hlavnom menu zvoľte „Live“ a uvidíte pred sebou ponuku aktuálnych športových udalostí. Kliknite na kategóriu „Bojové športy“ (prípadne aj podkategóriu „Oktagon“).

Hlavné menu v aplikácii TipsportZoznam LIVE športových udalostí v Tipsporte
Hlavné menu aplikácie Tipsport a LIVE ponuka športových udalostí

5. Uvidíte pred sebou OKTAGON zápasy, ktoré môžete sledovať na TV Tipsport bez poplatkov. Stačí si len zvoliť zápas, ktorý chcete sledovať – po kliknutí na konkrétny zápas vyberte položku „STREAM“ v hornom menu.

Oktagon zápasy vysielané na TV TipsportKurzy a menu pre konkrétny Oktagon zápas
OKTAGON zápasy a menu s kurzami na konkrétny zápas

6. Pred sebou uvidíte čiernu obrazovku so symbolom „PLAY“. Stačí kliknúť na daný symbol a hneď sledujete OKTAGON vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Livestream Oktagon zápasu na TV TipsportLIVE tiket z OKTAGON 20
Livestream z OKTAGON zápasu a výherná LIVE stávka

Nezabudnite, že počas sledovania Oktagon zápasu naživo môžete výborne reagovať na aktuálne dianie v zápase a uzatvoriť LIVE stávky. Nám sa takto podarilo vyhrať stávku s výborným a hodnotným kurzom 5.50 v zápase Daniel Škvor – Oumar Sy na akcii Oktagon 20.

TIP pre vás na záverPočas akcie Oktagon sa u niektorých vyskytli problémy s prehrávaním na TV TIPSPORT. My sme sa týmto problémom vyhli veľmi jednoducho a poradíme aj vám – všetko, čo stačí urobiť, je spustiť livestream z Oktagonu v samostatnom okne. Ako na to?

1. Navštívte stránku tipsport.sk na vašom počítači a prihláste sa do svojho herného účtu. Ak ešte nemáte vytvorený účet v Tipsporte, zaregistrujte sa.

2. Spustite livestream zápasu, ktorý chcete sledovať podľa nášho návodu vyššie a kliknite na ikonu v pravom hornom rohu na spustenie livestreamu v samostatnom okne.

Livestream na TV TIPSPORT
Livestream na TV TIPSPORT

3. Sledujte Oktagon live vďaka stávkovej kancelárii Tipsport.

Livestream v samostatnom okne na TV TIPSPORT
Livestream v samostatnom okne na TV TIPSPORT

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Musíte platiť za priamy prenos?

Ak sa zaregistrujete v Tipsporte, tak prvých 7 dní je zadarmo (potom stačí podať stávky za 1,20 €/30 dní).

2️⃣ Bude TV Tipsport vysielať live stream zo všetkých zápasov? 

Áno, Tipsport poskytne live prenosy zo všetkých zápasov z Oktagonu, ktoré sa v daný deň uskutočnia. 

3️⃣ Ak nebude Oktagon v TV, bude ho vysielať Tipsport TV?

V televízii Oktagon už podľa slov Ondřeja Novotného neuvidíme. Na TV Tipsport však budú s dostupné všetky Oktagon zápasy – t.j. prelims + hlavná karta. Skontrolovať dostupnosť môžete tu.

4️⃣ Ktoré projekty vysiela TV Tipsport?

Stávková kancelária Tipsport má dohodnutú exkluzívnu spoluprácu, ktorá umožňuje vysielať aj iné projekty Oktagonu ako Oktagon UNDG alebo Oktagon Prime.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu