Bonusy a promo akcie k ME 2016 vo futbale

Bonusy a promo akcie k ME 2016 vo futbale

20 EUR voľná stávka od DOXXbetu

DOXXbet láka nových zákazníkov na voľnú stávku v hodnote 20 EUR. Ide o špeciálnu voľnú stávku, pretože pre jej získanie stačí aby ste vykonali vklad na váš účet a stavili prvú stávku. Je úplne jedno či túto prvú stávku vyhráte alebo prehráte, pretože DOXXbet vám pripíše voľnú stávku v hodnote 20 EUR pri akomkoľvek výsledku. Okrem toho to môžete kombinovať so vstupným bonusom! Viac informácií nájdete v recenzii (pod bonus) alebo cez tento špeciálny link.

DOXXbet ponúka okrem voľnej stávky aj 100% vstupný bonus až do výšky 2.000 EUR.

Tipsport pripravil k ME 2016 futbalový maratón o 60.000 EUR

Podiel zo 60.000 EUR môžete získať, ak budete od 10. júna do 10. júla tipovať každý deň aspoň za 4 EUR. Je úplne jedno odkiaľ budete tipovať, či online alebo na pobočke s tipkartou. Započítavajú sa aj live stávky.  Dokonca nie je potrebné sa ani nikde hlásiť. Kompletné pravidlá nájdete na stránke https://www.tipsport.sk/clanok/4409-euro-futbalovy-maraton-o-60-000-eur.

Majstrovstvá Európy vo futbale o 5.000 EUR s DOXXbetom!

Počas ME vo futbale DOXXbet pripravil pre vás súťaž, kde môžete získať podiel z balíka 5.000 EUR. Každý deň je potrebné staviť minimálne 5 EUR s kurzom 2.0 a viac. Hráči, ktorí nazbierajú najviac tiketov a zároveň spĺňajú podmienky, tak získajú suveníry slovenskej reprezentácie (dres Mareka Hamšíka alebo lopty EURO 2016). Viac na stránke doxxbet.com.

Bonusy od Expektu za stávky na víťaza EURO a spustenie COLOSSUS

Stávková kancelária Expekt pripravila promo akciu, kde môžete získať 5 EUR/125 Kč po každom postupe vášho tímu do ďalšej fázy. Jediné čo musíte urobiť je natipovať celkového víťaza Európskeho šampionátu vo výške 25 EUR. Táto akcia platí aj pre stávkovú kanceláriu Betclic.

Expekt spolu s BetClicom spustil aj najväčší sportový Jackpot na svete, ktorý nesie názov COLOSSUS. Je to hra o 10.000.000 EUR / 250.000.000 Kč. Viac o COLOSSUS na stránkach Betclic a Expekt.

Poistky počas ME 2016 vo futbale prináša Unibet

Stávková kancelária Unibet Vám vráti na ME vo futbale prehranú stávku, ak padol gól po základnej hracej dobe! Unibet vám vráti stávky až do výšky 100 EUR.

Okrem toho ak váš tím vypadne na základe penaltových rozstrelov, tak vám Unibet vráti stávku až do výšky 50 EUR. Kompletné pravidlá nájdete na stránke unibet po kliknutí na promo akcie.

Okrem toho má Unibet k dispozícií pre nových zákazníkov prvú stávku bez rizika do výšky 50 EUR a k tomu aj bonus cez mobil.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu