Porovnanie stávok bez rizika stávkových kancelárií – denne aktualizovaný zoznam všetkých freebetov

Vyberte si svoju stávku bez rizika z aktuálneho prehľadu voľných stávok na tipovanie. Zaregistrujte sa v online stávkovej kancelárii, vložte peniaze a získajte freebet. Nezabudnite zadať bonusový kód (ak je uvedený).

# Stávková kancelária Hodnotenie Druh bonusu Percentuálny bonus Maximálny bonus Pripísanie bonusu Pretočenie bonusu Min. vklad pre bonus Bonusový kód Extra bonus
8,8 Stávka bez rizika 100 % 70 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× V
(max. 70 €)
10 € MS2024 DRES Získať bonus
7,2 Stávka bez rizika 100 % 30 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× B
(max. 20 €)
5 € Získať bonus
6,9 Stávka bez rizika 100 % 50 € Bonus vám bude pripísaný ak prehráte kvalifikačnú stávku.
1× B
(max. 50 €)
5 € Získať bonus
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.


Návody ako získať stávku bez rizika v stávkovej kancelárii

Viac o stávke bez rizika

Stávka bez rizika známa aj ako freebet (voľná stávka) je veľmi obľúbeným druhom vstupného bonusu. Pri stávke bez rizika si je potrebné dať pozor na výšku kurzu pri tipovanej udalosti. Často je v bonusových podmienkach uvedená výška kurzu a okrem výšky kurzu je potrebné dávať pozor aj na obmedzenia v podobe typu stávok (napr. SOLO, AKO alebo live stávka).

Väčšinou systém stávok bez rizika funguje tak, že urobíte váš prvý vklad (napr. v maximálnej hodnote stávky bez rizika) a tieto peniaze stavíte na vami vybraný tip. V prípade, že táto stávka bude výherná, tak je celá výhra vaša (vrátane vkladu). Ak bude vaša prvá stávka nevýherná, tak vám stávková kancelária väčšinou do 24 hodín od vyhodnotenia zápasu pripíše na účet voľnú stávku. Ak stávku bez rizika podáte, tak vám bude na účet pripísaná iba čistá výhra (výhra bez vkladu).

Podmienky voľných stávok sa môžu medzi jednotlivými stávkovými kanceláriami odlišovať. Všetky free bets vo väčšine prípadov fungujú na vyššie uvedenom princípe. Môžete sa však stretnúť aj s inými podmienkami. Niektoré stávkové kancelárie vám pripíšu stávku bez rizika vždy, teda nezávisle na vyhodnotení vašej prvej stávky. 

Aký je rozdiel medzi stávkou bez rizika a stávkou zadarmo?

V podstate žiadny, pretože funguje podobne. Jediným rozdielom je, že stávka zadarmo je k dispozícii bez vkladu do stávkovej kancelárie alebo nie je podmienená prvou stávkou za vaše peniaze. Najčastejšie to bude vo forme kupónu, ktorý stačí vybrať pri vytváraní tiketu.

Stávka zadarmo je po správnosti bonus bez vkladu resp. bonus za registráciu prípadne bonus za overenie totožnosti.

Príklad stávky bez rizika
  • Ak stávková kancelária ponúka 100 % stávku bez rizika do výšky 50 EUR, najvýhodnejšie je, ak vložíte minimálne 50 EUR, uskutočníte kvalifikačnú stávku za 50 EUR a získate maximálnu stávku bez rizika v hodnote 50 EUR. Ak vložíte 50 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 25 EUR, získate stávku bez rizika v hodnote 25 EUR. Ak vložíte 200 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 50 EUR, získate voľnú stávku v hodnote 50 EUR.
  • Ak stávková kancelária ponúka 50 % stávku bez rizika do výšky 20 EUR, najvýhodnejšie je, ak vložíte 40 EUR, uskutočníte kvalifikačnú stávku za 40 EUR a získate maximálnu stávku bez rizika v hodnote 20 EUR. Ak vložíte 20 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 20 EUR, získate stávku bez rizika v hodnote len 10 EUR. Ak vložíte 100 EUR a uskutočníte kvalifikačnú stávku za 100 EUR, získate voľnú stávku v hodnote 20 EUR.
Na čo si dať pri freebetoch pozor?
  • Minimálny vklad pre získanie stávky bez rizika
  • Percentuálna výška bonusu
  • Maximálna výška freebet
  • Minimálny kurz pri pretáčaní resp. získaní voľnej stávky
  • Ak vašu kvalifikačnú stávku prehráte, potom vám bude pridelená stávka bez rizika (ak ju použijete, bude vám pripísaná iba čistá výhra (celková výhra - vklad = čistá výhra).
  • Stávka bez rizika vám môže byť pripísaná, ak bude kvalifikačná stávka nevýherná, ale taktiež môže byť pripísaná, ak bude kvalifikačná stávka výherná (všetko záleží od bonusových podmienok, ale najčastejšie sa budete stretávať s tým, že na stávku bez rizika máte nárok iba vtedy, ak bude vaša kvalifikačná stávka nevýherná).
  • Je potrebné dôkladne čítať bonusové podmienky, lebo sa môže stať, že voľná stávka nebude dostupná napr. na live stávky alebo KOMBO stávky. 
  • Skôr ako sa zaregistrujete, uistite sa, či nie je potrebné zadať aj bonusový kód do registrácie (nájdete to v bonusových podmienkach).

Počas veľkých akcií sme pripravili zvlášť podstránky, ktoré vás informujú o všetkých dostupných bonusoch a promo akciách, ktoré stávkové kancelárie ponúkajú k aktuálnej súťaži / turnaju. Vďaka tomu sa viete rýchlejšie rozhodnúť, kde budete tipovať. Nájdete tam aj stávky bez rizika. 

V prípade online kasín sa viete stretnúť s pojom pretočenia bez rizika s ktorými ako prvá prišlo casino SynotTip. Funguje to tak, že najprv hráte vy za svoje peniaze a keď dosiahnete určitú hodnotu podľa bonusových podmienok, tak potom vám pripíšu peniaze. Keď hráte za svoje peniaze, tak nezáleží na tom či ste vyhrali alebo prehrali - peniaze vám pripíšu vždy. Tento druh kasíno bonusu neposkytuje každý a u SynotTip je to skôr výnimka. 

.
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt