MS vo futbale Rusko 2018 – rýchly prehľad vysokých kurzov

MS vo futbale Rusko 2018 – rýchly prehľad vysokých kurzov

Kde sa budú hrať MS vo futbale 2018? 

Od 14.7 začínajú MS vo futbale, ktoré sa tento rok uskutočnia v Rusku. Mužstvá sa predstavia až v jedenástich mestách (Moskva, Petrohrad, Soči, Rostov nad Dnom, Saransk, Samara, Kaliningrad, Novgorod, Volgograd, Kazeň, Nižný Novgorod a na ázijskom kontinente ležiaci Jekaterinburg.

Kto bude hrať na MS v Rusku 2018? 

V Rusku sa nepredstaví Slovensko, Česko pričom najväčšími prekvapeniami sú neúčasti Holandska, Talianska a USA. Z Južnej Ameriky bude chýbať Chile a Paraguaj. Zo Severnej a Strednej Ameriky si prekvapujúco zahrá Panama a k nej sa pridá Mexiko ako aj Kostarika.

Počet tímov na Fifa World Cup 2018 a favoriti turnaja

Celkovo sa predstaví 32 národov, pričom najväčšie zastúpenie má Európa. Južná Amerika, Afrika ako aj Ázia vrátane Austrálie majú po 5 mužstiev plus Stredná a Severná Amerika. Najväčším favoritom MS vo futbale bude asi Brazília, pretože stávkové kancelárie na ňu vypísali kurz 5.5 spolu s Nemeckom. Medzi favoritov sa môžu radiť aj Francúzsko (kurz 7.0) alebo Argentína (kurz 9.0).

Bonus k MS vo futbale

Zaujímavé kurzy pred štartom MS vo futbale v Rusku

Na iFortuna.sk môžete tipovať či MS 2018 vyhrá Európsky kontinent, Južná Amerika, Afrika, Stredná a Servená Amerika alebo Ázijský kontinent. Najväčšie šanca sa pochopiteľne dávajú Európe, kde je kurz niečo pod 1.4. V prípade Južnej Ameriky je kurz 2.9. Ostatné kurzy sú 50.0 a vyššie.

Tipovať môžete aj najlepší tím z jednotlivých kontinentov, kde je napr. na Nemecko kurz 3.75. Brazília má kurz 2.0 a Argentína 2.9. V Afrike idú kurzy od 3.0 a tento najnižší kurz je vypísaný na Senegal.

Vo Fortune nájdete taktiež stávky, ktorý na to z ktorej skupiny bude víťaz, alebo si skúste natipovať finálovú dvojicu. Zaujímavé dvojice začínajú od kurzu 20.

Najlepším strelcom bude jeden zo štvorice Messi, Neymar, Ronaldo., Griezmann. Aj také sú predpoklady bookmakerov iFortuny. Kurzy sú od 10 do 13. Pre zaujímavosť kurz na Lewandowski, Cavani a Suarez je 26.0. Čierny Peter by teoreticky mohol patriť jednej z dvojice Salah (45.0) Kane (17.0), ale treba viac počítať s ich prípadnou osemfinálovou neúčasťou. 

K dispozícií sú stávky od výmyslu sveta ako kedy skončí turnaj dané mužstvo, koľko bodov získa mužstvo v skupine, počet penaltových rozstrelov, počet hattrickov alebo najlepší strelec reprezentácie. Vtipná stávky je na to koľko tímov na turnaji nestrelí gól, kde pri počte 0 je kurz 4.2 a pri mužstvách  4+ je kurz 12.0. 

Opýtajte sa alebo vyjadrite svoj názor

Založiť účet Recenzia Posielajte peniaze rýchlo, bezpečne a bez poplatkov

Aktuálne bonusy

Tipsport bonus

15 € zdarma za overenie totožnosti

Získajte 15 € na prvé stávky po overení vašej totožnosti. Ponuka platí len pre nových zákazníkov Tipsportu.

Fortuna bonus

Podaj svoju prvú stávku bez obáv o výsledok!

100% stávka zdarma od Fortuny. Podáš stávku za 30 EUR a ak nevyhráš máš peniaze späť.

Ďaľšie bonusy

Najnovšie príspevky na fóre

Dobry den, pro stranku basketpreviews.com hledame editora pro slovenskou...
Basketbal - editor (prace)
všetko aktuálne najdeš v recenzii skrill, ktorá je upravovaná pri každej...
Poplatky v skrille
tak ja nie som na toto odborník ale prípadné dokazovanie by bolo veľmi ťažké...
Je betko legalne ci nie?