Veľká pardubická 2022 ONLINE: Sledujte konské dostihy naživo a ZADARMO – Veľký prehľad možností pre live stream free

Vyskúšajte bezplatné online sledovanie dostihových pretekov Veľkej pardubickej 2022. Pozrite si jednoduché podmienky pro spustenie live streamu na Tipsport TV zadarmo a bez reklám.

Veľká pardubická 2022 ▶️ live stream + TV prenos + BONUS

Už koncom mája odštartovala ďalšia sezóna súťaže dostihových pretekov – Veľká pardubická 2022, ktorá je v poradí už 132. ročníkom tejto súťaže. Novú sezónu úspešne otvorilo prvé kolo kvalifikácie dostihov, za ktorým nasledujú ešte ďalšie tri kolá. Hlavné preteky Veľkej pardubickej 2022 sa budú konať 9. októbra.

V dostihových pretekoch môžu štartovať iba šesťročné a staršie kone, ktoré sa musia kvalifikovať v jednom zo štyroch kvalifikačných dostihov. Svoj minuloročný získaný titul bude obhajovať český džokej Pavel Složil s koňom Talentom.

► Spustiť LIVE stream Veľká pardubická
Sledujte preteky Veľkej pardubickej online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

Ak chcete sledovať Veľkú pardubickú 2022 online a bez reklám, tak jednou z najlepších alternatív je mať účet v stávkovej kancelárií Tipsport, v ktorej sa dajú spustiť dostihy LIVE.

🏇 Udalosť Veľká pardubická Steeplechase
🗓️ Sezóna 2022 
▶️ LIVE stream Tipsport TV
⚡ Všetky preteky LIVE (vrátane kvalifikácii)
🐎 Najbližšie preteky  09.10.2022 (hlavné preteky)
📺 TV prenos ČT Sport a ČT1
👉 Kurzy na Steeplechase zobraziť

Aké sú možnosti sledovania Veľkej pardubickej 2022?

Štart hlavného dostihu Veľkej pardubickej je naplánovaný až na začiatok októbra 2022. Hlavnému dostihu predchádzajú 4 kvalifikačné kolá, v ktorých sa musia džokeji najprv kvalifikovať, ak chcú postúpiť do hlavných pretekov Veľkej pardubickej 2022.

Športové podujatie s najdlhšou tradíciou v Česku budú vysielať televízne stanice ČT1 a ČT Sport. Ak chcete sledovať priamy prenos z Veľkej pardubickej kedykoľvek a kdekoľvek, môžete využiť bezplatný live stream stávkovej kancelárie Tipsport. 

Každého tipéra určite poteší spojenie dvoch užitočných funkcií – uzatváranie LIVE stávok na dostihové preteky a sledovanie live streamu tejto športovej udalosti. Pokiaľ si tipnete správny výsledok pretekov, tak môžete vyhrať peniaze zadarmo.

🏇 Veľká pardubická 2022 – program, termíny a výsledky 🏇
DátumNázov dostihovVíťaz Tipsport TV
21. 05. 1. kvalifikácia na Veľkú pardubickú 2022 Del Rey LIVE
18. 06. 2. kvalifikácia na Veľkú pardubickú 2022 Talent LIVE
06. 08. 3. kvalifikácia na Veľkú pardubickú 2022 Player LIVE
03. 09. 4. kvalifikácia na Veľkú pardubickú 2022 Imphal LIVE
09. 10. Hlavné dostihy Veľká pardubická 2022 Mr Spex LIVE

Aká je ponuka live streamov v Tipsporte?

Kompletný zoznam priamych prenosov, ktoré ponúka (nielen) stávková kancelária Tipsport nájdete na stránke športové prenosy. Rovnako tu nájdete aj podmienky, ktoré musíte splniť, aby ste mohli livestream v stávkových kanceláriách sledovať.

Stávková kancelária Tipsport patrí medzi najobľúbenejšie a najznámejšie stávkové spoločnosti na Slovensku, ktorá pre svojich hráčov dennodenne pripravuje viacero exkluzívnych prenosov na svojej online televízii Tipsport TV.

Ponuka dostupných live streamov na TV Tipsport
  • futbalové prenosy
  • konské dostihy 🐎
  • hokejové prenosy
  • tenisové prenosy

Ako sledovať Veľkú pardubickú 2022 online na Tipsport TV

Pre aktívnych tipérov je sledovanie live streamov na TV Tipsport zadarmo, a navyše môžu noví hráči získať zadarmo aj bonus. Prečítajte si jednoduchý návod, ako spustiť stream Veľkej pardubickej 2022 online na Tipsport TV.

Návod pre spustenie live streamu z dostihových pretekov Veľkej pardubickej:

  • Tipsport registrácia

Prvým krokom je registrácia herného účtu na webovej stránke Tipsport.sk. Po registrácii si stačí iba overiť totožnosť a prihlásiť sa do vášho herného účtu.

  • Veľká pardubická live stream

Po úspešnej registrácii vášho herného účtu máte k dispozícii bezplatné 7-dňové sledovanie športových live streamov na TV Tipsport.

  • Spustenie Tipsport TV

Preteky Veľká pardubická 2022 sú dostupné na webe Tipsportu pod samostatnou kategóriou TV alebo LIVE. Po kliknutí na jednu z týchto dvoch kategórií si už len nájdete a vyberiete konské dostihy, ktoré chcete sledovať.

Chcete sledovať dostihy na Tipsport TV? Stačí postupovať podľa nášho návodu:
  1. Kliknite na kategóriu „Kurzy“ v hornom menu na webe Tipsport.sk.
  2. V zozname športov si zvoľte Dostihy a podkategóriu „Pardubice“.
  3. Uvidíte pred sebou celý zoznam pretekov spolu s dátumom a časom. Stačí si iba vybrať pretek, ktorý chcete sledovať a kliknúť na ikonu „Live stream“.
Online stream Veľká pardubická 2022
Čo robiť v prípade, ak vyprší 7-dňová bezplatná lehota pre sledovanie športových live streamov?

Po 7 dňoch je neobmedzené sledovanie live streamov možné len vtedy, ak patríte do skupiny aktívnych tipérov v Tipsporte. 

Pokiaľ nepatríte do tejto skupiny, stačí uzatvoriť stávku v minimálnej hodnote 1.30 € aspoň raz mesačne (alebo uzavrieť viac stávok v spoločnej hodnote 1.30 €).

Kurzové stávky môžete uzavrieť na akýkoľvek šport, pretože podmienky nie sú viazané na konkrétny šport napr. dostihy.

Pri uzatváraní kurzových stávok môžete využiť váš získaný bonus za registráciu, ktorý dostanete ako darček pri vytvorení vášho herného účtu v Tipsporte. So vstupným bonusom tak môžete tipovať úplne zadarmo.

Ako sledovať Veľkú pardubickú 2022 live cez mobil?

Poslednou alternatívou je sledovanie športových live streamov prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport. Ak si stiahnete mobilnú aplikáciu Tipsport, tak váš športový live stream môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek bez otravných reklám.

V mobilnej appke Tipsport sa okrem stávok a live streamov nachádza aj vyhľadávané diskusné fórum, tiket aréna či zábavné online casino s hracími automatmi a ruletami.

Nezabudnite, že počas sledovania Veľkej pardubickej naživo môžete výborne reagovať na aktuálny vývoj českých dostihov a uzavrieť tak LIVE stávku, prípadne využiť funkciu predčasného vyplatenia tiketu tzv. cashout.

Kurzové stávky a bezplatný live stream na Veľkú pardubickú nájdete len v stávkovej kancelárii Tipsport.
Tipsport je jediná stávková kancelária, ktorá vlastní exkluzívne práva na vysielanie dostihov Veľkej pardubickej 2022. Najväčšou pridanou hodnotou je vysielanie bez reklám a ďalších účtovaných poplatkov.

Kto získal najväčší počet víťazstiev na dostihoch?

Najväčší počet víťazstiev v dostihových pretekoch Veľkej pardubickej vyhral kôň Železník (celkovo 4 víťazstvá) s džokejom Josefom Váňom.

Tento český džokej dokázal získať ešte 4 ďalšie obdivuhodné víťazstvo (s koňom Tiumenom 3 víťazstvá a s koňom Vronskym 1 víťazstvo). Po ôsmych úspešných víťazstvách sa radí Josef Váňa k najtalentovanejším džokejom všetkých čias!

Najväčší šampión Veľkej pardubickej kôň Železník s džokejom Josefom Váňom.
Kôň Železník sa dožil 26 rokov. (Zdroj: kone-medzi-nami.sk)
Náš TIPChcete sa dozvedieť viac aktuálnych informácií o dostihových pretekoch? Prečítajte si náš kompletný článok o nadchádzajúcej sezóne Veľká pardubická 2022, ktorý obsahuje celý program, aktuálne kurzy (na koho sa oplatí tipovať) a ostatné zaujímavé informácie.
ZaujímavosťOficiálny názov tejto súťaže je Veľká pardubická steeplechase. Dostihové preteky sa prvýkrát konali už v roku 1874, kedy sa na trať dnes už legendárnej Veľkej pardubickej vydalo prvých štrnásť pretekárov. Do listiny víťazov sa vtedy ako historicky prvý víťaz zapísal žrebec Fantóm, v ktorého sedle bol anglický džokej George Sayers.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kedy štartujú hlavné preteky Veľkej pardubickej 2022?

Pred hlavnými pretekmi prebehnú 4 kvalifikačné kolá, a to v máji, júni, auguste a v septembri. Hlavné dostihové preteky odštartujú až 9.10.

2️⃣ Musíte platiť za priamy prenos?

Ak sa rýchlo zaregistrujete v Tipsporte, tak prvých 7 dní je zadarmo (potom stačí podať stávky za 1.30 € (30 dní).

3️⃣ Bude Tipsport TV vysielať live stream zo všetkých dostihov?

Zatiaľ oficiálne nemáme potvrdené vysielanie kvalifikácie Veľkej pardubickej, pričom vieme, že hlavné preteky bude s istotou vysielať online televízia TV Tipsport

4️⃣ Ktoré TV stanice budú vysielať dostihové preteky?

Preteky Veľkej pardubickej 2022 budú vysielať televízne stanice ČT1 a ČT Sport.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť 30 € kredit + 30 FS.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobrý deň, včera som si posielal peniaze z bet365 na mbank pomocou Visa a o...
Mbank a bet365
Na betku sa dá podaná stávka zrušiť do 30min.ak niečo podám a zistím že mi...
Zrušenie stávky.
Weltbet
Nevyplatenie vyhry!!!