Akcie stávkových počas zimných olympijských hier 2018 v Pyeongchang

Akcie stávkových počas zimných olympijských hier 2018 v Pyeongchang

Milióny na snehu

Tipsport pripravil počas olympijských hier asi najzaujímavejšiu súťaž o 80.000 EUR, kde môžete získať výhry na základe stávok olympijských hier v Pchjongčchangu. Súťaž Miliony na snehu prebehne v 15 kolách (1 kolo = 1 deň), pričom každé kolo obsahuje dva časti:
-tipuj umiestnenie (tipy na intervalové umiestnenie športovcov / tímov v určitých pretekoch)
-tipuj ľadový hokej (tipy na výsledok vybraných hokejových zápasov v základnej hracej dobe (1 = domáci, 0 = remíza, 2 = hostia)

Pri intervalových umiestneniach prognózujete, v ktorom z piatich intervalov účastník preteky dokončí. Za každý správny tip získate bod do rebríčka. Okrem toho musí súťažiaci  v rámci  daného  dňa  vyplniť  kompletne  obe  časti  a priradiť  v každej  z nich  jedného  žolíka,  inak  mu  tipy  nebude  umožnené  odoslať.  Za správny tip označený žolíkom získa súťažiaci dvojnásobok bodov, teda dva body. Na vklady nie sú žiadne limity. Výhry budú pripisané v Netoch.

Svoje tipy môžete upravovať až do uzávierky daného kola (tou je začiatok príležitosti, ktorá v danom kole štartuje ako prvý). Tá sa v priebehu súťaže môže meniť. Uzávierka prvého kola je 10. 2. v 8:15 hod.

Celkový víťaz získa 4.000 EUR. Za druhé miesto je 2.000 EUR a za tretie 1.200 EUR. Okrem toho odmena pre víťaza za každé kolo činí 2.000 EUR. Ostatné výhry sú podľa umiestnení jednotlivých tipérov a nájdete to v hernom pláne tejto súťaže. Aby ste sa mohli zúčastniť tejto súťaže, tak musíte mať aktualizované údaje. Do súťaže sa prihlásite jednoducho, v sekcii súťaže kliknite na Miliony na snehu a odošlite vaše tipy.

Fortuna spúšťa zimný maratón o 15.000 EUR

Ak si vo Fortune podáte tiket od 8.2 do 25.2.2018 v minimálnej hodnote 3 EUR/deň, tak potom budete zaradený do žrebovania o 15.000 EUR. Do súťaže sa nezarátavajú live tikety a tikety podané na e-športy. Tento balík peňazí je rozdelený nasledovne:

1x2.000 EUR

1x1.500 EUR

1x1.000 EUR

10x300 EUR

25x100 EUR

100x50 EUR

Vyžrebovaný hráči budú mať zverejnené aliasy na stránke ifortuna.sk. 

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ja by som ti na toto odpovedala asi takto:nase slovenske "akoze...
BETVICTOR
nefungujú, lebo by sa to zneužívalo, ale dá sa cez oficiálny e-mail. no v...
Zdanění kurzových sázek v ČR
Ďakujem, skúsim.
Kde podať sťažnosť na stávkovú kanceláriu?