Platobné možnosti na internete – vklady a výbery do/zo stávkových kancelárií

Zistite aké sú možnosti vkladov do stávkových kancelárií a aké sú možnosti výberu peňazí. Prečítajte si aké sú platobné možnosti pri platení cez internet a vyberte si tú najvhodnejšiu pre vás.

Vklady a výbery do/z online stávkových kancelárií

Najpoužívanejšie platobné metódy na internete sú platobné karty (VISA, MasterCard atď.), bankový prevod resp. ePlatby a internetové peňaženky (Skrill, NETELLER, PayPal).

Online platby sú možné prostredníctvom predplatených kariet (Paysafecard), ale aj rôznymi inými platobnými metódami (Western Union atď.). Rýchly prehľad o možnostiach vkladov a výberov do/zo stávkových kancelárií si môžete pozrieť v porovnávacej tabuľke vkladov a výberov.

Platobná karta ✔️ (ponúkajú všetci)
Internetbanking ✔️ všetky stávkové kancelárie
Bankový prevod ✔️ u všetkých stávkových kancelárií
Vklad na pobočke ✔️ všetci okrem TIPOS
E-peňaženka Tipsport, DOXXbet, Niké
PayPal ❌ (neponúka nikto)
Paysafecard Tipsport, DOXXbet
Vklad cez SMS SynotTip, DOXXbet, TIPOS

Vklady do stávkových kancelárií

Vklady do stávkových kancelárií sú pomerne jednoduchou záležitosťou a pri väčšine platobných metód je vklad peňazí otázkou niekoľkých sekúnd. Najjednoduchšie je pri vklade použiť internetovú peňaženku alebo platobnú kartu, pri ktorých prevod prebieha v reálnom čase, teda peniaze máte na hráčskom účte v priebehu pár sekúnd. Pri platobných kartách je na rozdiel od internetových peňaženiek vklad väčšinou spoplatnený. Naopak najzložitejší je vklad prostredníctvom bankového prevodu, kde musíte do platobného príkazu zadávať všetky bankové údaje spoločnosti, ktorej chcete peniaze poslať. Nevýhodou bankového prevodu je čas transakcie, ktorý je pár dní.

Ak máte akúkoľvek otázku ohľadom vkladov a výberov, opýtajte sa na našom fóre o platobných možnostiach.
Odpoveď zaručená!

Výbery zo stávkových kancelárií

Pred samotným výberom budú od vás stávkové kancelárie vyžadovať overenie totožnosti. Overenie totožnosti sa nazýva KYC (Know Your Customer). Pri KYC kontrole stávkové kancelárie najčastejšie žiadajú občiansky alebo vodičský preukaz ako aj rôzne výpisy – či už bankový výpis alebo účet za elektrinu (nesmú byť staršie ako 3 mesiace, pretože slúžia na overenie adresy). Požadované dokumenty oskenujete a pošlete e-mailom stávkovej kancelárii. O potrebných dokumentoch však v recenziách neupozorňujeme, pretože každého zákazníka na to upozorní samotná stávková kancelária.

Na čo si dať pozor pri platbách v online stávkových kanceláriách
  • Vklady a výplaty do stávkových kancelárií musíte uskutočňovať iba z bankových účtov, platobných kariet a internetových peňaženiek, ktoré sú na vaše meno!
  • Vkladajte a vyberajte peniaze iba ak máte viac ako 18 rokov!
  • Ak chcete využívať pri vkladoch a výberoch platobnú kartu, tak odporúčame používať embosovanú platobnú kartu VISA.
  • Ak pri vklade cez platobnú kartu budete musieť poslať sken karty, nezabudnite začierniť niektoré čísla, vyhnete sa tak možnému zneužitiu platobnej karty.
  • Výplatu peňazí môžete uskutočniť vo väčšine prípadov platobnou metódou, ktorou ste aspoň raz uskutočnili vklad.

Platobné metódy

Platobné karty (VISA, MasterCard, VISA Electron, Maestro, AMEX, Diners Club)

Hráči najčastejšie pri vkladoch využívajú platobné karty. Vklad prostredníctvom platobnej karty je jednoduchý, rýchly a niekedy bez poplatkov (poplatky sa pohybujú v rozmedzí 1,5 % až 3 % z vkladanej čiastky). Najakceptovanejšia platobná karta na internete je embosovaná VISA (karta s reliéfnym výstupným písmom umožňuje platenie kdekoľvek na svete). S platobnou kartou MasterCard je možný vklad, ale nie je možný výber zo stávkovej kancelárie (potom musíte vyberať napr. cez bankový prevod). Ďalej existuje platobná karta VISA Electron, s ktorou niekedy bývajú problémy pri platbách do zahraničia. Nevýhodou vkladov cez kreditné a debetné karty je to, že musíte skeny kariet posielať stávkovým kanceláriám (je potrebné začierniť niektoré údaje tak, aby platobná karta nemohla byť zneužitá).

Výbery

Pri výbere cez kreditné resp. debetné karty budete čakať 2 až 5 dní. Trvanie výberu závisí najmä od toho, v ktorej stávkovej kancelárii stávkujete a v ktorej krajine bola platobná karta vydaná.

UpozornenieVýber peňazí platobnou kartou MasterCard nie je možný.

Internetové peňaženky

Skrill (Moneybookers)

Medzi európskymi hráčmi je veľmi obľúbená internetová peňaženka Skrill (Moneybookers), cez ktorú vložíte peniaze do stávkovej kancelárie za niekoľko sekúnd. Na posielanie peňazí cez Skrill potrebujete len e-mailovú adresu. Jediné, čo musíte urobiť, je poslať peniaze z vášho bankového účtu na účet Skrill (Moneybookers) bankový prevodom, ktorý je bez poplatkov. Potom môžete posielať peniaze do stávkových kancelárií jednoducho, rýchlo, bezpečne a bez poplatkov.

Výbery

Stávkové kancelárie väčšinou udávajú, že výbery cez Skrill trvajú pár dní. Niekedy vám ale peniaze dorazia do pár hodín. Výbery cez Skrill sú bez poplatkov, ale malý poplatok sa platí pri posielaní peňazí zo Skrill na bankový účet alebo platobnú kartu.

NETELLER

NETELLER je ďalšou obľúbenou elektronickou peňaženkou. Táto platobná metóda funguje na rovnakom princípe ako Skrill. Rozdiel je ale v poplatkoch, ktoré má NETELLER podstatne vyššie ako Skrill. Po registrácii bude váš NETELLER účet obmedzený. Pokiaľ budete chcieť vyberať peniaze cez bankomat prostredníctvom NETELLER MasterCard Prepaid karty alebo posielať väčšie množstvo peňazí na iný NETELLER účet, budete musieť prejsť overením vašej totožnosti.

PayPal

PayPal je internetová peňaženka, ktorá umožňuje presuny peňazí medzi účtami, ktoré sú identifikované e-mailovými adresami. Každý PayPal účet je prepojený s jednou alebo viacerými platobnými kartami. Platobná karta musí mať povolené internetové platby, ale nemusí byť embosovaná. PayPal neumožňuje finančné transakcie do stávkových kancelárií pre obyvateľov Slovenskej republiky. Túto platobnú metódu môžu na tieto účely využívať len niektoré krajiny (napr. Spojené kráľovstvo).

Bankový prevod (Bank Wire, Bank Transfer)

Ak nevlastníte platobnú kartu a neveríte internetovým peňaženkám, potom odporúčame využiť bankový prevod. Peniaze sú posielané priamo do stávkovej kancelárie, ale nevýhodou je čas trvania prevodu. Bankový prevod je možné uskutočniť podaním príkazu na úhradu v banke alebo môžete využiť internet banking. Pri platení cez bankový prevod nezabudnite uviesť variabilný symbol, ktorý slúži na identifikáciu platby.

Tuzemské bankové prevody trvajú 1-2 pracovné dni. Tuzemský znamená, že stávková kancelária, ktorej peniaze posielate, má bankový účet vedený v rovnakom štáte ako vy.

Zahraničné bankové prevody trvajú 3-4 pracovné dni.

Zrýchlené bankové prevody (Fast Bank Transfer) nájdete hlavne u zahraničných stávkových kancelárií. Tieto stávkové kancelárie majú uzatvorené zmluvy so spoločnosťami (tretia strana), ktoré majú bankové účty vo väčšine krajín. Zrýchlené bankové prevody trvajú 1-3 pracovné dni.

Osobitnú kapitolu tvorí online bankovníctvo (ePlatby, Instant Banking), ktoré vám umožňuje poslať peniaze na účet stávkovej kancelárie ihneď. Niektoré stávkové kancelárie implementovali do svojich platobných metód TrustPay, ktoré zastrešuje všetky ePlatby pre slovenské banky.

Výbery

Výplaty prostredníctvom bankového prevodu trvajú 2-10 pracovných dní.

Ostatné platobné metódy

Predplatené karty

Medzi predplatené karty patrí Paysafecard. Predplatené karty kúpite na predajných miestach, ktoré nájdete na stránkach paysafecard.com. Platba na internete prostredníctvom predplatených kariet spočíva v zadaní niekoľkomiestneho PIN kódu, ktorý nájdete na kupóne (predplatenej karte). Výhodou predplatených kariet je, že pri platení na internete nemusíte zadávať žiadne osobné ani bankové údaje resp. údaje platobnej karty.

Western Union

Western Union umožňuje rýchly peňažný prevod medzi fyzickými osobami. Na tieto účely Western Union využíva viac ako 400 000 pobočiek vo viac ako 200 krajinách po celom svete. Platba spočíva vo vyplnení príslušného tlačiva a jeho odovzdaní spolu s peniazmi a poplatkom zamestnancovi pobočky. Platobná metóda Western Union je v stávkových kanceláriách málo rozšírená.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma + 100 Free spins len za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky + 100 voľných zatočení po overení totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 FS

Získajte vo Fortune bonus na kurzové stávky a kasíno zároveň! Stav si za 30 EUR bez rizika a využi aj 30 spinov.

DOXXbet bonus

75 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 25 FS (spolu 75 spinov)

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Ani neviem kolko som bol v pluse mal som ho aj 15 rokov, no v posledných...
Bet365 dali mi limity
jednoznačne súhlas
Bet365 nefunguje? Alternatívny link na Bet365.com
neboj žiadne poplatky sa pri prázdnom konte účtovať nebudú. Oni jednoducho...
Aplikácia od paysafecard
Copyright © 2008-2024 StavkoveKancelarie.com Mapa stránok | Podmienky používania | RSS | FAQ | Kontakt