Sledujte Veľkú Pardubickú a tipnite si. Všetko ZADARMO!

Vyskúšajte bezplatné online sledovanie dostihových pretekov Veľkej Pardubickej. Prečítajte si jednoduché podmienky pro spustenie live streamu na TV Tipsport.

Veľká Pardubická 2021 ▶️ live stream + TV prenos + BONUS

Už koncom mája odštartovala ďalšia sezóna súťaže dostihových pretekov, ktorá je v poradí už 131. ročníkom tejto súťaže. Novú sezónu úspešne otvorilo prvé kolo kvalifikácie Veľkej Pardubickej, za ktorým nasledujú ešte ďalšie tri kolá kvalifikácie. Hlavné preteky Veľkej Pardubickej sa budú konať 10. októbra 2021.

V dostihových pretekoch môžu štartovať iba šesťročné a staršie kone, ktoré sa musia kvalifikovať v jednom zo štyroch kvalifikačných dostihov. Svoj minuloročný získaný titul bude obhajovať slovenský džokej Lukáš Matuský s koňom Hegnusom.

Live stream Veľká pardubická 2021

Ak patríte medzi fanúšikov tohto tradičného športu, tak určite by ste si nemali nechať ujsť live stream z tejto obľúbenej športovej udalosti. Ak chcete sledovať Veľkú Pardubickú online a bez reklám, tak jednou z najlepších alternatív je mať účet v stávkovej kancelárií Tipsport, v ktorej si môžete spustiť live stream Steeplechase zadarmo.

🏇 Udalosť Veľká Pardubická Steeplechase
🗓️ Sezóna 2021 (10.10. o 15:45)
▶️ LIVE stream Tipsport TV
⚡ Live prenosy zo všetkých pretekov?
📺 TV prenos ČT Sport, ČT1
👉 Kurzy na Steeplechase zobraziť

Aké sú možnosti sledovania Veľkej Pardubickej?

Športové podujatie s najdlhšou tradíciou v Česku budú vysielať televízne stanice ČT1 a ČT Sport. Ak chcete sledovať priamy prenos z Veľkej Pardubickej kedykoľvek a kdekoľvek, môžete využiť bezplatný live stream stávkovej kancelárie Tipsport, v ktorej sa okrem týchto pretekov nachádza aj tisíce ďalších online prenosov zadarmo.

Každého tipujúceho hráča určite poteší spojenie dvoch užitočných funkcií – uzatváranie LIVE stávok na dostihové preteky Veľkej Pardubickej a sledovanie live streamu tejto športovej udalosti. Pokiaľ si tipnete správny výsledok pretekov, tak môžete vyhrať peniaze zadarmo.

Veľká Pardubická 2021 – program a dôležité termíny
DátumNázov dostihov
22. 05. 2021 1. kolo kvalifikácie na Veľkú Pardubickú 2021
26. 06. 2021 2. kolo kvalifikácie na Veľkú Pardubickú 2021
07. 08. 2021 3. kolo kvalifikácie na Veľkú Pardubickú 2021
04. 09. 2021 4. kolo kvalifikácie na Veľkú Pardubickú 2021
10. 10. 2021 🏇🏽 Hlavné dostihové preteky – Veľká Pardubická 2021🏇🏽

Aká je ponuka live streamov v Tipsporte?

Ponuka dostupných live streamov na TV Tipsport
 • futbalové prenosy
 • motocyklistické preteky MotoGP
 • dostihy 🐎
 • hokejové prenosy
 • cyklistické preteky Tour de France
 • šípky
 • tenisové prenosy
 • prenosy z MMA alebo BOXu
 • a mnoho dalších

Kompletný zoznam priamych prenosov, ktoré ponúka (nielen) stávková kancelária Tipsport nájdete na stránke športové prenosy. Rovnako tu nájdete aj podmienky, ktoré musíte splniť, aby ste mohli livestream v stávkových kanceláriách sledovať.

Keďže stávková kancelária Tipsport patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie stávkové spoločnosti na Slovensku, tak nie je žiadnym prekvapením, že pre svojich hráčov dennodenne pripravuje niekoľko exkluzívnych prenosov na svojej online televízii TV Tipsport.

Ako sledovať Veľkú Pardubickú na TV Tipsport

Pre aktívnych tipérov je sledovanie live streamov na TV Tipsport zadarmo, a navyše môžu noví hráči získať zadarmo aj bonus. Prečítajte si jednoduchý návod, ako spustiť online stream Veľkej Pardubickej na Tipsport TV.

Návod pre spustenie live streamu z dostihových pretekov Veľkej Pardubickej:

 • Tipsport registrácia

Prvým krokom je registrácia herného účtu na webovej stránke Tipsport.sk. Po registrácii si stačí iba overiť totožnosť a prihlásiť sa do vášho herného účtu.

 • Veľká Pardubická live stream

Po úspešnej registrácii vášho herného účtu máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie športových live streamov na TV Tipsport.

 • Spustenie Tipsport TV

Preteky Veľkej Pardubickej sú dostupné na webovej stránke Tipsportu pod samostatnou kategóriou TV alebo LIVE. Po kliknutí na jednu z týchto dvoch kategórií si už len nájdete a vyberiete konské dostihy, ktoré chcete sledovať.

Chcete sledovať dostihy na TV Tipsport? Stačí postupovať podľa nášho návodu:
 1. Kliknite na kategóriu „Kurzy“ v hornom menu na webe Tipsport.sk.
 2. V zozname športov si zvoľte Dostihy a podkategóriu „Pardubice“.
 3. Uvidíte pred sebou celý zoznam pretekov spolu s dátumom a časom. Stačí si iba vybrať pretek, ktorý chcete sledovať a kliknúť na ikonu „Live stream“.
Live stream Veľká pardubická 2021

Čo robiť v prípade, ak vyprší 7-dňová bezplatná lehota pre sledovanie športových live streamov?

Po siedmich dňoch je neobmedzené sledovanie live streamov možné len vtedy, ak patríte do skupiny aktívnych tipérov v Tipsporte.

Pokiaľ nepatríte do tejto skupiny, stačí uzatvoriť stávku v minimálnej hodnote 1.30 € aspoň raz mesačne (alebo uzavrieť viac stávok v spoločnej hodnote 1.30 €).

Kurzové stávky môžete uzavrieť na akýkoľvek šport, pretože podmienky nie sú viazané na konkrétny šport napr. dostihy.

Pri uzatváraní kurzových stávok môžete využiť váš získaný vstupný bonus, ktorý dostanete ako darček pri vytvorení vašej registrácie v Tipsporte. So vstupným bonusom tak môžete tipovať úplne zadarmo.

Ako sledovať dostihy cez mobil

Poslednou alternatívou je sledovanie športových live streamov prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport. Ak si stiahnete mobilnú aplikáciu Tipsport (na tablete alebo na mobile), tak váš športový live stream môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek bez otravných reklám.

V mobilnej appke Tipsport sa okrem kurzových stávok a live streamov nachádza aj vyhľadávané diskusné fórum, tiket aréna či zábavné online casino s hracími automatmi a online ruletami.

Nezabudnite, že počas sledovania Veľkej Pardubickej naživo môžete výborne reagovať na aktuálny vývoj českých dostihov a uzavrieť tak LIVE stávku, prípadne využiť funkciu predčasného vyplatenia tiketu tzv. cashout.

Spoločnosť Tipsport je jediná stávková kancelária, ktorá vlastní exkluzívne práva na vysielanie dostihov Veľkej Pardubickej. Najväčšou pridanou hodnotou tohto vysielania sú dostihové preteky bez reklám a bez ďalších účtovaných poplatkov.

Veľká Pardubická steeplechase

Najväčší počet víťazstiev v dostihových pretekoch Veľkej Pardubickej vyhral kôň Železník (celkovo 4 víťazstvá) s džokejom Josefom Váňom. Tento český džokej dokázal získať ešte 4 ďalšie obdivuhodné víťazstvo (s koňom Tiumenom 3 víťazstvá a s koňom Vronskym 1 víťazstvo). Po ôsmych úspešných víťazstvách sa radí Josef Váňa k najtalentovanejším džokejom všetkých čias!

Chcete sa dozvedieť viac aktuálnych informácií o dostihových pretekoch Veľkej Pardubickej? Prečítajte si náš kompletný článok o nadchádzajúcej sezóne Veľká Pardubická 2021, ktorý obsahuje celý program, aktuálne kurzy (na koho sa oplatí tipovať) a ostatné zaujímavé informácie.

ZaujímavosťOficiálny názov tejto súťaže je Veľká Pardubická steeplechase. Dostihové preteky sa prvýkrát konali už v roku 1874, kedy sa na trať dnes už legendárnej Veľkej Pardubickej vydalo prvých štrnásť pretekárov. Do listiny víťazov sa vtedy ako historicky prvý víťaz zapísal žrebec Fantóm, v ktorého sedle bol anglický džokej George Sayers.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy štartujú hlavné preteky Veľkej Pardubickej?

Hlavné preteky Veľkej Pardubickej odštartujú až 10. októbra 2021.

2️⃣ Musíte platiť za priamy prenos?

Ak sa rýchlo zaregistrujete v Tipsporte, tak prvých 7 dní je zadarmo (potom stačí podať stávky za 1.30 € (30 dní).

3️⃣ Bude TV Tipsport vysielať live stream zo všetkých dostihov?

Zatiaľ oficiálne nemáme potvrdené vysielanie kvalifikácie Veľkej Pardubickej, pričom vieme, že hlavné preteky bude s istotou vysielať online televízia TV Tipsport

4️⃣ Ktoré TV stanice budú vysielať preteky Veľkej Pardubickej?

Preteky Veľkej Pardubickej 2021 budú vysielať televízne stanice ČT1 a ČT Sport.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

50 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 50 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

100 € bez rizika + 100 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 100 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 100 točení.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku