Ako funguje Fortuna promo kód? Neváhajte a využite tie najlepšie Fortuna bonusy

Kde nájdete akčný kód vo Fortune a aký promo kód Fortuna je nutné použiť, ak chcete získať v stávkovej kancelárii Fortuna vstupný bonus alebo bonus za registráciu? Odpovede nájdete v našom článku.

Promo kód Fortuna (všetky kódy) 💰 + ako získať 50 € bez rizika!

Hľadáte na internete promo kód Fortuna alebo akčné kódy do stávkovej kancelárie Fortuna?

Ďalej už hľadať nemusíte – prinášame vám prehľad všetkých dostupných bonusových kódov v stávkovej kancelárii Fortuna spolu s návodom ako tieto promo kódy resp. akčné kódy uplatniť.

Princíp fungovania je skutočne veľmi jednoduchý – každý Fortuna bonus má priradený vlastný promo kód.

Ak ste si doteraz mysleli, že v stávkovej kancelárii Fortuna potrebujete akčné kódy, aby ste získali atraktívne bonusy, nie je to celkom tak. Po vyplnení vašich údajov v registračnom formulári si stačí len vybrať ten správny Fortuna bonus pre vás a promo kód Fortuna (alebo ak chcete akčný kód Fortuna) sa automaticky vyplní do políčka nižšie.

Chcete vedieť, aké je v stávkovej kancelárii Fortuna tipovanie cez internet? Tie najdôležitejšie informácie (výhody a nevýhody, kurzová ponuka, vklady a výbery a mnoho ďalšieho) nájdete v našej podrobnej Fortuna recenzii.

Neváhajte a využite niektorý z atraktívnych bonusov, ktorý stávková kancelária ponúka novým hráčom ako darček za registráciu.

🏟️ Stávková kancelária iFortuna.sk
💰 Exkluzívny bonus Stávka bez rizika za 35 EUR
🎁 Stávka bez rizika (stávka zadarmo) 30 € alebo 40 € (výnimočne)
🎲 Kombi bonus 30 bez rizika + 30 free spins
🤑 Triple bonus Ako získať 50 € bez rizika + (50 € + 50 FS)
⬅️ Fortuna vstupný bonus Vstupný bonus až do výšky 1.000 EUR
🔥 Vkladový bonus (200 %) Bonus 20 € k prvej stávke
🆓 Bonus bez vkladu (zadarmo)
💰 Casino bonus (free spins) 150 voľných točení
🎰 Vstupný kasíno bonus 5.000 €
Zobraziť všetky iFortuna bonusy

Nemusíte teda zdĺhavo hľadať rôzne bonusové kódy Fortuna na internete. Stačí, aby ste sa stali novým hráčom v stávkovej kancelárii Fortuna a nárok na Fortuna bonus získate automaticky. Ďalší akčný kód alebo promo kód vám už nepomôže k tomu, aby ste od stávkovej kancelárie Fortuna bonus ešte navýšili.

Výnimkou sú špeciálne a exkluzívne akčné kódy, ktoré vznikli vďaka spolupráci stávkovej kancelárie Fortuna so stránkou StavkoveKancelarie.com.

Ponuka Fortuna bonusov je skutočne široká – stačí si len zvoliť ten správny bonus pre vás. Ale pozor! Vyberajte skutočne pozorne – môžete si vybrať iba 1 bonus s jedným promo kódom.

Ako získať vo Fortune bonus pre šport + kasínoVo Fortune sa nedajú kombinovať bonusy, preto ak chcete bonus pre športové stávky a zároveň aj kasíno bonus, zvoľte si promo kód kombinujúci dva bonusy (napr. stávka bez rizika + free spiny).

Výber toho správneho bonusu závisí len od vás. Chcete venovať len športovým stávkam a vyskúšať, aké je v stávkovej kancelárii Fortuna kurzové stávkovanie? V tom prípade vám odporúčame Fortuna stávku bez rizika.

Chcete sa zabaviť aj vo Fortuna Casine? Potom využite veľmi populárny bonus 30 € bez rizika + 30 free spins (ak je k dispozícii), ktorý v sebe obsahuje viacero bonusov naraz. Neviete sa ešte rozhodnúť? V našom článku vám podrobne predstavíme všetky ponúkané bonusy Fortuna a aj to, kto môže získať skvelé bonusy v stávkovej kancelárii Fortuna.

Ako získať Fortuna bonus s použitím promo kódu

Pre získanie bonusu v stávkovej kancelárii Fortuna musíte v registračnom formulári vybrať bonus (po vybraní sa vám automaticky vloží promo kód) alebo môžete využiť špeciálne linky, ktoré vznikli vďaka spolupráci so StavkoveKancelarie.com (špeciálne akčné kódy sa vám automaticky načítajú do formulára, ktoré tam bez špeciálnych linkov nenájdete).

Medzi takéto bonusy patrí napr. stávka bez rizika 35 € (dostupný bonus po celý rok). Celú ponuku Fortuna bonusov s promo kódmi nájdete nižšie v tabuľke.

Ponúka Fortuna promo kód na bonus zadarmo? Slovenská Fortuna bonus bez vkladu neponúka, ale niektoré bonusy sú naozaj výhodné. Ak by predsa v budúcnosti Fortuna bonus ponúkla, tak ho určite nájdete v tabuľke pri slovíčku „ZADARMO“.

DOSTUPNÉ FORTUNA BONUSY A PROMO KÓD FORTUNA (počas celého roka)
Vstupný bonus Fortuna do výšky 1.000 EUR (najvyšší bonus) Načítať promo kód
Stávka bez rizika 40 € (krátkodobý a málo dostupný bonus) Načítať promo kód
Stávka bez rizika 35 EUR (celoročný – EXKLUZÍVNY BONUS) Načítať promo kód
Stávka bez rizika 30 € (štandardný bonus – najnevýhodnejší) Načítať promo kód
Stávka bez rizika 30 € + 30 free spins (bonus aj do kasína) Načítať promo kód
Fortuna vstupný bonus 20 € k prvej stávke (200 % bonus) Načítať promo kód
EXTRA VÝHODNÉ BONUSY – dostupné iba výnimočne (veľké športové akcie)
Stávka bez rizika 30 EUR + 30 EUR kredit + 30 free spinov Načítať promo kód
Stávka bez rizika 40 EUR + 40 EUR kredit + 40 free spinov Načítať promo kód
Stávka bez rizika 50 EUR + 50 EUR kredit + 50 free spinov Načítať promo kód
Nezabudnite na KÓDNezáleží aký BONUS z ponuky si vyberiete – vždy po zvolení príslušného bonusu a kliknutia na „načítať promo kód“ sa Fortuna promo kód vyplní automaticky. Niektoré promo kódy sú exkluzívne a získate ich iba u nás! 

Okrem bonusových kódov, ktoré noví hráči využijú pri registrácii sa môžete stretnúť aj s pojmom dobíjací kupón Fortuna. Čo je Fortuna kupón? Tento Fortuna kód môžu využiť na dotáciu hráčskeho konta noví ale aj už existujúci hráči. Využiť na stávky kupóny Fortuna však nie je až tak jednoduché. Fortuna kupón cez SMS kód neexistuje a nie je možné nájsť ani kupón Fortuna online.

Ako získať Fortuna kupón

Kde kúpiť Fortuna kupóny? Odpoveďou vás sklameme. Kúpiť ho nie je možné v obchode ani na internete. Jedinou možnosťou je získať Fortuna kupón zdarma na niektorej z marketingových kampaní, ktoré Fortuna organizuje v rámci rôznych športových udalostí. Fortuna kupón môžu využiť noví ale aj existujúci hráči stávkovej kancelárie Fortuna.

Fortuna bonusy a bonusové podmienky

Stávková kancelária Fortuna má skutočne širokú ponuku bonusov, ktoré sa dokonca môžu v priebehu roka aj meniť. Ako sa menia iFortuna bonusy? Meniť sa môže najmä ponuka bonusov v súvislosti s konaním významnej športovej udalosti (OKTAGON, MS v hokeji, ME vo futbale, ) alebo sa menia aj výšky poskytnutých bonusov.

Vďaka tomu sa stretnete počas roka napr. s rôznymi úrovňami bonusu „Stávka bez rizika“ (výška tohoto bonusu sa môže hýbať od 30 EUR až do 40 EUR resp. 50 EUR). Poďme si bližšie predstaviť najobľúbenejšie Fortuna bonusy.

Exkluzívny bonus – Stávka bez rizika za 35 EUR

Výsledkom spolupráce internetovej stránky StavkoveKancelarie.com so stávkovou kanceláriou Fortuna je špeciálny a exkluzívny Fortuna promokód, vďaka ktorému získate skvelý Fortuna bonus a tým je Stávka bez rizika v hodnote až 35 EUR!

Ponuka na získanie tohto špeciálneho bonusu platí pre všetkých novo registrovaných hráčov, ktorí sa zaregistrujú v stávkovej kancelárii Fortuna.

Máte obavy z toho, ako prebieha v stávkovej kancelárii Fortuna registrácia? Prečítajte si náš podrobný návod ako sa zaregistrovať vo FORTUNE a hráčsky účet si jednoducho vytvorte do 10 minút.

Vašou registráciou tak veľmi jednoducho získate stávku bez rizika, ktorá vám v prípade neúspešnej stávky vráti až 100 % vkladu. Vy teda svojou stávkou nič neriskujete a môžete iba získať.

Ako získať exkluzívny bonus fortuna

  1. ▶ Registrujte sa cez tento špeciálny link ◄.
  2. Potvrďte súhlas s bonusovými podmienkami.
  3. Vložte ľubovoľnú sumu na váš hráčsky účet (pre získanie max. bonusu vám stačí vložiť 35 EUR).
  4. Do 7 dní od aktivácie bonusu je potrebné uzatvoriť prvú stávku (nezabudnite, že bonus má určité podmienky, ktoré treba splniť).
  5. Ak je vaša prvá stávka nevýherná, stávková kancelária Fortuna vám vráti 35 EUR na váš hráčsky účet do 24 hodín. Vďaka tomu si stavíte úplne BEZ RIZIKA!
Pozor na promo kódFortuna používa pre registrácie promo kódy a aby ste mohli aj vy využiť tento skvelý bonus potrebujete špeciálny link, ktorý za vás vyplní promo kód a zároveň sa vám zobrazia aj bonusové podmienky.

Ak by sa vám tento bonus po kliknutí na tento link nezobrazil v registračnom formulári, potom zadajte promo kód, ktorý nájdete v našej bonusovej tabuľke stávky zadarmo.

Fortuna trojitý bonus

Jedná sa o unikátny iFortuna bonus, kedy nezíska nový hráč za odmenu len jeden bonus, ale bonusy až 3! Ide o jeden z najobľúbenejších bonusov v stávkovej kancelárii Fortuna. Získať ho môžete ► cez náš špeciálny link ◄ alebo ak kliknete na tlačidlo v tabuľke nižšie.

FORTUNA AKČNÝ KÓD PRE BONUS 30 + 30 + 30 ZISTIŤ DOSTUPNOSŤ
40 + 40 + 40
50 + 50 + 50

V priebehu roka sa môže častokrát počas veľkých športových podujatí (EURO, MS v hokeji) ešte navýšiť a namiesto bonusu v hodnote 30 + 30 + 30 sa môžete stretnúť s bonusom 40 + 40 + 40 alebo až 50 + 50 + 50 (niektorí poznajú aj pod názvom Fortuna stávka bez rizika 50 EUR alebo triple bonus). Vďaka tomu získate po registrovaní až 3 bonusy naraz, pričom vám stačí vykonať jeden vklad:

1. Stávka bez rizika až do výšky 50 eur

Tento bonus získate vtedy, ak si do 7 dní po registrácii podáte stávku s minimálnym kurzom 2.00 (neplatí pre virtuálne hry) a ak bude váš tiket nevýherný, stávková kancelária Fortuna vám do 24 hodín vráti vklad na hráčsky účet.

2. Stávkový kredit až do výšky 50 eur

Aby ste získali tento Fortuna vstupný bonus je potrebné uskutočniť vklad na hráčsky účet do 7 dní od aktivácie bonusu. Od okamihu vkladu má hráč 10 dní na to, aby splnil podmienku pretáčania. Tento bonus bude vyplatený vo forme klubových bodov v maximálnej výške 50 EUR. Pre získanie tohto bonusu potrebujete uzatvoriť stávku v hodnote výšky vkladu s kurzom minimálne 1.60.

3. Navyše k bonusom – až 50 free spinov do Casina Fortuna

Ako nový hráč získate vstupný bonus až 50 free spinov do Fortuna casina v závislosti od vášho prvého vkladu. Za vklad do 10 EUR získate 10 voľných točení, za vklad nad 10 EUR získate 20 Free spinov a za vklad nad 20 EUR získate 30 Free spinov (nad 40 € = 50 free spinov). Tieto free spiny využijete ako zatočenia zadarmo na automatoch v sekcii Fortuna casino.

Ako získať 50 € bez rizika od Fortuny

Na obrázku si môžete pozrieť ako sa zadáva Fortuna promo kód pre bonus 50 €! Ak vo vyberacom zozname tento bonus 50 € bez rizika nenájdete, tak ho Fortuna aktuálne neponúka. Mal by byť k dispozícií hlavne pri najväčších športových akciách.

Registračný formulár stávkovej kancelárie Fortuna
Registračný formulár stávkovej kancelárie Fortuna

Bonus 20 EUR k vašej prvej stávke (bonus až 200 %)

Ide rovnako o bonus, ktorý je určený všetkým novým hráčom vo Fortune. Aby ste tento bonus získali, stačí pri registrácii online zvoliť z ponuky bonusov možnosť „Bonus 20 eur k prvej stávke“.

FORTUNA PROMO KÓD BONUS 20 € K PRVEJ STÁVKE AKTIVOVAŤ KÓD

Na svoje konto vložte minimálne 10 eur a uzatvorte tiket v min. hodnote 10 eur s kurzom 2.00 (neplatí pre virtuálne hry) a po vsadení sa vám na vaše hráčske konto najneskôr do 24 hodín pripíše Fortuna bonus 20 eur.

Registračný formulár stávkovej kancelárie Fortuna
Registračný formulár stávkovej kancelárie Fortuna

Fortuna vstupný bonus až do výšky 1.000 EUR

Pre každého nového hráča si pripravila stávková kancelária Fortuna aj možnosť získať vstupný bonus v maximálnej výške až 1.000 €. Stačí vložiť do 10 dní od registrácie na váš hráčsky účet sumu od 10 EUR do 1.000 EUR.

FORTUNA AKČNÝ KÓD BONUS 1.000 € AKTIVOVAŤ KÓD

Následne počas 90 dní hráč musí staviť sumu vo výške, ktorá sa rovná 7-násobku vkladu + bonusu s minimálnym kurzom 2.00. Bonus sa vám pripíše týmto spôsobom – po prestávkovaní 2,8 násobku sumy bonusu sa hráčovi pripíše 20 % bonusu a zvyšných 80 % sa hráčovi pripíše po uzatvorení stávok za 11,2 násobok sumy bonusu.

PríkladHráč vloží na hráčske konto 100 €. Na to, aby získal 100 % bonus vo výške 100 € potrebuje prestávkovať 1.400 EUR. Prvých 20 % (20 €) získa hráč po prestávkovaní sumy 280 EUR a zvyšnú sumu 80 % (80 €) po podaní stávok za ďalších 1120 EUR.

Fortuna bonus bez vkladu

Zaujíma vás, či nájdete v stávkovej kancelárii Fortuna bonus za registráciu alebo casino bonus za registráciu? Odpoveď znie – nie, nenájdete. Stávková kancelária Fortuna bonusy na štart v tejto forme jednoducho neponúka. Neexistuje ani žiadny Fortuna kupón alebo promo kód Fortuna, vďaka ktorému by ste v stávkovej kancelárii Fortuna registračný bonus získali.

Na Slovensku ponúkajú stávkové kancelárie bonusy bez vkladu len výnimočne. Svetlou výnimkou je v tomto ohľade napr. stávková kancelária Tipsport alebo Niké, kde za registráciu získate 20 € úplne zadarmo.

V tabuľke nižšie nájdete tie najzaujímavejšie bonusy slovenských stávkových kancelárií.

TIPSPORT bonus BONUS 20 € zadarmo + 4.000 € Aktivovať kód
SYNOT TIP bonusový kód BONUS 50 € + 5000 € Aktivovať kód
DOXXBET promo kód BONUS 20 € stávka + 2.000 € Aktivovať kód
NIKÉ akčný kód BONUS 20 € zadarmo + Bonus na vklad Aktivovať kód

Fortuna casino bonus 150 spinov + iné kasíno bonusy

Šport a kurzové stávky vám nič nehovoria a chcete sa len zabaviť v online kasíne Fortuna? Potom je pre vás bonus, ktorým získate 150 voľných zatočení v online kasíne Fortuna zásahom do čierneho. Pre získanie 50 free spinov do kasína stačí kliknúť ▶ na tento špeciálny link ◄ a vložiť na hráčske konto 10 EUR – bonus takto môžete získať až 3×. Spiny ale musíte pretočiť do 7 dní od prijatia ponuky.

Okrem toho môžete získať aj väčší kasíno bonus na vklad, ktorý je charakteristický náročnosťou na pretáčanie. Získať ale môžete casino bonus vo výške od 1.000 EUR až 5.000 EUR. V prípade, že chcete hrať aj v športových stávkach, využite bonus, ktorý kombinuje šport + kasíno (30 € bez rizika + 30 free spins).

FORTUNA combi bonus 30 € bez rizika + 30 free spins AKTIVOVAŤ KÓD
FORTUNA PROMO KÓD BONUS 150 FREE SPINOV AKTIVOVAŤ KÓD
FORTUNA AKČNÝ KÓD BONUS 5.000 € AKTIVOVAŤ KÓD

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Ako sa aktivujú v stávkovej kancelárii Fortuna bonusy?

Bonusy sa aktivujú automaticky vďaka špeciálnym linkom. Po vyplnení registračného formulára vám tento link zabezpečí, že sa správny promo kód pre príslušný bonus vyplní automaticky.

2️⃣ Čo musíte urobiť, aby ste získali Fortuna bonus „Stávka bez rizika za 35 EUR“?

Stačí sa iba zaregistrovať cez náš špeciálny link a vďaka spolupráci stávkovej kancelárie Fortuna a stránky www.stavkovekancelarie.com získate bonus Stávka bez rizika 35 EUR.

3️⃣ Majú aj iné stávkové kancelárie bonusy a špeciálne akčné kódy?

Áno, samozrejme. Kompletný prehľad o tom, aké ponúkajú slovenské stávkové kancelárie bonusy nájdete v našej bonusovej tabuľke v časti Bonusy stávkových kancelárií. Tam sa dozviete aj to, či majú niektoré stávkové kancelárie bonusy bez vkladu (bonus za registráciu).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu