Tipovanie na internete krok za krokom – NÁVOD v 6-tich krokoch

Využi bonus 20 € bez vkladu len za registráciu
Uplatniť 20 € stávku bez rizika
Využi 30 € stávku bez rizika + 30 free spinov v kasíne

Chcete tipovať cez internet a neviete ako na to? Prečítajte si náš návod krok za krokom ako začať stávkovať online. Od výberu stávkovej kancelárie až po výplatu výhry.

Ako začať tipovať cez internet – NÁVOD v 6-tich krokoch

1. Výber stávkovej kancelárie

Prvým krokom ako začať tipovať zápasy na internete je výber internetovej stávkovej kancelárie.

Začínajúci stávkujúci budú chcieť využiť najvýhodnejšie bonusy v stávkových kanceláriách, preto by mali navštíviť stránku bonusy, kde nájdu prehľadný zoznam bonusov stávkových kancelárií.

Ak vám nezáleží na vstupnom bonuse a hľadáte stávkovú kanceláriu presne podľa vašich požiadaviek príp. stávkové kancelárie v slovenskom jazyku, tak porovnanie stávkových kancelárií vám určite pomôže.

V prípade, že hľadáte najlepšie stávkové kancelárie pre tipovanie na jednotlivé športy, ázijské hendikepy, limity či mobilné stávkovanie, tak navštívte stránku odporúčané stávkové kancelárie.

Ak máte záujem tipovať len v stávkových kanceláriách so slovenskou licenciou prečítajte si článok slovenské stávkové kancelárie.

Potrebujete poradiť s výberom stávkovej kancelárie? Napíšte svoje požiadavky do fóra a my vám odporučíme tú najlepšiu stávkovú kanceláriu pre vás!
Online stávkové kancelárie
# Stávková kancelária Hodnotenie Stávkové možnosti Bonus
1. 9,1 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 4.000 €
2. 8,8 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 30 €
3. 7,2 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 5.000 €
4. 6,9 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad 2.000 €
5. 6 Live tipovanie Priame prenosy Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap 20 €
6. 4,5 Live tipovanie Cash out Mobilná verzia stránky Aplikácia pre Android Aplikácia pre iPhone, iPad Ázijský handicap Nie je

2. Registrácia hráčskeho účtu

Založenie účtu v stávkovej kancelárií Tipsport
Registračný formulár na Tipsport.sk

Aby ste mohli uzavrieť svoju prvú stávku, tak sa musíte vo vybranej stávkovej kancelárii najprv zaregistrovať. Registrácia trvá pár minút a zvyčajne sa musíte po registrácii prihlásiť na váš e-mail, kde v e-maile od stávkovej kancelárie potvrdíte vašu registráciu.

Ak sa rozhodnete vkladať cez elektronické peňaženky (Skrill (Moneybookers), NETeller), potom je pri registrácii dôležitý váš e-mail. Aby ste mohli peniaze touto platobnou metódou vložiť, jeden z e-mailov v elektronickej peňaženke musí byť rovnaký ako na vašom hráčskom účte. E-mailová adresa na hráčskom účte v stávkovej kancelárii sa dá ale v prípade potreby zmeniť.

Pri niektorých stávkových kanceláriách je potrebné pre získanie bonusu zadať pri registrácii bonusový promo kód (nájdete ho aj v jednotlivých recenziách), preto si vždy pozorne prečítajte bonusové podmienky pred registráciou.

3. Vklad peňazí na hráčsky účet

Medzi najpoužívanejšie metódy vkladu patria spomínané elektronické peňaženky Skrill (Moneybookers), NETeller, ale tiež bankový prevod a kreditné a debetné karty.

Ak neviete aký spôsob vkladu máte zvoliť, určite vám pomôže porovnanie vkladov a výberov. Pokiaľ máte akúkoľvek otázku alebo potrebujete poradiť, napíšte svoju otázku na fórum o platení cez internet. Pri vklade peňazí na hráčsky účet majte na pamäti aký vysoký bonus chcete získať.

PríkladStávková kancelária poskytuje 100 % bonus do výšky 100 EUR. Aby ste získali maximálny bonus 100 EUR musíte vložiť minimálne 100 EUR.
Stávková kancelária poskytuje 50 % bonus do výšky 100 EUR. Aby ste získali maximálny bonus 100 EUR musíte vložiť minimálne 200 EUR.

Kreditné a debetné karty

V minulosti to fungovalo tak, že ste museli platobnú kartu oskenovať, aby ste potvrdili, že karta patrí vám (v takomto prípade bolo potrebné niektoré čísla začierniť, aby nebola zneužitá). 

Teraz to vo väčšine prípadov funguje tak, že zadáte údaje vašej karty a bez potreby skenovania zaplatíte (je to aj vďaka dvojfaktorovému overovaniu).

Bankový prevod

Bankové prevody bývajú tuzemské alebo medzinárodné. Všetky stávkové kancelárie ale nemajú bankové účty v tuzemských bankách, preto idú tieto prevody väčšinou cez druhú spoločnosť, ktorá zabezpečuje bankové prevody pre viacero stávkových kancelárií.

Platby bankovým prevodom bývajú takmer bezproblémové. Ak vám platba na váš hráčsky účet nedorazí, kontaktujte spoločnosť (stávkovú spoločnosť), ktorá platbu prevádzala (tá následne všetko napraví).

Skrill (Moneybookers)

Najjednoduchší spôsob vkladu je cez elektronickú peňaženku Skrill (Moneybookers), pretože v stávkovej kancelárii je potrebné zadať iba e-mail a sumu, ktorú chcete vložiť.

Pre využitie tejto metódy si musíte vytvoriť Skrill (Moneybookers) účet, na ktorý si musíte vložiť peniaze buď cez tuzemský bankový prevod alebo kreditnú kartu (VISA, MasterCard, AMEX, JCB, Diners Club).

Keď budete mať na vašom Skrill (Moneybookers) účte peniaze, môžete ich posielať do rôznych stávkových kancelárií (Skrill podporujú takmer všetky). V stávkovej kancelárii zadáte sumu a e-mail a po potvrdení vkladu budú peniaze ihneď na vašom hráčskom účte.

E-mail vášho hráčskeho účtu v stávkovej kancelárii musí byť totožný s jedným z e-mailov vo vašom Skrill účte (v Skrill máte jeden hlavný e-mail, ale môžete si pridať aj ďaľšie).

UpozornenieMáte účet v Skrill (Moneybookers)? Môžu vám prísť falošné e-maily, ktoré nie sú od Skrill i keď tak na prvý pohľad vypadajú! E-mailová adresa so správou môže vyzerať veľmi dôveryhodne, preto je dôležité aby ste pri oslovení v e-maile našli vaše meno!

Ak ho tam nenájdete, budete oslovený vašou Skrill (Moneybookers) e-mailovou adresou a vtedy viete, že je e-mail podvodný! Všetky tieto falošné e-maily slúžia k tomu, aby ste sa prihlásili do Skrill (Moneybookers) cez kliknutie na odkaz v e-mailovej správe.

Ak to urobíte, podvodníci vám odcudzia prihlasovacie údaje do vášho Skrill (Moneybookers) účtu! Potom si podvodníci z vášho účtu posielajú peniaze a vy o tom ani nemusíte vedieť!

4. Získanie bonusu

Ak vložíte peniaze do stávkovej kancelárie, ktorá poskytuje bonus pre nových zákazníkov, získate ho automaticky ihneď po vklade alebo budete musieť splniť podmienky na jeho získanie.

Výška bonusu závisí od výšky vášho vkladu a bonusových podmienok. Dôležitý faktor je tiež percentuálna výška bonusu (čím vyššie percento, tým lepší bonus). Stávkové kancelárie poskytujú bonusy od 10 až do 10.000 EUR.

Predtým ako budete chcieť vybrať peniaze, musíte spĺňať požiadavky uvedené v bonusových podmienkach (požiadavky na pretočenie a pod.). Skrátené bonusové podmienky nájdete v jednotlivých recenziách stávkových kancelárií.

5. Uzavretie prvej stávky

Predtým ako uzavriete svoju prvú stávku, vám odporúčame prečítať si pravidlá vyhodnocovania stávok, maximálne limity pre stávky, výhry a pod.

Ak tipujete v zahraničnej stávkovej kancelárii, v kurzovej ponuke nájdete aj stávky ako ázijské hendikepy, ktoré nie sú v Slovenskej republike moc známe. Stačí si prečítať pravidlá stávkových kancelárií alebo napísať do fóra a my vám poradíme!

TipPredtým ako začnete tipovať „naplno“, podajte si najprv stávku za menšiu sumu, aby ste zistili ako to všetko funguje.

6. Výplata peňazí z hráčskeho účtu

Pri výplate peňazí môže stávková kancelária vyžadovať overenie vašej totožnosti, aby zistila, že ste to vy a nikto iný. Doklady používané pre overovanie totožnosti a adresy bydliska: občiansky preukaz, vodičský preukaz, kartička zdravotného poistenia alebo kópia výpisu z bankového účtu prípadne elektriny za posledné tri mesiace.

Po tom, ako bude váš hráčsky účet overený, môžete požiadať o výber peňazí. Výber budete môcť uskutočniť iba prostredníctvom platobnej metódy, ktorou ste peniaze na hráčsky účet vložili!

Existujú však aj výnimky, napr. keď vložíte peniaze cez kreditnú kartu MasterCard, tak vyberať musíte cez bankový prevod (cez MasterCard nie je možné uskutočňovať výbery).

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov
Aktuálne bonusy
Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 70 EUR bez rizika.

DOXXbet bonus

20 € bez rizika + 75 free spinov

20 € stávka zadarmo + 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“ máte ďalších 25 FS navyše

Ďaľšie bonusy
Najnovšie príspevky na fóre
Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ? Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ -...
Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Вы хотите изучать язык и одновременно быть в курсе последних событий? Тогда...
Blacksprut
Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить ССЫЛКА НА САЙТ-...
Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP...
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt