Prehľad možností ako a kde sledovať Oktagon MMA NAŽIVO – online stream + LIVE prenosy v TV

30 € zadarmo za registráciu bez vkladu
20 € stávka bez rizika
30 € stávka bez rizika + 30 spinov

Sledujte live prenosy z česko-slovenskej Oktagon MMA. Preskúmajte všetky možnosti pozerania bojových zápasov Oktagonu ako live streamy na internete, PPV prenos a vysielanie v TV.

Oktagon 🔴 LIVE – stream zadarmo, PPV online + MMA prenosy v TV

Chcete vedieť, kde sledovať zápasy Oktagonu live a zadarmo? Potom ste tu správne.

OKTAGON MMA je najväčšia a najznámejšia česko-slovenská organizácia, ktorá ročne usporadúva viacero MMA turnajov v najväčších metropolách Česka a Slovenska. Jej zakladateľmi a majiteľmi sú Pavol Neruda a Ondřej Novotný, ktorého legendárny hlas vás sprevádza celým galavečerom turnaja.

Táto prestížna bojová organizácia sa snaží pre svojich fanúšikov pravidelne organizovať rôzne zaujímavé projekty ako napr. Projekt X, Projekt Y, Oktagon Vojna YouTuberov, Oktagon Výzva alebo Oktagon Underground.

Ste fanúšikom Oktagonu aj vy? Prečítajte si viac o dostupných možnostiach sledovania turnajov Oktagon. Okrem toho si v článku prečítate o tom, čo je mobilná aplikácia Oktagon alebo zistíte najlepšie webové stránky pre video zostrihy či program turnajov.

► Sledovať Oktagon MMA LIVE
Sledujte zápasy Oktagonu online vo vysokom rozlíšení, bez sekania a reklamy

🥊 Udalosť Oktagon MMA
📺 TV vysielanie nedostupný
▶️ LIVE stream Tipsport TV 
✅ Online prenos Oktagon TV
🔊 Audio prenos Tipsport
📱 Mobilná aplikácia Oktagon MMA
ZaujímavosťHistoricky najsledovanejším turnajom bol galavečer Oktagon 15 na ktorom sme videli zápas storočia, o ktorý sa postarali Attila Végh a Karlos „Terminátor“ Vémola.

Kde nájdete program plánovaných turnajov Oktagonu?

Je Oktagon dnes? Celkový prehľad všetkých plánovaných turnajov nájdete na oficiálnej webovej stránke Oktagonu – oktagonmma.cz. Na tomto webe sú dostupné všetky dôležité informácie o pripravovaných turnajoch Oktagon vrátane aktuálnej Oktagon karte.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Kde sledovať Oktagon live v TV?

OKTAGON TV prenos tak skoro neuvidíte. Napriek rokovaniam medzi televíziami a organizáciou OKTAGON sám Ondřej Novotný v podcaste MMA Letem Světem potvrdil, že ku vzájomnej dohode nedošlo.

Napriek tomu, že Oktagon v TV live neuvidíte, stále existuje šanca, že v budúcnosti budeme sledovať niektorý z galavečerov Oktagon v televízii aspoň zo záznamu.

Jedinou šancou ako sledovať Oktagon stream okrem plateného OKTAGON PPV je tak stávková kancelária Tipsport, kde nájdete kompletný Oktagon program. Na rozdiel od televízneho vysielania na TV Tipsport uvidíte všetky Oktagon zápasy – t.j. prelims (predzápasy) aj zápasy z hlavnej karty.

 Poznáte najlepšie relácie Oktagonu?

Organizácia Oktagon si pre svojich fanúšikov pripravila hneď dva druhy zaujímavých magazínov, ktoré sa určite oplatí pozrieť. Jedným z nich je Oktagon Magazín, ktorý vám pomáha nahliadnuť do zákulisia celej organizácie alebo do prípravy jednotlivých bojovníkov na plánovaný zápas.

Všetky časti Oktagon magazínu nájdete na video portáli TV JOJ.

Video portál TV JOJ a OKTAGON Magazín
OKTAGON Magazín na video portáli TV JOJ

Druhou obľúbenou reláciou je Oktagon Majk. Unikátna talk show s moderátorom, MMA bojovníkmi alebo ľuďmi, ktorí pôsobia a pohybujú sa na scéne bojových športov. Uvidíte vážne, ale i úsmevné rozhovory o tom, čo prežívajú a ako sa dívajú na svet hviezdy československej scény bojových športov.

Všetky epizódy z talk show Oktagon Majk sú dostupné na oficiálnej webovej stránke oktagonmma.cz alebo na oficiálnom YouTube kanáli organizácie Oktagon.

Bezplatný Oktagon LIVE stream na TV Tipsport

Sledujte turnaje Oktagon zadarmo prostredníctvom bezplatného live streamu. Stávková kancelária Tipsport vysiela Oktagon live stream free a je dostupný pre všetkých registrovaných hráčov.

Stačí, keď spustíte na vašom počítači web stránku Tipsport.sk alebo naštartujete Tipsport aplikáciu vo vašom mobile alebo tablete. Zaregistrujte sa a Oktagon online stream môžete ihneď začať sledovať na PC, v mobile alebo tablete.

Vďaka TV Tipsport a multiview pohľadu môžete sledovať dokonca viacero live streamov súčasne. Popri tom, ako budete sledovať Oktagon live stream si dokážete pustiť priamy prenos z futbalu, hokeja alebo iných obľúbených športov. 

Podávajte stávky v Tipsporte s bonusom bez vkladu Bonus zadarmo 30 € + 4.000 € na vklad 
 • za overenie získate 3000 Netov (100 Netov = 1 €) 
 • overiť 2 doklady = 3 minúty
 • pre zisk bonusu nemusíte vkladať žiadne peniaze
 • tikety podávate za Nety (nastavuje sa na tikete)
 • výhry sú už v eurách (možné ihneď vybrať)
 • nie je stanovený minimálny kurz
V prípade vkladu peňazí môžete získať aj vstupný bonus na vklad!

Kompletný zoznam dostupných živých prenosov v stávkových kanceláriách nájdete na stránke Živé prenosy zo športu – Kde pozerať zápasy LIVE a ZADARMO.

Najväčšou výhodou online televízie TV Tipsport je najmä to, že všetci novo registrovaní hráči môžu sledovať športové prenosy po dobu 7 dní úplne zadarmo. Po skončení tejto lehoty stačí, aby ste za mesiac podali stávky v celkovej hodnote aspoň 1.20 € a opäť získavate prístup k obrovskému množstvu priamych prenosov zo športu z celého sveta.

Všetci noví hráči Tipsportu dostávajú ako darček lákavý vstupný bonus bez vkladu, ktorý môžu využiť pri svojom tipovaní. Jednotlivé live streamy sú dostupné pre všetkých tipujúcich hráčov, ktorí dokážu splniť všetky nasledujúce podmienky.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Návod na sledovanie live stream OKTAGONUPodrobný návod ako sledovať v stávkovej kancelárii Tipsport Oktagon live nájdete na našej stránke Ako sledovať zadarmo live stream Oktagon na TV Tipsport.

Kde sledovať online prenos turnajov? 

Turnaje Oktagon naživo uvidíte aj vďaka plateným PPV (Pay-Per-View) online prenosom. Táto služba sa dá zakúpiť na webe Oktagon.tv. Vďaka zakúpeniu online prenosu cez PPV uvidíte celý Oktagon live a vychutnáte si ho vo Full HD kvalite už za 9.99 €.

Oktagon Live v Tipsporte

Ak si zakúpite Oktagon PPV v predpredaji, tak v deň konania turnaja bude už cena za PPV Oktagon vyššia a navyše môže byť problém s včasným obdržaním prístupového kódu. Odporúčame preto zakúpiť si prístup na Oktagon TV s dostatočným predstihom a potom určite nebudete mať problém stihnúť a vychutnať si Oktagon live prenos.

Po zakúpení PPV online prenosu máte k dispozícii:

 • kompletnú zápasovú kartu turnaja Oktagon vrátane prelims zápasov jednotlivých turnajov,
 • náhľad do zákulisia turnaja,
 • rozhovory s MMA bojovníkmi,
 • štúdio s moderátorom a zaujímavými hosťami.

Ako sledovať Oktagon online cez mobil?

Stávková kancelária Tipsport vám ponúka alternatívu online prenosu Oktagonu cez mobil. Mobilná aplikácia Tipsport je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení (Andrioid, iOS Apple) úplne zadarmo.

Výhodou tejto mobilnej aplikácie je hlavne to, že live stream Oktagonu si môžete spustiť na svojom mobile kedykoľvek a kdekoľvek. Okrem toho v nej nájdete tisíce živých športových prenosov vrátane obľúbených LIVE stávok.

Oktagon live stream na TV Tipsport

Mobilná aplikácia pre Oktagon MMA

Staňte sa členom Oktagon clubu vďaka novej mobilnej aplikácii Oktagon MMA. Stiahnutím mobilnej aplikácie získate prednostný prístup k zakúpeniu lístkov na všetky turnaje Oktagon.

Mobilná aplikácia vás okrem toho informuje o všetkých dôležitých novinkách Oktagonu, ponúka kompletné výsledky zo zápasov alebo prednostný prístup k videám z turnajov.

Oktagon aplikácia – ÚvodAplikácia Oktagon – kúpa PPV
Mobilná aplikácia organizácie Oktagon

Vďaka nainštalovanej aplikácii sa navyše dostanete ako prví k zostrihom a najlepším momentom z turnaja.

Mobilná aplikácia Oktagon MMA je dostupná na stiahnutie pre všetky typy mobilných zariadení. Stiahnuť si môžete verziu pre operačný systém Android, ale aj pre zariadenia Apple (iPhone, iPad).

Video zostrihy a highlights

Najlepšie video zostrihy z turnajov Oktagonu nájdete na oficiálnom YouTube kanáli česko-slovenskej organizácie OKTAGON MMA. Oktagon live stream na YouTube však neuvidíte – jediné, čo uvidíte je live váženie (v piatok ráno pred turnajom) a tlačová konferencia po skončení všetkých zápasov. 

Ďalšie video zostrihy máte k dispozícii na oficiálnom webe Oktagon. Na tejto web stránke okrem iného nájdete tlačové konferencie, videá zo súkromia MMA bojovníkov alebo zo zákulisia Oktagonu.

Kde sa dozviete najhorúcejšie novinky z Oktagonu?

Česko-slovenská organizácia Oktagon pravidelne uskutočňuje tlačové konferencie, na ktorých sa zúčastňujú hlavní promotéri Oktagonu – Palo Neruda a Ondřej Novotný.

Obaja informujú fanúšikov a novinárov o plánovaných turnajoch, zápasoch a pripravovaných novinkách na najbližšie obdobie. Tlačové konferencie rovnako ako ďalšie videá nájdete na oficiálnom kanáli Oktagon MMA na portáli YouTube.

Instagram a Facebook 

Okrem tlačových konferencií Oktagon sú všetky dôležité novinky dostupné aj na obľúbených sociálnych sieťach Instagram alebo Facebook. Na týchto sociálnych sieťach nájdete aj rozhovory s hviezdnymi bojovníkmi, promo videá k plánovaným turnajom alebo tie najlepšie highlighty z odohraných zápasov.

Ako a kde je možné zakúpiť Oktagon lístky?

Každý poriadny fanúšik MMA chce vidieť zápasy OKTAGON naživo. Množstvo fanúšikov potvrdí, že najväčší zážitok zo zápasov je jednoznačne vtedy, keď ich môžete vidieť naživo v športovej aréne so skvelou atmosférou.

Kde si môžete zakúpiť lístky na galavečer Oktagon? Lístky na galavečer Oktagonu sa dajú zakúpiť nasledovne:

 • prednostne prostredníctvom mobilnej aplikácie Oktagon MMA,
 • pomocou webovej stránky Ticketportal,
 • pomocou webovej stránky Ticketmaster.

V prípade aktuálnej situácie – počas pandémie koronavírusu a prísnych vládnych opatrení sa lístky nedajú zakúpiť a plánované zápasy Oktagonu sa budú musieť konať aj naďalej bez divákov.

Navyše podľa posledných vyjadrení predstaviteľov organizácie OKTAGON v televízii neuvidíme tak skoro. Oktagon live stream zadarmo tak môžete sledovať jedine prostredníctvom TV Tipsport.

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Je možné sledovať turnaje Oktagonu live v TV?

Nie, žiaľ nie je možné sledovať turnaje Oktagonu v televízii. Na výber však máte aj iné alternatívy sledovania.

2️⃣ Ktorá stávková kancelária ponúka live stream Oktagonu zadarmo?

Tipsport je jediná stávková kancelária, ktorá ponúka online prenosy Oktagonu zadarmo a bez účtovaných poplatkov.

3️⃣ Aká je podmienka bezplatných live streamov na TV Tipsport?

Noví hráči majú nárok na bezplatné sledovanie live streamov, pričom všetci aktívni tipéri môžu sledovať športové prenosy úplne zadarmo, stačí, ak aspoň raz mesačne uzatvoria kurzovú stávku v minimálnej hodnote 1,20 €.

4️⃣ Sú aj iné alternatívy online prenosov Oktagonu?

Áno, bojová organizácia Oktagon vysiela PPV prenos turnaja na svojej online televízii Oktagon.tv. Ide však o druh platenému live streamu.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

30 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 30 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

70 € bez rizika + DRES

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika a ak vložíš min. 20 €, tak môžeš získať aj repreznetačný dres

DOXXbet bonus

30 € bez rizika + 75 free spinov

30 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
To si ma vôbec nepotešil. Doteraz som tam nemal žiadne problémy s výberom....
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Skus betinasia.com ak vies anglicky chod na arbusers.com je tam sekcia o...
Ako stavkovat u zahranicnych stavkovych...
Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt