Prehľad možností kde môžete sledovať OKTAGON NAŽIVO

Sledujte živé prenosy z galavečerov Oktagon. Preskúmajte všetky možnosti sledovania, či už livestreamu, online alebo v televízii.

OKTAGON – priame prenosy, livestream a možnosti sledovania

OKTAGON MMA je najväčšia a najznámejšia Česko-Slovenská organizácia, ktorá usporadúva turnaje v MMA.

Ročne pre svojich fanúšikov v najväčších metropolách Česka a Slovenska usporiada niekoľko turnajov.

Zakladatelia a zároveň majitelia Oktagonu sú Pavol Neruda a Ondřej Novotný, ktorého legendárny hlas vás sprevádza každým galavečerom turnaja.

Na sociálnych sieťach má táto prestížna bojová organizácia viac ako 450.000 fanúšikov. Okrem najsledovanejších číslovaných turnajov Oktagon sa môžu fanúšikovia pravidelne tešiť z rôznych zaujímavých projektov.

Či už ide o projekty Projekt X, Projekt Y, Oktagon Vojna Youtuberov, Oktagon Výzva alebo Oktagon Underground, vždy boli alebo ešte stále sú spojené so záujmom divákov a s veľkými číslami sledovanosti.

ZaujímavosťHistoricky najsledovanejším turnajom bol galavečer Oktagon 15 na ktorom sme videli zápas storočia, o ktorý sa postarali Attila Végh a Karlos „Terminátor“ Vémola.

Ste fanúšikom Oktagonu aj vy? Prečítajte si viac o dostupných možnostiach sledovania turnajov Oktagon.

Kde môžete sledovať plánované turnaje Oktagonu:

Okrem toho vám v článku predstavíme vlastnú mobilnú aplikáciu od Oktagonu, ako aj najlepšie webové stránky pre video zostrihy, program turnajov či live výsledky.

Oktagon MMA 2020 – program plánovaných turnajov

Celkový prehľad všetkých plánovaných turnajov nájdete na oficiálnej webovej stránke Oktagonu – oktagonmma.cz. Na tomto webe sú dostupné všetky dôležité informácie o pripravovaných turnajoch Oktagon vrátane aktuálnych fightcards.

Oktagon v TV

Oktagon na JOJ Plus

Slovenskí diváci si môžu vychutnať sledovanie turnajov Oktagonu naživo v TV na televíznom kanáli JOJ Plus, ktorý však odvysiela iba hlavné zápasy z turnajov Oktagon, takže ostatné zápasy z turnaja bohužiaľ neuvidíte.

Oktagon na O2 TV Sport 

Českí diváci môžu turnaje Oktagon pravidelne sledovať na športovom programe O2 TV Sport. Rovnako ako na Slovensku ale uvidia rovnako iba hlavné zápasy z jednotlivých turnajov Oktagon.

UpozornenieDo konca roka 2020 sa plánované turnaje Oktagon budú vysielať na televíznych staniciach JOJ Plus a O2 TV Sport – pozrieť si môžete ale iba hlavné zápasy z týchto MMA turnajov. Prelims zápasy (alebo predzápasy) môžete vidieť iba cez PPV alebo zadarmo v stávkovej kancelárii Tipsport.

Relácie Oktagon v TV

Organizácia Oktagon si pre svojich fanúšikov pripravila hneď dva druhy zaujímavých magazínov, ktoré sa určite oplatí pozrieť. Jedným z nich je Oktagon Magazín, ktorý vám pomáha nahliadnuť do zákulisia celej organizácie alebo do prípravy jednotlivých bojovníkov na plánovaný zápas.

Všetky časti Oktagon magazínu nájdete na videoportáli TV JOJ.

Videoportál TV JOJ a OKTAGON Magazín
OKTAGON Magazín na videoportáli TV JOJ

Druhou obľúbenou reláciou je Oktagon Majk. Unikátna talk show s moderátorom, MMA bojovníkmi alebo ľuďmi, ktorí pôsobia a pohybujú sa na scéne bojových športov. Uvidíte vážne, ale i úsmevné rozhovory o tom, čo prežívajú a ako sa dívajú na svet hviezdy československej scény bojových športov.

Všetky epizódy z talkshow Oktagon Majk sú dostupné na oficiálnej webovej stránke oktagonmma.cz alebo na oficiálnom youtube kanáli organizácie Oktagon.

Oktagon livestream

Sledujte turnaje Oktagon zadarmo prostredníctvom bezplatného livestreamu. Stávková kancelária Tipsport Oktagon Livestream vysiela zadarmo a je dostupný pre všetkých registrovaných hráčov.

Stačí, keď spustíte na vašom počítači web stránku www.tipsport.sk alebo naštartujete Tipsport aplikáciu vo vašom mobile alebo tablete. Zaregistrujte sa a MMA zápasy z Oktagonu môžete ihneď začať sledovať na PC, v mobile alebo tablete.

Vďaka TV Tipsport a multiview pohľadu môžete sledovať viacero livestreamov súčasne. Popri sledovaní Oktagonu si tak môžete pustiť priamy prenos z futbalu, hokeja, basketbalu alebo iných obľúbených športov. Kompletný zoznam dostupných živých prenosov v stávkových kanceláriách nájdete na stránke Živé prenosy zo športu – Kde pozerať zápasy LIVE a ZADARMO.

Najväčšou výhodou online televízie TV Tipsport je najmä to, že všetci novoregistrovaní hráči môžu sledovať športové prenosy po dobu 7 dní úplne zadarmo. Po skončení tejto lehoty stačí, aby ste za mesiac podali stávky v celkovej hodnote aspoň 1.20 € a opäť získavate prístup k obrovskému množstvu priamych prenosov zo športu z celého sveta.

Všetci noví hráči Tipsportu dostávajú ako darček lákavý vstupný bonus bez vkladu, ktorý môžu využiť pri svojom tipovaní. Jednotlivé livestreamy sú dostupné pre všetkých tipujúcich hráčov, ktorí dokážu splniť všetky nasledujúce podmienky.

Oktagon online prenos na PPV

Turnaje Oktagon naživo uvidíte aj vďaka plateným PPV (Pay-Per-View) online prenosom. Táto služba sa dá zakúpiť na oficiálnej stránke Oktagon.tv. Prístup k vysielaniu celého turnaja Oktagon si môžete zakúpiť v predpredaji a vychutnať vo Full HD kvalite už za 9.99 €.

Po zakúpení PPV online prenosu máte k dispozícii:

  • kompletnú zápasovú kartu turnaja Oktagon vrátane prelims zápasov jednotlivých turnajov,
  • náhľad do zákulisia turnaja,
  • krátke rozhovory s MMA bojovníkmi,
  • zápasové štúdio s moderátorom a zaujímavými hosťami.

Oktagon MMA video zostrihy

Najlepšie video zostrihy z turnajov Oktagonu nájdete na Youtube. Na oficiálnom Youtube kanáli Česko-Slovenskej organizácie OKTAGON MMA nájdete video zostrihy a highlighty z číslovaných turnajov Oktagon, epizódy Oktagon Výzvy, časti z Projektu X alebo Projektu Y a mnoho ďalších. O obľúbenosti tohto kanála hovorí sledovanosť, ktorá už prekročila hranicu 100 miliónov zhliadnutí.

Ďalšie video zostrihy máte k dispozícii na oficiálnom webe Oktagon. Na tejto web stránke okrem iného nájdete tlačové konferencie, videá zo súkromia MMA bojovníkov alebo zo zákulisia Oktagonu.

Kde sa dozviete najhorúcejšie novinky z Oktagonu?

Česko-Slovenská organizácia Oktagon pravidelne uskutočňuje tlačové konferencie, na ktorých sa zúčastňujú hlavní promotéri Oktagonu – Palo Neruda a Ondřej Novotný. Obaja informujú fanúšikov a novinárov o plánovaných turnajoch, zápasoch a pripravovaných novinkách na najbližšie obdobie. Tlačové konferencie rovnako ako ďalšie videá nájdete na oficiálnom kanáli Oktagon MMA na portáli Youtube.

Oktagon MMA Instagram a Oktagon Facebook

Okrem tlačových konferencií Oktagon sú všetky dôležité novinky dostupné aj na obľúbených sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook. Na týchto sociálnych sieťach nájdete aj rozhovory s hviezdnymi bojovníkmi, promo videá k plánovaným turnajom alebo tie najlepšie highlighty z odohraných zápasov.

Najlepšie a najobľúbenejšie projekty Oktagon?

Bojová organizácia má aktuálne rozbehnutých niekoľko úspešných projektov, ktoré určite potešia mnohých fanúšikov Oktagonu. Najúspešnejšími projektami organizácie sú:

OKTAGON VÝZVA – reality show z prostredia profesionálnych MMA bojovníkov. Odvysielaných bolo už 5 sérií.
OKTAGON UNDERGROUND – špeciálny koncept MMA turnaja, ktorý sa odohrával počas prvej vlny pandémie koronavírusu a princíp spočíval v upravených pravidlách, ktoré eliminovali boj na zemi.
PROJEKT X – sledovanie cesty obyčajného človeka od prvého tréningu až po prvý zápas v klietke Oktagonu.
PROJEKT Y – reality show zo ženského prostredia MMA zápasníčok.

Mobilná aplikácia Oktagon MMA

Staňte sa členom Oktagon clubu vďaka novej mobilnej aplikácii Oktagon MMA. Stiahnutím mobilnej aplikácie získate prednostný prístup k zakúpeniu lístkov na všetky turnaje Oktagon.

Mobilná aplikácia vás okrem toho informuje o všetkých dôležitých novinkách Oktagonu, ďalej vám ponúka kompletné výsledky zo zápasov alebo prednostný prístup k videám z turnajov.

Oktagon Aplikacia - ÚvodAplikácia Oktagon – kúpa PPV
Mobilná aplikácia organizácie Oktagon

Mobilná aplikácia Oktagon MMA je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení. Stiahnuť si môžete verziu pre operačný systém Android, ale aj pre zariadenia Apple (iPhone, iPad).

Ako a kde je možné zakúpiť Oktagon lístky

Každý poriadny fanúšik MMA chce vidieť zápasy OKTAGON naživo. Množstvo fanúšikov potvrdí, že najväčší zážitok zo zápasov je jednoznačne vtedy, keď ich môžete vidieť naživo v športovej aréne so skvelou atmosférou.

Kde si môžete zakúpiť lístky na galavečer Oktagon? Lístky na galavečer Oktagonu sa dajú zakúpiť nasledovne:

  • prednostne prostredníctvom mobilnej aplikácie Oktagon MMA,
  • pomocou webovej stránky Ticketportal,
  • pomocou webovej stránky Ticketmaster.

V prípade aktuálnej situácie – počas pandémie koronavírusu a prísnych vládnych opatrení sa lístky nedajú zakúpiť a plánované zápasy Oktagonu sa budú musieť konať aj naďalej bez divákov. Všetky plánované zápasy si tak môžete pozrieť pomocou live streamov.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

zdravím, v ČR overenie bankového účtu prebehne automaticky po prvom vklade...
účet u Tipsportu
zrušili účet alebo len obmedzili? Lebo to je rozdiel. Účty sa podľa mňa len...
Tip sport - obmedzenie účtu kvôli vysokému...
Fast bank transfer je cez tretiu banku. Ja vidím celkom problematické tie...
Je betko legalne ci nie?