Manchester City - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Manchester City - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Zaujímavý súboj sa odohrá v Premier League, kde favorizovaný Manchester City privíta doma Arsenal. Domáci tím je na 2. mieste s počtom bodov 57. Arsenal je na 9. mieste so ziskom 40 bodov. Domáci tím má už vysokú stratu na suverénny Liverpool. Hostia majú stratu na pohárové pozície, ale od 5. miesta ich delí hrateľných 5 bodov.

Tento ročník City nedominuje tak, ako tomu bolo v predošlej majstrovskej sezóne. Vlani zďaleka nemal tento tím tak kolísavú formu, ako v tomto ročníku. Práve to zapríčinilo veľký bodový prepad medzi Liverpoolom a City. Z predošlých 5-tich duelov dokázalo City trikrát vyhrať a dvakrát prehrať. Do konca súťaže sa dá získať ešte dostatok bodov, ale to by musel byť zázrak, aby Liverpool o titul prišiel. Arsenal z predošlých 5-tich duelov trikrát vyhral a dvakrát remizoval. Predošlé 3 zápasy dokázali vyhrať, takže momentálne ich výkonnosť stúpla. Arsenal musí bojovať a zbierať body, aby si zaistil prioritne účasť v Lige majstrov, alebo aspoň v Európskej lige. Stále nie je nič stratené, nakoľko na ôsmu Chelsea stráca 8 bodov, čo sa dohnať dá.

Čo sa týka vzájomných zápasov, navrch má jasne City, ktoré dokázalo vyhrať všetkých predošlých 6 zápasov. Navyše má Arsenal z týchto zápasov hrozivé skóre 2:17. V praxi to znamená, že City to v poslednom období na Arsenal asi vie, respektíve kvalitou sú niekde inde. Budem v tomto atraktívnom zápase veriť City, že opäť vyhrá, ale dostane gól. Rastúca forma Arsenalu je pre mňa nádejou, že by mohli skórovať aj oni.

Tip na zápas

Zápas: Manchester City - Arsenal
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 17.06.2020 21:15
Tip:
Manchester C. vyhrá ale dostane gól
Kurz: 2.36
Bookmaker:Tipsport

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

40 € bez rizika + 40 € kredit + 40 FS!

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 40 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 40 € kredit + 40 voľných točení v online kasíne.

Ďaľšie bonusy