Vyplňte si dnes vo Fortune hokejového pavúka a hrajte o 300.000 €! Akcia končí 20.5.!

Majstrovstvá sveta v hokeji sú tu opäť. Pri tejto príležitosti si stávková kancelária Fortuna pripravila naozaj exkluzívnu hokejovú súťaž, v ktorej si víťaz odnesie rozprávkovú výhru. O akú súťaž ide?

Hokejová súťaž s Fortunou o šialených 300.000 €

Na Slovensku čoskoro vypukne hokejové šialenstvo! Stávková kancelária Fortuna si preto pre vás pripravila senzačnú hokejovú súťaž, v ktorej si hlavný výherca odnesie rozprávkovú výhru vo výške až 300.000 €. Ani ostatní hráči však neobídu naprázdno! Fortuna totižto plánuje odmeniť zaujímavými cenami aj ostatných šikovných tipérov. 

Zapojenie do súťaže vás nebude stáť vôbec nič! Vašou úlohou bude iba jednoduché vyplnenie pavúka k MS v hokeji – správne poradie reprezentácií v základných skupinách, postupujúcich do semifinále a presné výsledky zápasov o medaily. Po vyplnení hokejového pavúka ste automaticky v hre! Viac informácií o súťaži sa dozviete v tomto článku.

🏒 Názov súťaže Fortuna Hokejový Pavúk
⏰ Trvanie promo akcie 11.05. – 20.05.2021
💰 Hlavná výhra 300.000 €
❓ Kto sa môže zapojiť všetci registrovaní klienti Fortuny
👉Prihlásenie do akcie iFortuna.sk
Kompletné pravidlá akcie

Kto sa môže zapojiť do súťaže?

Do hokejovej súťaže sa môžu zapojiť len registrovaní klienti Fortuny. Pokiaľ ešte nemáte vytvorený herný účet vo Fortune, tak si ho môžete založiť v priebehu niekoľkých minút. Po vytvorení registrácie navyše získate k vstupnému bonusu aj 30 free spinov (voľných točení) do online casina Fortuna.

Pozrite si náš jednoduchý návod pre vytvorenie registrácie v stávkovej kancelárii Fortuna.

Pravidlá a podmienky akcie 

Obrovskou výhodou tejto hokejovej súťaže je najmä to, že sa do nej môžete zapojiť viackrát po sebe. Vaše šance na výhru tak môžete zvýšiť na maximum!

Pre zapojenie do súťaže je potrebné vložiť na váš hráčsky účet aspoň 10 € a následne vyplniť celého hokejového pavúka. Hokejová súťaž bude prebiehať až do začiatku prvého zápasu na MS v hokeji 2021 (t.j. 21.05.). 

Chcete poradiť ako vyplniť „Hokejového pavúka“ vo Fortune?Návod, ako vyplniť „Hokejového pavúka“ nájdete na hlavnej stránke Fortuna Hokejový pavúk pod záložkou „Ako hrať“.

Dôležité pravidlá promo akcie Fortuna „Hokejový pavúk“:

  • pre odoslanie hokejového pavúka je potrebné najprv v daný deň uskutočniť vklad na hráčske konto v minimálnej výške 10 € (podmienka vkladu platí pri každom vyplnenom pavúkovi),
  • prvý vyplnený hokejový pavúk je pre všetkých súťažiacich úplne zadarmo, to znamená, že v daný deň môže súťažiaci odoslať dvoch pavúkov (jedného zadarmo a druhého po uskutočnení vkladu), najprv musí ale súťažiaci odoslať pavúka zadarmo, až potom uskutočniť vklad,
  • každý klient môže svojho hokejového pavúka vyplniť 1-krát za deň (neplatí v deň, kedy využije pavúka zadarmo) a duplicitné tipy nie sú povolené.
Chcem sa zapojiť do súťaže
Budete presmerovaní na oficiálnu stránku iFortuna.sk

Výhry v súťaži Fortuna Hokejový Pavúk

Ten, kto uhádne správne celého hokejového pavúka (umiestnenie tímov v skupinách, postupujúcich do semifinále, účastníkov finále, vrátane presných výsledkov zápasov o medaily) si odnesie šialenú výhru vo výške až 300.000 €. V prípade viacerých úspešných tipujúcich hráčov sa hlavná výhra rozdelí medzi všetkých výhercov rovným dielom.

Na pekné ceny sa môžu tešiť aj tí súťažiaci, ktorí uhádnu "iba" správne poradie v skupinách, či semifinalistov alebo účastníkov zápasov o medaile. Viac informácií pre rozdelenie ostatných výhier nájdete v tabuľke.

Čiastkové výhry v súťaži Fortuna Hokejový pavúk
👍 Postup v hokejovej súťaži💰 Čiastková výhra
Presné umiestnenie tímov v oboch skupinách Stávka za 10 € bez rizika +
Stávka LIVE za 10 € bez rizika
Postupujúcich zo štvrťfinále 2x Stávka za 10 € bez rizika +
2x Stávka LIVE za 10 € bez rizika
Postupujúcich zo semifinále Stávkový kredit 500 € vo 
forme klubových bodov
Víťaz aspoň jedného zápasu o medaily,
pričom neuhádnete presný výsledok
Stávkový kredit 1.000 €
vo forme klubových bodov
Správne vyplnenie celého hokejového pavúka  ⭐ hlavná výhra 300.000 € ⭐
UpozornenieZapojený súťažiaci môže každý z vyššie uvedených typov bonusov získať len raz. 

Kedy sa vám pripíše vaša výhra v súťaži?

Výhry v súťaži sa budú vyplácať na hráčske konto najneskôr do 48 hodín po odohratí jednotlivých fáz turnaja (skupinová fáza, štvrťfinále, semifinále, zápasy o medaily).

MS v hokeji 2021 

Chcete sa dozvedieť viac aktuálnych informácií o tohtoročných Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji? Prečítajte si náš ďalší zaujímavý článok, v ktorom nájdete najdôležitejšie termíny, rozdelenie skupín, kalendár zápasov a návod ako sledovať MS v hokeji 2021 zadarmo. 

Najčastejšie otázky a odpovede

1️⃣ Kto sa môže zapojiť do súťaže o 300.000 €?

Do hokejovej súťaže Fortuny sa môže zapojiť každý registrovaný hráč Fortuny. Detailný návod na založenie registrácie vo Fortune si môžete pozrieť aj TU

2️⃣ Kto si odnesie hlavnú výhru v súťaži?

Súťažiaci, ktorý uhádne celého Hokejového pavúka (umiestnenie tímov v skupinách, postupujúcich do semifinále, účastníkov finále, vrátane presných výsledkov zápasov o medaily) získa hlavnú cenu 300 000 €.

3️⃣ Do kedy trvá akcia Fortuna Hokejový pavúk?

Hokejová súťaž bude prebiehať od 11.05. do 20.05.2021.

4️⃣ Je možné sa zapojiť do súťaže opakovane?

Do súťaže sa je možné zapojiť opakovane, pričom je potrebné dodržať podmienky súťaže – uskutočniť minimálny vklad na herný účet v hodnote 10 €.

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

20 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 20 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

30 € bez rizika + 30 € kredit

Získajte vo Fortune bonus pre športové stávky aj kasíno zároveň! Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť + 30 € kredit.

DOXXbet bonus

70 free spins zadarmo

Získajte 50 voľných točení zdarma + ak zadáte SKAUT KÓD „TR14846“, tak získate ďalších 20 FS (spolu 70 spinov)

Ďaľšie bonusy