Porovnanie stávkových kancelárií podľa druhov stávok

Zistite aké druhy stávok môžete uzavrieť v online stávkových kanceláriách. Porovnajte si v prehľadnej tabuľke druhy stávok a možnosti zostavenia tiketu v jednotlivých stávkových kanceláriách.

# Stávková kancelária Sólo stávka AKU stávka Systém stávka Tutovka (Banker) Skupinová stávka Live stávka Bet Builder Ázisjký handicap Multi stávka Teaser stávka Podm. stávka Nepriamo podm. stávka
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Nie Nie Nie Nie
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Nie Nie Nie Nie
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Nie Nie Nie Nie
Áno Áno Áno Áno Nie Áno Nie Nie Nie Nie
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Nie Nie Nie Nie
Áno Áno Áno Áno Áno Áno Áno Nie Nie Nie Nie
Pre viacnásobné triedenie podržte kláves SHIFT a kliknite na požadované triediace šípky.

Typy stávok a možnosti zostavenia tiketu v stávkových kanceláriách

V stávkových kanceláriách na internete môžete uzavrieť rôzne typy stávok. Jednoduché stávky tvorí len jedna stávková príležitosť. Akumulovanú stávku (AKU) tvoria 2 a viac udalostí na tikete. Systémový tiket tvorí viacero kombinácií tipov a vyhrať môžete aj keď nebudú všetky vaše tipy správne. Označenie tutovky je možné v skupinových a systémových stávkach. Skupinový tiket tvorí viacero menších tiketov a túto stávku nájdete len v niektorých slovenských stávkových kanceláriách. Live stávky resp. stávky naživo sú veľmi obľúbené a ponúka ich drvivá väčšina online stávkových kancelárií. Funkcia Bet Builder umožňuje vytvoriť stávku z viacerých tipov z jednej udalosti. Ázijský handicap vám umožňuje tak ako ostatné hendikepové stávky, získať lepší kurz. Multi stávka umožnuje viacero stávok na jednu udalosť a eliminuje tak riziko prehry. S teaser stávkou sa môžete stretnúť pri stávkach na celkový počet bodov v zápase basketbalu alebo amerického futbalu. Podmienené a nepriamo podmienené stávky umožňujú uzatvárať viacero jednoduchých stávok, ktoré sú medzi sebou spojené podmienkou. Viac informácií o druhoch stávok resp. možnostiach zostavenia tiketu sa dočítate v článku druhy a typy stávok.

Pod pojmom druhy stávok sa môžu myslieť aj typy stávok na danú stávkovú udalosť (napr. stávka na presný výsledok, stávka na viac/menej), ktoré stávkové kancelárie ponúkajú v najrôznejších formách. Týchto stávok je veľké množstvo, ktoré sa líši aj podľa konkrétnej stávkovej udalosti (iné stávky sú na futbal, iné na hokej atď.).

.
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt